رابط کاربری جدید آیگپ رونمایی شد

14:34 ۳ روز و ۲ ساعت پیش مشرق نیوز 44 0
رابط  کاربری جدید آیگپ رونمایی شد

رنگ و فرم این رابط کاربری جدید که برای استفاده کاربران بسیار جذاب تر شده است هم بر اساس هویت بصری برند آیگپ طراحی شده است.

مشرق نیوز

«شبکه اجتماعی تمام خدمات آیگپ» به مناسبت فرا رسیدن اعیاد قربان و غدیر از رابط کاربری جدید(user interface) خود رونمایی کرد. بر همین اساس به منظور راحتی کاربران فضای این نرم افزار در تمام نسخه های اندروید،
IOS، وب و دسکتاپ یکپارچه سازی شد. همچنین به مناسبت اعیاد قربان و غدیر کمپین جدید آیگپ راه اندازی شده است و هر کاربر که در این کمپین آیگپ را نصب کنند فرصت شرکت در قرعه کشی ۱۰ دستگاه تلفن همراه هوشمند را خواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی آیگپ، به مناسبت فرا رسیدن اعیاد قربان و غدیر تیم فنی و طراحی «شبکه اجتماعی تمام خدمات آیگپ» در راستای جلب نظر کاربران به بررسی نمونه های موفق و مشابه بزرگ دنیا پرداخت و با همگام سازی این نمونه ها با سلیقه و نیازهای کابران در داخل کشور فضای آیگپ را به ۵ بخش کلی «مخاطبان»، «تماس»، «صفحه چت»، «آیلند(سرزمین خدمات)» و «تنظیمات» تقسیم بندی کردند.
رابط  کاربری جدید آیگپ رونمایی شد
رنگ و فرم این رابط کاربری جدید که برای استفاده کاربران بسیار جذاب تر شده است هم بر اساس هویت بصری برند آیگپ طراحی شده است. آیگپ یک شبکه اجتماعی تمام خدمات است که شخصیت آن یک جوان ایرانی پویا است که تلاش شده در این رابط کاربری جدید به شکل محسوسی دیده شود.
تمام تیم های فعال در آیگپ تلاش کردند تا این رابط کاربری جدید با کیفیت و خدمات متفاوت در اختیار مخاطبان قرار گیرد. تیم بازاریابی به بررسی نیازهای مخاطبان و اصلاح رابط های کاربری قبلی پرداختند، در این مسیر تیم خلاقیت و طراحی نیز این رابط کاربری را طراحی کردند و در نهایت این رابط توسط تیم فنی برنامه نویس پیاده سازی شد.
رابط  کاربری جدید آیگپ رونمایی شد
کمپین جذاب برای کاربران آیگپهمچنین به همین مناسبت آیگپ در فاصله اعیاد قربان تا غدیر کمپینی را برای کابران خود تدارک دیده است. در این کمپین هر کاربر که در فاصله میان عید قربان تا عید غدیر آیگپ را نصب کنند فرصت شرکت در قرعه کشی ۱۰ دستگاه تلفن همراه هوشمند را خواهد داشت. همچنین کاربران می توانند به منظور کسب اطلاعات کامل این کمپین در پیج اینستاگرا
 آیگپ به آدرس@igap_imمراجعه کرده و علاوه بر اطلاع از اخبار کمپین فوق از سایر اخبار مربوط به این پیامرسان مطلع شوند.
در همین رابطه و به منظور رونمایی های جدید صورت گرفته، امیرحسین ایماغیان مدیر مارکتینگ آیگپ گفت: ایده اولیه برای طراحی رابط کاربری جدید(user interface) در تیم آیگپ از دی ماه ۹۶ بر اساس هویت و شخصیت آیگپ آغاز شد. اولین گام برای این اتفاق، تغییر بصری آیگپ بود. پیرو این تغییر حدود ۲۵ طرح بررسی شد و در نهایت در بهمن ماه ۹۷ لوگوی جدید آیگپ رونمایی شد.
رابط  کاربری جدید آیگپ رونمایی شد
اقدام منحصر به فرد جوانان ایرانی در آیگپوی ادامه داد: لازمه اولین قدم این مسیر بررسی نظرات کاربران بود و تمام پیام ها و نظرات کاربران بررسی شد تا چالش های پیش روی کاربران به خوبی رصد و برطرف شود. در مرحله دوم کمیته ای متشکل از تیم های بازاریابی، آتلیه خلاقیت و فنی آیگپ تشکیل شد. ترندهای جهانی در این حوزه بررسی شدند و بر اساس فرهنگ کاربران ایرانی، این ترندها بومی سازی شدند.
ایماغیان تاکید کرد: این بروزرسانی جدید آیگپ یک اقدام فنی منحصربفرد در پلتفرم های شبکه های اجتماعی و پیام رسان از یک تیم جوان و تمام ایرانی است.
رابط  کاربری جدید آیگپ رونمایی شد
ویژگی های مهم و راهبردی نسخه جدید آیگپمدیر مارکتینگ آیگپ با بیان این که رابط کاربری جدید سه ویژگی کارآمدی، قابل استفاده بودن و راحتی برای کاربران را در خود دارد، تصریح کرد: در راستای اهداف مذکور به این نتیجه رسیدیم که تمام نسخه های آیگپ باید یکپارچه سازی شوند. سفارش طراحی این محصول به آتلیه خلاقیت آیگپ رسید. یو آی(رابط کاربری) مورد نظر بعد از حدود ۳ ماه بررسی در ابتدای اردیبهشت سال جاری طراحی شد و  نسخه آزمایشی در اختیار تیم تست آیگپ قرار گرفت؛ دغدغه ها، نکات و ایرادات موجود برطرف شد و در نهایت در پایان خردادماه ۹۸ طراحی نهایی رابط کاربری جدید آماده شد.
وی ادامه داد: در این مرحله تیم فنی وارد میدان شد و تلاش ها برای پیاده سازی طرح رابط کاربری جدید آغاز شد و اواسط مرداد ماه تیم فنی رابط کاربری جدید را آماده کرد و این نسخه آزمایشی مجددا در اختیار تیم تست قرار گرفت و بعد از اصلاحات نهایی به نسخه نهایی دست یافتیم.
مدیر مارکتینگ آیگپ درباره ویژگیهای مهم و متفاوت نسخه جدید آیگپ افزود: افزایش سرعت عملکرد نمایش و همسان سازی مخاطبین با روش جدید، ارتقا حس تجربه کاربری در بخش انتخاب مخاطبین و اعمال فعالیت های مختلف بر روی آنها، امکان نمایش دسته بندی شده لیست تماس ها، ارتقا سرعت و عملکرد برنامه در نقاط مختلف، ایجاد ساختار جدید کانالهای پر مخاطب، بهبود در ساختار باشگاه آیوند(کاربران آیگپ) و ایجاد رده بندی برای کاربران و گروه بندی برای امتیازات جمع آوری شده، سهولت در دسترسی به فضای ابری، امکانات جدید خدمات مالی و کیف پول با امکانات مانند پذیرندگی و قبول کارت های هدیه و دسترسی ازمهم ترین ویژگی های نسخه جدید آیگپ به شمار می رود.  
    


گروه های زیر مجموعه اجتماعی

حوادث و انتظامی
حوادث و انتظامی

آخرین اخبار

تجربه زندگی هوشمندتر با رابط کاربری یکپارچه در انواع تجهیزات هوشمند
نرخ بروزرسانی به EMUI ۸.۰ و EMUI ۹.۰ ارقام قابل توجه ۷۹ درصد و ۸۴ درصد بوده است. همچنین انتظار می‌رود تعداد کاربرانی که دستگاه خود را به EMUI۱۰ بروز می‌کنند به ۱۵۰ میلیون نفر برسد. خانواده P۳۰ به عنوان اولین سری، نسخه اولیه بروزرسانی EMUI ۱۰ را در ۸ سپتامبر به منظور بررسی و تست دریافت خواهند کرد. این به‌روزرسانی با فاصله کوتاهی برای محصولات سری Mate ۲۰ نیز منتشر خواهد شد.
بازدید مدیران خدمات پس از فروش ایران‌خودرو از استان مازندران
مدیران حوزه خدمات پس از فروش ایران‌خودرو که هم‌زمان با تعطیلات تابستانی خودروسازان، شهرهای مختلف کشور را مقصد نظارت خود بر خدمات ارائه شده به مشتریان قرار داده‌اند، امروز به استان مازندران سفر کردند.
خرید هوشمندانه تلویزیون، گوشی و دستبند از بنگ گود
صحبت از تجمل‌گرایی که می‌شود با خودم فکر می‌کنم؛ سالانه چقدر بودجه مردم بی‌خود و بی‌جهت به‌پای مسئله‌ای که معلوم نیست سودش به جیب چه کسی می‌رود، هزینه می‌شود.
شفافیت، طناب نجات بازار مسکن
این روزها که خرید خانه به واسطه قیمت­‌های بالا تبدیل به امری دست نیافتنی یا بهتر است بگوییم به اقدامی بسیار سخت برای جوانان تبدیل شده، راهکارهای دولت و سیاست­‌گذاران برای ساماندهی این بخش بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته و انتظار می­‌رود متولیان سیاست­گذاری اقتصاد مسکن با ابزارها و راهکارهای بهتر، این بازار مهم و تاثیرگذار در اقتصاد کشور را ساماندهی کنند.
آیا بازیابی اطلاعات هارد امکان‌پذیر است؟
این روزها و با افزایش حجم اطلاعات مبادله شده در عصر دیجیتال، ضرورت بازیابی اطلاعات بر هیچ‌کس پوشیده نیست.
حضور متفاوت یک استارتاپ ایرانی در بیست‌وهشتمین نمایشگاه مبلمان منزل
در میانه تابستان سال ۹۸، نمایشگاه بین‌المللی تهران بزرگ‌ترین گردهمایی سالانه فعالان صنعت مبلمان منزل را تجربه کرد.
روایت‌های یک بخشش
در دیگر پرونده‌های قتل وقتی اولیای دم به قاتل رضایت می‌دهند و از قصاص می‌گذرند، تقریبا همه از این بخشش و گذشت به نیکی یاد می‌کنند اما در پرونده قتل استاد به دست نجفی به نظر می‌رسد تفاوت‌هایی وجود دارد.
ادعای ارگان رسانه ملی درباره دستمزد مزدک میرزایی
«خیلی‌ها مسأله مالی را مهم‌ترین دلیل مهاجرت مزدک میرزایی می‌دانند. ایران‌اینترنشنال که دفتر آن در لندن قرار دارد و البته طبق گزارش روزنامه گاردین بودجه‌اش را به‌طور مستقیم از عربستان سعودی دریافت می‌کند، توجه ویژه‌ای به دستمزد گزارشگران و مجریانش دارد و برای کارکنان مطرح شبکه، حقوقی معادل ۷۵ هزار پوند در سال می‌پردازد که اگر آن را تقسیم بر تعداد ماه‌های سال کنید و طبق ژن ایرانی‌تان آن را ضرب در قیمت پوند کنید، به عدد قابل توجه ۹۳ میلیون تومان در ماه می‌رسید.»
نه ما راضی هستیم، نه آقای وزیر!
«آن چه مسلم است این که افکار عمومی هم رضایت ندارد وزارت ورزش و جوانان نیمی از وقت و انرژی‌اش را برای سرخابی‌ها بگذارد و برای این همه رشته و ورزشکار دیگر و تازه شاخه مهم و متفاوت «جوانان» در وزارت، فقط نیمی دیگر از وقت باقی بماند.»
اظهارات موسوی تبریزی درباره اعدام‌های ۶۷
سیدحسین پورمیرغفاری، ملقب به آیت‌الله سیدحسین موسوی‌تبریزی، مجتهد، فقیه، پژوهشگر، نویسنده و استاد سطوح عالی حوزه، دبیر مجمع محققین و مدرسین حوزه علمیه قم است. موسوی‌تبریزی همچنین دادستان کل انقلاب در دوران امام خمینی بوده است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

عقد تفاهم‌نامه حمایت شرکت آسان پرداخت از فدراسیون دو ومیدانی برای چهارمین سال متوالی
در مراسمی با حضور دست‌اندرکاران فدراسیون دوومیدانی، شرکت آسان پرداخت، ورزشکاران، مربیان، تنی چند از روسای هیات‌های استانی، اهالی رسانه، معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و سرپرست دبیر کلی کمیته ملی المپیک تفاهم‌نامه ادامه همکاری فدراسیون دوومیدانی و آسان پرداخت برای یک سال دیگر تمدید شد.
توقف بایرن مونیخ در آغاز بوندسلیگا
تیم فوتبال بایرن مونیخ هفته نخست رقابت‌های بوندسلیگا را با یک تساوی ناامید کننده خانگی آغاز کرد.
شکست حریف تیم ملی بسکتبال ایران برابر آمریکا
تیم ملی بسکتبال اسپانیا در دیداری تدارکاتی نتیجه را به تیم ملی آمریکا واگذار کرد.
قوانین جدید صعود به اورست چیست؟- افزایش هزینه مجوز صعود به بام جهان
به دلیل آمار بالای جان‌باختگان صعود به اورست، دولت نپال در صدد آن است که قوانین جدیدی وضع کند.
استقبال ویژه هواداران لیون از بازگشت ستاره برزیلی + فیلم
هواداران لیون از بازگشت جونینیو پرنامبوکانو به عنوان مدیر ورزشی باشگاه خشنود شدند و از او استقبال ویژه‌ای کردند.
آخرین فرصت انتخاب رشته کنکور سراسری
۷ ترفندی که با استفاده از آن مانند کوره در خواب چربی می‌سوزانید!
بیمه زنان خانه‌دار چه شرایطی دارد؟ +فیلم
ماجرای رواج عقد آریایی در بین زوج‌های جوان چیست؟
نکاتی که مالکان و مستأجران محدوده طرح ترافیک باید بدانند
پلیس: طرح کاهش آلودگی هوا با هدف درآمدزایی است
تقاضای اساتید دانشگاه تهران از آیت الله رئیسی- با آقازاده‌های فاسد برخورد کنید
امسال نیش مار و عقرب ۱۰ نفر را کشت
ترافیک سنگین در جاده چالوس و هراز
کاهش ترافیک تهران پس از حذف طرح زوج و فرد