انصاریفرد: تاج فشار آورد تا ساکت بیاید

11:14 ۳۳۴ روز و ۷ ساعت پیش افکار نیوز 523 0
انصاریفرد: تاج فشار آورد تا ساکت بیاید

رئیس مستعفی سازمان لیگ فوتسال با بیان اینکه از سوی محمدرضا ساکت تحت فشار قرار گرفته بود، گفت: ۱۵ تیرماه به آقای تاج گفته بودم نیازی به حضور ساکت در کمیته فنی نیست.

افکار نیوز

به گزارش افکارنیوز، عن محمدحسن انصاریفرد درباره استعفایش از ریاست سازمان لیگ فوتسال و ریاست کمیته فنی فوتسال گفت: روز اولی که برای ریاست کمیته فنی و توسعه فوتسال دعوت شدم، ۲۲ دی ماه سال گذشته بود. خیلی ها گفتند این پست ویژه ای نیست ولی گفتم که دوست دارم در این رشته کار کنم چون در فوتسال تخصص دارم. صحبت های خیلی خوبی با آقای تاج داشتیم. هفت نفر از بهترین متخصصان این رشته را به تاج معرفی کردم تا آنها را به کمیته فنی بیاورد.
اخبار ورزشی- رئیس مستعفی کمیته فنی و سازمان لیگ فوتسال ادامه داد: یک گروه متخصص را معرفی کردیم و بلافاصله احکامشان زده شد و کارمان را شروع کردیم. حدود ۹ جلسه خوب با چالش های فنی زیادی داشتیم. آقای شکوری دبیر کل فدراسیون می گفت این کمیته فنی چقدر پویا است.
انصاریفرد درباره دلایل استعفایش تاکید کرد: آقای کفاشیان که بازنشسته شد، ریاست سازمان لیگ فوتسال به بنده پیشنهاد شد. آقای تاج از همان موقع اصرار داشت کل فوتسال یک سازمان شود؛ یعنی کمیته فنی، کمیته فوتسال و سازمان لیگ «یک کاسه» شود و بنده رئیس سازمان فوتسال شوم. سه جلسه برگزار شد و بی نتیجه ماند؛ البته من هم اصراری نداشتم. خوشبختانه لیگ فوتسال به خوبی برگزار می شود. شاید سال های گذشته جنجال های زیادی بود ولی مدیران باشگاه ها و بازیکنان نهایت همکاری را با ما داشتند.
وی یادآور شد: در جلساتی که با آقای تاج داشتم، گفتند آقای ساکت را به کمیته فنی بیاورید. بنده گفتم کمیته فنی ما از افراد متخصص برخوردار است و برایم حاشیه می شود و به صلاح نیست. فردای آن روز به آقای تاج پیام دادم که چون کمیته فنی ما کارآمد است و بنده تجربه زیادی در فوتسال دارم، به صلاح مجموعه فوتسال و بنده نمی دانم به کمیته فنی بیاید.
انصاریفرد که در برنامه «سلام صبح بخیر» حاضر شده بود، ادامه داد: خود افراد کمیته فنی هم می گفتند تا ما هستیم ضرورتی به حضور ساکت نیست و اگر وی بیاید قطع همکاری می کنم. این پیام را ۱۵ تیر برای آقای تاج فرستادم. تاج پیام را خواند ولی جواب نداد. اخیرا شنیدم آقای تاج این طرح را به هیات رئیسه برده است. روال قانونی کمیته ها اینطور است که اگر کسی بخواهد به کمیته ها اضافه شود، رئیس آن کمیته پیشنهاد می دهد. اینکه طرح را به هیات رئیسه ببرند درست نیست و من هم آنرا قبول نکردم.
رئیس مستعفی کمیته فنی و سازمان لیگ فوتسال در خصوص دلیل اصرار تاج برای حضور ساکت در کمیته فنی، گفت: دلایل خاصی دارد که نمی خواهم آن را بشکافم. دوست داشتم کارم را ادامه بدهم. مجموعه یکدلی داشتیم.
انصاریفرد در پاسخ به این سئوال که آیا ممکن است مهدی تاج به خاطر عدم اعتماد به شما تصمیم به حضور ساکت کرده است؟ تاکید کرد: فکر نمی کنم اینطور باشد. روز اول این صحبت ها نبود. دیشب هم مهدی تاج تماس گرفت و گفت چرا این کار را کردید. آقای تاج گفت ساکت در سازمان تیم های ملی هم حضور دارد و هدفمان این است که بتوانیم اردوهای تیم ملی را به خوبی برگزار کنیم و هماهنگی باشد در حالی که به نظرم این را می شد در فضاهای دیگری کار کرد.
وی درباره اینکه قرار بود ساکت در کمیته فنی زیرمجموعه اش باشد، یادآور شد: بحث این است که بدون اینکه با من صحبت شود، آقای ساکت به کمیته فنی بیاید. من مقابل اجبار ایستادگی کردم و این را به صلاح فوتسال نمی دانستم. تصمیم من تصمیم درستی بود و انعکاسش در جامعه مشخص است.
رئیس مستعفی کمیته فنی فوتسال در خصوص اینکه در بیانیه اش اعلام کرده بود حضور ساکت باعث تضعیف فدراسیون فوتبال می شود، اظهار کرد: اعتقاد دارم وقتی یک مجموعه در فدراسیون فوتبال سالم و بی حاشیه کار می کند، باید مدیریتش تقویت شود.
انصاریفرد در پاسخ به این سئوال که چه کسانی علیه شما کارشکنی می کردند؟ گفت: نمی خواهم اسم ببرم. بعد از پیامی که به تاج دادم، فشارها روی من بیشتر شد. بخصوص کارهایی که از دبیر کل ارجاع می شد. افرادی که خط می دادند تا عرصه را تنگ کنند.
وی در ادامه بدون نام بردن از ساکت از مسئولیت های زیاد او انتقاد کرد و یادآور شد: جبهه ای در فدراسیون علیه من و فوتسال بود. فوتسال جایی بود که داشت مستقل کار می کرد و از زیر سلطه یکسری افراد که ماموریت های زیادی در فوتبال دارند، خارج بود. تاج چه فکری می کند که این همه کار را بر دوش یک نفر می گذارد که می شود با سند ثابت کرد در تمام تیم هایی که بوده، ناموفق بوده است. اصراری که ایشان باید باشد، برایم نامشخص است ولی زیر بارش نرفتم.
رئیس مستعفی کمیته فنی فوتسال گفت: کسی که سرپرست تیم بزرگسالان و رئیس سازمان تیم های ملی است و مسئولیت های زیادی دارد، چطور وقت می کند به کارهایش برسد. آن وقت می خواهند در فوتسال هم دخالت کنند. این برایم قابل قبول نیست.
انصاریفرد در پایان گفت: از تمام اهالی فوتسال حلالیت می طلبم. من برای دفاع از خودم و فوتسال این کار را کردم. فوتسال نباید دست غیر فوتسالی ها باشد.
 


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

دلیل اهمیت صاف و مسطح بودن ورق فولادی
در این مطلب به میزان اهمیت صاف و مسطح بودن یک ورق فولادی می‌پردازد.
مخبرالسلطنه، میلسپو را اخراج کرد
یکی از اقداماتی که در اولین سال‌های نخست‌وزیری مخبرالسلطنه انجام شد، اخراج میلسپو بود که در زمان دولت قوام به‌عنوان کارشناس مالی به استخدام ایران درآمده بود.
دام مالیاتی امیرکبیر برای دانه‌درشت‌ها
سازمان مالیاتی میرزاتقی‌خان شبانه‌روز فعال بود و حتی خود او، برخی شب‌ها به کمک حسابرس‌ها می‌رفت.
وزنه‌برداران جام فجر پس از 5 ماه به جوایزشان رسیدند
فدراسیون وزنه برداری جوایز مسابقات جام فجر را بعد از گذشت پنج ماه تسویه کرد.
دفاع تمام قد سعادتمند از اقدامات مدیریتی‌اش در استقلال
مدیرعامل باشگاه استقلال ادعاهای برخی افراد در خصوص دخالت دیگران در باشگاه استقلال را قویا تکذیب کرد.
تماس تلفنی پوتین با همتای الجزایری درباره بازار نفت و لیبی
رئیس جمهوری مصر و همتای الجزایری‌اش به بررسی هماهنگی در بازار جهانی نفت در چارچوب اجرای توافقنامه اوپک+ و نیز بحران لیبی پرداختند.
تامین امنیت ده‌ها روستا در دیالی، کشف مخفیگاه‌ها و قایق‌های داعش
حشد شعبی عراق از برقراری امنیت ده‌ها روستا در چهارمین مرحله عملیات "قهرمانان عراق" و فراهم شدن شرایط بازگشت آوارگان در دیالی خبر داده و یکی از رهبران آن گزارشی از نتایج این عملیات در ۷۲ ساعتی که از آغاز آن می‌گذرد، ارائه کرد.
بازداشت یک گروهک وابسته به داعش در جنوب روسیه
دستگاه امنیت فدرال روسیه از شناسایی یک گروهک وابسته به داعش در این کشور خبر داد.
رئیس‌جمهوری الجزایر: تا ابد در قدرت نمی‌مانم- لیبی نیاز به نقشه راه جدید و انتخابات دارد
رئیس جمهوری الجزایر از مراکش خواست تا احداث پایگاه‌های نظامی در مرزهای کشورش را متوقف کند. او همچنین تاکید کرد، به صورت جدی برای برقراری صلح در لیبی تلاش می‌کند و آماده میزبانی از مذاکرات این کشور در الجزایر زیر نظر سازمان ملل است.
استقرار نیروی مشترک ویژه اتحادیه اروپا در مالی
یک نیروی مشترک ویژه از اتحادیه اروپا از چهارشنبه برای پشتیبانی نیروهای مالی در مقابل گروه‌های شبه نظامی در این کشور غرب آفریقا مستقر می‌شوند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

ادامه جنوبی «استاد معین» تا پایان مرداد به بهره برداری می رسد
معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، با بیان اینکه پیشرفت عملیات اجرایی پروژه احداث ادامه جنوبی بلوار استادمعین از مرز 90 درصد فراتر رفته است، از امکان بهره برداری از این پروژه تا پایان مرداد سال جاری خبر داد.
العالم از شنیده شدن صدای انفجارها در جنوب عربستان خبر داد
خبرنگار العالم از شنیده شدن صدای انفجارها در خمیس مشیط و جیزان در جنوب عربستان سعودی خبر داد.
عراق|هلاکت 5 تروریست انتحاری در جنوب غربی بغداد
منابع امنیتی عراقی از هلاکت ۵ تروریست انتحاری در جنوب غربی بغداد خبر دادند.
موج جدید عادل خواهی -آماده باش برای یک جنگ تمام عیار -کرونا در اردوگاه پرسپولیس -پیشخوان
تصویر نیم صفحه روزنامه‌های ورزشی امروز به رشته‌های مختلف ورزشی اختصاص یافته است.
ویژگی‌های آب سیاه + درمان
یک متخصص جراحی چشم گفت: در آب سیاه فرد معمولا متوجه بیماری نمی شود و زمانی به پزشک مراجعه می کند که در مراحل پیشرفته بیماری است و دچار اختلال شدید میدان بینایی شده است و عصب چشم آسیب می بیند.
دیدار پرسپولیس - فولاد لغو می شود؟
آبی پوشان در انتظار جواب تست‌های کرونا
در تمام تصمیمات استقلال اختیار تام دارم
بازیکنان تاثیرگذار بارسلونا در کنار مسی
آندو با چشم‌های گریان در انتظار سرژیک
رونالدو در تور پاری سن ژرمن
نوری ترخیص شد
عکس روز- آتش‌سوار
محرومیت سیتی از لیگ قهرمانان اروپا بخشیده شد
دعوت ۲ برزیلی و یک آرژانتینی به تیم ملی امارات