مزایای خرید اقساطی بلندمدت از اینترنت چیست؟

16:25 ۹ روز و ۲۳ ساعت پیش ایسنا 393 0
مزایای خرید اقساطی بلندمدت از اینترنت چیست؟

مزایای خرید قسطی کالا در برابر خرید با پس‌انداز چیست؟ فرهنگیان چگونه باید از اینترنت خرید قسطی انجام دهند؟

ایسنا

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام کالا قسطی، بیش‌ از پنج دهه است که در بسیاری از کشورها، عنصر اعتبار به عنوان یک عامل کلیدی و تأثیرگذار در مبادلات اقتصادی و در سطوح مختلف نظام کسب‌وکار حضوری مهم و تأثیرگذار دارد.

مبادلات اعتباری و فروش اقساطی کالا و خدمات به موازات توسعه فضای مجازی نیز رشد کرده و امروزه در سراسر جهان کارت‌های اعتباری جایگاه ویژه‌ای را به خود اختصاص داده‌اند.

در کشور ما به واسطه‌ی ضعف در زیرساخت‌ها و نبود بستری یکپارچه در فرایند تمرکز و تجمیع امکانات، هنوز هم خود را از ظرفیت‌های اعتبار به عنوان یک عامل محرک در اقتصاد محروم کرده‌ایم.

با این وجود طی سالیان اخیر به پشتوانه امکانات فضای کسب‌وکار مجازی، بعضی از سازمان‌ها نهادها و ادارات دولتی و حتی شرکت‌های بزرگ بخش خصوصی به این حوزه توجه کرده‌ و به نتایج ملموسی هم دست یافته‌اند. فروش اقساطی کالا و خدمات یکی از ظرفیت‌های نخست شکل‌گیری عنصر اعتبار در فضای یک کسب‌ و کار است، که در شرایط فعلی اقتصادی کشور می‌تواند موتور محرکه‌ای در کنار زدن سایه‌ی رکود اقتصادی هم باشد.

جذابیت امکان بهره‌مندی از اعتبار می‌تواند تقاضای قابل توجهی را در این عرصه جذب، و به سوی مراکزی که توان اعتبار سنجی را دارند هدایت کند.

طی سالیان اخیر فروشگاه‌های اینترنتی و سازمان‌های فروش آنلاین (مثل فروشگاه اینترنتی کالا قسطی دات کام) توانسته‌اند به پشتوانه ایجاد امکان اعتبارسنجی سازمانی، خدمات گسترده و قابل توجهی را در خصوص فروش اقساطی کالا و خدمات ارائه دهند.

فروش اقساطی انواع گوشی‌های موبایل، کالای دیجیتال، لوازم خانگی، پوشاک، لوازم ورزشی، مواد غذایی تنها بخشی از کالاهایی است که فروشگاه کالا قسطی به صورت اقساطی از ۶ تا ۲۴ ماه در اختیار جامعه فرهنگیان، دارندگان کارت‌های حکمت، کرامت، بیمه ملت، شهرداری‌ها، سازمان‌ها و نهادهای دولتی و غیردولتی قرار می‌دهد.

مجموعه کالا قسطی طی قرارداد با تعاونی، این امکان را فراهم آورده تا خانواده بزرگ فرهنگیان کشور بتوانند در فرایندی سهل، ساده، سریع و امن به صورت آنلاین و غیرحضوری اقدام بهخرید اقساطیکرده و کالا و خدمات مورد نیاز خود را به صورت رایگان در محل تحویل بگیرند.

آیا خرید قسطی مقرون به صرفه است؟

روال عادی خرید اقساطی این‌گونه است که در ازای مبلغی که شما قرار است در مدت زمان‌های فاصله‌گذاری شده و به نوبت پرداخت کنید، هزینه کمی بالاتر می‌رود. این تفاوت هزینه با خرید نقدی مقرون به صرفه هستن یا خیر؟ به نظر ما مقرون به صرفه است. اما دلیل آن چیست؟

خرید بدون پس‌انداز با خرید قسطی

شاید به نظرتان برسد که اگر به جای خرید قسطی و هزینه‌ی بیشتر از هزینه‌ی واقعی، به پس‌انداز و خرید با قیمت کم‌تر روی بیاورید مشکلات‌تان حل شده است. بیایید این دیدگاه را بررسی کنیم.

پس‌انداز محدودیت‌های زیادی در زندگی به وجود می‌آورد

اگر بخواهید با حقوق سه میلیون تومان در ماه یک تلفن همراه خوب و حرفه‌ای بخرید که حداقل سه سال برای شما کار کند، نیاز به ۵ میلیون تومان پول دارید. اما شما فقط پول در نمی‌آورید، بلکه با این پول زندگی نیز می‌کنید.

منظور این است که در یک ماه، اگر هزینه‌های خود را به حداقل‌ترین میزان ممکن برسانید، احتمالاً دو میلیون تومان خرج زندگی روزمره‌تان می‌شود و تنها می‌توانید یک میلیون تومان را پس‌انداز کنید. آن هم بدون هیچ تفریح و خرید اضافی مانند خرید پوشاک جدید.

مزایای خرید اقساطی بلندمدت از اینترنت چیست؟

بنابراین شما مجبور خواهید شد که پنج ماه برای خرید یک گوشی تلفن همراه سختی بکشید و با محدودیت‌های فراوان زندگی کنید، در صورتی که در خرید قسطی گوشی فرهنگیان این مشکل پیش نمی‌آید. اما این تمام مسئله نیست.

کاهش ارزش پول پس‌اندازی

ارزش پس‌انداز شما در بانک، هر لحظه ممکن است، نزول داشته باشد. قیمت تلفن همراه هوشمند با دلار محاسبه می‌شود و شما با ریال آن را می‌خرید. پس پس‌اندازهای بلندمدت زیاد کار معقولانه‌ای به نظر نمی‌رسند.

مزایای خرید اقساطی بلندمدت از اینترنت چیست؟

سرعت بسیار زیاد بازار در ارائه کالاهای جدید

سرعت بازار، مخصوصاً در حوزه‌ی تکنولوژی سرسام‌آور است. تنها کافی است شش ماه منتظر بمانید تا یک تحول کامل و شگفت‌انگیز در بازار تلفن همراه هوشمند رخ بدهد. آن‌وقت است که تمام پس‌اندازتان ارزشش را از دست می‌دهد، چرا که شما یک سال پس‌اندز می‌کنید تا بهترین تلفن هوشمند سال را بخرید اما هنوز پس‌انداز شما آماده نشده که نسل بعدی محصول در بازار موجود می‌شود.

نتیجه: بدون پس انداز خرید کنند

اما با خرید اقساطی تمام این مشکلات حل می‌شود. خرید اقساطی به شما امکان می‌دهد که علاوه بر این‌که از کاهش ارزش پول‌تان جلوگیری می‌کنید، تنها مجبور به حذف مبلغ قابل قبول و نسبتاً کمی از هزینه‌های ماهانه‌ی خود باشید و به خاطر پس‌انداز مجبور نشوید که کل زندگی‌تان را فلج کنید.

خرید اقساطی فرهنگیاناز راه اینترنت

اگرچهخرید اقساطی لپ تاپ، موبایل و سایر محصولات دیجیتال در میان اکثر فروشگاه‌ها دیگر از بین رفته است، اما اینترنت همیشه حاضر و آماده است تا از پتانسیل‌های بالقوه‌ی دنیای واقعی استفاده کند. در اینترنت سایت‌های فروشگاهی از این امکان استفاده می‌کنند. اما همه‌ی ماجرا همین نیست، سایت کالا قسطی یک امکان ویژه و منحصر به فرد را نیز برای مشتریان کالاهای قسطی خود فراهم کرده است. این سایت با دریافت فیش حقوقی فرهنگیان به آنان به شکل قسطی سرویس‌دهی می‌کند. شرایط قسط بندی در کالا قسطی نیز بسیار مناسب است و قسط‌بندی‌ها از ۲۴ ماه تا ۶ ماه انجام می‌شوند. گذشته از این‌که اکثر لوازم روز و معتبر و با کیفیت بازار نیز در این سایت به فروش می‌رسد و از هر نظر سایت جامعی است.‌

چه کالاهایی را می‌توان به صورت خرید اقساطی فرهنگیان خرید؟

در فروشگاه اینترنتی کالا قسطیطیف متنوعی از کالاها وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را به صورت قسطی خریداری نمایید. از برنج گرفته تا مبلمان. بنابراین نگران محدودیت‌های کالایی نباشید که ممکن است با خرید منحصر از فقط و فقط یک فروشگاه گریبان‌تان را بگیرد.

شما در فروشگاه کالا قسطی می‌توانید از شیر مرغ تا جان آدمیزاد را پیدا کنید.

برای مشاهده‌ی این‌که با خرید قسطی گوشی فرهنگیان چه گوشی‌ها و چه گزینه‌ها و با چه شرایطی در اختیار شما قرار می‌گیرد به صفحه‌یخرید قسطی گوشی فرهنگیاندر سایت کالا قسطی مراجعه کنید.

سحن آخر

اگرچه اکیداً پیشنهاد می‌کنیم که فرهنگیان از امکاناتی که برای آنان حاضر و آماده است، استفاده کنند و به جای پس انداز یا خرید نقد به سراغ خرید قسطی بروند، اما باز هم هیچ‌چیز جای تحقیقات خود آدم را نمی‌گیرد. پس به حرف‌‎هایی که ما برای شما گفتیم بسنده نکنید و خودتان به سراغ تحقیق و جستجو راجع به معایب و مزایای خرید اقساطی بروید، و در انتها تصمیم بگیرید که این شیوه‌ی خرید مناسب شماست یا خیر؟

انتهای رپرتاژ آگهی


گروه های زیر مجموعه از همه جا

از همه جا
از همه جا

آخرین اخبار

کمانداران در مسابقات جهانی بدون مدال ماندند- تیم میکس کامپوند چهارم شد
تیمهای ملی تیروکمان جوانان و نوجوانان در حالی در مسابقات قهرمانی جهان اسپانیا نتایج ضعیفی گرفتند که مسوولان تیروکمان امید به کسب مدال در این مسابقات داشتند.
شهلا بهروزی راد مدال برنز جهان و سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ گرفت
بانوی قایقرانی ایران موفق شد در مسابقات پاراکانوی قهرمانی جهان ضمن گرفتن مدال برنز، سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ را کسب کند.
پایان تور دوچرخه سواری اندونزی بدون سکو برای سپاهان
تیم سپاهان اصفهان در تور دوچرخه سواری اندونزی موفق به کسب مقامی نشد.
شکست مدافع عنوان قهرمانی در هفته دوم لیگ فوتسال بانوان
در هفته دوم لیگ برتر فوتسال بانوان مدافع عنوان قهرمانی برابر تیم سایپا شکست خورد.
پایان سیاه یکی از بازماندگان حادثه چاپه‌کوئنسه
آلان راشل یکی از بازماندگان بزرگ حادثه چاپه کوئنسه پایان تلخی در تیم برزیلی داشت.
نیویورک رقابتهای اپن آمریکا را به پرداخت ۳۰۰ هزار دلار محکوم کرد
تنیس اپن آمریکا چند روز پیش از شروع این رقابت ها با مشکل روبرو شد و به پرداخت ۳۰۰ هزار دلار از طرف شهر نیویورک محکوم گردید.
پایان تلخ ماجراجویی جدید کمپانی
دوران مربی- بازیکنی مدافع بلژیکی تنها پس از چهار بازی در اندرلخت پایان یافت.
نایب قهرمانی سانداکاران جوان ایران در قهرمانی آسیا
ووشوکاران جوان ایران در بخش ساندای رقابت‌های قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ برونئی توانستند با کسب ۶ طلا، یک نقره و ۴ برنز نایب قهرمان شوند.
مخالفت ماکرون با میانجیگری آمریکا در موضوع کشمیر
رئیس جمهور فرانسه در اظهار نظری که به نوعی واکنش او به پیشنهاد میانجیگری دونالد ترامپ در موضوع اختلافات هند و پاکستان بر سر کشمیر محسوب می‌شود تاکید کرد، این دو کشور باید به صورت دوجانبه و بدون مداخله طرف ثالثی اختلافاتشان را حل کنند.
ناوالنی آزاد شد
«الکسی ناوالنی»، چهره‌ سرشناس منتقد دولت روسیه از زندان آزاد شد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

تیشه‌گران: برای بازیهای آسیایی دغدغه مالی داریم- در هیچ دوره‌ای به ملی‌پوشان حقوق داده نشده است
رییس فدراسیون ناشنوایان گفت: برای اعزام کاروان ناشنوایان به بازیهای آسیایی هنگ‌کنگ نیاز به حمایت ویژه وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک از نظر اعتباری داریم.
وکیلی: درست دوم ‌عجله کردیم- رقبا را دست کم‌ نمی‌گیریم
سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران ‌گفت: برابر بلغارستان در ست دوم‌ عجله ‌کردیم اما هیچ رقیبی را دست کم‌ نمیگیریم.
۴۰ سال زندگی عاشقانه با ˮاعظمˮ
نگاه عاشقانه پیرمرد به همراه ۴۰ ساله زندگی‌اش که این روزها گرد پیری بر موها و خطوط نسبتا عمیق چهره‌اش نشسته، هنوز آنقدر پراحساس است که کسی از روستای حسام آباد زرینه رود نیست که داستان زندگی عاشقانه آنها را نشنیده باشد. پیرمرد آنقدر همسرش را دوست دارد که حتی الان هم که صاحب بزرگترین گله گوسفندان منطقه است، می‌گوید بدون همسرش هیچ کدام از دارایی‌هایش برایش ارزشی ندارد.
نصب ˮراهبند الکترونیکˮ در خطوط ویژه پایتخت
معاون فنی و مهندسی سازمان حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران از نصب راهبند الکترونیک در خطوط ویژه در صورت موفقیت آمیز بودن پایلوت خبرداد.
جمالی: توقیف نفتکش به درخواست آمریکا بود- ایران برنده فضای دیپلماسی شد
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس تاکید کرد: که آزادی نفتکش ایرانی و حرکت به سمت آب‌های بین المللی نشان داد که ما برنده فضای دیپلماسی و نظامی بودیم که برای آمریکایی‌ها سخت تمام شد.
چگونه در هتل راحت بخوابیم؟
تاپیکو امسال 2.7 برابر بیشتر از سال گذشته سود تقسیم کرد
معرفی ۵ هتل برتر استانبول
دانلود قسمت ششم سریال ریکاوری
مهمترین اصول انتخاب یک کتونی مناسب!
مهمترین عامل موفقیت کسب و کارهای گروهی
کسب امتیاز علمی و ترجمه کتاب: جای درست آمده‌اید!
فروشگاه اینترنتی تیغ اره
قبض، اینترنت و شارژتان ˮبامَنˮ
۵ مدل کیفی که هر خانمی نیاز دارد + عکس