بهترین بیمه عمر، مقایسه شرکت‌های بیمه عمر در azki

16:48 ۱۸ روز و ۶ ساعت پیش ایسنا 382 0
بهترین بیمه عمر، مقایسه شرکت‌های بیمه عمر  در azki

بیمه عمر یکی از بیمه‌هایی است که بیشتر شرکت‌های بیمه آن را ارائه می‌کنند و از طریق تبلیغات مختلف به دنبال افزایش فروش این بیمه هستند که همین موضوع باعث سردرگم و مردد شدن مردم در زمان انتخاب و خرید بیمه عمر شده است.

ایسنا

به گزارش ایسنا،بنابراعلام بیمهازکی، اگر شما هم برای انتخاببهترین بیمه عمراز بین شرکت‌های بیمه تردید دارید، در ادامه متن با ما همراه باشید تا پس از مقایسه بیمه‌های عمر، بهترین را به شما معرفی کنیم.

بهترین بیمه عمر

بیمه عمر چیست؟

بیمه عمر بیمه‌ای بسیار رایج و پرطرفدار در جهان و به خصوص کشورهای پیشرفته است کهمتأسفانههنوز در کشور ما اطلاعات و شناخت کافی در میان مردم نسبت به این بیمه وجود ندارد و بیشتر افراد به چشم یک بیمه غیرضروری و غیراجباری به آن نگاه می‌کنند.

با خریدبیمه عمر، بیمه‌گذار هم در زمان حیات خود یک سرمایه‌گذاری سودآور انجام می‌دهد و هم می‌تواند از پوشش‌های بیمه‌ای آن استفاده کند. همچنین پس از فوت ازذینفعان او حمایت مالی می‌شود.

اگر شما یک فرزند کوچک دارید و نگران آینده او هستید، اگر جوان هستید و می‌خواهید در سنین بالاتر از سرمایه‌گذاری و پوشش‌های بیمه‌ای بهره‌مند شوید، اگر میانسال هستید و می‌خواهید آینده مطمئن‌تری برای خود و خانواده‌تان رقم بزنید، بیمه عمر می‌تواند بهترین پاسخ برای نیاز شما باشد.

بهترین بیمه عمر

پس از بررسی ضرورت و اهمیت خرید بیمه عمر برای اقشار مختلف جامعه، به موضوع انتخاب بهترین بیمه عمر می‌پردازیم. مفهوم بهترین بیمه عمر برای همه افراد با شرایط مختلف یکسان نیست. به این دلیل که ممکن است یک فرد تنها با هدف سرمایه‌گذاری بیمه عمر را خریداری کند و در این حالت به دنبال بهترین بیمه عمر از نظر نرخ سود باشد. همچنین ممکن است پوشش‌های بیمه‌ای برای یک فرد دیگر اهمیت بیشتری داشته باشد و او شرکت بیمه‌ای را انتخاب کند که کامل‌ترین پوشش‌ها را با بالاترین سقف ارائه می‌کند.

بهترین بیمه عمر از نظر میزان سود

وقتی شما در بیمه عمر سرمایه‌گذاری می‌کنید، به اندوخته (مجموع حق بیمه‌های شما) دو نوع سود تعلق می‌گیرد: سود تضمینی و سود مشارکت در منافع.

سود تضمینی همان سودی است که بیمه مرکزی آن را پرداخت می‌کند و همه شرکت‌های بیمه وظیفه دارند آن را به بیمه‌گذاران خود ارائه کنند. سود تضمینی بیمه عمر در دو سال اول قرارداد ۱۶ درصد، در دو سال دوم ۱۳ درصد و در سال‌های بعد ۱۰ درصد است.

سود مشارکت در منافع به معنی سودی است که از طریق سرمایه‌گذاری‌های شرکت بیمه با سرمایه بیمه‌گذاران خود به آنها تعلق می‌گیرد. این سود در شرکت‌های مختلف بیمه و در سال‌های مختلف متفاوت است.

شرکت‌های بیمه معمولاً سود قطعی بیمه‌های عمر خود را، که مجموع سود تضمینی و سود مشارکت در منافع آن‌ها است، اعلام می‌کنند. البته این سودهای اعلام شده برای یک یا دو سال قبل است و بر اساس آن می‌توان به صورت تقریبی سود سال‌های آینده آن شرکت را پیش‌بینی کرد.

در جدول زیر سود قطعی شرکت‌های معتبر در زمینه بیمه عمر را در ۵ سال گذشته بررسی و مقایسه کرده‌ایم.

بهترین بیمه عمر، مقایسه شرکت‌های بیمه عمر  در azki

بهترین بیمه عمر از نظر سطح توانگری مالی شرکت‌های بیمه

یکی از شاخص‌های بسیار مهم در تشخیص یک بیمه عمر خوب، میزان توانایی مالی شرکت بیمه است که این عامل کیفیت انجام تعهدات را به ویژه در زمان پرداخت خسارت نشان می‌دهد.

سطح توانگری مالی شرکت‌های بیمه هر ساله توسط بیمه مرکزی و در ۵ سطح اعلام می‌شود که سطح یک بهترین سطح و سطح پنج ضعیف‌ترین آن است.

بهترین بیمه عمر، مقایسه شرکت‌های بیمه عمر  در azki

بهترین بیمه عمر از نظر میزان فروش بیمه عمر

یکی دیگر از معیارهای انتخاب بهترین بیمه عمر، میزان فروش یا تعداد بیمه‌نامه‌های عمری است که توسط شرکت‌های بیمه صادر شده است. معمولاً شرکتی که در سال‌های گذشته فروش بالایی داشته است، کیفیت ارائه خدمات بالاتری دارد.

با توجه به جدول زیر، بیمه پاسارگاد در سال ۹۶ بالاترین میزان فروش را داشته است. همچنین میزان فروش بیمه عمر سامان نیز با سرعت زیادی در حال افزایش است.

بهترین بیمه عمر، مقایسه شرکت‌های بیمه عمر  در azki

جدول مقایسه بیمه عمر

اگر می‌خواهید یک مقایسه دقیق بین بیمه عمر شرکت‌های مختلف بیمه داشته باشید تا بتوانید با توجه به نیازهای خود بهترین بیمه عمر را انتخاب کنید، جدول زیر را با دقت مشاهده و بررسینمائید. در این جدول بیمه‌های عمر را از جنبه‌های مختلف با هم مقایسه کرده‌ایم.

بهترین بیمه عمر، مقایسه شرکت‌های بیمه عمر  در azki

بیمه عمر ایران

بیمه ایران یکی از شرکت‌های معتبر و مطرح در زمینه بیمه عمر است که در سال ۹۶ رتبه دوم فروش این بیمه را به دست آورده است. بیمه عمر ایران در قالب طرح‌های مختلفی مثل بیمه عمر گروهی، بیمه تأمین آتیه فرزندان، بیمه جامع زندگی، بیمهمانو … ارائه می‌شود که جدیدترین و کامل‌ترین طرح آن طرح بیمه عمرماناست.

بیمه عمر پاسارگاد

یکی از شرکت‌های موفق در زمینه بیمه عمر، بیمه پاسارگاد است که در سال ۹۶ بالاترین رتبه فروش این بیمه را داشته است. کامل‌ترین و پرطرفدارترین طرح بیمه عمر پاسارگاد، بیمه عمر و تأمین آتیه است.

بهترین بیمه عمر، مقایسه شرکت‌های بیمه عمر  در azki

بیمه عمر سامان

بیمه سامان شرکت بیمه‌ای معتبر در زمینه انواع بیمه از جمله بیمه عمر است و در سال‌های اخیر فروش بیمه عمر این شرکت با ارائه طرح‌های جدید این بیمه، رشد و پیشرفت زیادی داشته است.

طرح‌های بیمه عمر سامان بسیار متنوع است اما جدیدترین و کامل‌ترین طرح آن را می‌توان طرح بیمه جامع عمر و زندگی سامان عنوان کرد.

خرید اینترنتی بهترین بیمه عمر درazki

پس از بررسی ویژگی‌های بیمه عمر شرکت‌های مختلف، به موضوعی مهم یعنی خرید آن می‌پردازیم.

اگر شما پس از مطالعه این متن هنوز نسبت به انتخاب بهترین بیمه عمر تردید دارید، می‌توانید از مشاوره‌های تخصصی و بی‌طرفانهکارشناسانازکیاستفاده کنید تا آنها با توجه به نیازها و شرایط شما بهترین بیمه را پیشنهاد داده و شما را در خرید آن راهنمایی کنند.

با خرید بیمه عمر از سایتازکی، علاوه بر دریافت مشاوره، شما از مزایایی مثل صرفه‌جوییدر زمان و هزینه، امکان مقایسه انواع بیمه عمر و …بهره‌مند می‌شوید.

Azki.com مرکز مشاوره و انتخاب بیمه است که در زمینه انواع بیمه از جمله بیمه شخص ثالث، بیمه بدنه، بیمه تکمیلی، بیمه آتش‌سوزی، بیمه عمر و … خدمات متنوعی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

انتهایرپرتاژخبری


گروه های زیر مجموعه از همه جا

از همه جا
از همه جا

آخرین اخبار

شلیک 2 موشک بالستیک به جنوب عربستان
نیروهای ارتش یمن و انصارالله روز یکشنبه با شلیک دو فروند موشک بالستیک «زلزال-1»، مواضع شبه‎نظامیان وابسته به ائتلاف سعودی را در منطقه عسیر واقع در جنوب عربستان هدف قرار دادند.
سفر شماری از وبلاگ‌نویسان و اهالی رسانه‌های عربی به اسرائیل
پایگاه‌های خبری صهیونیستی از سفر شماری از وبلاگ‌نویسان و اهالی رسانه‌های عربی به سرزمین‌های اشغالی خبر دادند.
ساکت کردن مخالفان ترامپ با پرونده سازی
گزارش‌های جدیدی از نحوه پرونده‌سازی پلیس آمریکا برای مخالفان دولت این کشور منتشر شده است.
حمله مجدد ترامپ به زنان دموکرات کنگره
رئیس‌جمهور آمریکا بار دیگر در پیامی توئیتری به چهار زن رنگین‌پوست دموکرات کنگره حمله کرد و خواستار عذرخواهی آنان از این کشور و رژیم صهیونیستی شد.
نرخ سودهای بانکی همواره از تورم عقب است- هدف دولت تنها جبران کسری بودجه است
لایجه پایه‌های مالیاتی جدید پس از تدوین در سازمان امور مالیاتی و وزارت امور اقتصادی و دارایی، بزودی برای تصویب به هیأت وزیران می‌رود ضمن اینکه مالیات از سپرده‌های بانکی هم از این لایحه کنار گذاشته شده است.
رونمایی از پلتفرم هوش مصنوعی CICAP
«پلتفرم هوش مصنوعی» با تمرکز بر تحلیل هوشمند محتوا که با مشارکت استراتژیک «هاب» توسعه می یابد، در آخرین روز الکامپ معرفی و رونمایی شد.
عاملان ضرب و شتم طلبه ناهی منکر بازداشت شدند
دادستان ملارد گفت: عاملان ضرب و شتم طلبه ناهی از منکر بازداشت شدند.
توضیحات قاضی رسیدگی کننده به پرونده قتل شیرمحمدعلی
قاضی پرونده قتل علیرضا شیرمحمدعلی اظهارات منتسب به خود را تحت عنوان "آدم کشتیم تا به رجایی شهر برویم" را تکذیب کرد و گفت: حکم متهمان روشن نیست.
دستیار اسکوچیچ در صنعت نفت مشخص شد+عکس
بهنام‌ سراج به عنوان دستیار دراگان اسکوچیچ سرمربی صنعت‌نفت آبادان انتخاب شد.
بازیکن سابق تراکتور به ماشین سازی پیوست
بازیکن سابق تیم تراکتور به تیم ماشین سازی تبریز پیوست.

پر بازدید ترین اخبار امروز

افزایش پرونده‌های سرقت اینترنتی در پایتخت
سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتا تهران بزرگ با اشاره به افزایش پرونده‌های سرقت اینترنتی در پلیس فتا پایتخت، اظهار کرد: با توجه به عملیاتی نشدن ارائه رمز‌های دوم یکبار مصرف «OTP»، این موضوع سبب این می‌شود که مجرمان به راحتی به حساب‌های بانکی هموطنان دسترسی پیدا کرده و عملیات غیر قانونی انجام دهند.
تازه ترین خبرها از سریال پرطرفدار «پایتخت ۶»
تهیه‌کننده مجموعه‌های تلویزیونی، توضیحاتی درباره سریال «پایتخت ۶» ارائه داد.
عکس جدید از پلنگ ایرانی در قزوین
دوربین‌های تله‌ای نصب شده در منطقه حفاظت شده طارم سفلی در استان قزوین، تصاویری از پلنگ ایرانی و گرگ خاکستری به ثبت رساندند.
مدیرعامل بانک ایران و اروپا درگذشت
وزیر امور اقتصادی و دارایی با ارسال پیامی، درگذشت رامین پاشایی فام، مدیر عامل فقید بانک ایران و اروپا را تسلیت گفت.
شهرداری چرا کار اطفای حریق در میدان حسن آباد را دیر شروع کرد
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری پاسخ گو باشد که چرا دیوار به دیوار محل آتش‌سوزی بوده اما کار اطفای حریق را دیر شروع کرده است.