اکسپرس اسنپ فود؛ تحویل غذا در سریع‌ترین زمان ممکن

11:43 ۱۹ روز و ۱ ساعت پیش ایسنا 193 0
اکسپرس اسنپ فود؛ تحویل غذا در سریع‌ترین زمان ممکن

هر زمان اپلیکیشن اسنپ‌فود را باز می‌کنید و سراغ سفارش آنلاین غذا می‌روید، در آن سوی تلفن همراه شما، ماجرایی جدید آغاز می‌شود؛ ماجرای پخت غذا و تحویل سفارش.

ایسنا

به گزارش ایسنا،بنابراعلام اسنپفود،سفارش آنلاین غذازندگی را ساده کرده است. دیگر نیازی نیست زمان زیادی را صرف پخت‌وپز کنید. کافی است اپلیکیشن اسنپفودرا باز کنید و با چند کلیک ساده، سفارش غذا را انجام دهید.

وقتی خسته‌اید و نمی‌توانید بیرون بروید، کافی استاپلیکیشن اسنپفودرا باز کنید و سراغ خرید آنلاین از سوپرمارکت‌ها بروید.

اما در آن سوی اپلیکیشن، این تازه اول کار است. رستوران و سوپرمارکت به تکاپو می‌افتد. سفارش شما آماده و بسته‌بندی می‌شود و رویکانتررستوران یا مغازه قرار می‌گیرد. شما لحظاتی بعد، سفارش خود را دریافت می‌کنید؛ اما در این بین چه اتفاقی افتاده است؟

سرویس اکسپرس اسنپفودچیست؟

سرویس اکسپرس سامانه ویژه حمل‌ونقل موتوریاسنپ‌فوداست. همکاران اسنپفوددر این سرویس پس از آماده شدن سفارش غذا یا سوپرمارکت، سفارش را به سرعت تحویل گرفته و به شما می‌رساند.

روند کار سرویس اکسپرساسنپ‌فود

رستوران یا سوپرمارکت آماده شدن سفارش را اعلام می‌کند. شما از آماده شدن سفارش خود مطلع می‌شوید. در همین زمان، این سفارش به نزدیک‌ترین پیک اطلاع داده می‌شود.

با پیدا شدن پیک همکار اسنپفودو قبول درخواست، شما و رستوران مطلع می‌شوید. همکار اکسپرس پس از مشاهده وضعیت سفارش روی اپلیکیشن مخصوص خود، سفارش را تحویل می‌گیرد. حالا به شما اطلاع داده می‌شود که پیک سفارش را تحویل گرفته و در حال حرکت به سوی شما است.

همان طور که همکار اکسپرس به سمت شما حرکت می‌کند، شما می‌توانید مکان لحظه به لحظه او را روی اپلیکیشن رصد کنید و از موقعیت او باخبر شوید.

دکمه تماس با پیک هم در گوشه سمت چپ و بالا قرار گرفته که به شما امکان می‌دهد در صورت لزوم با او تماس بگیرید.

اکسپرس اسنپ فود؛ تحویل غذا در سریع‌ترین زمان ممکن

شاخص‌های کیفیت اکسپرس اسنپفود

پیک اکسپرس اسنپفودفردی آموزش دیده که موظف است در زمانی معین و کوتاه، سفارش را به دست شما برساند.

هر همکار تنها مسئول یک سفارش است که از رستوران یا سوپرمارکت تحویل بگیرد و به مشتری تحویل دهد. به این ترتیب سفارش شما کاملاً سالم به دستتان خواهد رسید. زمانی که تحویل سفارش با پیک رستوران است، پیک چندین سفارش را از رستوران تحویل می‌گیرد. شما باید مدت زمان زیادی منتظر بمانید تا پیک بالاخره به شما برسد، غذایتان ممکن است خراب شده باشد یا ریخته باشد و اگرجزوآخرین نفرات باشید، غذا سرد به دستتان خواهد رسید.

سفارش‌های سوپرمارکتی در کمتر از ۳۰ دقیقه و سفارش‌های رستوران در کمتر از ۵۰ دقیقه باید به مشتری تحویل داده شوند.

در صورتی که سفارش مشتری به سبب اشتباه پیک با تأخیر تحویل داده شود، پیک جریمه خواهد شد.

عملکرد اکسپرس اسنپفود

روزانه تعداد بسیار زیادی سفارش در اسنپفودثبت می‌شود. از این تعداد، ۲۲ هزار سفارش توسط همکاراناسنپ‌فوددر زمانی استاندارد به مشتری تحویل داده می‌شود.

بیش از ۲۰۰۰ همکار اسنپفوددر شهرهای تهران، اصفهان، مشهد و قم سفارش‌ها را به مشتری تحویل می‌دهند.

آینده سرویس اکسپرس اسنپفود

سرویس اکسپرس اسنپفودبه سرعت در حال رشد است و به زودی در شیراز و تبریز هم فعال خواهد شد.

اسنپفودبا بهبود سرویس اکسپرس در تلاش است تا شما تجربه‌هایی بهتر در سفارش آنلاین غذا داشته باشید.

انتهایرپرتاژخبری


گروه های زیر مجموعه از همه جا

از همه جا
از همه جا

آخرین اخبار

اعلام ۶۳ رشته محل جدید ارشد دانشگاه آزاد-ثبت نام تا ۵ مرداد ادامه دارد
مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی ضمن صدور اطلاعیه ای درخصوص افزایش رشته محل های کارشناسی ارشد، ۶۳ رشته محل جدید برای این مقطع تحصیلی اعلام کرد.
هنوز در برخی موارد تصمیم‌گیری با دانشگاه آزاد مشکل داریم-تلاش بر تقویت کیفی دانشگاه‌ها است
وزیر علوم با تاکید بر اینکه دانشگاه آزاد در برخی موارد تصمیم‌گیری اصرار دارد رویه سابق استقلال خود را طی کند، گفت: پذیرش دانشجو و ظرفیت پذیرش از جمله مواردی هستند که هماهنگی در خصوص تصمیم‌گیری در این زمینه‌ها از سوی این دانشگاه با وزارت علوم به سختی صورت می‌گیرد.
جامعه‌ دانشگاهی، بی‌وجود «سمیعی‌»ها سوت و کور می‌شود
«امروز نوبت سمیعی و فردا نوبت ماست؛ اما به هوش باشیم که جامعه‌ی دانشگاهی کشور بی‌وجود «سمیعی‌»ها سوت و کور خواهد شد.»
ضرورت آشنایی دانشجویان علوم پزشکی با مشاهیر علمی، فرهنگی و اخلاقی
وزیر بهداشت بر ضرورت آشنایی دانشجویان دانشگاه های علوم پزشکی با مشاهیر علمی، فرهنگی و اخلاقی تاکید کرد و گفت:به منظور تحول فرهنگی مناسب در دانشگاه های علوم پزشکی، لازم است دانشجویان با چهره های برجسته عرصه فرهنگ، علم و هنر سرزمین مان ایران آشنا شوند.
برنامه‌های قبلی با قوت اجرایی می‌شوند-اصلاحاتی در روش‌های اجرایی برنامه‌های آموزشی خواهیم داشت
معاون آموزشی وزارت علوم با تاکید بر این که برنامه‌ها و اقدامات گذشته معاونت آموزشی این وزارت خانه با قوت وقدرت اجرایی و ادامه خواهد داشت گفت: ممکن است به دلیل تجربیات خود در روش‌ها و شیوه‌های اجرای این برنامه‌ها اصلاحاتی انجام دهم.
نهادهای فرا ستادی، آموزش عالی را به خود واگذارند-دانشگاه آزاد خود را تافته جدابافته نداند
معاون آموزشی سابق وزارت علوم با تاکید بر اینکه دانشگاه آزاد نباید خود را تافته جدا بافته از آموزش عالی بداند چرا که جزو زیر نظام های آموزش عالی است، گفت: این دانشگاه باید خود نقش مثبت و منفی خود را در عرصه آموزش عالی بررسی کند و ببیند جه اندازه در این عرصه موثر بوده است.
حل مشکل دانشجویان ستاره‌دار به روایت وزیر علوم
سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی درباره دانشجویانی که مشکلاتی برای ادامه تحصیل داشته‌اند، گفت که طبق گزارش وزیر علوم اکثریت این دانشجویان مشکلاتشان رفع شده است و مانعی برای ادامه تحصیل ندارند.
نقش موثر جهاد دانشگاهی در پیشرفت جایگاه علمی کشور
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس گفت: جهاد دانشگاهی می‌تواند در پیشرفت جایگاه علمی کشور در کنار سایر دستگاه‌های اجرایی و مراکز علمی حضور موثر داشته باشد و کمک کند.
امروز آخرین مهلت انتخاب رشته آزمون دکتری تخصصی گروه پزشکی
نتایج اولیه آزمون دکتری تخصصی علوم پایه پزشکی و بهداشت، دندانپزشکی و داروسازی سال ۹۸ به صورت کارنامه منتشر شده و داوطلبان مجاز تا آخر وقت امروز یکشنبه ۳۰ تیر فرصت انتخاب رشته دارند.
دانشگاه آزاد به دنبال تعلیم و تربیت مدون است-لزوم ارتباط مستمر دانشگاه با نهادهای رسمی کشور
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر اینکه این دانشگاه یک بستر جامع برای تعلیم و تربیت است، گفت: این دانشگاه به دنبال تعلیم و تربیت مدون و با برنامه است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

ماهینی از لیست پرسپولیس خط خورد
سرمربی پرسپولیس سومین بازیکن مازاد تیم را به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد.
برخی شرایط ثبت نام که لازم است خانواده‌ها از آن مطلع باشند
رئیس اداره ارزیابی عملکرد، پاسخگویی و شکایات آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به شرایط ثبت نام دانش آموزان در مدارس گفت: یکی از شرایط ، قرار داشتن در محدود جغرافیایی محل ثبت نام است
وقتی با شبکه اجتماعی، «پیر» می‌شویم!
انسان همیشه با سنجش میزان سود و ضرر، کاری را انجام می‌دهد یا از عمل به آن خودداری می‌کند، ولی در برابر موج اتفاقات شبکه‌های اجتماعی نه تنها این منفعت‌سنجی را انجام نمی‌دهد، بلکه بدون، چون و چرا از آن پیروی می‌کند.
این رژیم غذایی ساده سلامت کلیه‌های شما را تضمین می‌کند
برخی از عادت‌ها و مواد غذایی در کاهش عملکرد مطلوب کلیه نقش دارند و در صورتی که هر گونه اختلال در عملکرد کلیه‌ها، بدون درمان رها شود می‌تواند به ازکارافتادگی کامل این عضو حیاتی منتهی گردد.
اجسام عجیبی که یک جراح از معده زن گنابادی خارج کرد + عکس
فوق تخصص گوارش بیمارستان علامه بهلول گنابادی درباره خارج کردن اجسام عجیبی از معده یک زن توضیحاتی ارائه داد.