روند رشد و توسعه‌ ایرانول قابل‌تقدیر و باید ادامه یابد

16:39 ۱۴ روز و ۴ ساعت پیش ایسنا 191 0
روند رشد و توسعه‌ ایرانول قابل‌تقدیر و باید ادامه یابد

معاون امور اقتصادی و برنامه‌ریزی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی صبح امروز سه‌شنبه (۱۱ تیرماه) از پالایشگاه روغن‌سازی ایرانول بازدید و روند رشد و توسعه‌ این شرکت را قابل‌تقدیر دانست و بر ادامه این روند و پیگیری اقدامات توسعه‌ای و پروژه‌های سرمایه‌ای تأکید کرد.

ایسنا

به گزارش ایسنا،بنابراعلام روابط عمومی و تبلیغاتشرکت نفت ایرانول، در این بازدید که دکتر شیخ مدیرکل اقتصادی وزارتخانه و کارشناسان این حوزه دکترسرزعیمرا همراهی می‌کردند، ضمن ابراز رضایت از روند اقدامات انجام‌شده در این پالایشگاه از عملکرد شرکت نفت ایرانول تقدیر و تشکر کردند.

دکترسرزعیمبا بیان اینکه با توجه به اقدامات و اطلاعات ذکر شده شرکت نفت ایرانولجزشرکت‌های برتر ماست، افزود: یکی از دلایل این موضوع قطعاً ثبات مدیریتی در این مجموعه است که باعث رشد و توسعه در این شرکت شده است.

دکترسرزعیمدر ادامه با اشاره به وضعیت تحریم‌ها در کشور، گفت: با توجه به این موضوع وضعیت شرکت‌ها وهلدینگهارا در جریان تیم رصد تحریم قرار دادیم و باید با برنامه‌ریزی در خصوصتأمینمواد اولیه و یا فروش محصولات در شرایط تحریم از این برهه نیز با درایت به‌خوبی گذر کنیم.

معاون امور اقتصادی و برنامه‌ریزی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وضعیت تولید، فروش و منابع انسانی در ایرانول را خوب ارزیابی کرد و گفت: شرکت‌های زیرمجموعههلدینگموظف‌اند در دستور عمل مدیریتی، پیوست مدیریتی ریسک را داشته باشند.

دکترسرزعیمدر ادامه از توجه به معیشت و رفاه کارگران و راه‌اندازی تعاونی کارکنان در ایرانول تقدیر و تشکر و در سال رونق تولید بر استفاده از ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان تأکید کرد.

روند رشد و توسعه‌ ایرانول قابل‌تقدیر و باید ادامه یابد

در این جلسه مهندس اسحاقی مدیرعامل شرکت نفت ایرانول نیز ضمن خیرمقدم توضیحاتی در خصوص جایگاه شرکت نفت ایرانول در صنعتروانکارانو مجموعه فعالیت‌های این شرکت که منجر به روند رو به رشد و رکوردشکنی ایرانول درفروش، افزایش سهم بازار، سودآوری، تولید، صادرات روغن‌موتور و کاهش خام فروشی طی شش سال اخیر شده است بیان و گفت: کارها در ایرانول بر اساس استراتژی تدوین‌شده هشت‌ساله (۱۴۰۴) پیش می‌رود.

در ادامه دکتر افضلی عضوهیأتمدیره و قائم‌مقام و معاون تولید و بهره‌برداری شرکت نفت ایرانول نیز طی سخنانی ضمن اشاره به روند فعالیت شرکت نفت ایرانول، تداوم روند فعلی را حاصل ثبات مدیریت در داخل شرکت، اعلام کرد.

وی ضمن تبیین پارامترهای تأثیرگذار بر بنگاه‌داری شرکت‌های فعال در عرصه تولید، سهم بازار و سود واقعی عملیاتی شرکت نفت ایرانول را سرمایه واقعی شرکت ذکر و خواستار حمایت‌های عملی وزارتخانه برای تداوم و گسترش روند رو به رشد فعلی و ارائه محصولات جدید در شرایط حساس کنونی شد.

انتهایرپرتاژخبری


گروه های زیر مجموعه از همه جا

از همه جا
از همه جا

آخرین اخبار

معجزه دو عدد خرما
خرما مزه ای شیرین دارد، اما مصرف این ماده غذایی موجب افزایش ناگهانی و سریع قند خون انسان نمی شود. فیبر بار دیگر گزینه موثر در این زمینه محسوب می شود. فیبر روند گوارش را کند می سازد و قند موجود در خرما به تدریج وارد جریان خون می شود.
کشف بیش از یک تن و 490 کیلوگرم تریاک در سیستان و بلوچستان
سردار قاسم رضایی از کشف بیش از یک تن و 490 کیلوگرم تریاک و انهدام باند قاچاق موادمخدر و سلاح در مرزهای میانی استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
ایران از بیماری آنفلوآنزای پرندگان پاک اعلام شد
یک مقام مسئول گفت: امروز سازمان جهانی بهداشت دام، رسماً ایران را کاملاً عاری از بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان اعلام کرد.
عوارض جانبی مصرف بیش از حد گوجه فرنگی
گوجه فرنگی سرشار از اسید سیتریک و اسید مالیک است.
ردپای روباه پیر در پرونده فایننشیال
ششمین جلسه دادگاه بررسی پرونده شرکت هرمی فایننشیال در شیراز و به ریاست قاضی سید محمود ساداتی برگزار شد.
محمدباقر قالیباف از ایرنا شکایت کرد
در پی انتشار گزارش مفصلی در خصوص پرونده شریفی معاون وقت شهرداری تهران از سوی خبرگزاری جمهوری اسلامی، محمد باقر قالیباف از این خبرگزاری شکایت کرد.
سفر به عراق بدون پاسپورت و ویزا امکان‌پذیر نیست
مدیرکل انتظامی و امور مرزی استانداری خوزستان با اشاره به حذف ویزا از سفر اربعین گفت: زائران باید توجه کنند که فقط ویزا حذف‌شده اما پاسپورت و دیگر موارد قانونی برای خروج از کشور باید رعایت شود.
دوستی‌خاله‌خرسه دوستان سارق مسلح
تلاش همدستان سارق مسلح برای آزادی وی نافرجام ماند.
به گروگان‌ گرفتن ۱۰ ملوان ترکیه توسط دزدان دریایی
دزدان دریایی مسلح، ده ملوان ترکیه‌ای را در سواحل نیجریه به گروگان گرفتند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

جوانگرایی روحانی از وعده تا عمل - چرا یک پیرمرد دیگر به دفتر رئیس جمهور راه یافت؟
مغایرت وعده‌های دولت در عمل تا حرف امروز خود را در قامت دفتر سیاسی رئیس جمهور متبلور ساخت، اما با بازگشت تفکری قدیمی، شعار جوانگرایی دولت مانند بسیاری دیگر از وعده‌های حسن روحانی به فراموشی سپرده شد.
اکران «تپلی و من» به تعویق افتاد
اکران فیلم سینمایی «تپلی و من» یک هفته به تعویق افتاد و از چهارشنبه دوم مرداد روی پرده می‌رود.
معجزه دو عدد خرما
خرما مزه ای شیرین دارد، اما مصرف این ماده غذایی موجب افزایش ناگهانی و سریع قند خون انسان نمی شود. فیبر بار دیگر گزینه موثر در این زمینه محسوب می شود. فیبر روند گوارش را کند می سازد و قند موجود در خرما به تدریج وارد جریان خون می شود.
انگلیس از «سگ دست‌آموز» تا «برده زرخرید» آمریکا
با توجه به نفرتی که از عنصری چون ترامپ در افکار عمومی جهان وجود دارد این همراهی برخی سیاستمداران انگلیسی باعث پیچیده‌تر شدن اوضاع برای انگلستان خواهد شد.
آخرین وضعیت آب و هوا در کشور
گودرزی گفت: از امروز (۲۵ تیرماه) تا اوایل هفته آینده برای بعد از ظهر‌ها و شب‌ها در مناطقی از جنوب و جنوب شرق کشور رگبار موقتی باران گاهی رعد و برق خواهیم داشت.