داورزنی: نظر مجمع وزنه‌برداری ملاک الکترونیکی یا دستی بودن انتخابات است

12:20 ۱۳ روز و ۸ ساعت پیش ایسنا 264 0
داورزنی: نظر مجمع وزنه‌برداری ملاک الکترونیکی یا دستی بودن انتخابات است

معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان درباره برگزاری انتخابات وزنه‌برداری با سیستم الکترونیکی گفت: هرچند تمام تجهیزات برای برگزاری انتخابات وزنه برداری به صورت سیستم الکترونیک در سالن فارسی آماده است اما براساس نظر اعضای مجمع تصمیم خواهیم گرفت که انتخابات را به صورت دستی برگزار کنیم یا الکترونیکی.

ایسنا

محمدرضا داورزنی در گفت و گو با ایسنا، افزود: سالن فارسی با توجه به تعمیراتی که داشت در حال حاضر به صورت کامل مجهز شده است و ما سعی کردیم این سالن را چه برای برگزاری سینمارهای علمی و چه برگزاری مجامع مختلف آماده کنیم و تجهیزات آن کامل و به روز است و به لحاظ ایمنی شرایط خوبی دارد اما این که در روز یک‌شنبه انتخابات وزنه برداری با سیستم الکترونیکی برگزار شود یا به صورت دستی قبل از برگزاری انتخابات از اعضای مجمع سوال خواهیم کرد و براساس نظر مجمع تصمیم می‌گیریم که انتخابات را با چه سیستمی برگزار کنیم.
وی گفت: اگر نظر مجمع بر این اساس باشد که انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار شود با این روش انتخابات را برگزار خواهیم کرد اما اگر تصمیم آنها بر این مبنا باشد که انتخابات به صورت دستی برگزار شود قطعاً تابع نظر اعضای مجمع خواهیم بود.
داورزنی هم‌چنین پیرامون این پرسش که انتخابات والیبال چه زمانی برگزار خواهد شد گفت: اجازه دهید انتخابات وزنه برداری و کشتی را برگزار کنیم سپس زمان برگزاری انتخابات والیبال را نیز تعیین خواهیم کرد.
هم‌چنین شروین اسبقیان مدیر کل دفتر امور مشترک فدارسیون ها نیز در گفت‌وگوبا ایسنا با بیان این که هنوز تصمیم گیری قطعی برای برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی صورت نگرفته است خاطر نشان کرد: برگزاری انتخابات وزنه برداری با سیستم الکترونیکی در حال بررسی است و هنوز تصمیم گیری قطعی در این صورت نگرفته است البته این روش در تمام دنیا در حال رخ دادن است و هیچ مشکلی در این زمینه پیش نیامده است. اما چون ما برای اولین بار می‌خواهیم این سیستم را در ایران پیداه کنیم باید در این زمینه تصمیم گیری نهایی گرفته شود که هنوز این تصمیم گیری به صورت قطعی انجام نشده است.
وی در پایان اظهار کرد: سالن فارسی در حال حاضر مجهز به تجهیزات کامل است و مشکلی برای برگزاری انتخابات حتی به صورت الکترونیکی وجود ندارد.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

دنیای ورزش
دنیای ورزش

آخرین اخبار

معجزه دو عدد خرما
خرما مزه ای شیرین دارد، اما مصرف این ماده غذایی موجب افزایش ناگهانی و سریع قند خون انسان نمی شود. فیبر بار دیگر گزینه موثر در این زمینه محسوب می شود. فیبر روند گوارش را کند می سازد و قند موجود در خرما به تدریج وارد جریان خون می شود.
کشف بیش از یک تن و 490 کیلوگرم تریاک در سیستان و بلوچستان
سردار قاسم رضایی از کشف بیش از یک تن و 490 کیلوگرم تریاک و انهدام باند قاچاق موادمخدر و سلاح در مرزهای میانی استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
ایران از بیماری آنفلوآنزای پرندگان پاک اعلام شد
یک مقام مسئول گفت: امروز سازمان جهانی بهداشت دام، رسماً ایران را کاملاً عاری از بیماری آنفلوآنزای فوق حاد پرندگان اعلام کرد.
عوارض جانبی مصرف بیش از حد گوجه فرنگی
گوجه فرنگی سرشار از اسید سیتریک و اسید مالیک است.
ردپای روباه پیر در پرونده فایننشیال
ششمین جلسه دادگاه بررسی پرونده شرکت هرمی فایننشیال در شیراز و به ریاست قاضی سید محمود ساداتی برگزار شد.
محمدباقر قالیباف از ایرنا شکایت کرد
در پی انتشار گزارش مفصلی در خصوص پرونده شریفی معاون وقت شهرداری تهران از سوی خبرگزاری جمهوری اسلامی، محمد باقر قالیباف از این خبرگزاری شکایت کرد.
سفر به عراق بدون پاسپورت و ویزا امکان‌پذیر نیست
مدیرکل انتظامی و امور مرزی استانداری خوزستان با اشاره به حذف ویزا از سفر اربعین گفت: زائران باید توجه کنند که فقط ویزا حذف‌شده اما پاسپورت و دیگر موارد قانونی برای خروج از کشور باید رعایت شود.
دوستی‌خاله‌خرسه دوستان سارق مسلح
تلاش همدستان سارق مسلح برای آزادی وی نافرجام ماند.
به گروگان‌ گرفتن ۱۰ ملوان ترکیه توسط دزدان دریایی
دزدان دریایی مسلح، ده ملوان ترکیه‌ای را در سواحل نیجریه به گروگان گرفتند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

جوانگرایی روحانی از وعده تا عمل - چرا یک پیرمرد دیگر به دفتر رئیس جمهور راه یافت؟
مغایرت وعده‌های دولت در عمل تا حرف امروز خود را در قامت دفتر سیاسی رئیس جمهور متبلور ساخت، اما با بازگشت تفکری قدیمی، شعار جوانگرایی دولت مانند بسیاری دیگر از وعده‌های حسن روحانی به فراموشی سپرده شد.
اکران «تپلی و من» به تعویق افتاد
اکران فیلم سینمایی «تپلی و من» یک هفته به تعویق افتاد و از چهارشنبه دوم مرداد روی پرده می‌رود.
انگلیس از «سگ دست‌آموز» تا «برده زرخرید» آمریکا
با توجه به نفرتی که از عنصری چون ترامپ در افکار عمومی جهان وجود دارد این همراهی برخی سیاستمداران انگلیسی باعث پیچیده‌تر شدن اوضاع برای انگلستان خواهد شد.
آخرین وضعیت آب و هوا در کشور
گودرزی گفت: از امروز (۲۵ تیرماه) تا اوایل هفته آینده برای بعد از ظهر‌ها و شب‌ها در مناطقی از جنوب و جنوب شرق کشور رگبار موقتی باران گاهی رعد و برق خواهیم داشت.
مدیر سینمایی دهه ۶۰ در حراجی تهران چه می‌کند؟
دور اخیر حراجی تهران در حالی با حواشی بسیاری برگزار شد که یکی از افراد موثر در این مراسم شبه‌هنری، یکی از مدیران اسبق بنیاد سینمایی فارابی در دهه ۶۰ است.