گرامی‌مقدم: اعتماد ملی در حال ساماندهی ستادهای انتخاباتی در استان‌هاست

09:31 ۳۷۲ روز و ۱۹ ساعت پیش ایسنا 426 0
گرامی‌مقدم: اعتماد ملی در حال ساماندهی ستادهای انتخاباتی در استان‌هاست

سخنگوی حزب اعتماد ملی با بیان اینکه این حزب در حال ساماندهی ستادهای انتخاباتی در استان‌ها است، گفت: شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان پس از انتخاب تمامی رابطین استانی، با هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب اقدام به ورود به انتخابات ۹۸ خواهد کرد.

ایسنا

اسماعیل گرامی‌مقدم در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه موضوع انتخابات یکی از مباحث جدی کمیته انتخاباتی حزب اعتماد ملی است، اظهار کرد: اجرای برنامه‌های مصوب هیأت اجرایی حزب به عهده کمیته انتخابات گذاشته شده است و با هماهنگی کامل با ۳۱ دفتر استانی به صورت مستمر تا زمان برگزاری انتخابات پیگیری می‌شود.
وی ادامه داد: محمدجواد حق شناس رئیس کمیته انتخابات اعتماد ملی است که تجربیات خوبی در زمینه انتخابات دارد. وی هم در وزارت کشور و هم استانداری تهران سابقه دارد و از این بابت تجارب خوبی در اختیار حزب قرار می‌دهد.
این فعال سیاسی همچنین با بیان اینکه در حال ساماندهی ستادهای انتخاباتی حزب در استان‌ها هستیم، خاطرنشان کرد: یکی از اولویت‌های کمیته انتخابات اعتماد ملی بررسی سوابق نامزدهای احتمالی انتخابات است. همچنین ارزیابی می‌کنیم که چه تعداد از نامزدها می‌توانند از فیلتر شورای نگهبان عبور کنند؛ زیرا یکی از دغدغه‌های اصلی کمیته انتخاباتی حزب همانند سایر احزاب اصلاح طلب مسئله رد صلاحیت‌هاست.
سخنگوی حزب اعتماد ملی ادامه داد: اعتماد ملی به عنوان عضوی از شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های کمیته انتخابات خود را در هماهنگی با این شورا بکار خواهد گرفت و این هماهنگی مستمر توسط بنده و محمدعلی افشانی برقرار شده است. ما عضو کارگروه استان‌های شورای سیاستگذاری هستیم و وظیفه این کارگروه هم پیگیری تعیین رابطین در ۳۱ استان است. تاکنون رابطین ۲۴ استان مشخص شدند و رابطین سایر استان‌ها نیز در حال بررسی هستند. پس از اینکه این رابطین تایید شدند، شورای سیاستگذاری با هماهنگی احزاب اصلاح طلب اقدام به ورود به انتخابات ۹۸ خواهد کرد.
گرامی‌مقدم با بیان اینکه تاکنون ستاد انتخابات حزب اعتماد ملی تشکیل نشده است، گفت: اما در جلسه حزب برای هم اندیشی در انتخابات شورایاری‌ها در تهران، مقرر شد کمیته انتخابات حزب بحث انتخابات شورایاری‌ها را دنبال کند و یکی از اعضای شورای مرکزی نیز به عنوان مسئول انتخابات شورایاری‌ها تعیین شد. ما در حال حاضر به دنبال شناسایی و ترغیب افرادی هستیم که مایلند در این انتخابات حضور پیدا کنند تا با ثبت‌نام این افراد که رویکرد اصلاح طلبی دارند، مطالبات مردم پیگیری شود.
وی در پایان اظهار کرد: بنابراین در حال پیگیری ثبت‌نام افرادی هستیم که گرایش اصلاح طلبی دارند تا آنها را تشویق کنیم که در انتخابات شورایاری شرکت کنند. بعد از ثبت‌نام در این انتخابات، با هماهنگی ستادهای انتخاباتی اصلاح‌طلبان به ویژه احزابی که تمایل دارند در این انتخابات حضور یابند مثل اتحاد ملت، کارگزاران و دیگر احزاب، کار مشترکی را پی خواهیم گرفت.


گروه های زیر مجموعه سیاسی

فقه و حقوق
فقه و حقوق

آخرین اخبار

سه عامل مهم کاهش وزن مطلوب
اینکه چه مقدار غذا می خوریم، چه غذایی می خوریم و چگونه ورزش می کنیم، سه عامل بسیار مهم هستند که نقش اصلی را در داشتن وزنی سالم یا کاهش وزن ایفا می کنند.
دروازه‌بان هندبال بانوان: باید لیگ زودتر شروع شود- قرارداد سفید امکان ندارد
هانیه لک گفت: اگر می‌خواهند تیم ملی هندبال بانوان را به رقابت‌های قهرمانی آسیا اعزام کنند باید لیگ را زودتر آغاز کنند.
اعترافات- خامس رودریگس
هافبک کلمبیایی یکی از برجسته‌ترین بازیکنان تاریخ کشورش است که حواشی‌اش تنها مربوط به زمین فوتبال بوده است.
اصلاح قانون ˮفعالیت حرف پزشکی در بافت مسکونیˮ پس از 33 سال
معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران از بررسی و اصلاح ماده واحده ای خبر داد که به موجب آن پس از چند دهه فعالیت حرف پزشکی در بافت مسکونی تعیین تکلیف می شود.
پاداش به سوت‌زنان شهرداری تهران
رئیس کمیته بودجه شورای شهر تهران از تدوین ائین نامه "جامع حمایت و صیانت از گزارشگران فساد در شهرداری تهران" در کمیسیون های مشترک داخلی شورا خبر داد.
تورم چین زیر سه درصد ماند
با افزایش تدریجی سطح تقاضا، نرخ تورم دومین اقتصاد بزرگ جهان با دیگر صعودی شد.
اعتراض ˮزمˮ به حکم اعدام، در هفته‌ای که گذشت
اعتراض زم به حکم اعدام، ختم رسیدگی به پرونده گروه عظام و ادامه رسیدگی به پرونده اکبر طبری و ... پربازدیدهای اخبار حقوقی و قضایی ایسنا در هفته گذشته بود.
آیا میتوان رنگ خودرو و قطعات مهم آن را تعویض کرد؟
درباره چگونگی مراحل تغییر رنگ و قطعات مهم خودرو بیشتر بدانید.
اهمیت ترتیب تولد هنگام ازدواج
یک روانشناس درباره اهمیت ترتیب تولد هر یک از زوج‌ها به هنگام ازدواج توضیحاتی داد.
در کشور کمبود ارز نداریم- عدم نظارت بر بازار، ضعف دولت و مجلس است
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه به اندازه کافی ارز در کشور وجود دارد، تاکید کرد: این ارزها در بازار دلالی در حال جابجا شدن است، ایجاد اعتماد در مردم از سوی دولت تا مردم ارز را بازگردانند و در اختیار دولت قرار دهند می تواند کارآمد باشد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

تاثیرات صعود به ارتفاعات بر فیزیولوژی بدن- آرام حرکت کنید تا در امان بمانید
تاثیرات صعود به ارتفاعات بر فیزیولوژی بدن یکی از مهمترین اطلاعاتی است که باید هر کوهنورد با آن آشنا باشد. طی تحقیقات انجام شده بیشتر مردم می توانند در صورت صعود درست تا ارتفاع ۵۰۰۰ و یا ۵۵۰۰ متری خود را با محیط تطبیق دهند اما ارتفاع بالاتر می تواند مشکلاتی را ایجاد کند.
ستاد کرونا مجوز ندهد لیگ کشتی برگزار نمی‌شود
سخنگوی فدراسیون کشتی با بیان اینکه در شرایط فعلی حفاظت از سلامت کشتی گیران، اولویت فدراسیون کشتی است، تاکید کرد: تا زمانی که ستاد مقابله با کرونا مجوز ندهد لیگ کشتی برگزار نخواهد شد.
رضاییان: فوتبال حقیر نیست و می‌تواند ثروتمند باشد- اصرار داشتیم لیگ برگزار نشود
معاون ورزشی صنعت نفت آبادان می‌گوید فوتبال حقیر نیست و می‌تواند ثروتمند باشد.
لوکا مقابل شاگرد سابق، پرسپولیس به دنبال تداوم پیروزی‌ها
هفته بیست‌ و چهارم لیگ برتر فوتبال امروز با دو دیدار آغاز می‌شود.
اصرار محیط زیست به انتقال گورستان زباله‌های پایتخت
انتقال مرکز دفع پسماند آرادکوه به عنوان یکی از بزرگترین سایت‌های پسماند خاورمیانه این روزها محل اختلاف اداره کل محیط زیست و شهرداری تهران است چراکه شهرداری این کار را علمی نمی‌داند اما محیط زیست پیگیر انتقال این مرکز است.
با مقصرین حادثه کلینیک سینا شمیران برخورد شود
وزارت کشور در برگزاری انتخابات‌های پیش‌رو تابع تصمیم ستاد ملی مقابله با کروناست
دین‌پرست: وزارت کشور دیگر صرفا یک وزارتخانه امنیت و سیاسی نیست
همکاری معاونت پارلمانی رییس‌جمهور با شورای عالی استان‌ها در زمینه قانون‌گذاری
۲۰ میلیارد یورو کالا صادر شده، اما ارز آن بازنگشته است-ناچاریم تصمیم‌های حادی بگیریم
شوراها را باید در قابی دید که قانون اساسی برای آن در نظر گرفته است
تعیین تکلیف ۴ کرسی مجلس در انتخابات ۱۴۰۰
بهره‌برداری از ۶ پروژه ملی در سیستان و بلوچستان، فارس و اصفهان
تشکل جدیدی در جریان اصلاحات ایجاد شود
نماینده پیشین مجلس: ماسک زدن باید به یک فرهنگ تبدیل شود