اگر جنایات آمریکا را به رخش بکشیم دیگر حرف از مذاکره نخواهد زد

03:00 ۷۵ روز و ۱ ساعت پیش ایسنا 262 0
اگر جنایات آمریکا را به رخش بکشیم دیگر حرف از مذاکره نخواهد زد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: اگر جنایات آمریکا علیه ملت ایران را به رخ آنان بکشیم و به نسل حاضر و آینده منتقل کنیم آنان دیگر رویشان نمی‌شود سرشان را پیش ملت بلند کنند و دم از مذاکره بزنند.

ایسنا

حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی با حضور در ایسنا و تقدیر از مدیرعامل این مجموعه برای پوشش اخبار جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی با اشاره به جایگاه بیانیه گام دوم انقلاب در برنامه‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تهران اظهار کرد: اگر بخواهیم درباره بیانیه گام دوم سخن بگوییم خلاصه کلام این است که رهبری می‌خواهند بگویند در گام دوم انقلاب باید روحیه و ارزش‌های انقلاب اسلامی حفظ شود. در تمام حوزه‌ها اولاً انقلاب را بشناسیم. سپس قدرش را بدانیم و نیز از ارزش‌هایش پاسداری کنیم و این خمیر مایه کاری است که ما باید برای بیانیه گام دوم انقلاب انجام دهیم.

وی تاکید کرد: ما در سازمان تبلیغات اسلامی دنبال تحقق این هدف هستیم و اگر شعاری می‌دهیم یا کار و حرکتی را عملی می‌کنیم چه در ظاهر و چه در باطن دنبال زنده نگهداشتن انقلاب و پیام‌های آن هستیم. قطعنامه‌های ما و شعارهایمان، تابلوی مراسم‌های ماست و محتوایش نیز همان است که خواست مردم است.

محمودی با اشاره به اینکه ممکن است برخی جریان‌های سیاسی از موضع‌گیری‌های ما در برخی مقاطع خشنود نباشند اظهار کرد: ما می‌خواهیم بگوییم که مراسم‌های ما برای تمام مردم است و تریبون‌های ما زبان آنهاست. حتی اگر جایی برخی از سلایق سیاسی موضع گیری ما را نپسندیدند اما همیشه توجه ما به خواسته‌های مردم و انتظاراتشان در چهارچوب اصول انقلاب اسلامی است.

اگر جنایات آمریکا را به رخش بکشیم دیگر حرف از مذاکره نخواهد زد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با تاکید بر اینکه برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب نیازمند جوانان هستیم اظهار کرد: مخاطب ما همانطور که از متن بیانیه گام دوم نیز بر می‌آید قطعاً جوانان هستند و آنان باید در امور مشارکت بیشتری کنند. در زمینه برگزاری مراسم‌های مختلف در طول سال نیز تا الان فضا را برای فعالیت همه جوانان باز گذاشته‌ایم و پس از این هم روال همین است. آنان باید به صحنه بیایند و تشکل‌های مختلف خود را با نگاه‌ها و دیدگاه‌های مختلف به میدان بیاورند.

محمودی با تاکید بر اینکه ما هیچ گاه در زمینه برگزاری مراسم‌هایمان نگاه تنگ نظرانه نداشته‌ایم، اظهار کرد: تمامی کسانی که می‌خواهند در برگزاری این مراسم‌ها که نوعی کمک به انقلاب اسلامی و حفظ آن است مشارکت کنند و ایفای نقش داشته باشند فضا برایشان فراهم است.

وی با اشاره به هفته حقوق بشر آمریکایی و آغاز آن از روز ششم تیر ماه اظهار کرد: نامگذاری این هفته ابتکاری بود که از سوی رهبری انقلاب مطرح شد. هر چند که ایشان روز نخست این هفته را ۷ تیر ماه که مصادف با شهادت آیت الله بهشتی و انفجار ساختمان حزب جمهوری اسلامی بود قرار دادند اما ما روز قبل آن یعنی ششم تیر ماه که مصادف با ترور ایشان در مسجد ابوذر بود را ابتدای این هفته قرار داده‌ایم و تا ۱۲ تیر ماه آن را ادامه خواهیم داد.

اگر جنایات آمریکا را به رخش بکشیم دیگر حرف از مذاکره نخواهد زد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: هفته حقوق بشر آمریکایی فرصتی است که مخااطبان جوان همکارهایی را مربوط به بزرگداشت یاد شهدا داشته‌اند و نسبت به جنایات آمریکا و منافقینی که خودشان را بزک کرده‌اند و چهره صلح طلب از خود نشان می‌دهند آگاه شوند. ما نباید بگذاریم بعد از گذشت بیش از سه دهه جنایات آمریکایی‌ها فراموش شود.

محمودی با بیان اینکه ما از تریبون‌ها، رسانه‌ها و فضای مجازی برای نشان دادن جنایت آمریکا در هفته حقوق بشر آمریکایی استفاده کردیم، گفت: ما برای روشنگری و افشای چهره پلید آمریکا از همه ابزارهای هنری استفاده می‌کنیم. ن روز ششم تیرماه نیز ۱۵۰ شهید گمنام در تهران برای خاکسپاری بدرقه شدند و معتقدم اگر توان لازم را داشته باشیم می‌توانیم جنایات آمریکا را علیه ملت ایران به تصویر بکشیم و به نسل حاضر منتقل کنیم.

وی در پایان تاکید کرد: اگر چنین اتفاقی رخ دهد آمریکایی‌ها دیگر رویشان نمی‌شود سرشان را پیش ملت ایران بلند کنند و پیشنهاد مذاکره یا گفت‌وگو بدهند. ما امیدواریم تمامی دستگاه‌ها و سازمان‌ها در برگزاری این هفته و سایر مراسم‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همکاری لازم را داشته باشند و نقش‌آفرینی برای حفظ ارزش‌های انقلاب و انتقال آن به نسل حاضر و آینده انجام دهند.


گروه های زیر مجموعه سیاسی

فقه و حقوق
فقه و حقوق

آخرین اخبار

فراخوان امریه خدمت سربازی در سازمان نقشه‌برداری کشور
سازمان نقشه‌برداری کشور از میان دانش آموختگان برتر دانشگاه‌های معتبر در مقاطع تحصیلی فوق‌لیسانس و دکتری برای گذراندن دوره ضرورت خدمت سربازی در سال 1398 (امریه) دعوت به‌عمل آورده است.
افت بی‌سابقه قیمت وام مسکن
جهش قیمت خانه منجر به افت ۷۳ درصدی معاملات و ریزش بی‌سابقه قیمت اوراق تسهیلات مسکن شده است.
ظرفیت انتقال بار از شبکه ریلی ۲۰ میلیون تن افزایش می‌یابد
مدیرعامل شرکت راه‌آهن گفت: یکی از اصلی‌ترین مأموریت‌های جمهوری اسلامی ایران موضوع جابه‌جایی بار است و در سیاست‌های کلی برنامه ششم نیز تأکید ویژه‌ای بر اتصال جذب عمده بار به شبکه ریلی شده است.
مردم کشورهای مختلف چقدر کار می‌کنند؟
در سه کشور توسعه یافته، مردم بیش از ۴۰ ساعت در هفته کار می کنند.
ایجاد ۱۰۰ هزار فرصت شغلی جدید در روستاها
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با اشاره به اختصاص ۲۰۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی پیش‌بینی کرد که تا پایان امسال ۱۰۰ هزار فرصت شغلی در روستاها ایجاد شود.
اجرای طرح ˮتابˮ به اعتبارات تبصره ۱۸ گره خورد
معاون وزیر کار با تشریح جزییات طرح نوین اشتغال بخش تعاون از مذاکره با سازمان خصوصی سازی برای انجام واگذاری‌های شستا به تعاونی‌های توانمند و دانش بنیان خبر داد.
تقاضای پنهان برای خانه‌های ۳۰ متری در تهران
تولید سوئیت‌های کوچک برای خانوارهای تک نفره یا کم‌بضاعت سال‌هاست که در بسیاری از شهرهای جهان از جمله لندن، پاریس، تورنتو، هنگ کنگ و نیویورک انجام می‌شود اما با وجود کوچک شدن بعد خانوار در ایران، تامین تقاضای واقعی مسکن در کلانشهرها مغفول مانده است. یک کارشناس اقتصاد مسکن معتقد است که اگر نیاز بازار مسکن در بخش کوچک متراژ پاسخ داده نشود به شکل حاشیه‌نشینی خود را نشان خواهد داد.
ساختمان‌سازان جور خودروسازان را بکشند!
عضو هیئت‌ رییسه کارگروه صنایع اسقاط با بیان اینکه خودروسازان به وظیفه قانونی خود مبنی بر اینکه ۳۰ درصد از تولیدشان را جایگزین خودروهای فرسوده کنند، عمل نمی‌کنند، پیشنهاد کرد که ساختمان‌سازها در شهرهای بزرگ به ازای پارکینگی که برای هر واحد آپارتمان می‌سازند، یک گواهی اسقاط خریداری کنند.
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران:

بازآفرینی شهری نیازمند همکاری دولت و مردم است
معاون وزیر و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران با بیان اینکه بازآفرینی شهری نیازمند همت و عزم و اراده جمعی است، گفت: مردم باید با همفکری یکدیگر باید راهی برای نجات محله خود پیدا کنند، سپس ما نیز همکاری و پشتیبانی‌های لازم را انجام می‌دهیم.
نرخ‌های بلیت هواپیما قانونی است- کاهش قیمت از ۲۱ شهریور
در پی غیرقانونی خواندن نرخ‌های بلیت شرکت‌های هواپیمایی ازسوی سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان که تیرماه امسال اعلام شده بود، دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت: این نرخ‌ها با حضور کارشناسان سازمان حمایت تصویب و اعلام شده و با توجه به قانون برنامه پنجم توسعه، این نرخ‌ها غیرقانونی نیست که البته امروز به دلیل کاهش نرخ ارز، قیمت بلیت هواپیما را کاهش دادیم.

پر بازدید ترین اخبار امروز

سرنوشت لایه‌های نفتی پارس جنوبی چه می‌شود؟
تولید آزمایشی در لایه نفتی، ۲۹ اسفندماه سال ۱۳۹۵ آغاز و این طرح در فروردین ماه ۹۶ همزمان با افتتاح پنج فاز پارس جنوبی به‌طور رسمی افتتاح شد اما هنوز امضای قرارداد توسعه این میدان برخلاف فراز و نشیب‌هایی که سپری کرده، به نتیجه نرسیده است. البته به تازگی مسوولان نفتی از روشن شدن تکلیف این طرح در آینده نزدیک خبر داده‌اند.
لزوم نوسازی ۱۳ هزار ون فرسوده- تولیدکنندگان داخلی تا ۱۵ مهر اعلام آمادگی کنند
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در نظر دارد با مشارکت تولیدکنندگان داخلی نسبت به  نوسازی ۱۳هزار دستگاه ون‌ فرسوده موجود در سامانه تاکسیرانی شهری کشور اقدام  کند.
برخی مدارس به واحدهای غیرمجاز سفارش می‌دهند
رییس اتحادیه خیاطان با بیان این‌که برخی مدارس در تهیه روپوش نفع دانش‌آموز و خانواده را در نظر نمی‌گیرند، گفت: برخی مدارس برای تهیه پوشاک دانش‌آموزان به واحدهای زیرزمینی و غیرمجاز مراجعه می‌کنند.
رشد اقتصادی ترکیه در ۲۰ سال اخیر چگونه بوده است؟
سال ۲۰۱۱ بهترین سال برای اقتصاد ترکیه طی ۲۰ سال اخیر بوده است.
هشدار نسبت به تغییر قانونی که طوفان به پا می‌کند
با توجه به بررسی لایحه تجارت در مجلس و احتمال تصویب آن، یک اقتصاددان تاکید کرد که تغییر قانون تجارت ده‌ها برابر از بهبود فضای کسب و کار مهم‌تر است و این قانون حدود ۲۰ میلیون نفر را به صورت مستقیم تحت تاثیر قرار می‌دهد؛ بنابراین تغییرات سریع و بدون ملاحظه آن همچون طوفانی مخرب در فضای اقتصادی خواهد بود.
هشدار دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به دولتمردان
صدور حکم دبیران استانی حزب رفاه ملت ایران
ویدئو - سخنان روحانی پیش از سفر به ترکیه
شورای نگهبان به طرح ساماندهی صنعت خودرو ایراد گرفت
روحانیت برای احیای جایگاه خود در مردم، نیازمند سیره طالقانی است
واکنش وزارت خارجه بهˮدروغ حداکثریˮآمریکا-شرایط تبعه های خارجی برای خرید اموال ایرانی و...
ویدئو - مراسم تشییع پیکر اسدالله عسگراولادی
روایت بادامچیان از مطالبات زنان از دولت
طلاب جوان باید انقلاب اسلامی را درست بشناسند
نماینده سابق مجلس: نقش نظارت در مبارزه با فساد کم است