اگر جنایات آمریکا را به رخش بکشیم دیگر حرف از مذاکره نخواهد زد

03:00 ۳۷۵ روز و ۱۶ ساعت پیش ایسنا 349 0
اگر جنایات آمریکا را به رخش بکشیم دیگر حرف از مذاکره نخواهد زد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: اگر جنایات آمریکا علیه ملت ایران را به رخ آنان بکشیم و به نسل حاضر و آینده منتقل کنیم آنان دیگر رویشان نمی‌شود سرشان را پیش ملت بلند کنند و دم از مذاکره بزنند.

ایسنا

حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی با حضور در ایسنا و تقدیر از مدیرعامل این مجموعه برای پوشش اخبار جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی با اشاره به جایگاه بیانیه گام دوم انقلاب در برنامه‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تهران اظهار کرد: اگر بخواهیم درباره بیانیه گام دوم سخن بگوییم خلاصه کلام این است که رهبری می‌خواهند بگویند در گام دوم انقلاب باید روحیه و ارزش‌های انقلاب اسلامی حفظ شود. در تمام حوزه‌ها اولاً انقلاب را بشناسیم. سپس قدرش را بدانیم و نیز از ارزش‌هایش پاسداری کنیم و این خمیر مایه کاری است که ما باید برای بیانیه گام دوم انقلاب انجام دهیم.

وی تاکید کرد: ما در سازمان تبلیغات اسلامی دنبال تحقق این هدف هستیم و اگر شعاری می‌دهیم یا کار و حرکتی را عملی می‌کنیم چه در ظاهر و چه در باطن دنبال زنده نگهداشتن انقلاب و پیام‌های آن هستیم. قطعنامه‌های ما و شعارهایمان، تابلوی مراسم‌های ماست و محتوایش نیز همان است که خواست مردم است.

محمودی با اشاره به اینکه ممکن است برخی جریان‌های سیاسی از موضع‌گیری‌های ما در برخی مقاطع خشنود نباشند اظهار کرد: ما می‌خواهیم بگوییم که مراسم‌های ما برای تمام مردم است و تریبون‌های ما زبان آنهاست. حتی اگر جایی برخی از سلایق سیاسی موضع گیری ما را نپسندیدند اما همیشه توجه ما به خواسته‌های مردم و انتظاراتشان در چهارچوب اصول انقلاب اسلامی است.

اگر جنایات آمریکا را به رخش بکشیم دیگر حرف از مذاکره نخواهد زد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با تاکید بر اینکه برای تحقق بیانیه گام دوم انقلاب نیازمند جوانان هستیم اظهار کرد: مخاطب ما همانطور که از متن بیانیه گام دوم نیز بر می‌آید قطعاً جوانان هستند و آنان باید در امور مشارکت بیشتری کنند. در زمینه برگزاری مراسم‌های مختلف در طول سال نیز تا الان فضا را برای فعالیت همه جوانان باز گذاشته‌ایم و پس از این هم روال همین است. آنان باید به صحنه بیایند و تشکل‌های مختلف خود را با نگاه‌ها و دیدگاه‌های مختلف به میدان بیاورند.

محمودی با تاکید بر اینکه ما هیچ گاه در زمینه برگزاری مراسم‌هایمان نگاه تنگ نظرانه نداشته‌ایم، اظهار کرد: تمامی کسانی که می‌خواهند در برگزاری این مراسم‌ها که نوعی کمک به انقلاب اسلامی و حفظ آن است مشارکت کنند و ایفای نقش داشته باشند فضا برایشان فراهم است.

وی با اشاره به هفته حقوق بشر آمریکایی و آغاز آن از روز ششم تیر ماه اظهار کرد: نامگذاری این هفته ابتکاری بود که از سوی رهبری انقلاب مطرح شد. هر چند که ایشان روز نخست این هفته را ۷ تیر ماه که مصادف با شهادت آیت الله بهشتی و انفجار ساختمان حزب جمهوری اسلامی بود قرار دادند اما ما روز قبل آن یعنی ششم تیر ماه که مصادف با ترور ایشان در مسجد ابوذر بود را ابتدای این هفته قرار داده‌ایم و تا ۱۲ تیر ماه آن را ادامه خواهیم داد.

اگر جنایات آمریکا را به رخش بکشیم دیگر حرف از مذاکره نخواهد زد

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران افزود: هفته حقوق بشر آمریکایی فرصتی است که مخااطبان جوان همکارهایی را مربوط به بزرگداشت یاد شهدا داشته‌اند و نسبت به جنایات آمریکا و منافقینی که خودشان را بزک کرده‌اند و چهره صلح طلب از خود نشان می‌دهند آگاه شوند. ما نباید بگذاریم بعد از گذشت بیش از سه دهه جنایات آمریکایی‌ها فراموش شود.

محمودی با بیان اینکه ما از تریبون‌ها، رسانه‌ها و فضای مجازی برای نشان دادن جنایت آمریکا در هفته حقوق بشر آمریکایی استفاده کردیم، گفت: ما برای روشنگری و افشای چهره پلید آمریکا از همه ابزارهای هنری استفاده می‌کنیم. ن روز ششم تیرماه نیز ۱۵۰ شهید گمنام در تهران برای خاکسپاری بدرقه شدند و معتقدم اگر توان لازم را داشته باشیم می‌توانیم جنایات آمریکا را علیه ملت ایران به تصویر بکشیم و به نسل حاضر منتقل کنیم.

وی در پایان تاکید کرد: اگر چنین اتفاقی رخ دهد آمریکایی‌ها دیگر رویشان نمی‌شود سرشان را پیش ملت ایران بلند کنند و پیشنهاد مذاکره یا گفت‌وگو بدهند. ما امیدواریم تمامی دستگاه‌ها و سازمان‌ها در برگزاری این هفته و سایر مراسم‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی همکاری لازم را داشته باشند و نقش‌آفرینی برای حفظ ارزش‌های انقلاب و انتقال آن به نسل حاضر و آینده انجام دهند.


گروه های زیر مجموعه سیاسی

فقه و حقوق
فقه و حقوق

آخرین اخبار

آغاز طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در کهگیلویه و بویراحمد
دادستان عمومی و انقلاب یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از آغاز مرحله اول طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، با حضور مقتدر نیروی انتظامی خبر داد.
سفیر ایران در روسیه: روند اجرای عدالت در جهان معکوس شده است
سفیر ایران در روسیه با انتقاد از اقدامات خارج از قانون آمریکا در قبال نهادهای بین‌المللی گفت: معیارهای خوبی و بدی در عرصه بین المللی دچار بحران شده است.
بازخوانی سخنان امروز رهبری در جلسه امروز کمیسیون فرهنگی مجلس
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه "جلسه امروز کمیسیون فرهنگی به جمع بندی و بازخوانی فرمایشات امروز صبح حضرت آقا اختصاص داشت"، گفت: سه اولویت در میان اولویت‌های فرمایشات مقام معظم رهبری یعنی مسئله جمعیت؛ مسئله ازدواج آسان و موضوع فضای مجازی صراحتا ماموریت مستقیم کمیسیون فرهنگی است.
ظریف شایعه فروش جزیره کیش در سند همکاری ایران و چین را رد کرد
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی موضوع توافق همکاری ۲۵ ساله ایران با چین با حضور وزیر خارجه در جلسه این کمیسیون خبر داد و گفت که در این جلسه وزیر خارجه شایعاتی همچون فروش جزیره کیش و نفت ارزان قیمت در سند همکاری ۲۵ ساله را رد کرد و آن را ناشی از غرض‌ورزی دشمنان توسعه روابط بین دو کشور دانست.
بررسی اصول اثرگذاری بر ارتقای عادلانه سلامت مردم در کمیسیون بهداشت
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از بررسی اصول و فنون اثرگذاری بر ارتقای عادلانه سلامت مردم در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
فلاحی: کمیسیون آموزش در برگزاری کنکور سراسری تابع نظر ستاد کرونا است
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد که کمیسیون آموزش درباره زمان برگزاری کنکور سراسری تابع نظر ستاد مبارزه با کرونا است.
قالیباف: در مجلس یازدهم اصالت با کمیسیون‌ها است
رئیس مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: در دوره مجلس یازدهم اصالت با کمیسیون‌ها است و باید تصمیم‌گیری‌ها بر اساس کارآمدسازی، مردمی سازی، شفافیت و هوشمندسازی باشد.
بررسی راهکارهای ساماندهی بازار مسکن در کمیسیون عمران
یک عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از برگزاری چندمین جلسه این کمیسیون برای ساماندهی بازار مسکن و راهکارهای کنترل قیمت‌ها خبر داد.
مراسم تدفین شهردار سئول آنلاین برگزار می‌شود
مقامات پایتخت کره جنوبی از برگزاری مراسم تدفین شهردار متوفی این شهر به صورت آنلاین به دلیل شیوع ویروس کرونا خبر داد.
بررسی گزارش معاونت عمرانی وزارت کشور در کمیسیون شوراها
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها از بررسی گزارش عملکرد معاونت عمرانی وزارت کشور در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

گرانی تجهیزات، مشکل جدی کمانداران؛ هر تیر ۱-۵ میلیون تومان!
سرمربی تیم ملی ریکرو گفت: به دلیل نبود مسابقات و گران بودن تجهیزات کمانداران انگیزه و روحیه کافی برای ادامه تمرینات انفرادی در سایت تیر و کمان را ندارند.
ابداع سیستم تغییر رنگ با الهام از آفتاب‌پرست‌ها
پژوهشگران آمریکایی با الهام از بدن آفتاب‌پرست‌ها، سیستمی را ابداع کرده‌اند که قابلیت تغییر رنگ دارد.
پیروزی بارسلونا در شب رکوردشکنی مسی
بارسلونا در حالی توانست وایادولید را شکست دهد که ستاره آرژانتینی‌اش یک رکورد به نام خود ثبت کرد.
سراج: برخی بازیکنانمان از جان و دل مایه نمی‌گذارند
سرمربی صنعت نفت آبادان می‌گوید که باشگاه باید با برخی از بازیکنان تیمش برخورد کند.
مومنی: مجیدی کشتی به گل نشسته استقلال را به مقصد می‌رساند
بازیکن سابق استقلال با تشبیه این تیم به "کشتی به گل نشسته" می‌گوید مجیدی به گونه ای این کشتی را هدایت خواهد کرد که هواداران خوشحال شوند.
نماینده بندرعباس: رهبری بر تعامل سازنده بین مجلس و سایر قوا تاکید کردند
قالیباف: مسئولیت سنگینی بر دوش نمایندگان گذاشته شد
پربازدیدترین اخبار سیاسی ۲۲ تیر ایسنا
قالیباف مطرح کرد: تدوین «بسته اقتصاد مردمی» در دستورکار مجلس یازدهم- تحول اقتصادی به نفع مردم
ارتباط تصویری نمایندگان مجلس یازدهم با رهبر انقلاب
ابلاغ پیام تسلیت فرماندهی کل قوا به خانواده مرحوم سرتیپ خلبان صدیق
صادرکنندگان فعال و متعهد به سیاست‌های تجاری، مورد حمایت دولت هستند
آغاز دیدار ویدئو کنفرانسی نمایندگان با رهبر انقلاب
برای حفظ کسب‌وکارها ماسک بزنیم
اکرمی: در شرایط کرونا افراط و تفریط نکنیم