۲۰۲ میلیارد تومان در حمایت از عشایر سرمایه‌گذاری خواهد شد

20:33 ۱۱۸ روز و ۱۲ ساعت پیش ایسنا 1,101 0
۲۰۲ میلیارد تومان در حمایت از عشایر سرمایه‌گذاری خواهد شد

مدیر کل عمران سازمان عشایری گفت: ۲۰۲ میلیارد تومان منابع به اذن مقام معظم رهبری و مصوبه مجلس و همچنین ابلاغ دولت در حمایت از جامعه عشایری سرمایه‌گذاری خواهد شد.

ایسنا

به گزارش ایسنا، داوردان در جریان بازدید از پروژه آج‌ائشمه در منطقه عشایری بیله‌سوار اظهار کرد: این منابع بین جوامع عشایری کشور با هدف تأمین زیرساخت‌ها و امکانات رفاهی و آسایشی و همچنین تدارک تجهیزات و منابع هزینه خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: در سالجاری علاوه بر توزیع این منابع برای تکمیل و بهره‌برداری از دو ایستگاه تأمین آب شرب احمدلو و قنبرلو در مناطق عشایری استان اردبیل ۱۳ میلیارد تومان توسط این سازمان هزینه شده و زمینه بهره‌برداری از این پروژه‌ها فراهم می‌آید.
مدیر کل عمران سازمان عشایری گفت: سازمان عشایری کشور تلاش می‌کند تا با اولویت پروژه‌های آبرسانی، راهسازی و پروژه‌های اقتصادی بتواند کمک‌کار جامعه سختکوش عشایری باشد تا آنها بتوانند بخش عظیمی از نیازمندی خود را در رسیدن به رفاه و آسایش نسبی فراهم کنند.
فرماندار بیله‌سوار نیز در این بازدید بیان کرد: برای اولین بار به حوزه عشایری بیله‌سوار ۱۸ میلیارد تومان منابع از بند « ه» تبصره چهار تزریق خواهد شد تا برای تکمیل طرح‌های نیمه تمام جامعه عشایری هزینه شود.
حسن قبادی گفت: برای تکمیل مجتمع آج‌ائشمه امور عشایری استان ۵ میلیارد تومان هزینه خواهد کرد و علاوه بر آن ۴۰۰ میلیون تومان نیز صرف خرید تانکرهای آبرسانی سیار و خدمات مرتبط خواهد شد.
وی ادامه داد: جامعه عشایری سال پرباری را از لحاظ تولید محصولات زراعی و دامی سپری می‌کند که امیدواریم فصل کوچ بهاره پربار برای جامعه عشایری در راستای اسکان در ییلاق رقم بخورد.


گروه های زیر مجموعه اقتصادی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

جراحی زیبایی زیر تیغ قانون
تا کجا اجازه داریم چهره خود را با عمل‌های جراحی تغییر بدهیم؟
بفرمایید دانشگاه!
بحران صندلی‌های خالی، دانشگاه‌های ایران را تهدید می‌کند.
کاپیتان تیم ملی کبدی جوانان: با همه مشکلات طلای جهان را می‌گیریم
کاپیتان تیم ملی کبدی جوانان می‌گوید به کمبود امکانات در اردوها توجهی نداریم و می‌خواهیم طلای مسابقات جهانی را کسب کنیم.
چند راهکار ساده برای کاهش تولید شیرابه زباله
رییس اداره محیط زیست انسانی استان تهران به تشریح اقدامات ساده‌ای که موجب کاهش تولید شیرابه زباله می‌شود پرداخت و گفت: با اتخاذ این روش‌ها زباله‌ها دیرتر بو می‌گیرند چون شیرابه عامل ایجاد بوی نامطبوع است.
سقوطی که باعث فوت بیمار شد؛دستور استاندار هرمزگان برای رسیدگی فوری
اعلام مرگ فردی ۸۳ ساله در بیمارستان شهیدمحمدی بندرعباس بر اساس آنچه سهل‌انگاری گفته می‌شود، سبب موجی از نگرانی در بین مردم استان هرمزگان شد.
جت آموزشی و پیشرفته تمام ایرانی «یاسین» رونمایی شد
جت آموزشی و پیشرفته تمام ایرانی «یاسین» صبح امروز (پنجشنبه) با حضور وزیر دفاع، فرمانده نیروی هوایی ارتش و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور رونمایی شد.
«خشونت در فضای مجازی» منتشر شد
کتاب «خشونت در فضای مجازی» با رویکرد آسیب‌شناسی پیام‌ها در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.
ترامپ: آمریکا آماده مذاکره با ایران است- مذاکره کنند خوب است
رئیس جمهوری با تکرار ادعاهای پیشین خود، مدعی شد ایران به خاطر مشکلات اقتصادی "به دردسر افتاده" است
ثبت‌ اطلاعات 15 میلیون و 138 هزار دانش‌آموز در سامانه سناد
سرپرست مرکز برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش از ثبت اطلاعات 15 میلیون و 138 هزار و 523 دانش‌آموز در سامانه سناد خبر داد.
اینفوگرافی - وضعیت استفاده ایرانی‌ها از اینترنت
گزارش مرکز آمار ایران که بر اساس آمارهای سال ۹۶ تنظیم و به تازگی منتشر شده، ۵۹ درصد از افراد با سن کمتر از ۱۵ سال و ۸۵ درصد افراد ۱۵ تا ۲۴ ساله و همچنین بیش از ۷۳ درصد از افراد ۲۵ تا ۴۹ ساله در ایران از اینترنت استفاده می‌کنند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

سقوطی که باعث فوت بیمار شد؛دستور استاندار هرمزگان برای رسیدگی فوری
اعلام مرگ فردی ۸۳ ساله در بیمارستان شهیدمحمدی بندرعباس بر اساس آنچه سهل‌انگاری گفته می‌شود، سبب موجی از نگرانی در بین مردم استان هرمزگان شد.
جت آموزشی و پیشرفته تمام ایرانی «یاسین» رونمایی شد
جت آموزشی و پیشرفته تمام ایرانی «یاسین» صبح امروز (پنجشنبه) با حضور وزیر دفاع، فرمانده نیروی هوایی ارتش و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور رونمایی شد.
شوخی با علی دایی مجاز است یا خیر؟
«علی دایی بالاتر از شوخی‌کردن نیست. شاید بخش عمده‌ای از شوخی مجری تلویزیونی هم ساده‌تر از این بود که واکنش دایی این قدر سنگین باشد اما کاش مجری تلویزیونی بداند که طنز با ظرافت همراه است و وقتی روی آنتن است، در جمع دوستانش نیست که اولین جمله‌ای را که به ذهنش می‌رسد، برای یک موج خنده بگوید و دو دقیقه بعد جمع فراموش کند.»
واقعی می‌گویید یا با ما شوخی دارید؟
دانشمندان ترک، عرب یا آلمانی وقتی می‌خواهند علم خود را به دیگران انتقال دهند تا جهانیان متوجه اختراع آنها شوند، از چه زبانی استفاده می‌کنند؟
هواداران در انتخابی یورو ۲۰۲۰ به روایت تصویر
هواداران در این هفته از بازی‌های انتخابی یورو ۲۰۲۰ نقش پر رنگی داشتند.
کلاف سردرگم استاندارد
استاندارد حلقه مفقوده ارتباط دانشگاه و صنعت است
نوسان اندک در بازار طلا و ارز
قیمت گوشت قرمز کاهش یافت + نرخ‌های جدید
صادرات ۶.۵ میلیارد دلاری
سیر تند طارم سبز می‌شود
تاسیس اولین کارخانه تولید خودرو سواری در گیلان
صنایع دستی نوآوری ندارد
تخلف از نرخ‌های جدید نان در برخی نانوایی‌ها
روند افزایشی طلا از سرگرفته شد