واکنش مشاور مدیرعامل پرسپولیس به صحبت در مورد دایی

19:22 ۱۱۸ روز و ۱۴ ساعت پیش افکار نیوز 1,424 0
واکنش مشاور مدیرعامل پرسپولیس به صحبت در مورد دایی

در خصوص اینکه نقد قولی از او در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است و او در این صحبت‌ها درباره علی دایی حرف‌هایی مطرح کرده است، گفت: در تجمع امروز هواداران پرسپولیس هواداران درخواست‌های زیادی داشتند و حرف‌های گوناگونی هم مطرح می‌کردند.

افکار نیوز

به گزارش افکارنیوز،در خصوص اینکه نقد قولی از او در فضای مجازیدر حال دست به دست شدن است و او در این صحبت‌ها درباره علی داییحرف‌هایی مطرح کرده است، گفت: در تجمع امروز هواداران پرسپولیسهواداران درخواست‌های زیادی داشتند و حرف‌های گوناگونی هم مطرح می‌کردند. برخی‌ها می‌گفتند آقای عرب با گل‌محمدی صحبت کرده، برخی دیگر مدعی بودند که آقای نبی با آقای دایی حرف زده و برخی هم ادعا می‌کردند که آقای خلیلی با آقای قطبی گفت‌وگو کرده است و من برای اینکه به حرف‌های آنها پاسخ بدهم با آنها به صحبت پرداختم.
وی ادامه داد: من به هواداران گفتم که آقای دایی اصلاً ایراننیست که آقای نبی با او صحبت کرده باشد. همچنین گفتم آقای قطبی در
چینحضور دارد و آقای خلیلی در تهران است و صحبتی با هم نکردند. همچنین برخی‌ها می‌گفتند که آقای عرب و آقای گل‌محمدی امروز ناهار را با هم صرف کردند اما من به آنها گفتم که آقای عرب در کنار خانواده خود حضور دارد و با آقای گل‌محمدی دیدار نکرده است. 
مشاور مدیرعامل  پرسپولیس افزود: وقتی این صحبت‌ها را مطرح کردم یکی از هواداران گفت که آقای دایی ممنوع‌الکار است. وقتی این هوادار چنین حرفی زد من به او گفتم که من این حرف را از شما می‌شنوم که آقای دایی ممنوع‌الکار است و خبری در این باره ندارم و حرفی هم در این خصوص نمی‌زنم اما متأسفانه برخی‌ها بداخلاقی کردند و قبل و بعد حرف من را بریدند و تنها این مسئله از قول من عنوان شده که آقای دایی ممنوع‌الکار است اما من در آن لحظه به آن هوادار گفتم که من از شما می‌شنوم که آقای دایی ممنوع‌الکار است اما جمله من از شما می‌شنوم را قطع کردند و تنها این جمله که آقای دایی ممنوع‌الکار است را از قول من انتشار دادند و این در حالی است که من چنین حرفی نزدم.
حبیب‌زاده اظهار داشت: باشگاه در حال مذاکره برای جذب مربی بزرگ است اما متأسفانه برخی‌ها بداخلاقی می‌کنند و در جهت تخریب افراد گام برمی‌دارند که این واقعاً درست نیست چرا که من چنین حرفی نزده‌ام. اما از قول من اظهارات کذب را در فضای مجازی منتشر می‌کنند. 
 


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

جراحی زیبایی زیر تیغ قانون
تا کجا اجازه داریم چهره خود را با عمل‌های جراحی تغییر بدهیم؟
بفرمایید دانشگاه!
بحران صندلی‌های خالی، دانشگاه‌های ایران را تهدید می‌کند.
کاپیتان تیم ملی کبدی جوانان: با همه مشکلات طلای جهان را می‌گیریم
کاپیتان تیم ملی کبدی جوانان می‌گوید به کمبود امکانات در اردوها توجهی نداریم و می‌خواهیم طلای مسابقات جهانی را کسب کنیم.
چند راهکار ساده برای کاهش تولید شیرابه زباله
رییس اداره محیط زیست انسانی استان تهران به تشریح اقدامات ساده‌ای که موجب کاهش تولید شیرابه زباله می‌شود پرداخت و گفت: با اتخاذ این روش‌ها زباله‌ها دیرتر بو می‌گیرند چون شیرابه عامل ایجاد بوی نامطبوع است.
سقوطی که باعث فوت بیمار شد؛دستور استاندار هرمزگان برای رسیدگی فوری
اعلام مرگ فردی ۸۳ ساله در بیمارستان شهیدمحمدی بندرعباس بر اساس آنچه سهل‌انگاری گفته می‌شود، سبب موجی از نگرانی در بین مردم استان هرمزگان شد.
جت آموزشی و پیشرفته تمام ایرانی «یاسین» رونمایی شد
جت آموزشی و پیشرفته تمام ایرانی «یاسین» صبح امروز (پنجشنبه) با حضور وزیر دفاع، فرمانده نیروی هوایی ارتش و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور رونمایی شد.
«خشونت در فضای مجازی» منتشر شد
کتاب «خشونت در فضای مجازی» با رویکرد آسیب‌شناسی پیام‌ها در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.
ترامپ: آمریکا آماده مذاکره با ایران است- مذاکره کنند خوب است
رئیس جمهوری با تکرار ادعاهای پیشین خود، مدعی شد ایران به خاطر مشکلات اقتصادی "به دردسر افتاده" است
ثبت‌ اطلاعات 15 میلیون و 138 هزار دانش‌آموز در سامانه سناد
سرپرست مرکز برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش از ثبت اطلاعات 15 میلیون و 138 هزار و 523 دانش‌آموز در سامانه سناد خبر داد.
اینفوگرافی - وضعیت استفاده ایرانی‌ها از اینترنت
گزارش مرکز آمار ایران که بر اساس آمارهای سال ۹۶ تنظیم و به تازگی منتشر شده، ۵۹ درصد از افراد با سن کمتر از ۱۵ سال و ۸۵ درصد افراد ۱۵ تا ۲۴ ساله و همچنین بیش از ۷۳ درصد از افراد ۲۵ تا ۴۹ ساله در ایران از اینترنت استفاده می‌کنند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

سقوطی که باعث فوت بیمار شد؛دستور استاندار هرمزگان برای رسیدگی فوری
اعلام مرگ فردی ۸۳ ساله در بیمارستان شهیدمحمدی بندرعباس بر اساس آنچه سهل‌انگاری گفته می‌شود، سبب موجی از نگرانی در بین مردم استان هرمزگان شد.
جت آموزشی و پیشرفته تمام ایرانی «یاسین» رونمایی شد
جت آموزشی و پیشرفته تمام ایرانی «یاسین» صبح امروز (پنجشنبه) با حضور وزیر دفاع، فرمانده نیروی هوایی ارتش و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور رونمایی شد.
شوخی با علی دایی مجاز است یا خیر؟
«علی دایی بالاتر از شوخی‌کردن نیست. شاید بخش عمده‌ای از شوخی مجری تلویزیونی هم ساده‌تر از این بود که واکنش دایی این قدر سنگین باشد اما کاش مجری تلویزیونی بداند که طنز با ظرافت همراه است و وقتی روی آنتن است، در جمع دوستانش نیست که اولین جمله‌ای را که به ذهنش می‌رسد، برای یک موج خنده بگوید و دو دقیقه بعد جمع فراموش کند.»
واقعی می‌گویید یا با ما شوخی دارید؟
دانشمندان ترک، عرب یا آلمانی وقتی می‌خواهند علم خود را به دیگران انتقال دهند تا جهانیان متوجه اختراع آنها شوند، از چه زبانی استفاده می‌کنند؟
هواداران در انتخابی یورو ۲۰۲۰ به روایت تصویر
هواداران در این هفته از بازی‌های انتخابی یورو ۲۰۲۰ نقش پر رنگی داشتند.
تمجید اسطوره بارسا از سرخیو راموس
هیچ‌وقت در استقلال حاشیه نداشتم
تکلیف ستارۀ مصدوم پرسپولیس مشخص شد
دغدغه اصلی کالدرون در پرسپولیس
بازیکن پرسپولیس: جونیور خودش را تحمیل کند
تصاویر اهدای کفش‌طلا به لیونل مسی
هواداران در انتخابی یورو ۲۰۲۰ به روایت تصویر
دیاباته انتظارات را برآورده نکرد
صبرِ رئال‌مادرید برای جذب یک ستاره
تغییر مدیر برنامه‌های گزینه مورد نظر استقلال