با دوره‌ی آموزش POST DBA دیگر به دنبال آموزش MBA و DBA نباشید!

16:09 ۱۲۲ روز و ۱۷ ساعت پیش ایسنا 652 0
با دوره‌ی آموزش POST DBA دیگر به دنبال آموزش MBA و DBA نباشید!

یکی از دوره‌های آموزش مدیریت کسب‌وکار که اخیرا معرفی‌شده، دوره‌ی آموزش POST DBA است، دوره‌ی کاملا کاربردی و عملی که تکمیل‌کننده‌ی دوره‌های آموزش MBA و DBA است و در موسسات بسیار معدودی از جمله موسسه‌ی آموزش عالی آزاد فن‌پردازان آموزش داده می‌شود.

ایسنا

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام مؤسسه‌ی آموزش عالی آزاد فن‌پردازان، تا قبل از معرفی شدن دوره‌ی آموزش POST DBA، صاحبان کسب‌وکار ابتدا در دوره‌های MBA، سپس برای تکمیل این دوره‌ی آموزشی در دوره‌ی DBA شرکت می‌کردند، این پروسه‌ی با معرفی دوره‌ی آموزشی POST DBA کامل‌تر شد.
تعجب نکنید...
افراد با شرکت در دوره‌ی POST DBA که تکمیل‌کننده‌ی دوره‌های MBA و DBA است، از سایر افراد پیشی گرفته و به‌اصطلاح با یک تیر چند نشان می‌زنند و با شرکت در این دوره‌ی آموزشی همه‌ی چالش‌های کسب‌وکار خود را پوشش می‌دهند. شاید این سوال ذهن شما را مشغول کرده باشد که در دوره‌ی POST DBA به چه مباحثی پرداخته می‌شود و اهمیت شرکت در این دوره‌ی آموزشی چیست… ادامه‌ی مطلب را از دست ندهید.
بسیاری از فعالان کسب‌وکار همیشه به دنبال تبدیل‌شدن به مدیر و رهبر موفق هستند، اما نمی‌دانند که رسیدن به موفقیت به‌خصوص در امر مدیریت و رهبری، فرمولی ثابت ندارد ولی درعین حال کار ساده‌ای است. امروزه شرایط اقتصادی به‌گونه‌ای است که رقابت کسب‌وکارها به‌مراتب پیچیده‌تر و چالشی‌تر از گذشته شده و تجربه‌ی افراد، دارایی‌های مالی و تخصص فنی، به‌تنهایی نمی‌تواند گره‌گشای چالش‌های پیش‌رو باشد. باید گفت موفقیت یک رهبر در چالش‌های مختلف، نیازمند اقدامات متفاوت است، این اقدامات متفاوت تنها با آموزش صحیح ممکن می‌شود. با آموزش صحیح می‌توان آموخت که چگونه کسب‌وکار را در چالش‌های مختلف از نابودی نجات داد. به یاد داشته باشید همیشه در دل هر تهدید جدی برای کسب‌وکارها یک فرصت پیشرفت برای مدیران آینده‌نگر وجود دارد؛ اما تنها با آموزش می‌توان یاد گرفت که چگونه از هر تهدیدی پلی بزنیم به سمت موفقیت.
دوره POST DBA مخفف professional Doctor of Business Administration و معنی تحت‌الفظی آن، دوره عالی مدیریت حرفه‌ای کسب‌وکار می‌باشد.
دوره عالی مدیریت حرفه‌ای کسب‌وکار Post DBA یک سطح بالاتر از دوره DBA و تکمیل‌کننده‌ی آن و برای آموزش صاحبان کسب‌وکار جهت توسعه و گسترش فعالیت‌ها و کسب‌وکارها تهیه و تدوین شده است. دوره‌ی آموزش POST DBA
مؤسسه‌ی آموزش عالی آزاد فن پردازان، دانش پذیران را با کلیه‌ی چالش‌های بازار و نحوه‌ی مدیریت کردن کسب‌وکار برای عبور از این چالش‌ها آشنا می‌کند. در این دوره‌ی آموزشی موضوعاتی همچون مدیریت کسب‌وکار، مدیریت بازرگانی، آشنایی با بازار کالاها و سهام، اصول و فنون مدیریت سرمایه، استراتژی و مدیریت استراتژی، اصول و روش تحقیق کمّی و کیفی و انواع بازاریابی آموزش داده می‌شود.
افرادی که Post DBA را انتخاب می‌کنند، مدیران کسب‌وکارهایی هستند که قصد دارند کسب‌وکار خود را توسعه دهند و در واقع کسب‌وکار بزرگ‌تری را مدیریت نمایند. دانش
پذیران با یادگیری کامل این دوره‌ی آموزشی قادر به تجزیه‌وتحلیل کسب‌وکار خود و حتی کسب‌وکار دیگران خواهند بود.
حرفه‌ای‌تر در دنیای کسب‌وکار ظاهر شویم...
دوره Post DBA به صاحبان کسب‌وکار کمک می‌کند تا خود را به‌عنوان مدیری با اقتدار و خلاق اثبات کنند. دوره‌ی آموزشی POST DBA به دلیل ماهیت آن، به یکی از معتبرترین دوره‌ها در زمینه‌ی کسب‌وکار تبدیل شده است و شرکت در آن از ارزش بالایی برخوردار است. از مزایای شرکت در این دوره‌ی آموزشی دسترسی به دایره‌ی وسیعی از موقعیت‌های شغلی و داشتن درآمد بسیار بالا است. POST DBA موقعیت‌های شغلی متنوعی از قبیل مشاور ارشد کسب‌وکار، مدیر برند و بازاریابی، تحلیلگر سیستم‌های کسب‌وکار، مشاور مدیریت سیستم‌های فناوری و … را برای شما فراهم می‌کند.
داشتن مدرک POST DBA می‌تواند زندگی شما را از لحاظ جایگاه اجتماعی و همچنین رفاه اقتصادی تحت تأثیر قرار دهد. صرف نظر از تخصص و اهداف شغلی که دارید،Post DBA به شما کمک می‌کند تا موقعیت شغلی خود را
ارتقا داده و یا در حوزه‌های مختلف، بازار و حیطه‌ی کسب‌وکار خود را گسترش دهید.
دوره‌ی آموزش POST DBA مؤسسه آموزش عالی آزاد فن‌پردازان مؤسسه‌ی آموزش عالی آزاد فن پردازان باسابقه‌ی درخشان در برگزاری دوره‌های آموزشی و همچنین استفاده از اساتید توانا و کارآمد در دوره‌ی آموزش POST DBA ، همواره پیشتاز در ارائه‌ی دوره‌های مدیریت کسب‌وکار با گرایش‌های مختلف می‌باشد، این مؤسسه با یک دهه سابقه‌ی درخشان و تجربه در مورد آموزش فنون و تکنیک‌های مختلف، همواره راه را برای رونق هر چه بیشتر کسب‌وکار، هموار ساخته است. با توجه به این‌که کلیه‌ی مدارک صادر شده‌ی
مؤسسه‌ی آموزش عالی آزاد فن پردازان مورد تأیید وزارت علوم، فناوری و تحقیقات می‌باشد و قابلیت ترجمه رسمی با مهر وزارت امور خارجه نیز دارد، بسیاری از افراد تمایل دارند که در دوره‌های آموزشی مؤسسه‌ی آموزش عالی آزاد فن پردازان شرکت کرده و گواهینامه‌ی معتبر جهت ارائه به بازار کار ملی و بین‌المللی، اخذ نمایند.
درنگ نکنید و همین حالا در دوره‌ی آموزش POST DBA مؤسسه‌ی آموزش عالی آزاد فن پردازان شرکت کنید و ضمن یادگیری کامل، در پایان دوره، با اخذ گواهینامه POST DBA، کسب‌وکار خود را متحول نمائید . شرکت در دوره‌ی آموزش مدیریت عالی حرفه‌ای کسب‌وکار و کسب گواهینامه‌ی معتبر، نه‌تنها می‌تواند یاری‌رسان شما در زندگی کاری باشد؛ بلکه می‌تواند تمامی جنبه‌های شخصیتی هر فرد را تحت
تأثیر قرار داده و دایره‌ی وسیعی از ارتباطات را فراهم آورد و این همان فرصت طلایی برای پیشرفت است.
انتهای رپرتاژ خبری


گروه های زیر مجموعه از همه جا

از همه جا
از همه جا

آخرین اخبار

جراحی زیبایی زیر تیغ قانون
تا کجا اجازه داریم چهره خود را با عمل‌های جراحی تغییر بدهیم؟
بفرمایید دانشگاه!
بحران صندلی‌های خالی، دانشگاه‌های ایران را تهدید می‌کند.
کاپیتان تیم ملی کبدی جوانان: با همه مشکلات طلای جهان را می‌گیریم
کاپیتان تیم ملی کبدی جوانان می‌گوید به کمبود امکانات در اردوها توجهی نداریم و می‌خواهیم طلای مسابقات جهانی را کسب کنیم.
چند راهکار ساده برای کاهش تولید شیرابه زباله
رییس اداره محیط زیست انسانی استان تهران به تشریح اقدامات ساده‌ای که موجب کاهش تولید شیرابه زباله می‌شود پرداخت و گفت: با اتخاذ این روش‌ها زباله‌ها دیرتر بو می‌گیرند چون شیرابه عامل ایجاد بوی نامطبوع است.
سقوطی که باعث فوت بیمار شد؛دستور استاندار هرمزگان برای رسیدگی فوری
اعلام مرگ فردی ۸۳ ساله در بیمارستان شهیدمحمدی بندرعباس بر اساس آنچه سهل‌انگاری گفته می‌شود، سبب موجی از نگرانی در بین مردم استان هرمزگان شد.
جت آموزشی و پیشرفته تمام ایرانی «یاسین» رونمایی شد
جت آموزشی و پیشرفته تمام ایرانی «یاسین» صبح امروز (پنجشنبه) با حضور وزیر دفاع، فرمانده نیروی هوایی ارتش و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور رونمایی شد.
«خشونت در فضای مجازی» منتشر شد
کتاب «خشونت در فضای مجازی» با رویکرد آسیب‌شناسی پیام‌ها در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد.
ترامپ: آمریکا آماده مذاکره با ایران است- مذاکره کنند خوب است
رئیس جمهوری با تکرار ادعاهای پیشین خود، مدعی شد ایران به خاطر مشکلات اقتصادی "به دردسر افتاده" است
ثبت‌ اطلاعات 15 میلیون و 138 هزار دانش‌آموز در سامانه سناد
سرپرست مرکز برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش از ثبت اطلاعات 15 میلیون و 138 هزار و 523 دانش‌آموز در سامانه سناد خبر داد.
اینفوگرافی - وضعیت استفاده ایرانی‌ها از اینترنت
گزارش مرکز آمار ایران که بر اساس آمارهای سال ۹۶ تنظیم و به تازگی منتشر شده، ۵۹ درصد از افراد با سن کمتر از ۱۵ سال و ۸۵ درصد افراد ۱۵ تا ۲۴ ساله و همچنین بیش از ۷۳ درصد از افراد ۲۵ تا ۴۹ ساله در ایران از اینترنت استفاده می‌کنند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

سقوطی که باعث فوت بیمار شد؛دستور استاندار هرمزگان برای رسیدگی فوری
اعلام مرگ فردی ۸۳ ساله در بیمارستان شهیدمحمدی بندرعباس بر اساس آنچه سهل‌انگاری گفته می‌شود، سبب موجی از نگرانی در بین مردم استان هرمزگان شد.
جت آموزشی و پیشرفته تمام ایرانی «یاسین» رونمایی شد
جت آموزشی و پیشرفته تمام ایرانی «یاسین» صبح امروز (پنجشنبه) با حضور وزیر دفاع، فرمانده نیروی هوایی ارتش و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور رونمایی شد.
شوخی با علی دایی مجاز است یا خیر؟
«علی دایی بالاتر از شوخی‌کردن نیست. شاید بخش عمده‌ای از شوخی مجری تلویزیونی هم ساده‌تر از این بود که واکنش دایی این قدر سنگین باشد اما کاش مجری تلویزیونی بداند که طنز با ظرافت همراه است و وقتی روی آنتن است، در جمع دوستانش نیست که اولین جمله‌ای را که به ذهنش می‌رسد، برای یک موج خنده بگوید و دو دقیقه بعد جمع فراموش کند.»
واقعی می‌گویید یا با ما شوخی دارید؟
دانشمندان ترک، عرب یا آلمانی وقتی می‌خواهند علم خود را به دیگران انتقال دهند تا جهانیان متوجه اختراع آنها شوند، از چه زبانی استفاده می‌کنند؟
هواداران در انتخابی یورو ۲۰۲۰ به روایت تصویر
هواداران در این هفته از بازی‌های انتخابی یورو ۲۰۲۰ نقش پر رنگی داشتند.
تجهیز کلیه آزمایشگاه‌های تخصصی
بیشترین آثار ثبت شده در یونسکو متعلق به کدام کشور است؟
کمک به تولید داخلی با واردات سریع قطعات خط تولید
بانک رفاه حامی دو آتیشه ملی پوشان
رابطه نوسانات قیمت دلار و صادرات ورق آهن و ناودانی چگونه است؟
برگزاری ششمین همایش استیل پرایس با حضور بزرگان صنعت فولاد
خرید لوازم التحریر به قیمت عمده
معرفی تجهیزات نوین پخت کباب برای رستوران‌ها یا آشپزخانه صنعتی
افتتاح مدرسه بانک تجارت درشهرستان ایذه
چگونه فروش محصولات خود را افزایش دهیم