اعلام زمان صدور حکم متهمان پتروشیمی

18:21 ۹۵ روز و ۹ ساعت پیش افکار نیوز 1,174 0
اعلام زمان صدور حکم متهمان پتروشیمی

مسعودی‌مقام همچنین درباره رسیدگی به پرونده حیدرآبادی، مدیرعامل اسبق بانک سرمایه نیز گفت: با توجه به اینکه برای این متهم کیفرخواست صادر و وکیل وی نیز مشخص شده است، به دلیل اینکه انتقال متهم به ایران زمان‌بر خواهد بود.

افکار نیوز

به گزارش افکارنیوز،قاضی مسعودی‌مقام امروز در حاشیه برگزاری هشتمین جلسه دادگاه رسیدگی به اتهامات محمدهادی رضوی و دیگر متهمان بانک سرمایه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دو پرونده جدید به شعبه سوم دادگاه ویژه مفاسد اقتصادیواصل شده که یکی از‌ آنها مربوط به پرونده پتروشیمیو دیگری مربوط به جهانبانی، یکی از دریافت‌کنندگان وام‌های کلان از بانک سرمایهاست.
مسعودی‌مقام همچنین درباره رسیدگی به پرونده حیدرآبادی، مدیرعامل اسبق بانک سرمایه نیز گفت:  با توجه به اینکه برای این متهم کیفرخواست صادر و وکیل وی نیز مشخص شده است، به دلیل اینکه انتقال متهم به ایرانزمان‌بر خواهد بود.
جلسه محاکمه برگزار و این متهم به صورت غیابی محاکمه می‌شود که وکیل وی می‌تواند از موکلش دفاع کند. پس از صدور حکم نیز، متهم می‌تواند واخواهی کند.
وی همچنین از صدور حکم متهمان پرونده پتروشیمی تا ابتدای مرداد خبر داد.
 


گروه های زیر مجموعه اجتماعی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

برگزاری مراسم یادبود علی رؤوف کاتب
مراسم یادبود علی رؤوف کاتب - مترجم و پژوهشگر و آموزگار- برگزار می‌شود.
چرا ضیغم‌الدوله دستور دوختن دهان فرخی یزدی را صادر کرد؟
فرخی یزدی شاعر لب دوخته آزادی‌خواه پس از شکنجه در دارالحکومه یزد و در حالی که دهان وی به فرمان حاکم دوخته شده بود، به زندان شهربانی تنها زندان تاریخی یزد افتاد.
با شرکت در این کارگاه گواهی‌نامه خلاف‌کاری بگیرید
اولین کارگاه آنلاین روانشناسی با نگاه طنز در خاورمیانه برگزار می‌شود!
موازی‌کاری‌هایی در تهیه اطلس مردم‌نگاری
«متاسفانه شاهد موازی کاری‌هایی در تهیه‌ی اطلس «مردم‌نگاری سرزمین» هستیم، برخی انجمن‌ها پیشنهاد کاری شبیه به اطلس را در دستور کار خود قرار داده‌اند.»
ناگفته‌های یک راننده قطار مترو
ساعت‌ها در تونل‌های تاریک در رفت و آمد هستند. هر روز مسئولیت جان هزاران آدم را بر عهده می‌گیرند تا سر ماه لقمه نانی به خانه ببرند. به سختی حاضر می‌شوند درباره مشکلات کاری و مصائبی که هر روز با آن سر و کار دارند صحبت کنند و دلیل آن را هم «برامون دردسر میشه»، «از نون خوردن می‌افتیم»، «برای ما دردسر درست نکن»، «بیان یکباره مشکلات چیزی رو حل نمی‌کنه» و ... عنوان می‌کنند.
آیین‌های عاشورایی که متعلق به زنان هستند
زنان رهروی خط عاشورا خود به پاخاسته‌اند و در طول تاریخ مراسم و آیین‌هایی را شکل داده‌اند که به سوگ شهدای عاشورا بنشینند. مراسمی چون هوی‌هوی، چایینه‌خوانی، سوم امام، لال‌پله و چهل‌منبر فقط چند نمونه از آیین‌هایی هستند که زنان اجراگر آنها هستند.
تفسیر قرآن معتبر و مقارن بنویسید-تعدد اول ماه با قرآن سازگار نیست
مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه در کتابی که در حال حاضر در حال نوشتن هستم با بهره‌مندی از آیات قرآنی ثابت کردم تعدد اول ماه صحیح نیست، گفت: آیات متعددی از قرآن درخصوص هلال ماه وجود دارد.
جریان شناسی سیاسی ـ اجتماعی عاشورا
سه عامل بی‌وفایی، قداست‌زدایی و دنیاگرایی در جامعه اسلامی بعد از پیامبر(ص) باعث شد جامعه از اهل بیت پیامبر(ص) دور کرده و مدینه فاضله‌ای که پیامبر(ص) در مدت ۲۳ سال زحمت تشکیل آن را کشیده بود به جامعه جاهلی تبدیل کنند. دنیاگرایی باعث بی‌وفایی و قداست‌زدایی از ائمه و اهل بیت پیامبر(ص) شد در نهایت عوامل فوق دست به دست هم داده تا امامان معصوم که مسئولیت راهبری جامعه اسلامی را داشتند به مذبح رفته و یا با مسموم ساختن ایشان، جامعه اسلامی را از وجود ایشان محروم سازند.
کاروان لاله‌ها در فرهنگسرای هنگام به راه می‌افتد
فرهنگسرای هنگام همزمان با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) از تاریخ ۲۵ شهریور ماه به مدت پنج شب میزبان گروه تعزیه خوانی دماوند است.
صدور ۶۰ گواهی داوری قرآن کریم در یزد
رییس اداره امور قرآنی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: ۶۰ نفر از نخبگان قرآنی استان یزد، گواهینامه داوری در رشته‌های مختلف قرآن کریم را دریافت کردند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

منتظر دریافت گزارش فوت دو دانشجوی دانشگاه شیراز هستیم-برخورد جدی وزارت علوم با مسببان حادثه
معاون وزیر علوم از دستور برای دریافت گزارش جزئیات فوت دو دانشجوی دانشگاه شیراز خبر داد و گفت: بعد از دریافت این گزارش و بررسی‌های انجام شده با مسببان این حوادث برخورد خواهد شد.
چکار کنیم رنگ دندان هایمان تغییر نکند
با ایجاد چند تغییر ساده در شیوه زندگی تان می‌توانید از بدرنگی دندان‌ها جلوگیری کنید به عنوان مثال اگر خیلی قهوه می‌نوشید یا سیگار می‌کشید، مقدار آن را خیلی کم و یا حتی قطع کنید.
واکسن‌های «آنفلوآنزا» چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟
محمدمهدی گویا گفت: تمام واکسن‌های موجود در داروخانه‌ها تأییدیه سازمان جهانی بهداشت را کسب کرده‌ و از کیفیت لازم برخوردار هستند.
زندگی در سردترین شهر جهان چگونه می‌گذرد؟
سرما، برف، کولاک و مه در تمامی یا بخش اعظمی از سال در شهر یاکوتسک وجود دارد و سبب شده ساکنان محلی به شیوه‌ای خاص برای زندگی در این شرایط سخت دست یابند.
خمیازه دیدنی جغد- عکس
Matt Cuda عکاس حیات وحش این تصاویر را در حیات وحش کارولینای شمالی به ثبت رسانده است.
چکار کنیم رنگ دندان هایمان تغییر نکند
واکسن‌های «آنفلوآنزا» چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟
زندگی در سردترین شهر جهان چگونه می‌گذرد؟
خمیازه دیدنی جغد- عکس
از فواید درمانی لیکوپن چقدر می‌دانید؟
علت افزایش ۲۰ درصدی نرخ سرویس مدارس
نامزد متهم مخفیگاهش را لو داد
شیوه برخورد با دروغگو‌ها
خیانت داماد به رویای عاشقانه نوعروس
دختری با حافظه دو ساعته! +عکس