ناموس‌کشی به سبک اصلاح‌طلبان

09:39 ۱۵ روز و ۷ ساعت پیش مشرق نیوز 81 0
ناموس‌کشی به سبک اصلاح‌طلبان

گویا این ما بوده‌ایم که دلارهای نفتی‌مان را به عنوان گاو شیرده تقدیم روسیاه ترین رئیس جمهور آمریکا کرده‌ایم تا با حضور تنش‌زا و غیرقانونی خود هر روز منطقه را در معرض حادثه‌های ویرانگر قرار دهد.

مشرق نیوز

به گزارش مشرق،جعفر درونه در یادداشتی نوشت:بیانیه تعدادی از چهره‌های سیاسی که خود را از  فعالان سیاسی و مدنی داخل و خارج از کشور نامیده اند فاجعه‌ای ذلت‌بار برای منافع ملی کشور در کارنامه اپوزیسیون بی آبروی نظام و برخی از چهره‌های سیاسی جریان اصلاح‌طلب است که نمی‌توان به راحتی از کنار آن عبور کرد.
بیشتر بخوانید:یک بام و دوهوای اصلاح‌طلبان در یک موضوع +عکساصلاح طلبان در پی نابودی توان موشکی کشورند!این فاجعه یک ناموس‌کشی آشکار است که در آن وقیحانه تلاش شده است چهره دشمن بزک و سیمای تابناک نظام اسلامی سیاه نشان داده شود.
در این بیانیه تصویری حقارت‌آمیز از ایران و ایرانیان نشان داده می‌شود که از سر ناچاری چشم به معجزه سحره فرعون زمان یعنی نخست وزیر ژاپن دوخته‌اند.
این بیانیه تصویری تهوع‌آور از ملتی ارائه می کند که از بیم جنگ دروغینی که دستگاه عملیات روانی نظام سلطه آن را به افکار عمومی تحمیل کرده‌است، بر خود می لرزند  و دل‌ نگران وقوع آن هستند و برای رفع این نگرانی چاره‌ای جز تسلیم ندارند.
در این بیانیه تلاش شده است چهره پلید دشمن از نگاه افکار عمومی پنهان نگاه داشته شود و هر چه بدی و پلشتی است به ایران اسلامی نسبت داده شود.
گویا این ما بوده‌ایم که از برجام خارج شده‌ایم.
گویا ما عامل ایجاد جنگ و ناامنی در منطقه بوده‌ایم.
گویا رژیم کودک کش و غاصب صهیونیستی که مظهر تروریسم دولتی است، هیچ نقش و تأثیری در ناامنی منطقه و ظلم و جنایت در حق ملت‌های منطقه نداشته و زن و کودک فلسطینی را زیر تهاجم سهمگین و ددمنشانه خود در غزه و لبنان قرار نداده است.
گویا این ما بوده‌ایم که دلارهای نفتی‌مان را به عنوان گاو شیرده تقدیم روسیاه ترین رئیس جمهور آمریکا کرده‌ایم تا با حضور تنش‌زا و غیرقانونی خود هر روز منطقه را در معرض حادثه‌های ویرانگر قرار دهد.
گویا ما به یمن حمله کرده‌ایم و زن و کودک یمنی را زیر بمباران خود قرار داده‌ایم و عامل سوء تغذیه و گرسنگی کودکان یمنی هستیم که در زیر نگاه بی تفاوت مدعیان حقوق بشر نفس‌هایشان به شماره افتاده است و از گرسنگی و عدم امکانات بهداشت و امنیت جان به جان آفرین تسلیم می‌کنند.
گویا ما داعش را خلق کردیم تا به جان مردم سوریه بیفتد و حرث و نسل آنها را مورد تهاجم قرار دهد و آبادانی‌ها را به ویرانی‌ها مبدل‌ سازد و جنایات قرون وسطایی را مجددا در عصری که قرار است بشر حق و حقوقش مورد رعایت و حرمت قرار گیرد، بازآفرینی کند.
گویا تنها سیاست خارجی ایران در جهان تنش‌زا بوده‌است و سیاست خارجی آمریکا با حضور شخصیت پلیدی همچون ترامپ جز آرامش و صلح و امنیت برای جهان دستاوردی به همراه نداشته است.
گویا آمریکایی‌ها هیچ شرطی برای مذاکره نگذاشته‌اند و هرگز دنبال براندازی نظام و تحمیل فشارهای اقتصادی از طریق اعمال  تحریم‌های ضد انسانی نبوده‌اند.
گویا ما بیش از یک دهه است که همواره سایه جنگ را  بر سر ملت‌های دو کشور و ملت های منطقه نگاه داشته‌ایم و اعلام کرده‌ایم همه گزینه‌ها از جمله گزینه نظامی روی میز است و امروز این گزینه را در اولویت قرار داده‌ایم.
 واقعیت این است که در این بیانیه ناموس کشور به مسلخ تسلیم در برابر دشمن برده شده است.
مسئولان و مردم ایران به ذلت تسلیم در برابر دشمن دعوت شده‌اند.
راه تسلیم را نیز  مطابق خواست و اراده دشمن تعیین کرده اند. آری مذاکره امروز رمز تسلیم‌پذیری در برابر دشمن است. آن هم مذاکره در باره مسائل ناموسی کشور و وجوه اقتدار نظام از جمله سیاست‌خارجی و  نفوذ منطقه‌ای که مهم‌ترین دستاوردش برای ملت ایران و منافع ملی حفظ و ارتقا امنیت کشور و صیانت از مرزهای کشور در برابر توطئه‌های بیشماری است که توسط گروهک‌های دست ساخته استکبار و ارتجاع منطقه برای ناامن‌سازی کشور تدارک دیده شده بود که نمونه‌های آن را در کشورهای همجوار خود و برخی کشورهای منطقه به عیان مشاهده کرده‌ایم.
بیانیه نویسان با ذلتی شرم‌آور دست به دامان نهادهای بین‌المللی شده‌اند تا دو کشور را دعوت به مذاکره بدون شرط کنند.
چه بهتر بود قبل از این به مردم ایران و افکار عمومی می‌گفتند این امامزاده‌ای که به آن متوسل شده‌اند تا کنون چه معجزه‌هایی کرده است و تا کنون در قبال جنایات وحشیانه سران استکبار جهانی و رژیم کودک‌کش صهیونیستی و خیانت‌ها و خباثت‌های سران مرتجع کشورهای عرب منطقه و جنایاتی که در حق ملت مظلوم سوریه و یمن و قتل عام زنان و کودکان سوری و یمنی انجام داده‌اند، چه اقدامات بازدارنده‌ای از خود نشان داده‌است.
جای تعجب نیست این سرسپردگی در برابر دشمن از سوی برخی افرادی تئوریزه می‌شود که روزی با ژست دموکراسی‌خواهی حتی مدعی اعتراض و تظاهرات علیه خدا بوده‌اند و امروز جرأت کمترین واکنش در برابر زیاده خواهی‌های فرعون زمان را ندارند.
شکی در این نیست که دشمن مدت‌هاست جوجه‌های پرستوهایش را در دامان این قبیل افراد که نسبتی با ملت سلحشور و قهرمان ما ندارند، گذاشته و پرورش داده است.
همنوایی این افراد در داخل و خارج از کشور که برخی از آنها پای ثابت و سربازان مواجب‌بگیر و مزدور جنگ عملیات روانی رسانه‌های امپریالیسم رسانه‌ای دشمن علیه ملت ایران هستند و برخی نیز در داخل به عنوان ستون پنجم دشمن در جنگ نرم فرهنگی، اقتصادی و سیاسی کار آنها را تکمیل می‌کنند، لکه ننگی بر همپالکی‌ها و هم حزبی‌ها و هم جناحی های آنان است که اگر امروز از آن ابراز برائت نکنند فردا نامشان در طومار خائنین رسوا به ملت ایران در تاریخ ثبت خواهد شد.
صدایی که از این بیانیه شنیده می‌شود صدای ترامپ و پمپئو است. جیک جیک همان جوجه پرستوهایی است که به تعبیر زیبای امیرالمومنین علی علیه السلام دشمن در دامان آنها پرورش داده است.
اتَّخَذُوا الشَّیْطَانَ لِأَمْرِهِمْ مِلَاکاً وَ اتَّخَذَهُمْ لَهُ أَشْرَاکاً فَبَاضَ وَ فَرَّخَ فِی صُدُورِهِمْ وَ دَبَّ وَ دَرَجَ فِی حُجُورِهِمْ فَنَظَرَ بِأَعْیُنِهِمْ وَ نَطَقَ بِأَلْسِنَتِهِمْ فَرَکِبَ بِهِمُ الزَّلَلَ وَ زَیَّنَ لَهُمُ الْخَطَلَ فِعْلَ مَنْ قَدْ شَرِکَهُ الشَّیْطَانُ فِی سُلْطَانِهِ وَ نَطَقَ بِالْبَاطِلِ عَلَی لِسَانِهِشیطان را ملاک کار خود قرار دادند و شیطان نیز آنان را شریک خود ساخت. پس، در سینه هایشان، تخم گذاشت و جوجه برآورد و بر روی دامنشان جنبیدن گرفت و به راه افتاد. از راه چشمانشان می نگریست و از زبانشان سخن می گفت، به راه خطایشان افکند و هر نکوهیدگی و زشتی را در دیده شان بیاراست و در اعمالشان شریک شد، و سخن باطل خود بر زبان ایشان نهاد.(خطبه 7 نهج‌البلاغه)
منبع: تسنیم


گروه های زیر مجموعه سیاسی

فقه و حقوق
فقه و حقوق

آخرین اخبار

مساله اصلی ما با آمریکا جنگ اراده‌ها است
رئیس قوه قضائیه گفت: مساله اصلی ما با مغرب زمین و آمریکایی‌ها پایبندی به دین و ارزش‌ها است و جنگ، جنگ اراده‌ها است.
«محسن افشانی» روانه اوین شد
محسن افشانی بازیگر سینما روانه اوین شد.
پیام تقدیر فرمانده ناجا ازفرمانده کل سپاه در پی انهدام پهپاد جاسوسی آمریکا
فرمانده نیروی انتظامی با صدور پیامی از فرمانده کل سپاه به علت انهدام پهپاد جاسوسی آمریکا در آب‌های سرزمینی کشورمان تشکر و قدردانی کرد.
فرمانده جدید سپاه الغدیر یزد معرفی و منصوب شد
فرمانده سپاه الغدیر یزد طی مراسمی در یزد با حضور جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، استاندار، امام جمعه و برخی از مدیران ارشد استانی و شهرستانی یزد معرفی شد.
توسعه کشور مستلزم اصلاح سیستم مدیریتی است
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به ضرورت ایجاد وحدت و هم‌افزایی برای انجام وظایف پاسداری، گفت: پاسداری از ارزش‌های اسلامی و حراست از دستاورهای انقلاب باید ملاک عمل مسئولان برای توسعه بیش از پیش کشور باشد.
ابتکار: برقراری صلح و امنیت منطقه در اولویت سیاست خارجی ایران است
معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری برقراری صلح و ثبات و امنیت در منطقه را اولویت اول سیاست خارجی کشورمان بیان کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران علیرغم درگیری با مشکلات ایجاد شده از سوی امریکا ، با کمک به همسایگان خود در مبارزه با داعش و گروه‌های تروریستی و حتی قاچاقچیان مواد مخدر ثابت کرده است خواستار صلح و ثبات پایدار برای خود، کشورهای همجوار و همسایگان و جامعه جهانی است.
دیدار سخنگوی وزارت خارجه با امام جمعه ارومیه
سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای وزارت امور خارجه نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه دیدار کرد
سنایی: نظم جدید بین المللی از همکاری‌های ایران و روسیه متأثر خواهد بود
سفیر ایران در روسیه، تاکید کرد: نظم جدید بین المللی از همکاری‌های ایران و روسیه متأثر خواهد بود.
تاکید «ترزا می» بر لزوم کاهش تنش میان تهران و واشنگتن
نخست وزیر انگلیس خواستار تنش زدایی در روابط ایران و آمریکا شد.
ناجا: تسلیم جوسازی عناصر معاند نمی‌شویم
سخنگوی ناجا با تأکید بر اینکه پلیس به عنوان ضابط قوه‌ قضائیه در مواجهه با جرایم مشهود می‌تواند قبل از دستور قضایی مجرمان را بازداشت کند، گفت: برخورد پلیس با متهمان در جرایم مشهود فارغ از جنسیت آنهاست.

پر بازدید ترین اخبار امروز

حریق مرگبار خودرو پس از تصادف- عکس
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق مرگبار یک خودرو در پی وقوع حادثه تصادف در اتوبان تهران-قم خبر داد.
استفاده از پابندهای الکترونیکی برای مجرمان
رئیس کل دادگستری گلستان به استفاده از پابندهای الکترونیکی برای مجرمان اشاره کرد و گفت: استفاده از پابندهای الکترونیکی برای مجرمان آغاز شده است و امیدواریم شرایط به گونه‌ای رقم بخورد که تعداد زندانیان در استان کاهش یابد.
بازگشت «خندوانه» به تلویزیون ؟
خبر‌ها حاکی از آن است که خندوانه دوباره به آنتن تلویزیون شبکه نسیم باز می‌گردد.
توطئه‌های یک مرد برای کشتن همسر
مردکینه توز که اعضای خانواده‌اش او را تحقیر می‌کردند با طراحی نقشه‌ای همسرش را به قتل رساند.
بورسیه ۴۲ دانشجوی مناطق سیل‌زده دانشگاه تهران
تعداد ۴۲ دانشجوی دانشگاه تهران که بومی مناطق سیل‌زده نیز هستند، بورس شدند و ماهیانه مبلغ ۲۰۰ هزار تومان دریافت خواهند کرد.
سفارت ایران در کابل ادعای پمپئو را رد کرد
آمریکا و هم‌پیمانانش جرات شلیک حتی یک گلوله به ایران را ندارند
ماکرون: به روحانی گفتم خروج از برجام اشتباه است
وال‌استریت ژورنال: اروپا اقدامات لازم برای حفظ برجام را انجام نداده است
کوشنر: معامله قرن سد محکمی علیه ایران است
دلیل اصرار مسیح علی‌نژاد به افشای اسامی +عکس
دیپلمات روس: ارسال علائم متناقض آمریکا درباره ایران بسیار خطرناک است
تقدیر امام جمعه موقت تهران از اقدامات ۱۰۰ روزه دستگاه قضا؛ ˮرئیسیˮ ‌در حال تقویت اعتماد مردم است
لاریجانی: آمریکا در صورت تکرار تجاوز به مرزها با برخورد قاطع تری روبرو می‌شود- آمریکا با مطرح کردن مذاکره با ایران به دنبال فرافکنی است
مسئول تراز انقلاب اسلامی