ناموس‌کشی به سبک اصلاح‌طلبان

09:39 ۹۵ روز و ۱۹ ساعت پیش مشرق نیوز 335 0
ناموس‌کشی به سبک اصلاح‌طلبان

گویا این ما بوده‌ایم که دلارهای نفتی‌مان را به عنوان گاو شیرده تقدیم روسیاه ترین رئیس جمهور آمریکا کرده‌ایم تا با حضور تنش‌زا و غیرقانونی خود هر روز منطقه را در معرض حادثه‌های ویرانگر قرار دهد.

مشرق نیوز

به گزارش مشرق،جعفر درونه در یادداشتی نوشت:بیانیه تعدادی از چهره‌های سیاسی که خود را از  فعالان سیاسی و مدنی داخل و خارج از کشور نامیده اند فاجعه‌ای ذلت‌بار برای منافع ملی کشور در کارنامه اپوزیسیون بی آبروی نظام و برخی از چهره‌های سیاسی جریان اصلاح‌طلب است که نمی‌توان به راحتی از کنار آن عبور کرد.
بیشتر بخوانید:یک بام و دوهوای اصلاح‌طلبان در یک موضوع +عکساصلاح طلبان در پی نابودی توان موشکی کشورند!این فاجعه یک ناموس‌کشی آشکار است که در آن وقیحانه تلاش شده است چهره دشمن بزک و سیمای تابناک نظام اسلامی سیاه نشان داده شود.
در این بیانیه تصویری حقارت‌آمیز از ایران و ایرانیان نشان داده می‌شود که از سر ناچاری چشم به معجزه سحره فرعون زمان یعنی نخست وزیر ژاپن دوخته‌اند.
این بیانیه تصویری تهوع‌آور از ملتی ارائه می کند که از بیم جنگ دروغینی که دستگاه عملیات روانی نظام سلطه آن را به افکار عمومی تحمیل کرده‌است، بر خود می لرزند  و دل‌ نگران وقوع آن هستند و برای رفع این نگرانی چاره‌ای جز تسلیم ندارند.
در این بیانیه تلاش شده است چهره پلید دشمن از نگاه افکار عمومی پنهان نگاه داشته شود و هر چه بدی و پلشتی است به ایران اسلامی نسبت داده شود.
گویا این ما بوده‌ایم که از برجام خارج شده‌ایم.
گویا ما عامل ایجاد جنگ و ناامنی در منطقه بوده‌ایم.
گویا رژیم کودک کش و غاصب صهیونیستی که مظهر تروریسم دولتی است، هیچ نقش و تأثیری در ناامنی منطقه و ظلم و جنایت در حق ملت‌های منطقه نداشته و زن و کودک فلسطینی را زیر تهاجم سهمگین و ددمنشانه خود در غزه و لبنان قرار نداده است.
گویا این ما بوده‌ایم که دلارهای نفتی‌مان را به عنوان گاو شیرده تقدیم روسیاه ترین رئیس جمهور آمریکا کرده‌ایم تا با حضور تنش‌زا و غیرقانونی خود هر روز منطقه را در معرض حادثه‌های ویرانگر قرار دهد.
گویا ما به یمن حمله کرده‌ایم و زن و کودک یمنی را زیر بمباران خود قرار داده‌ایم و عامل سوء تغذیه و گرسنگی کودکان یمنی هستیم که در زیر نگاه بی تفاوت مدعیان حقوق بشر نفس‌هایشان به شماره افتاده است و از گرسنگی و عدم امکانات بهداشت و امنیت جان به جان آفرین تسلیم می‌کنند.
گویا ما داعش را خلق کردیم تا به جان مردم سوریه بیفتد و حرث و نسل آنها را مورد تهاجم قرار دهد و آبادانی‌ها را به ویرانی‌ها مبدل‌ سازد و جنایات قرون وسطایی را مجددا در عصری که قرار است بشر حق و حقوقش مورد رعایت و حرمت قرار گیرد، بازآفرینی کند.
گویا تنها سیاست خارجی ایران در جهان تنش‌زا بوده‌است و سیاست خارجی آمریکا با حضور شخصیت پلیدی همچون ترامپ جز آرامش و صلح و امنیت برای جهان دستاوردی به همراه نداشته است.
گویا آمریکایی‌ها هیچ شرطی برای مذاکره نگذاشته‌اند و هرگز دنبال براندازی نظام و تحمیل فشارهای اقتصادی از طریق اعمال  تحریم‌های ضد انسانی نبوده‌اند.
گویا ما بیش از یک دهه است که همواره سایه جنگ را  بر سر ملت‌های دو کشور و ملت های منطقه نگاه داشته‌ایم و اعلام کرده‌ایم همه گزینه‌ها از جمله گزینه نظامی روی میز است و امروز این گزینه را در اولویت قرار داده‌ایم.
 واقعیت این است که در این بیانیه ناموس کشور به مسلخ تسلیم در برابر دشمن برده شده است.
مسئولان و مردم ایران به ذلت تسلیم در برابر دشمن دعوت شده‌اند.
راه تسلیم را نیز  مطابق خواست و اراده دشمن تعیین کرده اند. آری مذاکره امروز رمز تسلیم‌پذیری در برابر دشمن است. آن هم مذاکره در باره مسائل ناموسی کشور و وجوه اقتدار نظام از جمله سیاست‌خارجی و  نفوذ منطقه‌ای که مهم‌ترین دستاوردش برای ملت ایران و منافع ملی حفظ و ارتقا امنیت کشور و صیانت از مرزهای کشور در برابر توطئه‌های بیشماری است که توسط گروهک‌های دست ساخته استکبار و ارتجاع منطقه برای ناامن‌سازی کشور تدارک دیده شده بود که نمونه‌های آن را در کشورهای همجوار خود و برخی کشورهای منطقه به عیان مشاهده کرده‌ایم.
بیانیه نویسان با ذلتی شرم‌آور دست به دامان نهادهای بین‌المللی شده‌اند تا دو کشور را دعوت به مذاکره بدون شرط کنند.
چه بهتر بود قبل از این به مردم ایران و افکار عمومی می‌گفتند این امامزاده‌ای که به آن متوسل شده‌اند تا کنون چه معجزه‌هایی کرده است و تا کنون در قبال جنایات وحشیانه سران استکبار جهانی و رژیم کودک‌کش صهیونیستی و خیانت‌ها و خباثت‌های سران مرتجع کشورهای عرب منطقه و جنایاتی که در حق ملت مظلوم سوریه و یمن و قتل عام زنان و کودکان سوری و یمنی انجام داده‌اند، چه اقدامات بازدارنده‌ای از خود نشان داده‌است.
جای تعجب نیست این سرسپردگی در برابر دشمن از سوی برخی افرادی تئوریزه می‌شود که روزی با ژست دموکراسی‌خواهی حتی مدعی اعتراض و تظاهرات علیه خدا بوده‌اند و امروز جرأت کمترین واکنش در برابر زیاده خواهی‌های فرعون زمان را ندارند.
شکی در این نیست که دشمن مدت‌هاست جوجه‌های پرستوهایش را در دامان این قبیل افراد که نسبتی با ملت سلحشور و قهرمان ما ندارند، گذاشته و پرورش داده است.
همنوایی این افراد در داخل و خارج از کشور که برخی از آنها پای ثابت و سربازان مواجب‌بگیر و مزدور جنگ عملیات روانی رسانه‌های امپریالیسم رسانه‌ای دشمن علیه ملت ایران هستند و برخی نیز در داخل به عنوان ستون پنجم دشمن در جنگ نرم فرهنگی، اقتصادی و سیاسی کار آنها را تکمیل می‌کنند، لکه ننگی بر همپالکی‌ها و هم حزبی‌ها و هم جناحی های آنان است که اگر امروز از آن ابراز برائت نکنند فردا نامشان در طومار خائنین رسوا به ملت ایران در تاریخ ثبت خواهد شد.
صدایی که از این بیانیه شنیده می‌شود صدای ترامپ و پمپئو است. جیک جیک همان جوجه پرستوهایی است که به تعبیر زیبای امیرالمومنین علی علیه السلام دشمن در دامان آنها پرورش داده است.
اتَّخَذُوا الشَّیْطَانَ لِأَمْرِهِمْ مِلَاکاً وَ اتَّخَذَهُمْ لَهُ أَشْرَاکاً فَبَاضَ وَ فَرَّخَ فِی صُدُورِهِمْ وَ دَبَّ وَ دَرَجَ فِی حُجُورِهِمْ فَنَظَرَ بِأَعْیُنِهِمْ وَ نَطَقَ بِأَلْسِنَتِهِمْ فَرَکِبَ بِهِمُ الزَّلَلَ وَ زَیَّنَ لَهُمُ الْخَطَلَ فِعْلَ مَنْ قَدْ شَرِکَهُ الشَّیْطَانُ فِی سُلْطَانِهِ وَ نَطَقَ بِالْبَاطِلِ عَلَی لِسَانِهِشیطان را ملاک کار خود قرار دادند و شیطان نیز آنان را شریک خود ساخت. پس، در سینه هایشان، تخم گذاشت و جوجه برآورد و بر روی دامنشان جنبیدن گرفت و به راه افتاد. از راه چشمانشان می نگریست و از زبانشان سخن می گفت، به راه خطایشان افکند و هر نکوهیدگی و زشتی را در دیده شان بیاراست و در اعمالشان شریک شد، و سخن باطل خود بر زبان ایشان نهاد.(خطبه 7 نهج‌البلاغه)
منبع: تسنیم


گروه های زیر مجموعه سیاسی

فقه و حقوق
فقه و حقوق

آخرین اخبار

فرانسه خواهان منع توسعه رمزارز لیبرا در اروپا شد
وزیر اقتصاد فرانسه اعلام کرد که می‌خواهد به منظور حفاظت از استقلال مالی این کشور مانع توسعه رمزارز لیبرای توسعه داده شده توسط شرکت فیس‌بوک در اروپا شود.
دودستگی طرفداران اپل بر سر پشتیبانی نکردن آیفون‌های جدید از شبکه ۵G
بعد از معرفی و رونمایی اپل از گوشی های آیفون جدید سری ۱۱ که معلوم شد به فناوری شبکه نسل پنجم اینترنت همراه ۵G مجهز نیستند، بسیاری از منتقدان از عقب افتادن اپل از سایر رقبایش سخن گفتند.
هشدار به کاربرانی که از فیلترشکن استفاده می کنند
کاربران هنگام استفاده از درگاه‌های الکترونیکی بانکی و سایت‌های داخلی مثل سایت یارانه، کنکور و دانشگاهها که اطلاعات حساسی دارند، باید فیلترشکن خود را خاموش کنند تا از سایت‌هایی که به دلیل فیشینگ فیلتر شده‌اند، آگاهی پیدا کرده و همچنین از ارسال نام کاربری و رمز خود به سرورهای وی‌پی‌ان که رمزگذاری نشده و احتمال سرقت از آن‌ها وجود دارد، پرهیز کنند.
هشدار درباره پیامک جعلی کارت سوخت
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران اعلام کرد مالکان خودروها مراقب پیامک و سایت‌های جعلی کارت سوخت باشند.
توضیح درباره یک خبر
با عرض پوزش از مخاطبان محترم، خواهشمندیم از خبر ساعت ۰۹:۰۹ با کد خبر ۹۸۰۶۲۱۰۹۹۲۴ ، ارسال شده در سرویس اقتصادی - ارتباطات و فناوری اطلاعات استفاده نشود.
برای دریافت کارت سوخت دیگر به پست مراجعه نکنید
معاون فناوری شرکت ملی پست اعلام کرد: متقاضیانی که کارت سوخت آنها در باجه های معطله است از هم اکنون می توانند بدون مراجعه به دفاتر پستی کارت خود را دریافت کنند.
سرقت اطلاعات بانکی با فیشینگ‌های اینستاگرامی
برخی از لینک‌هایی که در اینستاگرام توسط اینفلوئنسرها معرفی می‌شود، صفحات فیشینگی هستند که می‌توانند اطلاعات بانکی را سرقت و حساب‌تان را خالی کنند.
صدای پای گوشی مبتنی بر بلاک‌چین می‌آید!
به نظر می‌رسد که ال‌جی نیز قصد دارد همچون سامسونگ به توسعه و عرضه یک مدل گوشی هوشمند مبتنی بر پلت‌فرم بلاک‌چین بپردازد.
اپل موزیک یا اسپاتیفای؛ کدامیک در کدام کشور فعالند؟
اپل موزیک و اسپاتیفای، به عنوان دو اپلیکیشن برتر و محبوب پخش و استریم آنلایم موسیقی، با یکدیگر رقابت تنگاتنگی دارند که یکی از فاکتورهای اصلی رقابت آن‌ها، کشورهایی است که در آنها حضور و قابلیت دسترسی دارند.
یک میلیارد دلار برای رقابت با چین کافی نیست!
نمایندگان غول‌های تکنولوژی از برنامه و مبلغ پیشنهادی کاخ سفید به منظور سرمایه‌گذاری و اختصاص بودجه در حوزه هوش مصنوعی به شدت انتقاد کردند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

دلایل شکست مشاغل در ایران از نگاه یک کارآفرین
" رئوف رحیمی" یکی از کارآفرینان موفق کردستانی و مخترع اولین سیستم مانیتورینگ شغلی در کشور است کە تحت عنوان "سنە" نامگذاری و در سال ۹۳ از آن رونمایی شدە و در دفتر ریاست جمهوری بە عنوان طرح ملی بە ثبت رسیدە است.
سرنوشت لایه‌های نفتی پارس جنوبی چه می‌شود؟
تولید آزمایشی در لایه نفتی، ۲۹ اسفندماه سال ۱۳۹۵ آغاز و این طرح در فروردین ماه ۹۶ همزمان با افتتاح پنج فاز پارس جنوبی به‌طور رسمی افتتاح شد اما هنوز امضای قرارداد توسعه این میدان برخلاف فراز و نشیب‌هایی که سپری کرده، به نتیجه نرسیده است. البته به تازگی مسوولان نفتی از روشن شدن تکلیف این طرح در آینده نزدیک خبر داده‌اند.
لزوم نوسازی ۱۳ هزار ون فرسوده- تولیدکنندگان داخلی تا ۱۵ مهر اعلام آمادگی کنند
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در نظر دارد با مشارکت تولیدکنندگان داخلی نسبت به  نوسازی ۱۳هزار دستگاه ون‌ فرسوده موجود در سامانه تاکسیرانی شهری کشور اقدام  کند.
برخی مدارس به واحدهای غیرمجاز سفارش می‌دهند
رییس اتحادیه خیاطان با بیان این‌که برخی مدارس در تهیه روپوش نفع دانش‌آموز و خانواده را در نظر نمی‌گیرند، گفت: برخی مدارس برای تهیه پوشاک دانش‌آموزان به واحدهای زیرزمینی و غیرمجاز مراجعه می‌کنند.
رشد اقتصادی ترکیه در ۲۰ سال اخیر چگونه بوده است؟
سال ۲۰۱۱ بهترین سال برای اقتصاد ترکیه طی ۲۰ سال اخیر بوده است.
کاخ سفید رشته سیاست را گم کرده است
برکناری بولتون، نشان دهنده آشفتگی حاکم بر ساختار سیاسی آمریکا است
الکترونیکی شدن انتخابات مانع از بروز تخلفات می‌شود
با اروپای ناتوان در اجرای برجام چه باید کرد؟
هجمه به صداوسیما در آستانه انتخابات طبیعی است
چرا آمریکا اصرار دارد ایران را عامل حمله به پالایشگاه آرامکو نشان دهد؟
اغلب مردم اروپا از تلاش برای حفظ توافق هسته‌ای با ایران حمایت می‌کنند
نوبت به محاکمه دانه‌درشت‌ها که رسید جیغ بنفش بلند شد!
توییت محسن رضایی درباره فریب جدید ترامپ
گفت و شنود- حیف شد!