لزوم ایجاد سریع قرارگاه مقابله با آمریکا

12:20 ۶ روز و ۹ ساعت پیش افکار نیوز 23 0
لزوم ایجاد سریع قرارگاه مقابله با آمریکا

در تاریخ شانزدهم اوت ۲۰۱۸ برابر با ۲۵ مرداد ماه سال ۹۷ بود که کار گروه ویژه توسط وزارت امور خارجه آمریکا تشکیل گردید و برایان هوک توسط مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا به ریاست این گروه برگزیده شد، این گروه که با هدف ظاهری بررسی روند خروج آمریکا از برجام تشکیل یافت در لایه پنهانی خود اهداف مهم تر و هدفمندی را تا بحال طراحی و اجرا کرده است .

افکار نیوز

به گزارشافکارنیوز، در تاریخ شانزدهم اوت ۲۰۱۸ برابر با ۲۵ مرداد ماه سال ۹۷ بود که کار گروه ویژه توسط وزارت امور خارجه آمریکا تشکیل گردید و برایان هوک توسطمایک پمپئو وزیر خارجه آمریکابه ریاست این گروه برگزیده شد، این گروه که با هدف ظاهری بررسی روند خروج آمریکا از برجام تشکیل یافت در لایه پنهانی خود اهداف مهم تر و هدفمندی را تا بحال طراحی و اجرا کرده است .
افراد حاضر در این گروه از برایان هوک و خود پمپئو گرفته تا جان بولتونمشاور امنیتی ترامپبه جهت داشتن مواضع ضد ایرانی مشهور میباشند ، بطوری که برایان هوک پیش از این مشاور ارشد جان بولتون بوده و پمپئو وزیر خارجه نیز زمانی هم که نماینده کنگره آمریکا بوده از موافقین حمله به تاسیسات نظامی ایران بوده است.
با عنایت به ترکیب این اعضا و مطالعه مواضع افراطی آنان و همچنین تحت تاثیر بودن این افراد از لابی صهیونیزم میتوان دریافت که چه اقداماتی را در سر می پرورانند که نمونه بارز طراحی و خروجی این کار گروه ویژه شروط ۱۲ گانه آمریکا است برای به اصطلاح مذاکره .
این شروط دوازده گانه طوری طراحی شده اند که در اصل همان تسلیم محض را به ذهن انسان متبادر می سازد که هیج کدام قابلیت اجرایی نداشته و اصلا در شان ملت بزرگ ایران نیست که زیر بار چنین خفتی برود ضمن اینکه آرایش نظامی اخیر آمریکا در منطقه بیش،از گذشته لزوم ( ایجاد و راه اندازی سریع قرارگاه ویژه مقابله با آمریکا ) ضروری می نماید.
این قرار گاه که قاعدتا بایستی زیر نظرشورای عالی امنیت ملیتشکیل گردد باید به صورت هدفمند و سیستماتیک و با راهبرد مشخص تمام راهکارها ، اقدامات. پشتیبانی ها ی نرم افزاری و سخت افزاری را یک پارچه مدیریت نماید.
حتی در زمینه مصاحبه های مسئولین و ایجاد وحدت رویه در مناسبات سیاسی و امنیتی و اقتصادی نیز گام بردارد و اتحاد ملی در برابر دشمن مشترک را سرلوحه اهداف قرارگاه قرار دهد .
تا کنون به دلیل عدم مدیریت واحد آسیب های را متحمل شده ایم بعنوان مثال صدا و سیما در مصاحبه های اخیر از مردم عادی در مورد مذاکره و جنگ با آمریکا سوالاتی را مطرح کرده است در اصل ایجاد دو گانگی صلح و جنگ یا مذاکره یا تسلیم که از اهداف کار گروه ویژه آمریکاست و ما به دلیل نداشتن پختگی سیاسی لازم یا سهل انگاری عملا در بعضی موارد نا خودآگاه در میدان دشمپمپن بازی میکنیم .
در واقع باید برای مردم تبین شود که طرف مقابل اصلا اهل مذاکره نیست، که اگر بود به زیر میز مذاکرهبرجامنمی زد و از آن خارج نمی شد پس تنها راه حل خروج از بحران فعلی مقاومت ، اتحاد ملی، خود باوری ملی ، اعتماد و تقویت نیروی نظامی کشورمان میباشد تا دشمن را در صورت نیاز سر جای خود بنشاند.
نتیجه اینکه راه اندازی قرارگاه مقابله با آمریکا برای مسئولین ارشد از نان شب هم واجب تر است.
ولی اسماعیلی مدرس دانشگاه و مشاور سیاسی رئیس کمیسیون سیاست خارجی و امنیت ملی مجلس شورای اسلامی 


گروه های زیر مجموعه سیاسی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

استاندار خراسان جنوبی از مناطق سیل زده سربیشه بازدید کرد
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی در پی بارش رگباری و وقوع سیل در این استان عصر چهارشنبه از مناطق سیل زده شیرگ آقا از توابع شهرستان سربیشه بازدید کرد.
غربت فیلسوف همیشه در سفر در زادگاهش
شیراز-ایرنا- یکم خرداد روز بزرگداشت ملاصدرا نام نهاده شده اما اول خرداد 98 در شیراز زادگاه این استاد فلسفه هیچ اثری از روز بزرگداشت این فیلسوف نبود.
هدف تولیدات نمایشی باید نشان دادن آسیبهای واقعی جامعه باشد
مشهد - ایرنا - یک مددکار اجتماعی گفت: هدف تولیدات تصویری و نمایشی باید نشان دادن آسیبهای واقعی و شایع در جامعه برای مخاطبان باشد.
ایران هراسی راهبرد آمریکا برای دوشیدن اعراب است
شهرری - ایرنا - فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اتفاقاتی که با آمدن آمریکا به منطقه در امارات و عراق رخ داد، بی دلیل نیست و هدف ایران هراسی و دوشیدن اعراب است.
ابلاغ 926 میلیارد تومان برای جبران خسارت سیل به کشاورزی خوزستان
اهواز - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان گفت: دولت مبلغ 9 هزار و 260 میلیارد ریال اعتبار برای جبران خسارت های سیل به بخش کشاورزی خوزستان ابلاغ کرد.
از پیروزی ملت در برابر کاخ سفید تا رخصت مرگ به بازار سنندج
استان ها - ایرنا - پیروزی همیشگی ملت ایران در برابر سران کاخ سفید، پهلوگرفتن ناو گروه61 نداجا در بندرعباس، تداوم حمایت از دهک های پایین جامعه، آغاز پویش کمک به ساخت خانه مددجویان سیل زده، رخصت مرگ به بازار سنندج و ناله های خاموش زاگرس عناوین اخبار و گزارش هایی است که طی 24 ساعت گذشته بر روی خروجی اخبار استان های ایرنا منتشر شده است.
پیوند تجاری با ترکمنستان اولویت خراسان شمالی است
بجنورد - ایرنا - استاندار خراسان شمالی گفت: ایجاد روابط موثر تجاری و بازرگانی با همه کشورهای همسایه در برنامه این استان است اما ترکمنستان به علت نزدیکی و پیوندهای فرهنگی بسیار، در اولویت قرار دارد.
آبیاری محصولات زراعی جنوب پایتخت با آب سیاه ادامه دارد
تهران - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: کشاورزان در گذشته در جنوب پایتخت حقابه ای داشتند که اکنون از آن بی بهره شده اند و به اجبار برای جبران این کسری هنوز از آب های سیاه (فاضلاب های شهری) استفاده می کنند.
پیمانکار اتوبوس دانشگاه آزاد 8 بار اخطار گرفته بود
تهران- ایرنا- معاون استاندار تهران با تشریح نتیجه نهایی بررسی کارشناسی حادثه واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات (دیماه پارسال)، علت حادثه را نقص فنی در سیستم ترمز اتوبوس بیان و اعلام کرد: پیمانکار مربوطه پیش از حادثه هشت بار اخطار گرفته بود اما همچنان به فعالیت خود ادامه می داد.
درآمدزایی صنعت بذر مورد غفلت قرار گرفته است
بجنورد - ایرنا - معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی گفت: صنعت بذر در کشور ما مورد غفلت قرار گرفته حال اینکه این صنعت سومین گردش مالی را در جهان دارد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

استاندار خراسان جنوبی از مناطق سیل زده سربیشه بازدید کرد
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی در پی بارش رگباری و وقوع سیل در این استان عصر چهارشنبه از مناطق سیل زده شیرگ آقا از توابع شهرستان سربیشه بازدید کرد.
هدف تولیدات نمایشی باید نشان دادن آسیبهای واقعی جامعه باشد
مشهد - ایرنا - یک مددکار اجتماعی گفت: هدف تولیدات تصویری و نمایشی باید نشان دادن آسیبهای واقعی و شایع در جامعه برای مخاطبان باشد.
تیام: 900 هزار دلار بدهید تا استقلالی شوم
مامه بابا تیام پس از سپری کردن یک فصل ناموفق در عجمان امارات حالا قصد تعویض تیمش را داشته و مدعی شده مدیران باشگاه استقلال با او برای بازگشت مجدد به جمع آبی‌پوشان مذاکره کرده‌اند.
گناهِ موزه‌هایی که می‌خواهند تاریخ‌ساز باشند، چیست؟
«باید برای تخصیص اعتبار برای اعتلای موزه‌ها فکری جدی کرد، هر چند آن صرفاً مختص به موزه‌های میراث فرهنگی نیست و بیشترِ موزه‌ها با این موارد مواجه‌اند؛ چون کمبود همین بودجه‌ها موزه را از رسالت اصلی خود که آگاهی بخشی مردم و صرف اوقات فراغت آنها با مطالبات فرهنگی است باز می‌دارد. اگر یک موزه بداند چه بودجه‌ای دارد، برای هر قدم از اقداماتش در فضای موزه‌ای خود و مهمتر از همه یعنی جذب مخاطب و رفع نیازهای روز او برنامه‌ریزی می‌کند.»
گزینه سخنگویی دولت آخر هفته با رئیس جمهور دیدار می‌کند- بن علوی برای میانجیگری نیامده بود
از کشورهای مختلف عده‌ای به دنبال این هستند که هم برجام حفظ شود و هم درگیری در منطقه نشود. با توجه به اهمیت برجام می خواهند امور به گونه‌ای پیش رود که رضایت ایران جلب شود. اما این تلاش ها به این معنا نیست که مذاکره‌ای بین ایران و آمریکا انجام شود.
سرلشکر موسوی: عربستان در خرابکاری‌های اخیر بغداد نقش داشت
تغییر ساعات کاری مجلس در ایام شب‌های قدر
غیبت روحانی در جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت+ عکس
دانشجویان و نمایندگان تشکل‌های دانشجویی با امام خامنه‌ای دیدار کردند
سرلشکر رشید: آمریکا جرات حمله نظامی به ایران را ندارد
وزارت اطلاعات: یک باند قاچاق مواد مخدر در سیستان و بلوچستان منهدم شد
ستادکل نیروهای مسلح: تمامی تحرکات� و شیطنت‌های نظام سلطه و نیروهای� فرامنطقه‌ای را زیر نظر داریم
انتخابات مجلس خبرگان رهبری در 5 استان برگزار می‌شود
بازگشت ناوگروه 61 نیروی دریایی ارتش به کشور
امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت چه گذشت؟