بهترین شرکت‌های خدمات نظافت کدامند؟

12:02 ۹ روز و ۲۲ ساعت پیش ایسنا 207 0
بهترین شرکت‌های خدمات نظافت کدامند؟

امروزه سپردن نظافت منزل و نظافت محل کار به شرکت خدمات نظافتی امری کاملا طبیعی شده است.

ایسنا

به گزارش ایسنا،بنابراعلامتمیزاپ، با پیشرفت تکنولوژی شرکت‌های خدماتی به‌صورت آنلاین و تلفنی به‌وفور یافت می‌شوند اما برای دریافت خدمات بهتر از این شرکت‌ها بهتر است به نکات زیر توجه کنید:

بهترین شرکت‌های خدمات نظافت کدامند؟

وب‌سایت رسمی

در ابتدا پیشنهاد می‌کنیمشرکت خدماتیرا که در نظر گرفته‌اید دارای وب‌سایت رسمی باشد که تمامی اطلاعات موردنیاز مانند مجوزها، آدرس و … را در بخش مربوطه برای دید عموم قرار داده باشد

بهترین شرکت‌های خدمات نظافت کدامند؟

مجوز رسمی

قبل از درخواست نظافتچی اطمینان حاصل کنید شرکتی که در نظر دارید دارای مجوز است، شرکت‌هایی که به روش تلفنی فعالیت می‌کنند باید مجوز کتبی را در بخش مربوطه وب‌سایت، در دید عموم قرار داده باشند و همچنین شرکت‌هایی که به‌صورت آنلاین خدمات نظافت را انجام می‌دهند باید دارای مجوز نماد اعتماد الکترونیک نیز باشند.

دریافت کامل مدارک نظافتچی

مدارکنظافتچیانشانرا به‌صورت کامل دریافت کرده باشند تا در صورت بروز هرگونه حادثه مدارک را به مراجع قانونی بتوانند ارسال کنند. این مدارک بهتر است شامل عدم سوءپیشینه، اصل مدارک شناسایی (کارت ملی و شناسنامه)، مدارک سکونتی و وجه تضمینی نظافتچی برای امنیت مشتری صورت گرفته باشد. بسیاری از این شرکت‌ها برای داشتن نیروی نظافتی بیشتر از دریافت این مدارک صرف‌نظر می‌کنند.

نظافتچیان آموزش‌دیده

آموزش مراحل نظافت و دسته‌بندی آن‌ها برای خدمت‌رسانی بهتر نکته‌ای است که باید در نظر داشته باشید، پرس‌وجو کنید تا اطمینان حاصل کنید که آن شرکت تمامینظافتچیانشرا به‌صورت کامل آموزش داده باشد. در این صورت اتلاف زمان کمتری خواهید داشت درنتیجه هزینه کمتری هم باید پرداخت کنید.

نظافتچیان آماده‌به‌کار داشته باشند

اگر شما هم ترجیح می‌دهید فقط از یک شرکت خدماتی نیروی نظافتیموردنیازتانرا دریافت کنید بهتر است شرکت خدماتی را انتخاب کنید که نیروهای آماده‌به‌کار برای همان روز هم داشته باشد. تصور کنید میهمانی سرزده قرار است به منزل شما بیاید و اتفاقاً در همان روز منزلتان با آشفتگی و به‌هم‌ریختگی روبرو شده است و نیاز بهدرخواست نظافتچیرا احساس می‌کنیم. شما در آن موقعیت نمی‌توانید وقتتان را برای یافتن شرکت خدماتی دیگری که برای همان روز نیرو داشته باشد به هدر دهید پس این نکته را در زمان انتخاب یک شرکت خدماتی به خاطر داشته باشید.

هزینه عادلانه خدمات نظافت

با بررسی انجام‌شده قیمت‌های گوناگون و متفاوتی وجود دارد، ارائه خدمات بعضی از این شرکت‌ها فقط ۴ ساعت و ۸ ساعت می‌باشد. برای مثال فرض کنید کار شما برای ۵ ساعت به طول می‌انجامد و شما باید هزینه ۸ ساعت را بپردازید یا گاهی برای هر ساعت نیاز به نیروی خدماتی هزینه‌های متفاوت و غیر شفافی را به شما اعلام می‌کنند. بهتر است شرکت خدماتی نظافتی را انتخاب کنید که هزینه شفافی را در اختیارتان قرار دهد تا پس از انجام کار نظافتچی دچار مشکل نشوید.

در انتها باید افزود با توجه به ریزه‌کاری‌ها و مطالب مهمی که ذکر شد ماتمیزرا به شما پیشنهاد می‌کنیم. این شرکت بر اساس تمام اصول و ضوابط خاص خود توانسته است گامیمؤثردر جهت خدمات نظافت منزل و نظافت محل کار در تهران بردارد.

انتهایرپرتاژخبری


گروه های زیر مجموعه از همه جا

بازار
بازار

آخرین اخبار

بازار آرام و متعادل طلا و سکه تا پایان هفته
تهران- ایرنا- رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر کشور با اشاره به افت 200 هزار تومانی نرخ سکه در هفته گذشته، گفت: با توجه به قرارگرفتن در روزهای میانی ماه مبارک رمضان و کاهش تقاضا برای سکه و طلا پیش بینی می شود که اگر اتفاق خاص سیاسی و اقتصادی رخ ندهد تا پایان هفته، شاهد بازاری آرام و متعادل باشیم.
حضور جمعی از قربانیان اسیدپاشی در جلسه علنی مجلس
همزمان با در دستور کار قرار گرفتن طرح تشدید مجازات اسیدپاشی جمعی از قربانیان اسیدپاشی به همراه انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشی در مجلس حضور یافتند.
جشنواره داخلی فلسطین فراخوان داد
فراخوان جشنواره داخلی فلسطین از سوی انجمن قلم منتشر شد. هدف از برگزاری این جشنواره، شناسایی و معرفی برترین و جدیدترین آثار منتشر شده ادبی با موضوع فلسطین است.
انتشار گزیده‌ عیون اخبارالرضا(ع) برای نخستین بار
مدیر فرهنگی حرم مطهر رضوی از انتشار گزیده‌ای از کتاب عیون اخبارالرضا(ع) با عنوان «چشمه معارف رضوی» برای نخستین بار در کشور توسط انتشارات معاونت تبلیغات اسلامی حرم منور امام رضا(ع) خبر داد.
شرایط افراد ˮفداکار خدمتˮ در مدیریت بحران تعیین شد
نمایندگان مجلس در مصوبه‌ای شرایط افراد «فداکار خدمت» که در حوادث و بحران‌ها دچار آسیب یا فوت ناشی از انجام وظایف محوله شوند را تعیین کردند.
اجازه نخواهیم داد که کلاس‌های درس بدون معلم بمانند
بطحایی گفت: برای مهر ۹۸ علی‌رغم اینکه در کل کشور کسری نیروی انسانی وجود دارد ولی ان‌شاءالله اجازه نخواهیم داد که کلاس‌های ما بدون معلم بمانند؛ لذا با روش‌های مختلف معلم در کلاس درس حاضر و سال تحصیلی به موقع آغاز می‌شود.
محققان در امیرکبیر بازار سهام را پیش بینی می کنند
تهران- ایرنا- دانشگاه صنعتی امیرکبیر مسابقه چالش پیش بینی بازار سهام را با هدف رقابت بین محققان و شرکت های فعال برگزار می کنند.
صدور رأی برای متهم قاچاق کتاب‌های انتشارات ققنوس-قاچاق 500 تا 600 هزار نسخه‌ای از یک ناشر
دبیر کارگروه صیانت از حقوق مؤلفان و مترجمان از صدور رأی برای یک پرونده قاچاق کتاب در سال جاری خبر داد و گفت: متأسفانه احکام صادره تناسبی با جرم ندارد.
مؤمن واقعی مصداق شجره طیبه
درختی را فرض کنید که ریشه‌ای محکم، استوار و دور از آفت و ناپاکی در زمین دارد، با شاخه‌هایی برافراشته به سمت آسمان که چون به ثمر بنشیند جز میوه پاک و سالم نمی‌دهد؛ خداوند در آیه 24 سوره مبارکه ابراهیم چنین درخت پاکیزه و پربرکتی را مثال می‌زند: «أَلَمْ تَرَ کَیْفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلاً کَلِمَةً طَیِّبَةً کَشَجَرَةٍ طَیِّبَةٍ أَصْلُهَا ثَابِتٌ وَ فَرْعُهَا فِی السَّمَاءِ»؛ آیا ندیدی خدا چگونه مَثَل زده، سخنی پاک که مانند درختی پاک است که ریشه‏اش استوار و شاخه‏اش در آسمان است؟
هاشمی: قوای سه‌گانه همکاری لازم را با شورای شهر ندارند
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: پس از دو سال باید بگوییم که سران قوا همکاری لازم را با شورای پنجم ندارند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

پاکدل: تا آخر رمضان نواب رییس هندبال مشخص می شوند
رییس فدراسیون هندبال گفت: تا پایان ماه مبارک رمضان نایب رییسان (نایب رییس فدراسیون و نایب رییس بانوان) را معرفی می‌کنیم.
ˮآزادیˮ ایستگاه پایانی ژاوی
دیدار برابر تیم فوتبال پرسپولیس در ورزشگاه آزادی آخرین بازی ژاوی در مستطیل سبز خواهد بود.
چگونه در خواب هم وزن کم کنیم؟
آیا همچنان در تلاشید تا وزنتان کم شود؟ برای شما راهکار‌هایی داریم تا حتی وقتی که در خواب هستید هم وزن کم کنید.
دعای روز سیزدهم ماه رمضان
دعای سیزدهمین روز از ماه مبارک رمضان به‌همراه شرحی بر آن منتشر شد.
۳ راهکار برای کاهش قیمت خودرو + جزئیات
عضو کمیسیون صنایع مجلس راه‌کار‌های کاهش قیمت خودرو را تشریح کرد.
تاکسی‌های آنلاین جزئی از زندگی مردم کشور شده‌اند
با فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد آشنا شوید
هشدار بانک ملی ایران نسبت به کلاهبرداری افراد سودجو از اپلیکیشن ۶۰
سه پیشنهاد هیجان برای طبیعت‌گردی در ایران زیبا
شرکت ۹۲۰۰ اثر در سومین دوره مسابقه داستان‌نویسی کتاپ
افزایش قیمت به بادکنک هم رسید
بهترین غذا برای سحری چیست؟
دمای مناسب اتاق‌خواب در تابستان چند درجه است
با یک کلیک، کفش ورزشی ارزان و باکیفیت، در پای تو!
دانلود قسمت پنجم سریال سالهای دور از خانه در سبزپندار