خلیل‌زاده: پول انتقال صیادمنش را کامل گرفتیم

07:44 ۴۵ روز و ۲ ساعت پیش مشرق نیوز 543 0
خلیل‌زاده: پول انتقال صیادمنش را کامل گرفتیم

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: تا زمانی که جلسه هیات مدیره آغاز شود تصمیم داریم مربی خوب خارجی بیاوریم اما اگر هم به این نتیجه نرسیدیم از مربیان توانمند ایرانی استفاده خواهیم کرد.

مشرق نیوز

به گزارش مشرق، اسماعیل خلیل زادهعضو هیات مدیره باشگاه استقلالدر خصوص اوضاع واحولاین روزهای استقلال گفت: بعد از جدایی وینفردشفرتصمیم گرفتیم از فرهاد مجیدیاستفاده کنیم و خوشبختانه اوضاع و احوال استقلال هم خوب است. با استقلال خوزستان هم بازی کردیم و ۴ گل زدیم و در حال حاضر هم تیم در آرامش به سر می‌برد.
وی در خصوص اینکه چطور مسئولان استقلال به نام فرهاد مجیدی رسیدند، گفت: بعد از تذکری که بهشفردر نشست هیات مدیره دادیم و او متوجه تذکرات ما نشد تصمیم گرفتیم از داخل تیم یک گزینه را انتخاب کنیم که هم با اخلاق باشد، هم فوتبال را بشناسد که بهترین نفر فرهاد مجیدی بود. او بسیار با ادب است و با نظر همه اعضای هیات مدیره او را انتخاب کردیم.
خلیل زاده در خصوص اینکهشفرچه نکاتی را جدی نگرفت که برکنار شد چون استقلال با این مربی خوب کار می‌کرد گفت:شفرمربی بدی نبود ولی مدیریت داخلی تیم را نداشت. اگر بازی دربی را دیده باشید متوجه می‌شوید که
شفرقبل از بازیارنجو آنالیز تیم را به یک فرد غیر فنی سپرده بود! یا مثلاً در زمان پنالتی او دستور داد یک نفر دیگر پنالتی بزند ولی یک نفر دیگر پنالتی زد.
وی تاکید کرد: ما او را دعوت کردیم و گفتیم شما محکمباشو حتی به تو کمک می‌کنیم ولی او گوش کرد. ما هم از نظر مالی به او کمک کردیم و هم در خصوص مسائل دیگر. ما از او خواستیم تن به حرف افراد غیر حرفه‌ای ندهد چون نتایج برای ما مهم است. در بحث دوم پیرامون زمین تمرین زیاد بحث شد که باز هم او را به جلسه دعوت کردیم. ما به او گفتیم شما حقوق بگیر باشگاه استقلال هستی و باید نتیجه بگیری اما باز هم نتایج خوب
نبود.کدام
باشگاه به اندازه استقلال بازیکن خوب دارد؟ بیشتر بخوانید:لژیونر شدنصیادمنشبه سود استقلال است؟ عضو هیات مدیره استقلال تصریح کرد: هر زمانی کهشفرخواسته پولش را گرفته به جز ماه آخر، همه اسناد مالی او هم موجود است، ما به او گفتیم خودت تصمیم بگیر و مدیرباش. به او گفتم اگر نتیجه نگیری ما با تو نمی‌توانیم کار را ادامه بدهیم. مستقیماً هم خود من این حرف‌ها را به او زدم. او قول داد که همه چیز حل می‌شود اما استقلال به پدیده بازی را باخت.
خلیل زاده در خصوص اینکه چرا باشفردر مورد راه ندادنش به تمرین به آن شکل برخورد شد، گفت: من چون آن روز در ایران نبودم از آقای فتحی سوال کردم جریان چیست. به فتحی گفتم به
شفرابلاغ کند که با هم همکاری نمی‌کنیم ولی وقتی برگشتم شنیدم چنین چیزی اتفاق افتاده است. احساس می‌کنم آن چیزی که فتحی گفته و آن چیزی که اتفاق افتاده و چیزی که الان دیده می‌شود اتفاقاتی است که خود ما هم از این موضوع ناراحتیم. ما در جلسه آینده هیات مدیره روشن می‌کنیم چه اتفاقی رخ داده است.
وی در خصوص اینکهتکیفمطالباتشفرچه زمانی روشن می‌شود و نحوه بستن قرارداد با این مربی چگونه بوده است گفت: رقم قراردادشفرتا امروز پرداخت شده اما دوستان قبلی ما قراردادی بستهاندکه به یکسری نکات توجه نکردند. اما بعد از آمدن ما اتفاقاتی رخ داده که نگران قراردادها نیستیم ما از او دعوت می‌کنیم که با وی توافق کنیم ولی اگر کار به شکایت برسد مطمئناً ما دستمان خالی نیست.
خلیل زاده در خصوص اینکه آیاشفردر ایران است یا خیر گفت: من شنیدهامکه او در ایران است چون چند روز پیش که به هتل تیم رفته بودیم پسر او در هتل حضور داشت و با او گپ و گفتی داشتیم.
عضو هیات مدیره استقلال در خصوص اینکه سرانجام تکلیفصیادمنشچه شد و آیا وی به تیم ترکیه افروخته شده است یا خیر گفت: او به فنرباغچه ترکیه با مبلغ ۸۵۰ هزار دلار فروخته شده و پول انتقال او را هم کامل گرفته‌ایم. قرار است وی پایان فصل به تیم جدیدش برود.
وی در خصوص اینکه آیا صحت دارد پول انتقال وی قرار است بابت فسخ قراردادشفرپرداخت شود گفت: خیر این موضوع درست نیست. حتی اگر
شفراز ما شکایت کند چیزی را از دست نخواهیم داد.
خلیل زاده در خصوص اینکه آیا اینقدر مطمئن است که در مورد شکایتشفراستقلال ضرر نمی‌کند گفت:انشااللهکه اینگونه خواهد شد.
عضو هیات مدیره استقلال در خصوص اینکه تکلیف مربی فصل آینده استقلال چه می‌شود گفت: ما تا این لحظه و تا زمانی که جلسه هیات مدیره آغاز شود تصمیم داریم مربی خوب خارجی بیاوریم، اما با یک قرارداد حقوقی و بینالمللیکه برای باشگاه مشکلی ایجاد نشود. اگر هم به این نتیجه نرسیدیم از مربیان توانمند ایرانی استفاده خواهیم کرد. ما از این دست مربیان خیلی داریم اما
اولیتما مربی خارجی است.
وی در خصوص اینکه آیا می‌شود با مربیان یا بازیکنان به شکلی قرارداد بسته شود که تبعاتی برای باشگاه‌ها نداشته باشد گفت: من چندین قرارداد را دیده و مطالعه کردم. دنبال این هستم شکایت‌هایی را هم که در فیفا مطرح شده را بررسی کنم. با مجموعه حقوقی در باشگاه و بیرون باشگاه در حال صحبت هستیم و در هیات مدیره پیرامون این موضوع صحبت می‌کنیم. ما باید خودمان را با قوانین بین
المللیهماهنگ کنیم، این نمی‌شود که یک مربی بگوید من هر وقت خواستم قراردادم را فسخ می‌کنم، پس حق هوادار، باشگاه، بیتالمالو.... چه می‌شود؟ این مسائل باید حل شود. اینها یا ضعف حقوقی است یا چیز دیگر. چون من عضو هیات مدیره باید هم جواب نظام را بدهم و هم جواب خدا و هواداران را.
عضو هیات مدیره استقلال که با رادیو جوان صحبت می‌کرد با اشاره به اینکه مسئولان این باشگاه دفعه بعد شرایط سنی مربی جدید را در نظر بگیرند، گفت: این اشتباه توسط دوستان قبلی ما رخ داده ولی ما نه این فرصت را داریم، نه هوادار این اجازه را می‌دهد و نه مسئولان. ما نباید اشتباه کنیم که مربی بیاوریم که ۷۰ سال سن دارد و حوصله دویدن در زمین را ندارد. بعد هم هر وقت دلش بخواهد بگوید من به تمرین نمی‌روم یا با وکیل من صحبت کنید.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

پرمدال‌ترین ورزشکار پاراآسیایی چقدر پاداش گرفت؟
پرمدال‌ترین ورزشکار بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا با انتقاد نسبت به میزان پاداش خود گفت: با توجه به این که در بازی‌های پاراآسیای جاکارتا به لطف خدا توانستم شش بار پرچم کشورم را به اهتزاز در آورم و تاریخ ساز شوم، اما مسئولان در پرداخت پاداش به قول خود عمل نکردند.
سحر چغلوند: از مسابقات جهانی اسپانیا دست پر برمی‌گردم
عضو تیم ملی جودوی بانوان کارگران ایران می‌گوید برای حضور در پیکارهای جهانی اسپانیا کار سختی پیش رو دارد.
ساکی از گواردیولا و ساری گفت
اسطوره مربیگری ایتالیا درباره دلیل ماندن گواردیولا در منچستر سیتی سخن به میان آورد. او موافق حضور ساری در یوونتوس است.
رئیس PSG: امباپه ۲۰۰ درصد می‌ماند
رئیس باشگاه پاری سن ژرمن تاکید کرد که به هیچ وجه اجازه جدایی به امباپه را نخواهد داد.
جدایی توتی از رم بعد از ۳۰ سال؛ ناراحتی اسطوره
اسطوره باشگاه رم از دلیل جدایی خود از این باشگاه بعد از ۳۰ سال خبر داد.
اکیپ تایید کرد؛ درخواست بازگشت نیمار به بارسلونا
روزنامه معتبر اکیپ فرانسه مدعی شد که نیمار درخواست جدایی خود از پاری سن ژرمن را تحویل باشگاه داده است.
نستا سرمربی فروزینونه شد
ستاره سابق میلان و تیم ملی فوتبال ایتالیا به عنوان سرمربی فروزینونه انتخاب شد.
ادعای روزنامه عربستانی درباره بشار رسن و پرسپولیس
درحالی که روز گذشته سایت الکاس قطر به نقل از رسانه‌های عراقی نوشت که قرارداد بشار با پرسپولیس تمدید شده اما سایت عربستانی مدعی شده که بشار رسن به خاطر نامعلوم بودن وضعیت برانکو هنوز قراردادش را تمدید نکرده است.
اتحادیه اروپا هنوز درباره الحاق آلبانی و مقدونیه مردد است-تهدید قبرس به وتو
کشورهای اتحادیه اروپا بر سر آغاز مذاکرات با آلبانی و مقدونیه شمالی برای پیوستن به این نهاد اختلاف‌نظر دارند؛ قبرس هم به وتوی هر توافقی برای توسعه این نهاد تهدید کرده است، مگر آنکه اتحادیه اروپا نسبت به حفاری‌ ترکیه در شرق مدیترانه سختگیری کند.
قانونگذار اپوزیسیون ونزوئلا آزاد شد
دولت ونزوئلا قانونگذار اپوزیسیون این کشور را که از آوریل در بازداشت به سر می‌برد، آزاد کرده است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

ساکی از گواردیولا و ساری گفت
اسطوره مربیگری ایتالیا درباره دلیل ماندن گواردیولا در منچستر سیتی سخن به میان آورد. او موافق حضور ساری در یوونتوس است.
رئیس PSG: امباپه ۲۰۰ درصد می‌ماند
رئیس باشگاه پاری سن ژرمن تاکید کرد که به هیچ وجه اجازه جدایی به امباپه را نخواهد داد.
تحقیر ژاپن برابر شیلی در کوپا آمه‌ریکا
شیلی با یک پیروزی پر گل برابر ژاپن، کوپا آمه‌ریکا ۲۰۱۹ برزیل را شروع کرد.
چرایی استفاده برخی‌ها از سلاح در نزاع‌ها و تبعات آن در جامعه
عضو هیات علمی دانشگاه در تحلیل ریشه یابی استفاده از اسلحه در نزاع‌ها و درگیری‌ها گفت: در شرایط امروز جامعه اسلحه در دست افراد عادی مساوی با احتمال بیشتر برای وقوع خشونت در جامعه است.
ساکی از گواردیولا و ساری گفت
رئیس PSG: امباپه ۲۰۰ درصد می‌ماند
جدایی توتی از رم بعد از ۳۰ سال؛ ناراحتی اسطوره
اکیپ تایید کرد؛ درخواست بازگشت نیمار به بارسلونا
نستا سرمربی فروزینونه شد
درخواست بازگشت نیمار به بارسلونا
اتفاق جالب در حاشیه عیادت دایی از پروین
خلاصه لیگ برتر فوتبال ایران +عکس
نادری از پرسپولیس می‌رود
پست خداحافظی سپهر حیدری برای برانکو +عکس