خلیل‌زاده: پول انتقال صیادمنش را کامل گرفتیم

07:44 ۱۰۹ روز و ۸ ساعت پیش مشرق نیوز 952 0
خلیل‌زاده: پول انتقال صیادمنش را کامل گرفتیم

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: تا زمانی که جلسه هیات مدیره آغاز شود تصمیم داریم مربی خوب خارجی بیاوریم اما اگر هم به این نتیجه نرسیدیم از مربیان توانمند ایرانی استفاده خواهیم کرد.

مشرق نیوز

به گزارش مشرق، اسماعیل خلیل زادهعضو هیات مدیره باشگاه استقلالدر خصوص اوضاع واحولاین روزهای استقلال گفت: بعد از جدایی وینفردشفرتصمیم گرفتیم از فرهاد مجیدیاستفاده کنیم و خوشبختانه اوضاع و احوال استقلال هم خوب است. با استقلال خوزستان هم بازی کردیم و ۴ گل زدیم و در حال حاضر هم تیم در آرامش به سر می‌برد.
وی در خصوص اینکه چطور مسئولان استقلال به نام فرهاد مجیدی رسیدند، گفت: بعد از تذکری که بهشفردر نشست هیات مدیره دادیم و او متوجه تذکرات ما نشد تصمیم گرفتیم از داخل تیم یک گزینه را انتخاب کنیم که هم با اخلاق باشد، هم فوتبال را بشناسد که بهترین نفر فرهاد مجیدی بود. او بسیار با ادب است و با نظر همه اعضای هیات مدیره او را انتخاب کردیم.
خلیل زاده در خصوص اینکهشفرچه نکاتی را جدی نگرفت که برکنار شد چون استقلال با این مربی خوب کار می‌کرد گفت:شفرمربی بدی نبود ولی مدیریت داخلی تیم را نداشت. اگر بازی دربی را دیده باشید متوجه می‌شوید که
شفرقبل از بازیارنجو آنالیز تیم را به یک فرد غیر فنی سپرده بود! یا مثلاً در زمان پنالتی او دستور داد یک نفر دیگر پنالتی بزند ولی یک نفر دیگر پنالتی زد.
وی تاکید کرد: ما او را دعوت کردیم و گفتیم شما محکمباشو حتی به تو کمک می‌کنیم ولی او گوش کرد. ما هم از نظر مالی به او کمک کردیم و هم در خصوص مسائل دیگر. ما از او خواستیم تن به حرف افراد غیر حرفه‌ای ندهد چون نتایج برای ما مهم است. در بحث دوم پیرامون زمین تمرین زیاد بحث شد که باز هم او را به جلسه دعوت کردیم. ما به او گفتیم شما حقوق بگیر باشگاه استقلال هستی و باید نتیجه بگیری اما باز هم نتایج خوب
نبود.کدام
باشگاه به اندازه استقلال بازیکن خوب دارد؟ بیشتر بخوانید:لژیونر شدنصیادمنشبه سود استقلال است؟ عضو هیات مدیره استقلال تصریح کرد: هر زمانی کهشفرخواسته پولش را گرفته به جز ماه آخر، همه اسناد مالی او هم موجود است، ما به او گفتیم خودت تصمیم بگیر و مدیرباش. به او گفتم اگر نتیجه نگیری ما با تو نمی‌توانیم کار را ادامه بدهیم. مستقیماً هم خود من این حرف‌ها را به او زدم. او قول داد که همه چیز حل می‌شود اما استقلال به پدیده بازی را باخت.
خلیل زاده در خصوص اینکه چرا باشفردر مورد راه ندادنش به تمرین به آن شکل برخورد شد، گفت: من چون آن روز در ایران نبودم از آقای فتحی سوال کردم جریان چیست. به فتحی گفتم به
شفرابلاغ کند که با هم همکاری نمی‌کنیم ولی وقتی برگشتم شنیدم چنین چیزی اتفاق افتاده است. احساس می‌کنم آن چیزی که فتحی گفته و آن چیزی که اتفاق افتاده و چیزی که الان دیده می‌شود اتفاقاتی است که خود ما هم از این موضوع ناراحتیم. ما در جلسه آینده هیات مدیره روشن می‌کنیم چه اتفاقی رخ داده است.
وی در خصوص اینکهتکیفمطالباتشفرچه زمانی روشن می‌شود و نحوه بستن قرارداد با این مربی چگونه بوده است گفت: رقم قراردادشفرتا امروز پرداخت شده اما دوستان قبلی ما قراردادی بستهاندکه به یکسری نکات توجه نکردند. اما بعد از آمدن ما اتفاقاتی رخ داده که نگران قراردادها نیستیم ما از او دعوت می‌کنیم که با وی توافق کنیم ولی اگر کار به شکایت برسد مطمئناً ما دستمان خالی نیست.
خلیل زاده در خصوص اینکه آیاشفردر ایران است یا خیر گفت: من شنیدهامکه او در ایران است چون چند روز پیش که به هتل تیم رفته بودیم پسر او در هتل حضور داشت و با او گپ و گفتی داشتیم.
عضو هیات مدیره استقلال در خصوص اینکه سرانجام تکلیفصیادمنشچه شد و آیا وی به تیم ترکیه افروخته شده است یا خیر گفت: او به فنرباغچه ترکیه با مبلغ ۸۵۰ هزار دلار فروخته شده و پول انتقال او را هم کامل گرفته‌ایم. قرار است وی پایان فصل به تیم جدیدش برود.
وی در خصوص اینکه آیا صحت دارد پول انتقال وی قرار است بابت فسخ قراردادشفرپرداخت شود گفت: خیر این موضوع درست نیست. حتی اگر
شفراز ما شکایت کند چیزی را از دست نخواهیم داد.
خلیل زاده در خصوص اینکه آیا اینقدر مطمئن است که در مورد شکایتشفراستقلال ضرر نمی‌کند گفت:انشااللهکه اینگونه خواهد شد.
عضو هیات مدیره استقلال در خصوص اینکه تکلیف مربی فصل آینده استقلال چه می‌شود گفت: ما تا این لحظه و تا زمانی که جلسه هیات مدیره آغاز شود تصمیم داریم مربی خوب خارجی بیاوریم، اما با یک قرارداد حقوقی و بینالمللیکه برای باشگاه مشکلی ایجاد نشود. اگر هم به این نتیجه نرسیدیم از مربیان توانمند ایرانی استفاده خواهیم کرد. ما از این دست مربیان خیلی داریم اما
اولیتما مربی خارجی است.
وی در خصوص اینکه آیا می‌شود با مربیان یا بازیکنان به شکلی قرارداد بسته شود که تبعاتی برای باشگاه‌ها نداشته باشد گفت: من چندین قرارداد را دیده و مطالعه کردم. دنبال این هستم شکایت‌هایی را هم که در فیفا مطرح شده را بررسی کنم. با مجموعه حقوقی در باشگاه و بیرون باشگاه در حال صحبت هستیم و در هیات مدیره پیرامون این موضوع صحبت می‌کنیم. ما باید خودمان را با قوانین بین
المللیهماهنگ کنیم، این نمی‌شود که یک مربی بگوید من هر وقت خواستم قراردادم را فسخ می‌کنم، پس حق هوادار، باشگاه، بیتالمالو.... چه می‌شود؟ این مسائل باید حل شود. اینها یا ضعف حقوقی است یا چیز دیگر. چون من عضو هیات مدیره باید هم جواب نظام را بدهم و هم جواب خدا و هواداران را.
عضو هیات مدیره استقلال که با رادیو جوان صحبت می‌کرد با اشاره به اینکه مسئولان این باشگاه دفعه بعد شرایط سنی مربی جدید را در نظر بگیرند، گفت: این اشتباه توسط دوستان قبلی ما رخ داده ولی ما نه این فرصت را داریم، نه هوادار این اجازه را می‌دهد و نه مسئولان. ما نباید اشتباه کنیم که مربی بیاوریم که ۷۰ سال سن دارد و حوصله دویدن در زمین را ندارد. بعد هم هر وقت دلش بخواهد بگوید من به تمرین نمی‌روم یا با وکیل من صحبت کنید.


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

دانستنی‌های از پارتیشن اداری
پارتیشن اداری بخشی از انواع پارتیشن محسوب می شود. پارتیشن  (partition) در لغت به معنی جداسازی و قسمت‌بندی می باشد.
یکپارچگی دنیای مجازی و واقعی با فناوری Cyberverse هوآوی
فناوری Cyberverse یک تکنولوژی پیشرفته و نوآورانه است که دنیای مجازی را با دنیای واقعی ادغام می‌کند و کاربران با استفاده از این فناوری در گوشی‌های هوشمند هوآوی، می‌توانند دنیای جدید با جزئیات جذاب و کامل‌تر را تجربه کنند.
با استانبول و بهترین زمان سفر به این شهر آشنا شوید
استانبول از بزرگترین و توریستی‌ترین شهرهای کشور ترکیه است.
دانلود قسمت 26 سریال نهنگ آبی
قسمت بیست و ششم سریال «نهنگ آبی» با عنوان تاریخ تولد به کارگردانی فریدون جیرانی، توسط سایت دانلود قانونی حلال دانلود توزیع شد.
مدیریت مصرف اینترنت با بسته‌های جدید اینترنت آسیاتک
با ارائه سرویس‌های متنوع اینترنت، مشترکین آسیاتک از این پس می‌توانند با توجه به الگوی مصرف اینترنت خود و خانواده، نسبت به خرید سرویس‌های متناسب با نیازشان اقدام کنند.
خرید مقرون به صرفه ابزار تعمیرات موبایل
امداد موبایل درگاهی برای خرید ارزان لوازم تعمیرات موبایل است.
چگونه کودک را به صندلی ماشین عادت دهیم
امروزه اهمیت توجه به کودکان بر هیچ کسی پوشیده نیست و همین عامل باعث می شود والدین به دغدغه فرزندانشان از سنین بسیار پایین دقت و تمرکز کافی را داشته باشند و زمان لازم را با توجه به رشد سریع دگرگونی جوامع صرف کنند تا بتوانند با موفقیت این موانع را پشت سر بگذارند.
راهنمای خرید اینترنتی مبل و مبلمان + قیمت
مبل‌ها انواع مختلف زیادی در سبک و طرح دارند که از انواع آن‌ها می‌توان به مبل‌های سلطنتی یا استیل، کلاسیک و نیمه کلاسیک و راحتی اشاره کرد که با توجه به هدف از خرید و سبک منزل می توانید مورد مد نظر خود را انتخاب کنید.
کسی به کُشتی بلیت هواپیما نمی‌فروشد
روزهای بحرانی فدراسیون کشتی تمامی ندارند. حالا که بعد از ماه‌ها بلاتکلیفی، این فدراسیون صاحب رئیس شده، اما اوضاع باز هم ناآرام و آشفته است. ناآرامی‌ها مربوط به بدهی‌های میلیاردی به اتحادیه جهانی کشتی است؛ موضوعی که اگر این‌بار به طور جدی حل نشود، تعلیق کشتی ایران حتمی است.
گزینه‌های ایران‌خودرو به روایت روزنامه دولت
از روز دوشنبه که سخنگوی دولت خبر تغییر مدیرعامل ایران‌خودرو را داد حرف از گزینه‌های جایگزین در محافل خودرویی مطرح شد. اولین نفر و محتمل‌ترین گزینه برای رفتن به جاده مخصوص عباس علی‌آبادی مدیرعامل فعلی مپناست.

پر بازدید ترین اخبار امروز

آغاز اردوی تیم ملی کشتی آزاد بدون سرپرست
اردوی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان برای حضور در رقابت های جهانی، روزهای ۳۰ مرداد تا ۱۱ شهریورماه در محل خانه کشتی عبدالله موحد تهران برگزار می شود.
پاسخ هادی‌زاده به گرفتن ورودی ۳۰۰ هزار تومانی از دوومیدانی‌کاران نابینا
رییس انجمن فدراسیون دوومیدانی نابینایان و کم‌بینایان گفت: مسابقاتی که در ساری برگزار شد لیگ باشگاهی و شانس مجدد برای حضور در تیم ملی بود که تیم‌ها برای شرکت در این مسابقات باید به حساب فدراسیون ورودی پرداخت می‌کردند.
مدافع عنوان قهرمانی قد بلندتر از همیشه!
تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در حالی از فردا به مصاف رقبایش در قهرمانی جهان می‌رود که با میانگین قدی بلندتری نسبت به دوره‌های قبل باید به دنبال دفاع از عنوان قهرمانی باشد.
ورزشکاران آمریکایی در المپیک حق اعتراض به ترامپ ندارند
کمیته المپیک آمریکا با ارسال نامه ای به تمام ورزشکاران این کشور هشدار داد آنها حق اعتراض در طول برگزاری بازیهای المپیک و هنگام توزیع مدال ندارند.
در استادیوم غدیر اهواز حتی نمی‌شود راه رفت!
سرمربی استقلال خوزستان می‌گوید تیمش در شرایطی غیر عادی به مصاف بادران رفته بود.
ریبری به فیورنتینا پیوست
مارسیال در یونایتد بهتر از رونالدو
بارسلونا مهاجم ندارد!
الزوراء پیشنهاد استقلال را نپذیرفت
ورود به استادیوم های ورزشی تنها با کارت ملی
ستاره فرانسوی هم به سری آ رفت +عکس
همه بازیکنان خارجی استقلال
انبار نخاله یا پروژه ساختمان فدراسیون فوتبال؟ +عکس
استعدادی که استقلال مفت از دست داد
بلیت‌فروشی کاغذی در لیگ به تاریخ پیوست