نقاط استراتژیک مصلای تهران را بشناسید

09:21 ۵۴ روز و ۱۵ ساعت پیش مشرق نیوز 403 0
نقاط استراتژیک مصلای تهران را بشناسید

ما برای اینکه در شبستان مصلای امام خمینی (ره) سرگردان نشوید، چند نقطه استراتژیک نمایشگاه کتاب تهران را برایتان معرفی کرده ایم. در فرصت باقی مانده، همه راهروها و غرفه ها را نمی توانید بازدید کنید.

مشرق نیوز

به گزارشگروه فرهنگ و هنر مشرق،امروز جمعه و فردا شنبه، آخرین مهلت برای رفتن به نمایشگاه کتاب و تهیه کتاب‌های مورد نظر است. البته اگر پولی برای خرید کتاب ندارید هم، دیدن کتاب‌های جدید و آشنایی با نویسندگان، مترجمان و ناشران کتاب‌های خوب هم خالی از لطف نیست. ما برای اینکه در شبستان مصلای امام خمینی (ره) سرگردان نشوید، چند نقطه استراتژیک نمایشگاه کتاب تهران را برایتان معرفی کرده‌ایم. بی شک در فرصت باقی مانده از نمایشگاه، همه راهروها و غرفه‌ها را نمی‌توانید بازدید کنید. پس، این نشانی‌ها را در برگه‌ای بنویسید و همراه خود ببرید.
نشر اسم / راهرو ۲۹ / غرفه ۲۶در این انتشارات می‌توانید کتاب‌هایی خواندنی در حوزه داستان ایرانی و خارجی، روایت‌های اجتماعی و حتی سیاسی پیدا کنید نشر اطراف / راهرو ۲۸ / غرفه ۲۵این انتشارات همه توانش را بر روی روایت‌های مستند و جستارها گذاشته.
بعسداست به این غرفه سری بزنید و دست خالی برگردید.
نشر سوره مهر / راهرو ۲۷ / غرفه ۴۴کتاب‌های سوره مهر آنقدر زیادند که ممکن است سردرگم شوید. پیشنهاد می‌کنم حتماً قبل از رفتن به این غرفه، کتاب‌هایتان را انتخاب کنید تا مجبور نباشید همه پولتان را در این غرفه خرج کنید. ناشرهای دیگر هم کتاب‌هایی دارند که باید بخرید. کتاب دهکده خاک
برسردر این غرفه را از یاد نبرید.
نشرکتابستان/ راهرو ۱۵ / غرفه ۲۶در این انتشارات، هم داستان‌های خوبی پیدا می‌کنید و هم مجموعه‌های روایی و مستند خارجی که حاوی ترجمه‌های قابلتأملیاست. در این غرفه از نظرات و پیشنهادات آقایان حقی و آذرباد برای خرید بهتر استفاده کنید.
نشر شهید کاظمی / راهرو ۱۸ / غرفه ۲۳کتاب‌های این انتشارات هم به نحوی است که ممکن است مجبور شوید همهاشرا بخرید. اما ما به شما توصیه می‌کنیم از مدیر نشر یعنی آقای حمید خلیلی و جوانانی که در غرفه، لباس‌های سبز یشمی پوشیده‌اند؛ کمک بگیرید تا سردرگم نشوید. از کتاب خط مقدم در این انتشارات غافل نشوید.
نشرنارگل/ راهرو ۵ / غرفه ۹ماجراهای امنیتی که تاکنون چهار عنوان از آن به چاپ رسیده را با قیمت پایین و تخفیف بالا می‌توانید از این انتشارات تهیه کنید. البته این انتشارات کتاب‌های خوب دیگری هم دارد.
نشریازهرا/ راهرو ۲ / غرفه ۲۴اگر مجموعه کتاب‌های یاران ناب را ندارید، حتماً یکی از آنها را امتحان کنید.
یازهراناشر تخصصی دفاع مقدس است و مطمئنیم از غرفه آن دست خالی بیروننمیروید. کتاب داس و شمشیر را به خاطر داشته باشید.
نشر «به نشر» / راهرو ۷ / غرفه ۲۲این انتشارات اگر چه به آستان قدس رضوی منتسب است اما فقط محدود به کتاب‌های مذهبی نیست. کتاب‌های کودک و نوجوان، تاریخ انقلاب، داستان‌های جذاب و روایت‌های خواندنی مثل کتاب به سفارش مادرم را در این غرفه خواهید دید.
نشر ۲۷ بعثت / راهرو ۱۱ / غرفه ۱۵این انتشارات همه هم و غم خود را بر روی کتاب‌های لشگر ۲۷محدمرسول الله متمرکز کرده. عنوان‌های خواندنی این کتاب‌ها و شهدایش می‌تواند شما را جذب کند.
نشر ستاره‌ها / راهرو ۲۰ / غرفه ۲۸بروبچههایمشهد در این انتشارات، مجموعه کتاب‌هایی خواندنی از زندگی شهدای خراسان برایتان فراهم کرده‌اند.
نشر روایت فتح / راهرو ۱/۱۱از کتاب‌های خواندنی این انتشارات می‌شود صفحه‌ها نوشت. قبل از رفت به غرفه روایت فتح، کتاب‌هایتان را انتخاب کنید تا جیبتان کاملاً خالی نشود.
نشرآرما/ راهرو ۳۰ / غرفه ۴۱بروبچههایاصفهان هم آنچنان کتاب‌های خوش ظاهر و خوش باطنی برایتان آورده‌اند که باورتان نمی‌شود این محصولات، برای یکانتشارانتدور از پایتخت است. مجموعه سرو در این انتشارات را حتماً ورق بزنید و چند عنوان از آنها را برای خرید انتخاب کنید.
نشر مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس / راهرو ۱۲ / غرفه ۸در نگاه اول ممکن است عنوان‌های تحقیقی و طرح جلدهای ساده کتاب‌های این نشر، توی ذوقتان بزند اما سراغ کتاب‌های تاریخ شفاهیاشرا بگیرید و در دریایشان غرق شوید. ما کتاب‌هایی که نام نویسنده‌اش مرتضی قاضی است را نیز به شما پیشنهاد می‌کنیم.
نشر ترجمان علوم انسانی / راهرو ۲۵ / غرفه ۳۰این انتشارات یک ماهنامه با همین نام دارد که می‌توانید در طول سال، مخاطب آن باشید اما انتخاب این نشر در بین کتاب‌هایی که برای انتشار، انتخاب کرده است، شگفت زدهتانمی‌کند. از این کتاب‌های عمیق، غافل نشوید.
نشر مرکز اسناد انقلاب اسلامی / راهرو ۱۲ / غرفه ۱مرکز اسناد همیشه در بین کتاب‌هایش عناوین خواندنی زیادی دارد. همین چند روز پیش هم کتابی جدید درباره یکی از شخصیت‌های مهم سازمان مجاهدین را به نمایشگاه آورد که قابل توجه است.
نشر تلاوت آرامش / راهرو ۲۴ / غرفه ۳۷این انتشارات بر روی موضوع خانواده، جوانان و حجاب تمرکز کرده و آثار بسیار ارزنده و جوان پسندی در این موضوع منتشر کرده است. رمان پرفروش این انتشارات و روایت مستند نفس که به تازگی عرضه کرده‌اند، از پیشنهادات ما به شماست.
نشر دفتر مطالعات جبهه فرهنگی انقلاب / راهرو ۲۰ / غرفه ۴۲این انتشارات اگر چه سر و صدا ندارد اما اگر تنها یکی از کتاب‌هایش را دست بگیرید و ورق بزنید، متوجه می‌شوید که چرا این نشر را هم در لیست بیستتاییمانقرار داده‌ایم.
نشر کتاب جمکران / راهرو ۱۱ / غرفه ۸یکی از افتخارات امسال این انتشارات، بازدید مقام معظم رهبری از غرفهشأناست. افتخار دیگر این انتشارات، انتشار داستان نخل و نارنج از وحید
یامینپور است که با استقبال بی نظیری مواجه شده است. این داستان روایتی خواندنی از شیخ مرتضی انصاری است که در همان فصل اول گرفتارتان می‌کند!
نشر نیستان / راهرو ۱۷ / غرفه ۱۲اگر چه مثل قبل، نمی‌شود همه کتاب‌های انتشارات نیستان را پیشنهاد داد اما در بین آنها هنوز کتاب‌هایی در قالب داستان و رمان پیدا می‌شود که خواندنی است. حتماً به این غرفه هم سری بزنید.
نشر شهرستان ادب / راهرو ۱/۱۱ / غرفه ۱۸اگر اهل داستان و شعر باشید، مطمئنیم حداقل یکی از کتاب‌های این انتشارات، نظرتان را جلب می‌کند. این به غیر از کتاب «بی کتابی» است که خواندنش برای همه
کتابخوانانضروری است.


گروه های زیر مجموعه فرهنگی هنری

فرهنگ حماسه
فرهنگ حماسه

آخرین اخبار

حریق مرگبار خودرو پس از تصادف- عکس
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق مرگبار یک خودرو در پی وقوع حادثه تصادف در اتوبان تهران-قم خبر داد.
می‌خواهیم با اسرائیل صلح کنیم!
«خالد بن احمد آل خلیفه»، وزیر امور خارجه بحرین، در مصاحبه با یک روزنامه صهیونیستی برای نخستین بار به صراحت از تصمیم وقیحانه این کشور برای برقراری رابطه با رژیم صهیونیستی سخن گفت.
یک زن روی صورت پسر ترامپ آب دهان انداخت
شب گذشته (سه‌شنبه شب) یکی از کاکنان خانم یک رستوران مشهور و محبوب در شیکاگو روی اریک ترامپ، پسر دوم دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا، آب دهان انداخت.
اعلام زمان جدید دیدار پوتین و ترامپ در ژاپن
کرملین امروز اعلام کرد ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه و دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در ۲۸ ژوئن (پس فردا) و در حاشیه نشست گروه بیست دیداری یک ساعته با یکدیگر خواهند داشت.
اتهام‌زنی ترامپ علیه مولر
در پی موافقت رابرت مولر، بازپرس ویژه تحقیقات درباره دخالت ادعایی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا با شهادت علنی در کنگره، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا او را به نابود کردن مکاتبات اداره تحقیقات فدرال این کشور (اف‌بی‌آی) متهم کرد. این در حالی است که ترامپ برای اثبات اتهامات خود علیه مولر مدرکی ارائه نکرد.
فروش سلاح به عربستان و امارات تعلیق شد
شبکه الجزیره به نقل از سازمان عفو بین‌الملل گزارش داد پارلمان ایتالیا فروش سلاح به عربستان سعودی و امارات متحده عربی را به حالت تعلیق درآورد.
انتقاد عفو بین الملل از سیاست‌های ترامپ
در حساب توئیتری سازمان عفو بین الملل آمده است: انتشار تصویر دلخراش مرگ کودک مکزیکی به همراه پدرش در مرز آمریکا باعث وحشت از سیاست‌های مهاجرتی دولت دونالد ترامپ شده است.
واکنش «حزب الله عراق» به ادعای جدید آمریکا
گردان‌های حزب‌الله عراق شامگاه چهارشنبه (۵ تیر) به ادعای آمریکا در انجام حملات سایبری علیه این نیروها واکنش نشان داد.
تشکر «محمود عباس» از لبنان
«محمود عباس» رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین چهارشنبه شب در تماس تلفنی با «نبیه بری» رئیس پارلمان لبنان از حمایت‌های این کشور از فلسطین تشکر کرد.
گزارش سازمان ملل در راستای منفعت ملت سوریه نیست
«بشار الجعفری» نماینده دائم سوریه در سازمان ملل روز چهارشنبه در نشست خبری شورای امنیت گفت که گزارش دبیرکل سازمان ملل درباره اوضاع سوریه، تکرار ادعاهای برخی از کشورهای متخاصم است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

ماجرای حضور افشین قطبی در پرسپولیس
پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ از تیم فوتبال پرسپولیس تهران، مدیران این باشگاه با حضور در ترکیه در صدد مذاکره با مربیان خارجی و جایگزینی آن به جای مرد کروات بودند، اما دست خالی به تهران بازگشتند و قرار است سرمربی جدید در تهران انتخاب شود و سرخپوشان با ایمیل با او در ارتباط باشند.البته شنیده می‌شود گزینه اصلی پرسپولیسی ها، تاکیس لمونیس ۵۹ ساله است. این مربی سابقه حضور در تیم‌های المپیاکوس، لوادیاکوس، الرائد عربستان، پانینیوس و ... را دارد و در آسیا نیز کار کرده است.البته ساعتی پیش برخی رسانه‌ها اعلام کردند که احتمال دارد افشین قطبی سرمربی سرخپوشان پایتخت شود و قرار است این مربی روز شنبه به تهران بیاید تا با پرسپولیسی‌ها مذاکره کند. دلیل این اتفاق هزینه بالای مربیان خارجی است، اما خیلی زود تکذیب شد و مهدی حاج باقر، مدیر برنامه‌های افشین قطبی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان در این باره بیان کرد: تاکنون پرسپولیسی‌ها با ما تماسی نداشتند و در این باره مذاکره‌ای صورت نگرفته است. قطبی اکنون در تهران حضور داشت و مشخص نیست چه زمانی به تهران می‌آید و شاید به طور کل به ایران نیاید.ا
حریق مرگبار خودرو پس از تصادف- عکس
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق مرگبار یک خودرو در پی وقوع حادثه تصادف در اتوبان تهران-قم خبر داد.
می‌خواهیم با اسرائیل صلح کنیم!
«خالد بن احمد آل خلیفه»، وزیر امور خارجه بحرین، در مصاحبه با یک روزنامه صهیونیستی برای نخستین بار به صراحت از تصمیم وقیحانه این کشور برای برقراری رابطه با رژیم صهیونیستی سخن گفت.
نجات معجزه‌آسای علیرضا حیدری از خطر مرگ +عکس
پست اینستاگرامی علیرضا حیدری در واکنش به تصادفش که به طور معجزه‌آسایی از خطر مرگ نجات یافت.
مقام فرانسوی: آمریکا علاقه‎ای به مذاکره با ایران ندارد
بنا به اعلام یک منبع آگاه فرانسوی، علی‌رغم اصرارهای ظاهری دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا برای مذاکره با ایران، واشنگتن علاقه‌ای به دنبال کردن مذاکره با تهران ندارد.
اظهارات آقای کارگردان در مورد فیلم جدیدش
جزئیات جدیدی از نحوه شکار پهپاد آمریکایی روی آنتن تلویزیون
خط قرمز رسانه ملی چیست؟
بازار موسیقی در انحصار چه کسانی است؟
توصیه‌های آیت الله تحریری به رئیس سازمان تبلیغات +فیلم
استقبال چشم گیر اهالی موسیقی از چهارمین جشنواره آواها و نواهای رضوی
کتابی از رهبر انقلاب درباره‌ سیره فرهنگی سیاسی امام صادق (ع)
ویژه برنامه‌های تابستانی شبکه «شما»
یک پیش‌بینی برای اسکار ۲۰۲۰-فیلم‌هایی که شانس بالایی دارند را بشناسید
«جنایت فراموش شده» روی آنتن شبکه سه!