حمله تند رشید مظاهری به سخنگوی ذوب آهن

15:35 ۱۱۵ روز و ۱۳ ساعت پیش مشرق نیوز 589 0
حمله تند رشید مظاهری به سخنگوی ذوب آهن

دروازه‌بان ذوب‌آهن چند روز پس از یک پیروزی بزرگ، با روحیه‌ای به میدان آمد که اصلاً شبیه برنده‌ها نبود. او گفت بین دو نیمه به مربی گفتم مرا تعویض کنند، اما او قبول نکرد این مسئله را به منصوریان بگوید.

مشرق نیوز

به گزارش مشرق، ذوبیهاکه یکی از باثباتترینتیم‌های لیگ برتری در نیم فصل دوم به حسابمیآیندپس از برتری در دیدار بزرگ برابر تراکتور، یکی از مدعیان قهرمانی، عصر روز گذشته دیدار معوقه خود برابر سایپارا برگزار کرد. دیداری که پیروزی در آن برای ادامه شکست ناپذیری اصفهانی‌ها نیاز بود اما در نهایت این اتفاق نیفتاد تا شاگردان
منصوریانپس از ۱۲، ۱۳ هفته با شکست بازی را تمام کنند.
رشید مظاهریکه در بازی هفته گذشته برابر تراکتوری‌ها موفق شده بود خود را به عنوان ستاره بازی‌های هفته بیست و ششم معرفی کند در دیدار با سایپا با روحیهایکاملاً متفاوت با آنچه انتظار می‌رفت در زمین حضور یافت و در نهایت نیز با روحیه رو به افول خود در دقایق پایانی بازی با یک اشتباه، موجبات باز شدن دروازه خود را فراهم کرد. پس از این اتفاق، با رشید مظاهری به صحبت پرداختیم تا درباره شرایطی که بر وی گذشته صحبت کنیم اما بسیار عجیب بود که با او در حالتی که پیش از این کمتر دیده بودیم روبرو شدیم. یک جور برافروختگی و عصبانیت که اگر بگوییم تا کنون از او ندیده بودیم قطعاً اغراق نیست.
در شرایط خوب چه نیازی به هرج و مرج استدر اولین سوال قصد داشتیم از رشید مظاهری درباره بازی ذوب آهن برابر سایپا سوال کنیم اما او آنقدر از اتفاقات افتاده عصبی بود تا خیلی زود به سراغ اصل مطلب برود و ترجیح بدهد از بیان حرف‌های کلیشه‌ای خودداری کند.
متاسفانه باید بگویم اتفاقاتی پیش از بازی امروز رقم خورد که در نهایت تاثیر منفی خود را بر نتیجه نهایی گذاشت. من یک سوال مهم دارم و آن هم اینکه وقتی یک تیم شرایط خوب و یکدستی دارد و به پیش می‌رود چه لزومی دارد که حرف‌هایی زده و شرایط تیم را به هم بریزد؟ اصلاً دوست دارم بدانم کدام تیم حرفه
ایو کدام مسئول و اصلاً سخنگوی کدام باشگاه پیش از برگزاری یکی از بازی‌های تیمش شروع به صحبت کردن می‌کند؟ شاید من باید از سخنگوی تیم عذرخواهی کنمما هفته‌ها بود که نمی‌باختیم. شرایط
مانبرای رسیدن به رتبه‌ای که نزدیک به لیاقت ما باشد مهیا شده بود و پله پله بالا می‌رفتیم چه شد که تصمیم گرفته شد تا درباره باشگاه و بازیکنان و خاصه خود من، حرفی بر زبان بیاید. واقعاً جالب است که وقتی ما سعی می‌کنیم با کمترین حاشیه در بازی‌های اینچنین فشرده به میدان برویم و اتفاقاً نتیجه خوبی هم بگیریم بزرگترهای ما از زدن هر حرفی که ممکن است تیم را به هم بریزد هیچ ترسی ندارند. از شما خواهش می‌کنم اگر مصاحبه‌ای مانند آن چه آقای جمشیدی به زبان آورده است، آن هم قبل از بازی مهم، قبلاً دیده
ایدو یا خواندهایدرا بدهید من هم بخوانم و برای همه عصبانیتم از سخنگوی تیم عذرخواهی کنم! بیشتر بخوانید:جنجال در دقایق پایانی بازی و فریادهای منصوریان فکر و خیال بیهوده به ذهن بازیکنان رسوخ می‌کندپیش از این بارها اتفاق افتاده که من یا هر کدام از بازیکنان دچار اشتباهاتیشویمو اتفاقاً هم از سوی مدیرعامل تیم و هم از سوی سرمربی مواخذهشویماما همه آنها برای پس از پایان دیدار بود. نکته‌ای که باعث شده تا من و برخی از بازیکنان تیم ناراحت
شویمهمین وقت نشناسی جناب سخنگوی باشگاه است. چطور می‌شود وقتی تیم با نتایج خوب به پیش می‌رود و ۱۲ دیدار خود را بدون شکست به پایان برده، ایشان می‌آید و حرف‌هایی به زبان می‌آورد که تمام سیستم عصبی من را مختل می‌کند.
این بی تفاوتی و بی احترامیآقای جمشیدی سخنگوی باشگاه در مصاحبه خود بایکجوربی تفاوتی و البته بی احترامی می‌گوید فلانی هرکجا که می‌خواهد برود! مهم نیست، من می‌خواهم هواداران تیم ذوب آهن، مردم اصفهان، همه مربیان خودم و مدیران باشگاه را شاهد بگیرم که آقایان لطفاً بگویید در این شش سالی که پیراهن ذوب را به تن داشتم چند بار آمدم و نسنجیده حرف از رفتن زدم؟ چند بار بازار گرمی کردم؟ اصلاً چند بار مدیران تیم را سرکار گذاشتم و اسیر حرف‌های خودم کردم که حالا دوستان سه هفته پیش از پایان بازی‌های لیگ این گونه صحبت می‌کنند؟ بزرگترین ناراحتی من از این است که اینگونه حرف زدن اصلاً در منش و قاموس من نیست و درک کردن آن برای من کهآسهمی‌روم وآسهمیآیمتا حاشیه‌ای یقه ذوب آهن را نگیرد آن وقت می‌بینیم چطور نسنجیده حرف زدن به تیم ضربه می‌زند.
عمداً نبوده؟ این هم که عذر بدتر از گناه استشاید برخی بگویند از روی عمد نبوده اما من فکر می‌کنم این توجیه اتفاقاً عذر بدتر از گناه است. اصلاً نمی‌خواهم به ابعاد مختلف توجه کنم اما من فقط به این کار دارم که چرا باید مدیری باتجربه پیش از دیداری حساس می‌آید و اینگونه درباره یکی از بازیکنانش صحبت می‌کند؟ آقای جمشیدی به راحتی آب خوردن شخصیت من را به عنوان کاپیتان دوم تیم زیر سوال بردند و این موضوع تمام سیستم عصبی و قدرت فکر کردن من را از کار انداخته است. من از هواداران ذوب‌آهن می‌خواهم شهادت دهند در طول شش سالی که من در تیم بودم چند بار حرفی زدم یا کاری کردم که آنها و تیم به هم بریزند و در نهایت پشت تیم را خالی کردم؟ دیدن این رفتار، مزد زحمات من بود؟
وقت نشناسی آقایان، زندگی را برای من کابوس کرد * فکر می‌کنی کی می‌توانی از این حرف و حدیث‌ها رها شوی؟رها شوم!؟نمیدانمالان فقط می‌توانم بگویم حاصل وقت شناسی آقایان تبدیل به کابوسی شده که در آخرین دقیقه بازی برای من به وجود آمد. واقعاً
نمیدانمکه می‌توانم از این فکر بد و این کابوس لعنتی نجات پیدا کنم؟ ببینید، این خیلی بد است که باید بعضی چیزها را کنار هم بگذارم و آن وقت با اندوه تمام نتیجهگیریکنم. من که کودک نیستم و آنقدر سردی و گرمی این فوتبال را چشیده
امکه خوب بفهمم چطور می‌شود ظهر روز بازی مهم، حرف‌هایی از آقای جمشیدی، سخنگوی هیات مدیره تیم باعث می‌شود تیم به هم بریزد. ما همان روز بازی داشتیم و
نمیدانملزوم بیان آن صحبت‌ها جز اینکه تمرکز من را برای این دیدار به هم بریزد چه چیز دیگری بود.
در زمان حضور آذری حرف و حدیث‌ها برای بعد از بازی بوداصلاً من یک سوال بسیار مهمی برایم به وجود آمده است. بهرحال چه بخواهیم چه نخواهیم سعید آذری یکی مدیران موفق در فوتبال ایران است. من می‌خواهم بدانم در مدت زمان حضور آقای آذری در مسند سخنگوی تیم، کی از این حرف‌ها می‌شنیدیم؟ شش سال در تیم ذوب بودم و یک بار ندیدم آذری بیاید بازیکنان را از زیر تیغ حرف‌های خود بگذراند. او تمام حرف‌های خود را می‌گذارد برای از بعد هر چه به این موضوع بیشتر فکر می‌کنم ناراحتی‌ام بیشتر می‌شود. یک مدیر به طور طبیعی می‌تواند اوضاع تیمش را رصد کند و در صورتی که لازم است انتقاد کند اما این اتفاق زمان دارد. اصولاً پس هر بازی باید درباره تیمش حرف بزند نه چند ساعت پیش از بازی که مستقیم روی اعصاب و روان بازیکنان تاثیر منفی می‌گذارد و هیچ چیز دیگری ندارد.
حرف‌هایی که تمرکز من را سوزاندمن پیش از این با آقای جمشیدی رابطه خوبی داشتم اما این بار اوضاع جور دیگری اتفاق افتاد. حرف‌هایی که همه روح و روان من را به هم ریخت، از جانب ایشان بیان شد و سه هفته پیش از پایان بازی‌های لیگ باعث شد تا امتیازات این بازی به راحتی از دست ما بپرد. من هم مانند خیلی‌ها از بی معرفتی دلم می‌گیرد، من بدون اینکه بخواهم
اداییدربیاورم برای تیمم بازی کردم امامیبینمکه آقایان اصلاً در جریان مسائل تیم قرار ندارند. آقای جمشیدی خیلی راحت می‌گویند مظاهری هر کجا می‌خواهد برود، برود! این چه حرفی است در مقابل شش سال حضور تمام قد و با تمام وجود من؟
ایکاش کاری می‌کردم که این حرف‌ها به من برنخورد ولی متاسفانه من با خیلی‌ها فرق می‌کنم.
بهمندزگفتم من را بین دو نیمه تعویض کندر دقایقی که به بازی نزدیک می‌شدیم من دیدم بسیار به هم ریختهامو ممکن است کار تیم را در بازی خراب کنم.
هرجورکه بود نیمه اول را گذراندم اما در بین دو نیمه به آقایمندزمربی دروازهبانهایتیم گفتم که نمی‌توانم در نیمه دوم بازی کنم. به وی گفتم همین را با دلیل به منصوریان بگوید اما
مندزمخالفت کرد و گفت باید بازی کنی. من اگر می‌خواستم برای بازی حرص بزنم خودم نمی‌رفتم به مربیان بگویم من را تعویض کنید چون همه روحیه من به هم ریخته و می‌ترسم اتفاق بدی برای من بیفتد که متاسفانه همین طور هم شد!
آقای جمشیدی این حرف شما فقط برای سودجویان است نه منآقای جمشیدی بزرگوار، سخنگوی تیم ذوب آهن، من که می‌دانستم این حرف‌ها بازی من را به هم می‌ریزد اما اگر روحیهایپولادین هم داشته باشم شک نکنید این گونه حرف زدن با تیم‌ها فقط شرایط آنها را خراب‌تر می‌کند. چه در ذوب چه در هر تیم دیگری. خواهش می‌کنم وقتی یک خبرنگار از شما
میپرسدکه مظاهری ممکن است امسال از ذوب آهن برود در جواب بگویید او هر کجا که دلش می‌خواهد برود. من ترجیح می‌دهم چیز بیشتری درباره این مصاحبه به زبان نیاورم اما آقای سخنگوی عزیز، شما با همان یک جمله به راحتی من را از یک مدار خارج کردید. کسی سراغ دارید که من در این سال‌ها بیایم بازار گرمی کنم و خودم را تا حد امکان آدمی سودجو نشان دهم که حالا این گونه درباره من صحبت کردید. دوست بزرگوار، این حرف‌ها زمانی مطرح می‌شود که شما با یک آدم سودجو طرف هستید.
منبع: ورزش سه


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

چگونگی پرداخت نفقه از سوی مرد به زن
درباره چگونگی پرداخت نفقه و همچنین ضمانت اجرای آن سوالات بسیاری وجود دارد که پوریا قهرمانی وکیل پایه یک دادگستری به آنها پاسخ داده است.
سناریوی دختر ۱۹ ساله برای اخاذی از پسر پولدار
نقشه دختر ۱۹ ساله و سه همدستش برای گروگانگیری پسر پولدار و اخاذی از وی با هوشیاری مرد طلافروش لو رفت.
رشد مصرف دخانیات در کشور
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران با انتقاد از رشد مصرف دخانیات در کشور، گفت: متاسفانه افزایش بیماری‌های مختلف از جمله خودایمنی در کشور نتیجه مصرف دخانیات است.
لطف‌اله نسبی: دوری از مسابقات روی بازی نیما و نوشاد اثر گذاشت
سرمربی تیم ملی تنیس روی میز ایران گفت: برادران عالمیان به دلیل دوری از مسابقات در تورهای جهانی بلغارستان و چک گیم اول را راحت می‌باختند با این حال عملکردشان خوب بود.
اعلام جزییات طرح ماندگاری پزشک در مناطق محروم
وزیر بهداشت از اعلام جزییات طرح ماندگاری پزشکان در مناطق محروم در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
تنها تمرین کردن به دوچرخه‌سواری هم سرایت کرد؟
مربی تیم ملی دوچرخه سواری گفت: دو رکابزن دعوت شده به تیم ملی اعلام کردند به اردو نمی آیند اما در قهرمانی آسیا شرکت می‌کنند که من هم مخالفت کردم و گفتم به اردو نیایند نمی‌توانیم برای قهرمانی آسیا در خدمتشان باشیم.
بازداشت پلیس قلابی که با فریب، خردسالان را به خلوتگاه شیطانی می‌کشاند
مرد شیطان صفت که هفت دختر و دو پسرخردسال را به دام شومش کشانده بود به ۲۵ سال زندان محکوم شد.
تحصیل ۴۷۳ هزار دانش‌آموز خارجی و پناهنده در ایران
رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور وزارت آموزش و پرورش گفت: 473 هزار دانش آموز خارجی و پناهنده داریم که حدود 443 هزار نفر تبعه افغانستان هستند.
شکست آمیان در غیاب سامان قدوس
تیم فوتبال آمیان در شبی که سامان قدوس را به خاطر آسیب‌دیدگی در اختیار نداشت، شکست خانگی تلخی را متحمل شد.
امدادرسانی به مصدومان  حوادث غیرمترقبه
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به انجام عملیات امداد و نجات طی ۷۲ ساعت گذشته، اظهار کرد: در این مدت ۵۶۹ مورد ماموریت انجام شده است و هزار و ۶۱۱ نفر خدمات امدادی دریافت کردند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

با ۲۰ میلیون هم می‌توان خودرو خرید؟
آنچه در زیر می‌آید قیمت روز انواع خودروهای سواری دست دوم است.
مظنه آپارتمان نوساز در تهران
آنچه در زیر می‌آید جدول قیمت معاملات انجام شده آپارتمان نوساز در مناطق ۲۲گانه شهری تهران طی مرداد ماه ۹۸ است.
چگونگی پرداخت نفقه از سوی مرد به زن
درباره چگونگی پرداخت نفقه و همچنین ضمانت اجرای آن سوالات بسیاری وجود دارد که پوریا قهرمانی وکیل پایه یک دادگستری به آنها پاسخ داده است.
سناریوی دختر ۱۹ ساله برای اخاذی از پسر پولدار
نقشه دختر ۱۹ ساله و سه همدستش برای گروگانگیری پسر پولدار و اخاذی از وی با هوشیاری مرد طلافروش لو رفت.
رشد مصرف دخانیات در کشور
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران با انتقاد از رشد مصرف دخانیات در کشور، گفت: متاسفانه افزایش بیماری‌های مختلف از جمله خودایمنی در کشور نتیجه مصرف دخانیات است.
شکست آمیان در غیاب سامان قدوس
نقص‌های بزرگ ورزشگاه‌های فوتبال
مسی دیدار برابر رئال بتیس را هم از دست داد
شمارش معکوس برای حذف سرخابی ها از لیگ قهرمانان آسیا
تمجید صفحۀ رسمی AFC از استراماچونی- عکس
ستارۀ استقلال نقره‌داغ می‌شود؟
انتشار عکس زیر خاکی از  رامین رضاییان
خاطره تلخی که برای استقلالی ها تکرار شد
شکست آمیان مقابل نانت در غیاب قدوس
هیچ کسی دلسوزتر از بنا برای کشتی فرنگی نیست