حمله تند رشید مظاهری به سخنگوی ذوب آهن

15:35 ۴۵ روز و ۱۹ ساعت پیش مشرق نیوز 345 0
حمله تند رشید مظاهری به سخنگوی ذوب آهن

دروازه‌بان ذوب‌آهن چند روز پس از یک پیروزی بزرگ، با روحیه‌ای به میدان آمد که اصلاً شبیه برنده‌ها نبود. او گفت بین دو نیمه به مربی گفتم مرا تعویض کنند، اما او قبول نکرد این مسئله را به منصوریان بگوید.

مشرق نیوز

به گزارش مشرق، ذوبیهاکه یکی از باثباتترینتیم‌های لیگ برتری در نیم فصل دوم به حسابمیآیندپس از برتری در دیدار بزرگ برابر تراکتور، یکی از مدعیان قهرمانی، عصر روز گذشته دیدار معوقه خود برابر سایپارا برگزار کرد. دیداری که پیروزی در آن برای ادامه شکست ناپذیری اصفهانی‌ها نیاز بود اما در نهایت این اتفاق نیفتاد تا شاگردان
منصوریانپس از ۱۲، ۱۳ هفته با شکست بازی را تمام کنند.
رشید مظاهریکه در بازی هفته گذشته برابر تراکتوری‌ها موفق شده بود خود را به عنوان ستاره بازی‌های هفته بیست و ششم معرفی کند در دیدار با سایپا با روحیهایکاملاً متفاوت با آنچه انتظار می‌رفت در زمین حضور یافت و در نهایت نیز با روحیه رو به افول خود در دقایق پایانی بازی با یک اشتباه، موجبات باز شدن دروازه خود را فراهم کرد. پس از این اتفاق، با رشید مظاهری به صحبت پرداختیم تا درباره شرایطی که بر وی گذشته صحبت کنیم اما بسیار عجیب بود که با او در حالتی که پیش از این کمتر دیده بودیم روبرو شدیم. یک جور برافروختگی و عصبانیت که اگر بگوییم تا کنون از او ندیده بودیم قطعاً اغراق نیست.
در شرایط خوب چه نیازی به هرج و مرج استدر اولین سوال قصد داشتیم از رشید مظاهری درباره بازی ذوب آهن برابر سایپا سوال کنیم اما او آنقدر از اتفاقات افتاده عصبی بود تا خیلی زود به سراغ اصل مطلب برود و ترجیح بدهد از بیان حرف‌های کلیشه‌ای خودداری کند.
متاسفانه باید بگویم اتفاقاتی پیش از بازی امروز رقم خورد که در نهایت تاثیر منفی خود را بر نتیجه نهایی گذاشت. من یک سوال مهم دارم و آن هم اینکه وقتی یک تیم شرایط خوب و یکدستی دارد و به پیش می‌رود چه لزومی دارد که حرف‌هایی زده و شرایط تیم را به هم بریزد؟ اصلاً دوست دارم بدانم کدام تیم حرفه
ایو کدام مسئول و اصلاً سخنگوی کدام باشگاه پیش از برگزاری یکی از بازی‌های تیمش شروع به صحبت کردن می‌کند؟ شاید من باید از سخنگوی تیم عذرخواهی کنمما هفته‌ها بود که نمی‌باختیم. شرایط
مانبرای رسیدن به رتبه‌ای که نزدیک به لیاقت ما باشد مهیا شده بود و پله پله بالا می‌رفتیم چه شد که تصمیم گرفته شد تا درباره باشگاه و بازیکنان و خاصه خود من، حرفی بر زبان بیاید. واقعاً جالب است که وقتی ما سعی می‌کنیم با کمترین حاشیه در بازی‌های اینچنین فشرده به میدان برویم و اتفاقاً نتیجه خوبی هم بگیریم بزرگترهای ما از زدن هر حرفی که ممکن است تیم را به هم بریزد هیچ ترسی ندارند. از شما خواهش می‌کنم اگر مصاحبه‌ای مانند آن چه آقای جمشیدی به زبان آورده است، آن هم قبل از بازی مهم، قبلاً دیده
ایدو یا خواندهایدرا بدهید من هم بخوانم و برای همه عصبانیتم از سخنگوی تیم عذرخواهی کنم! بیشتر بخوانید:جنجال در دقایق پایانی بازی و فریادهای منصوریان فکر و خیال بیهوده به ذهن بازیکنان رسوخ می‌کندپیش از این بارها اتفاق افتاده که من یا هر کدام از بازیکنان دچار اشتباهاتیشویمو اتفاقاً هم از سوی مدیرعامل تیم و هم از سوی سرمربی مواخذهشویماما همه آنها برای پس از پایان دیدار بود. نکته‌ای که باعث شده تا من و برخی از بازیکنان تیم ناراحت
شویمهمین وقت نشناسی جناب سخنگوی باشگاه است. چطور می‌شود وقتی تیم با نتایج خوب به پیش می‌رود و ۱۲ دیدار خود را بدون شکست به پایان برده، ایشان می‌آید و حرف‌هایی به زبان می‌آورد که تمام سیستم عصبی من را مختل می‌کند.
این بی تفاوتی و بی احترامیآقای جمشیدی سخنگوی باشگاه در مصاحبه خود بایکجوربی تفاوتی و البته بی احترامی می‌گوید فلانی هرکجا که می‌خواهد برود! مهم نیست، من می‌خواهم هواداران تیم ذوب آهن، مردم اصفهان، همه مربیان خودم و مدیران باشگاه را شاهد بگیرم که آقایان لطفاً بگویید در این شش سالی که پیراهن ذوب را به تن داشتم چند بار آمدم و نسنجیده حرف از رفتن زدم؟ چند بار بازار گرمی کردم؟ اصلاً چند بار مدیران تیم را سرکار گذاشتم و اسیر حرف‌های خودم کردم که حالا دوستان سه هفته پیش از پایان بازی‌های لیگ این گونه صحبت می‌کنند؟ بزرگترین ناراحتی من از این است که اینگونه حرف زدن اصلاً در منش و قاموس من نیست و درک کردن آن برای من کهآسهمی‌روم وآسهمیآیمتا حاشیه‌ای یقه ذوب آهن را نگیرد آن وقت می‌بینیم چطور نسنجیده حرف زدن به تیم ضربه می‌زند.
عمداً نبوده؟ این هم که عذر بدتر از گناه استشاید برخی بگویند از روی عمد نبوده اما من فکر می‌کنم این توجیه اتفاقاً عذر بدتر از گناه است. اصلاً نمی‌خواهم به ابعاد مختلف توجه کنم اما من فقط به این کار دارم که چرا باید مدیری باتجربه پیش از دیداری حساس می‌آید و اینگونه درباره یکی از بازیکنانش صحبت می‌کند؟ آقای جمشیدی به راحتی آب خوردن شخصیت من را به عنوان کاپیتان دوم تیم زیر سوال بردند و این موضوع تمام سیستم عصبی و قدرت فکر کردن من را از کار انداخته است. من از هواداران ذوب‌آهن می‌خواهم شهادت دهند در طول شش سالی که من در تیم بودم چند بار حرفی زدم یا کاری کردم که آنها و تیم به هم بریزند و در نهایت پشت تیم را خالی کردم؟ دیدن این رفتار، مزد زحمات من بود؟
وقت نشناسی آقایان، زندگی را برای من کابوس کرد * فکر می‌کنی کی می‌توانی از این حرف و حدیث‌ها رها شوی؟رها شوم!؟نمیدانمالان فقط می‌توانم بگویم حاصل وقت شناسی آقایان تبدیل به کابوسی شده که در آخرین دقیقه بازی برای من به وجود آمد. واقعاً
نمیدانمکه می‌توانم از این فکر بد و این کابوس لعنتی نجات پیدا کنم؟ ببینید، این خیلی بد است که باید بعضی چیزها را کنار هم بگذارم و آن وقت با اندوه تمام نتیجهگیریکنم. من که کودک نیستم و آنقدر سردی و گرمی این فوتبال را چشیده
امکه خوب بفهمم چطور می‌شود ظهر روز بازی مهم، حرف‌هایی از آقای جمشیدی، سخنگوی هیات مدیره تیم باعث می‌شود تیم به هم بریزد. ما همان روز بازی داشتیم و
نمیدانملزوم بیان آن صحبت‌ها جز اینکه تمرکز من را برای این دیدار به هم بریزد چه چیز دیگری بود.
در زمان حضور آذری حرف و حدیث‌ها برای بعد از بازی بوداصلاً من یک سوال بسیار مهمی برایم به وجود آمده است. بهرحال چه بخواهیم چه نخواهیم سعید آذری یکی مدیران موفق در فوتبال ایران است. من می‌خواهم بدانم در مدت زمان حضور آقای آذری در مسند سخنگوی تیم، کی از این حرف‌ها می‌شنیدیم؟ شش سال در تیم ذوب بودم و یک بار ندیدم آذری بیاید بازیکنان را از زیر تیغ حرف‌های خود بگذراند. او تمام حرف‌های خود را می‌گذارد برای از بعد هر چه به این موضوع بیشتر فکر می‌کنم ناراحتی‌ام بیشتر می‌شود. یک مدیر به طور طبیعی می‌تواند اوضاع تیمش را رصد کند و در صورتی که لازم است انتقاد کند اما این اتفاق زمان دارد. اصولاً پس هر بازی باید درباره تیمش حرف بزند نه چند ساعت پیش از بازی که مستقیم روی اعصاب و روان بازیکنان تاثیر منفی می‌گذارد و هیچ چیز دیگری ندارد.
حرف‌هایی که تمرکز من را سوزاندمن پیش از این با آقای جمشیدی رابطه خوبی داشتم اما این بار اوضاع جور دیگری اتفاق افتاد. حرف‌هایی که همه روح و روان من را به هم ریخت، از جانب ایشان بیان شد و سه هفته پیش از پایان بازی‌های لیگ باعث شد تا امتیازات این بازی به راحتی از دست ما بپرد. من هم مانند خیلی‌ها از بی معرفتی دلم می‌گیرد، من بدون اینکه بخواهم
اداییدربیاورم برای تیمم بازی کردم امامیبینمکه آقایان اصلاً در جریان مسائل تیم قرار ندارند. آقای جمشیدی خیلی راحت می‌گویند مظاهری هر کجا می‌خواهد برود، برود! این چه حرفی است در مقابل شش سال حضور تمام قد و با تمام وجود من؟
ایکاش کاری می‌کردم که این حرف‌ها به من برنخورد ولی متاسفانه من با خیلی‌ها فرق می‌کنم.
بهمندزگفتم من را بین دو نیمه تعویض کندر دقایقی که به بازی نزدیک می‌شدیم من دیدم بسیار به هم ریختهامو ممکن است کار تیم را در بازی خراب کنم.
هرجورکه بود نیمه اول را گذراندم اما در بین دو نیمه به آقایمندزمربی دروازهبانهایتیم گفتم که نمی‌توانم در نیمه دوم بازی کنم. به وی گفتم همین را با دلیل به منصوریان بگوید اما
مندزمخالفت کرد و گفت باید بازی کنی. من اگر می‌خواستم برای بازی حرص بزنم خودم نمی‌رفتم به مربیان بگویم من را تعویض کنید چون همه روحیه من به هم ریخته و می‌ترسم اتفاق بدی برای من بیفتد که متاسفانه همین طور هم شد!
آقای جمشیدی این حرف شما فقط برای سودجویان است نه منآقای جمشیدی بزرگوار، سخنگوی تیم ذوب آهن، من که می‌دانستم این حرف‌ها بازی من را به هم می‌ریزد اما اگر روحیهایپولادین هم داشته باشم شک نکنید این گونه حرف زدن با تیم‌ها فقط شرایط آنها را خراب‌تر می‌کند. چه در ذوب چه در هر تیم دیگری. خواهش می‌کنم وقتی یک خبرنگار از شما
میپرسدکه مظاهری ممکن است امسال از ذوب آهن برود در جواب بگویید او هر کجا که دلش می‌خواهد برود. من ترجیح می‌دهم چیز بیشتری درباره این مصاحبه به زبان نیاورم اما آقای سخنگوی عزیز، شما با همان یک جمله به راحتی من را از یک مدار خارج کردید. کسی سراغ دارید که من در این سال‌ها بیایم بازار گرمی کنم و خودم را تا حد امکان آدمی سودجو نشان دهم که حالا این گونه درباره من صحبت کردید. دوست بزرگوار، این حرف‌ها زمانی مطرح می‌شود که شما با یک آدم سودجو طرف هستید.
منبع: ورزش سه


گروه های زیر مجموعه ورزشی

دنیای ورزش
دنیای ورزش

آخرین اخبار

ارزش جوانی از زبان امام علی (ع)
حدیث امام علی (ع) درباره اهمیت جوانی را در اینجا بخوانید.
حضور یک زوج دیگر در تلویزیون حاشیه‌ساز شد- عکس
روابط عمومی «وقتشه» که روی آنتن شبکه نسیم می‌رود، در ارتباط با حواشی پیش‌آمده برای حضور یک زوج مهمان در این برنامه، توضیحاتی را ارائه کرد. در این متن آمده است:«بر فرض اگر مهمانان برنامه پس از حضور در «وقتشه» به انتشار تصاویر و ویدئوهای خارج از عرف از خود اقدام کرده باشند، مسئولیتی به گردن برنامه نمی‌گذارد.»
تغییرات در بخش مدیریتی شبکه 3
فروغی مدیر شبکه سه در احکامی جداگانه ناصر کریمان را به عنوان مشاور عالی خود و محمدرضا نجارزاده را به سمت مدیر گروه اجتماعی این شبکه منصوب کرد.
ماجرای خر‌هایی که آدم نمی‌شوند ،روی پرده سینماها
عباس اکبری از آخرین وضعیت آماده‌سازی فیلم سینمایی با نام موقت «خر‌ها آدم نمی‌شوند» برای نمایش در جشنواره کودک و نوجوان گفت.
آخرین وضعیت ترافیکی امروز؛ بیست و ششم خرداد ماه ۹۸
در حال حاضر تردد در محور‌های هراز، چالوس، فیروزکوه و آزادراه رشت-قزوین (رفت وبرگشت) روان است و در ضمن محور‌های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.
حضور متفاوت یک عروس و داماد در فرودگاه مهرآباد + عکس
مردم از دیدن زن جوان با لباس عروس متعجب شده و دیدن این صحنه برایشان جذاب بود.
آخرین فرصت ثبت نام در دوره‌های کاردانی نظام جدید
توکلی گفت: کار انتخاب رشته و ثبت نام در دوره‌های کاردانی نظام جدید امروز به پایان می‌رسد.
دانشجویان تا پرداخت شهریه اجازه حضور در جلسه امتحان را ندارند
طی روز‌های گذشته مخاطبان میزان از جلوگیری دانشگاه آزاد برای امتحان دادن دانشجویانی که شهریه خود را پرداخت نکرده اند خبر دادند.
انتقاد کرونی از عملکرد نامناسب  سازمان زیباسازی در استفاده از فضا‌های تبلیغاتی مترو
دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با بیان اینکه عملکرد سازمان زیباسازی شهرداری در استفاده از فضا‌های تبلیغاتی مترو تا مورد قبل نبوده است، ادامه داد: در استفاده از فضای تبلیغاتی مترو تهران ضعف وجود دارد. این ضعف هم در بحث درآمدزایی و هم در نحوه تبلغات مناسبتی مثل ایام شهادت و اعیاد و ... است.
زلزله 3.4 ریشتری مشگین شهر را لرزاند
بامداد امروز زلزله‌ای به بزرگی 3.4 در مقیاس ریشتر، مشگین شهر در استان اردبیل را لرزاند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

فرودگاه‌های أبها و جیزان عربستان تعطیل شد- ارتش یمن: روزهای سختی در انتظار رژیم سعودی است
ارتش یمن از حمله پهپادهای تهاجمی «قاصف K۲» به فرودگاه‌های أبها و جیزان واقع در جنوب عربستان سعودی و متعاقب آن، تعطیل شدن این فرودگاه‌ها خبر دادند.
پرسپولیس وحید امیری را نمی خواهد؟
دو رسانه ترکیه‌ای به بررسی آخرین شرایط وحید امیری، ملی‌پوش ایرانی تیم ترابزون‌اسپور در نقل‌وانتقال‌های تابستانی پرداختند.
ارزش جوانی از زبان امام علی (ع)
حدیث امام علی (ع) درباره اهمیت جوانی را در اینجا بخوانید.
حضور یک زوج دیگر در تلویزیون حاشیه‌ساز شد- عکس
روابط عمومی «وقتشه» که روی آنتن شبکه نسیم می‌رود، در ارتباط با حواشی پیش‌آمده برای حضور یک زوج مهمان در این برنامه، توضیحاتی را ارائه کرد. در این متن آمده است:«بر فرض اگر مهمانان برنامه پس از حضور در «وقتشه» به انتشار تصاویر و ویدئوهای خارج از عرف از خود اقدام کرده باشند، مسئولیتی به گردن برنامه نمی‌گذارد.»
آزادی ترسناک‌ترین استادیوم آسیا شد
غیاثی: با جرایم سنگین می توان اشتباه داوری را کم کرد
آخرین صحبت طارمی درمورد بازگشت به پرسپولیس
خداحافظی آبی ها با رحمتی-پیشخوان
یک سیاه‌باز منتظر است جای برانکو را بگیرد
ازدواج اسطوره منچستر در حضور فرزندش +عکس
برترین بازیکنان کوپا آمریکا در یک قاب
من هم شنیده‌ام که دستیار استراماچونی می‌شوم!
گام هیات مدیره پرسپولیس برای بازگشت برانکو
ملاقاسمی: کشتی با نام تختی زنده است