تدلیس در اردوگاه اصلاح‌طلبان

00:15 ۱۱۸ روز و ۳ ساعت پیش مشرق نیوز 182 0
تدلیس در اردوگاه اصلاح‌طلبان

از ویژگی‌های بارز این جریان سیاسی در ۳۰ سال اخیر می‌توان از «طلبکار بودن از نظام»، «تدلیس و عدم صداقت»، «کمک به غربگرایی»، «تلاش برای عبور از نظام» و... نام برد.

مشرق نیوز

به گزارش مشرق، «عبدالله متولیان» در یادداشت روزنامه «جوان» نوشت:این روزها که کمک همه‌جانبه به مردم سیل‌زده از یک‌سو و رونق‌بخشی عملی و واقعی و برنامه‌ریزی برای رونق تولید، اولویت‌های اصلی کشور را تشکیل داده و تقریباً تمامی بسیجیان و نیروهای انقلاب در قوای لشکری و کشوری همه هم و غم خود را مصروف کاهش آلام سیل‌زدگان کرده‌اند، افراطیون جریان موسوم به اصلاح‌طلب (در قد و قواره اپوزیسیون درون نظام)، مثل همیشه و در راستای ترجیح منافع حزبی خود بر منافع نظام و مردم و بر خلاف اراده عمومی و انتظارات نظام اسلامی، مزورانه به دنبال جریان‌سازی تقلبی و زودرس برای انتخابات مجلس شورای اسلامی (که در پایان سال قرار است برگزار شود) برآمده‌اند. افراطیون اصلاح‌طلب دانسته یا نادانسته پازل دشمن را در «پروژه فروپاشی از درون» تکمیل می‌کنند.
بیشتر بخوانید:آبشخور این شبکه کجاست؟اصغرزاده: طرفداران روحانی سرخورده شده‌اندمنتجب‌نیا: نیازی به شورای سیاستگذاریاصلاح‌طلباننیسترفتارهای تند و خارج از چارچوب عقل و منطقِ افراطیونِ این جریان سیاسی و شنا کردن بر خلاف جریان آب، رویه دائمی آنان و مسبوق به سابقه بوده و مروری بر کارنامه سیاه و کالبدشکافی این جریان سیاسی نشان می‌دهد که همیشه و در همه مقاطع تاریخی به دنبال گل‌آلود کردن آب و ماهی‌گیری به نفع جریان سیاسی خود بوده است. به جرئت می‌توان گفت: افراطیون جریان موسوم به اصلاحات به رغم حمایت‌های صادقانه و همه‌جانبه نظام و مردم از آنان، هیچ‌گاه با مردم و حاکمیت صادق و رو راست نبوده و هیچ فتنه و غائله‌ای را در کشور نمی‌توان یافت که ردپای این اردوگاه در آن دیده نشود.
جریان موسوم به اصلاح‌طلبی عامل موجده تمامی فتنه‌ها در کشور بوده و در هر فتنه، پس از غلبه مردم بر موج فتنه، بلافاصله عوامل افراطی اصلاح‌طلب فتنه به خارج از کشور متواری و به دامن غرب غلتیده و به استخدام رسانه‌های جاسوسی نظام سلطه درآمده‌اند، اما شوربختانه هیچ‌گاه سران این اردوگاه از ساختارشکنان، فراریان و پناهندگان به اردوگاه دشمن، ابراز انزجار نکرده و با سیاست یکی به نعل، یکی به میخ، در عین حمایت‌های پیدا و پنهان از جاسوسان و فراریان، بر ماندن در نظام نیز تأکید کرده‌اند.
تجربه ٤۰ ساله پس از انقلاب نشان می‌دهد که جریان موسوم به اصلاحات در تمامی ادوار و دهه‌های انقلاب، برخلاف جریان نظام و رو در روی آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی حرکت کرده و همواره تنور دشمن را گرم و آب به آسیاب بیگانگان ریخته است. جریانی که در کوران انقلاب اسلامی و در آغازین روزهای پیروزی، تحت عنوان چپ‌های انقلابی در صحنه دفاع از نظام و انقلاب وارد صحنه مبارزه شده و خود را معیار و شاخص انقلابی بودن دانسته و هر کس را که به رادیکالیزم افراطی آنان اعتراض و با تندمزاجی آنان مخالفت می‌کرد، به اسلام امریکایی متهم می‌کردند، بلافاصله پس از جنگ و در عصر موسوم به سازندگی، خواب‌نما شده و به یک‌باره به گذشته چپ‌نمای خود پشت کرده و از بیخ و بن منکر تندروی‌ها و انگ زنی‌ها شده و در دامن غرب غلتیده و در عمل بر زیر پا گذاشتن شعار محوری و استراتژیک «نه‌شرقی، نه‌غربی، جمهوری اسلامی» اصرار ورزیده و در قامت مدافع سرسخت ضرورت همسویی با غرب وارد میدان سیاست شدند. این جریان سیاسی که با افراطی‌گری خسارات و آسیب‌های جبران ناپذیری به نظام اسلامی تحمیل کردند یک شبه از همه رفتارهای انقلابی («مقابله با منافقین و گروه‌های برانداز»، «تسخیر لانه جاسوسی»، «امریکا را شیطان بزرگ و دشمن شماره یک ملت ایران دانستن» و…) اظهار ندامت و پشیمانی کرده و مراتب سرسپردگی خود را به لطایف‌الحیل به نظام سلطه در قالب تلاش برای تحمیل تمامی قواعد و کنوانسیون‌های استعماری غرب به نظام اسلامی اعلام کردند.
جریان اصلاحات ضمن اینکه هیچ‌گاه تعریف روشن و مدونی از اصلاح‌طلبی ارائه نداده، همواره نیم نگاهی به تغییر قانون اساسی و عبور از جمهوری اسلامی ایران داشته و از هر فرصتی برای عبور از جمهوری اسلامی استفاده کرده است. در حالی که این جریان سیاسی در طول ۳۰ سال گذشته بیش از ۲۰ سال مستقیماً سکان دستگاه اجرایی کشور را در اختیار داشته، هیچ‌گاه نسبت به عملکرد و نکرده‌های خود در پیشگاه ملت و مردم پاسخگو نبوده و با تدلیس فریاد دزد دزد سرداده و به مردم و افکار عمومی آدرس عوضی داده است.
از ویژگی‌های بارز این جریان سیاسی در ۳۰ سال اخیر می‌توان از «طلبکار بودن از نظام»، «تدلیس و عدم صداقت»، «کمک به غربگرایی»، «تلاش برای عبور از نظام»، «هنجارشکنی»، «تلاش برای تحریف انقلاب و امام راحل»، «تلاش برای تبعیت از سبک زندگی غربی»، «تلاش برای تحمیل خواسته‌های غرب به ایران و تمکین از قواعد استعماری نظام سلطه»، «افراطی‌گری» و… نام برد تا جایی که در افکار عمومی به سست‌کمربندها و تقی زاده‌های امروزی ملقب شده‌اند. یکی دیگر از ویژگی‌های این جریان سیاسی این است که فاقد هویت سیاسی و ایدئولوژیک بوده و به همین دلیل همواره پشت سران خود سنگر گرفته و حاضر به پذیرش خطاها و اشتباهات آنان نبوده و بر حمایت کورکورانه از سران خطاکار اصلاحات اصرار می‌ورزد. اصرار آنان به حمایت کور از سران کودتای امریکایی و فتنه‌گران سبز اموی در فتنه ۸۸ و عدم اعلام برائت از فتنه‌گران مصداق بارز این مدعاست.
اصلاح‌طلبان که در سال‌های اخیر (۱۳۹۲ تا امروز) به دلیل اشتباهات فراوان و مواضع و حمایت‌های غلط سیاسی از سوءمدیریت‌های موجود و… پایگاه اجتماعی خود را از دست رفته می‌بینند و به شدت نگران آینده سیاسی خود هستند باید از تدلیس و نفاق دست برداشته و صادقانه به اشتباهات خود اعتراف نموده و ضمن اعلام پشیمانی رسمی از نقش خود در کودتای امریکایی و فتنه سبز اموی در سال ۱۳۸۸ در صدد جبران خساراتی که به نظام تحمیل کرده‌اند برآمده و تکلیف خود را با نظام به صورت دقیق روشن کنند و صریحاً بگویند که در نظامند یا بر نظام.


گروه های زیر مجموعه سیاسی

سیاست خارجی
سیاست خارجی

آخرین اخبار

ویدئو - از تداوم جنگ تجاری آمریکا و چین تا سفر نیروگاه شناور اتمی روسیه
جنگ تجاری دو غول اقتصادی شرق و غرب همچنان ادامه دارد و مذاکرات مقامات دو کشور تأثیری در کاهش تنش‌ها نداشته است. در دیگر سو، اعتراضات در هنگ‌کنگ ادامه دارد و نگرانی‌ها از نیروگاه هسته‌ای شناور روسیه بیشتر شده است. با بسته اخبار بین‌الملل ایسنا همراه باشید.
سهرابیان: پاروزنان در جهانی کم کاری نکردند- منتظر نتایج قهرمانی آسیا باشید
رییس فدراسیون قایقرانی گفت: ورزشکاران و مربیان در مسابقات آب های آرام قهرمانی جهان کم کاری نکردند و مطمئن باشیددر مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۰ نتایج مطلوب تری به دست می آید.
حال وزنه‌برداری ایران خوب نیست- جلسه سئول‌نشینان با علی مرادی
وزیر ورزش و رییس کمیته ملی المپیک در نظر دارند پیرامون مشکلات وزنه برداری جلسه‌ای را با رییس این فدراسیون برگزار کنند.
سرمربی تیم ملی ژیمناستیک: سهمیه بگیریم شانس مدال المپیک داریم
سرمربی تیم ملی ژیمناستیک هنری می‌گوید در صورتی که ژیمناست‌ها سهمیه المپیک بگیرند برای کسب مدال در المپیک شانس خواهند داشت.
بحران در پاریس با آسیب‌دیدگی ام‌باپه و کاوانی
دو مهاجم سرشناس و کلیدی پاری سن ژرمن در دیدار برابر تولوز در هفته سوم لیگ فرانسه مصدوم شدند و نتوانستند به بازی ادامه دهند.
نخستین پیروزی بارسا در فصل تازه لیگا با درخشش گریزمان
در آخرین بازی هفته دوم لالیگا بارسلونا برابر رئال بتیس قرار گرفت و ۵ بر ۲ برنده از زمین بیرون رفت.
پیروزی قاطع پاری‌سن‌ژرمن در لیگ فرانسه
پاری سن ژرمن در هفته سوم لیگ فرانسه توانست با چهار گل برابر تولوز به پیروزی برسد.
دادخواهی یک کشتی‌گیر از رییس قوه قضاییه: نگذارید خون ۴ دختربچه پایمال شود
هشت ماه پس از حادثه آتش سوزی در مدرسه‌ دخترانه "اسوه حسنه" شهر زاهدان که به کشته شدن چهار دختربچه منجر شد، پدر یکی از کشته شدگان این حادثه که خود از کشتی‌گیران و مربیان سرشناس در زاهدان است، با گلایه شدید از نحوه رسیدگی به این پرونده، خواستار فراهم آمدن دیدار خانواده‌های داغدیده با رییس قوه قضاییه شد.
ضعف بزرگ شاگردان دنیزلی در خط حمله در آستانه دیدار با پرسپولیس
کاظم محمودی می‌گوید تراکتورسازی را نمی‌توان با یک بازی قضاوت کرد و باید به دنیزلی و شاگردانش فرصت داد.
بلیت‌فروشی دیدار تراکتور و پرسپولیس از چهارشنبه
بلیت بازی تراکتور - پرسپولیس از روز چهارشنبه ششم شهریور به‌صورت اینترنتی فروخته می‌شود.

پر بازدید ترین اخبار امروز

پزشک با معرفت!- عکس
تصویری از مطب یک پزشک با معرفت را در زیر می بینید.
۳۸ درصد نامگذاری معابر مختص شهدای گرانقدر است
حق شناس گفت: ۳۸ درصد نامگذاری‌های معابر شهری مختص به شهدای گرانقدر و شهدای مدافع حرم است.
ویدئو - از تداوم جنگ تجاری آمریکا و چین تا سفر نیروگاه شناور اتمی روسیه
جنگ تجاری دو غول اقتصادی شرق و غرب همچنان ادامه دارد و مذاکرات مقامات دو کشور تأثیری در کاهش تنش‌ها نداشته است. در دیگر سو، اعتراضات در هنگ‌کنگ ادامه دارد و نگرانی‌ها از نیروگاه هسته‌ای شناور روسیه بیشتر شده است. با بسته اخبار بین‌الملل ایسنا همراه باشید.
سهرابیان: پاروزنان در جهانی کم کاری نکردند- منتظر نتایج قهرمانی آسیا باشید
رییس فدراسیون قایقرانی گفت: ورزشکاران و مربیان در مسابقات آب های آرام قهرمانی جهان کم کاری نکردند و مطمئن باشیددر مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۲۰ نتایج مطلوب تری به دست می آید.
حال وزنه‌برداری ایران خوب نیست- جلسه سئول‌نشینان با علی مرادی
وزیر ورزش و رییس کمیته ملی المپیک در نظر دارند پیرامون مشکلات وزنه برداری جلسه‌ای را با رییس این فدراسیون برگزار کنند.
درخواست نماینده پارلمان عراق برای خرید سامانه‌های دفاعی از ایران
بازتاب گسترده سفر ظریف به محل نشست گروه 7
سردار دهقان: با ائتلافی که علیه ایران باشد مقابله می‌کنیم
دروغی که کشور را ۲۰ سال گرفتار کرده است
پاسخ وزارت خارجه به واکنش آمریکا در پی تحریم بنیاد FDD
هشدار جدی حاج قاسم به رژیم صهیونیستی +عکس
واکنش محسن رضایی به دروغ‌پردازی جدید صهیونیست‌ها
گفت و شنود- ضربه!
هیات دولت با تشکیل مرکز ملی مالکیت فکری موافقت کرد
ایجاد بدون مجوز شعبه توسط موسسه ماهان غیرقانونی اعلام شد