«تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «اما استون» تا «آلن دلون»

09:17 ۶۱۱ روز و ۷ ساعت پیش برترین ها 750 0
 «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «اما استون» تا «آلن دلون»

طی هفته ای که گذشت بسیاری از ستاره ها زادروزشان را جشن گرفتند: از لرد 20 ساله بگیرید تا آلن دلون 81 ساله. در اینجا نگاهی به نکات و حقایق جالب زندگی ستاره هایی که در هفته پیش به دنیا آمدند می اندازیم.

برترین ها

برترین ها: طی هفته ای که گذشت بسیاری از ستاره ها زادروزشان را جشن گرفتند: از لرد 20 ساله بگیرید تا آلن دلون 81 ساله. در اینجا نگاهی به نکات و حقایق جالب زندگی ستاره هایی که در هفته پیش به دنیا آمدند می اندازیم.
 
تیلدا سوئینتن 56 ساله شد
 
کاترین ماتیلدا "تیلدا" سوئینتن (Tilda Swinton) زاده 5 نوامبر 1960 بازیگر، مدل و منبع الهام فشن است که به خاطر نقش هایی که در فیلم های هنری، مستقل و پرفروش بازی کرده مشهور است.
 
وی تابحال سه جایزه بفتا، یک جایزه بیفا و یک جایزه اسکار دریافت کرده است. او حرفه بازیگری را با فیلم هایی به کارگردانی درک جارمن از جمله «کاراواجو» (1986) و پس از آن «پایان انگلستان» (1988) و «مرثیه جنگ» (1989) آغاز کرد.
 
سوئینتن کاپ ولپی بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم ونیز را به خاطر نقش ایزابلای فرانسه در فیلم «ادوارد دوم» (1991) بدست آورد. سپس در نقش سالی پاتر در فیلم «اورلاندو» (1992) بازی کرد و نامزد جایزه بهترین بازیگر زن جوایز فیلم اروپا شد.
 
 «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «اما استون» تا «آلن دلون»  

فیلم «انتهای عمیق» (2001) برای او نامزدی جایزه گلدن گلوب را به همراه داشت. فیلم های «آسمان وانیلی» (2001)، «اقتباس» (2002)، «آدام جوان» (2003) و «کنستانتین» (2005) پس از آن آمدند. تیلدا در درام جنائی «جولیا» (2008)، «من عشق هستم» (2009) و فیلم مهیج روانشناسانه «باید در مورد کوین صحبت کنیم» (2011) نیز نقش آفرینی نمود. درام فانتزی رمانتیک «فقط عشاق زنده ماندند» (2014) یکی دیگر از فیلم های اخیر اوست که در آن با تام هیدلستون همبازی شد.
 
 «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «اما استون» تا «آلن دلون»  
 
ولی مهمتر از همه بازی او در نقش جادوگر سفید در سری فیلم های «خاطرات نارنیا» (2005-2010) در یادها مانده است. سوئینتن جایزه اسکار بهترین بازیگر زن در نقش مکمل و جایزه بفتای بهترین بازیگر زن در نقش مکمل را برای نقش کارن کرودر وکیل در فیلم «مایکل کلیتون» (2007) گرفت. دیگر فیلم هایی که او در آنها بازی کرده عبارتند از: «مورد عجیب بنجامین باتن» (2008)، «بعد از خواندن بسوزان» (2008)، «قلمرو طلوع ماه» (2012)، «برف‌شکن» (2013)، «هتل گراند بوداپست» (2014)، «فاجعه» (2015)، «شیرجه» (2015) و «دکتر استرنج» (2016).

در سال 2005 بود که وی جایزه ریچارد هریس را در مراسم جوایز فیلم مستقل بریتانیا به خاطر کمک هایی که به صنعت فیلم بریتانیا کرده بود بدست آورد. در سال 2013 نیز موزه هنرهای مدرن از او تشکر ویژه به عمل آورد. وی با طراحان مد ویکتور و رولف همکاری کرده است. در همان سال او از سوی مجله گاردین به عنوان یکی از 50 ستاره خوش استایل دنیا انتخاب شد و همواره در لیست های خوش پوش ترین و خوش استایل ترین های بین المللی قرار می گیرد. در ماه مه 2013 اعلام شد که تیلدا چهره تبلیغاتی کلکسیون پیش از پائیز شنل شده است. این کلکسیون از فشن و پارچه های سنتی اسکاتلندی الهام گرفته شده بود.
 
 «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «اما استون» تا «آلن دلون»  

در سال 1988 تیلدا یکی از اعضای هیئت داوران جشنواره فیلم بین المللی برلین بود. در سال 1993 عضوی از هیئت داوران جشنواره فیلم بین المللی مسکو شد. سوئینتن و همسر سابقش جان بایرن دو فرزند به نام های آنر و اگزاویر دارند که دوقلوهای متولد اکتبر 1997 هستند. تیلدا همراه با دوقلوها و ساندرو کاپ، نقاش آلمانی-نیوزیلندی در نیرن، در منطقه هایلند اسکاتلند زندگی می کند. دارایی خالص تیلدا سوئینتن 10 میلیون دلار برآورد شده است.
 


5 نوامبر، زادروز ویوین لی

ویوین لی (Vivien Leigh) که با نام «بانو اولیویه» نیز شناخته می شود، زاده 5 نوامبر 1913 و درگذشته به تاریخ 8 ژوئیه 1967، بازیگر زن انگلیسی بود که برای بازی در فیلم های «بر باد رفته» (1939) در نقش اسکارلت اوهارا و فیلم «اتوبوسی به نام هوس» (1951) در نقش بلانش دوبوآ، دو بار برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن شد.
 
او در شهر دارجلینگ هند به دنیا آمد، اما برای ادامه تحصیل به بریتانیا برگشت. کودکی‌اش را در مدارس مذهبی گذراند و بعد از آن وارد آکادمی سلطنتی هنرهای دراماتیک شد و در رشته بازیگری درس خواند. در ۱۹ سالگی با وکیلی به نام لی هولمن ازدواج کرد که در سال بعد از وی صاحب دختر بنام سوزان گردید. ویوین بعدها نام کوچک همسرش را به عنوان نام خانوادگی هنری اش برگزید.
 
  «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «اما استون» تا «آلن دلون»

 ویوین بیشتر به خاطر همسر دومش مشهور شد. وی در دوران بازیگری‌اش در نقش‌های شکسپیری در تئاتر اولدویک لندن با لارنس اولیویه، بازیگر بزرگ تئاتر و سینمای بریتانیا آشنا شد. برای نخستین بار در سال ۱۹۳۷ در نمایش هملت، در نقش اوفلیا بود که در مقابل لارنس اولیویه قرار گرفت.
 
در همین سالها بود که عاشق اولیویه شد، عشقی که سرانجامش ازدواج و زندگی مشترک بیست ساله توأم با تنش و افتخار بود. آنها هر دو از همسرانشان جدا شدند و در سال ۱۹۴۰ با هم ازدواج کردند. به اعتقاد ریچارد استرلینگ، مورخ سینما، سه نقش آیکونیک اسکارلت اوهارا، بلانش دو بوآ و لیدی اولیویه بودند که افسانه ویوین لی را تشکیل دادند. رابطه پر حرارت و ازدواج عاشقانه آن دو مورد توجه مردم و همواره بر سر زبان‌ها بود. ویوین اتکای زیادی به اولیویه داشت و او را نیروی محرکه خویش می‌دانست.
 
 «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «اما استون» تا «آلن دلون»
 
در دهه پنجاه، با تشدید بیماری‌های روانی و جسمیویوین، رابطه او با لارنس اولیویه نیز دچار تنش شد و در نهایت آن‌ها در سال ۱۹۶۰ از هم جدا شدند. او بعد از جدایی از لارنس اولیویه نیز به بازی‌اش در تئاتر ادامه داد، اگرچه هرگز نتوانست موفقیت‌های دوران گذشته را تکرار کند. ویوین جایزه تونی را به خاطر کارش در نسخه موزیکال برادوی «توواریچ» (1963) دریافت کرد.
 
 «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «اما استون» تا «آلن دلون»  

«بر باد رفته» برای لی توجه عمومی و شهرت به ارمغان آورد؛ ولی او خود می گفت: «من ستاره سینما نیستم. من هنرپیشه ام. ستاره سینما بودن زندگی غلطی است و ستاره های سینما با ارزش های تصنعی و فقط برای دیده شدن زندگی می کنند. ولی هنرپیشه های زن سالها در یادها می مانند و نقش های فوق العاده ای برای آنها وجود دارد که بازی کنند.» فیلم «بر باد رفته» 10 جایزه اسکار برد از جمله جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن که نصیب لی شد. او در روز هشتم جولای 1967 در سن 53 سالگی در اثر سل در لندن درگذشت. دارایی خالص او 10 میلیون دلار برآورد شده است.
 
 «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «اما استون» تا «آلن دلون»
 


اما استون 28 ساله شد

امیلی جین "اِما" استون (Emma Stone) زاده ششم نوامبر 1988، بازیگر آمریکایی است که در اسکاتزدیل آریزونا بزرگ شده است. استون از کودکی مجذوب بازیگری شده بود و اولین نقشش را در سال 2000 در تئاتر «باد در درختان بید» بازی کرد. در نوجوانی با مادرش به لوس آنجلس نقل مکان کردند و اولین بار با برنامه «در جستجوی خانواده نیو پارتریج» (2004) وارد تلویزیون شد، شوی رئالیتی که فقط قسمت اول آن ساخته شد و فروش نرفت. پس از یک سری نقش های تلویزیونی کوچک، استون جایزه هالیوود جوان را برای اولین فیلم سینمایی اش، «خیلی بد» (2007) بدست آورد و توجه مثبتی نیز برای نقشی که در فیلم «سرزمین زامبی ها» (2009) بازی کرده بود از سوی رسانه ها به خود جلب کرد.
 
 «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «اما استون» تا «آلن دلون»  

کمدی نوجوانانه «مثل آب خوردن» (2010) اولین فیلمی بود که استون در آن ستاره اصلی فیلم بود و به خاطر آن نامزدی جایزه بفتای بازیگر نوپا و جایزه گلدن گلوب را بدست آورد. این نقش با فیلم موفق تجاری «دیوانه وار، احمقانه، عشق» (2011) همراه شد و پس از آن نیز نقش مکملی در فیلم درام تحسین شده «خدمتکاران» (2011) بازی کرد. نقطه عطف شهرت اما استون، بازی در نقش گوئن استیسی در فیلم ابرقهرمانی «مرد عنکبوتی شگفت انگیز» (2012) و دنباله آن که در سال 2014 ساخته شد بود.
 
او برای نقش معتاد در حال بهبودی در درام کمدی «مرد پرنده ای» (2014) نامزد جایزه اسکار بهترین بازیگر زن در نقش مکمل شد. اولین حضور او در تئاتر برادوی با موزیکال «کاباره» (2014-2015) بود. استون کاپ ولپی بهترین هنرپیشه زن را برای بازی در موزیکال «لا لا لند» (2016) به دست آورد.
 
 «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «اما استون» تا «آلن دلون»  

استون که در سال 2015 یکی از بالاترین دستمزدها را در میان بازیگران زن دنیا داشته، یک بار نامزد جایزه اسکار، دو بار نامزد جایزه بفتا و دو بار نامزد جایزه گلدن گلوب شده است و دوباره جایزه SAG را بدست آورده است. اما در کنار بازیگری برای سازمان های خیریه و کمپین های دیگر از جمله کمپین مبارزه به سرطان سینه فعالیت می کند. وی دوستی نزدیکی با جنیفر لارنس و تیلور سوئیفت دارد.
 
 «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «اما استون» تا «آلن دلون»  
 
طی فیلمبرداری فیلم «مرد عنکبوتی شگفت انگیز» در سال 2010 با همبازی اش، اندرو گارفیلد دوست شد و رابطه آنها دائماً سوژه رسانه ها بود ولی این زوج در این باره سکوت کردند، در عین حال در مراسم مختلف با هم حضور می یافتند تا اینکه در سال 2015 از هم جدا شدند. دارایی خالص اما استون 8 میلیون دلار برآورد شده است.
 
 «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «اما استون» تا «آلن دلون»  
 


لرد 20 ساله شد

اِلا ماریا لانی یِلیچ-اوکانر (Lorde) زاده 7 نوامبر 1996 که با نام هنری لرد شناخته می شود، خواننده و ترانه سرای نیوزیلندی است. الا که در تاکاپونا به دنیا آمد و در دوون پورت اوکلند بزرگ شد، از کودکی به بازیگری علاقمند شد. در سال های نوجوانی با گروه موسیقی یونیورسال قرارداد امضا کرد و با جوئل لیتل ترانه سرا و تهیه کننده همکاری کرد که بعدها ترانه های بیشتر کارهای او را نوشته و تهیه کنندگی آنها را انجام داد. اولین آهنگ مهمی که منتشر کرد، The Love Club EP نام داشت که در مارس 2013 به بازار آمد و در چارت های موزیک ملی کشورهای نیوزیلند و استرالیا به رتبه دوم دست یافت.
 
  «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «اما استون» تا «آلن دلون»

اواسط سال 2013 بود که او اولین سینگل خود را با عنوان «سلطنتی‌ها» را منتشر کرد که تبدیل به آهنگی موفق در سطح بین المللی شد و الا ماریا جوانترین هنرمند سولو (و تنها هنرمندی نیوزیلندی) شد که در فهرست 100 آهنگ برتر بیلبورد از سال 1987 تابحال، در آمریکا به رتبه نامبر وان می رسد. اواخر سال 2013 او اولین آلبوم استودیویی اش را با عنوان Pure Heroine به بازار رساند. این آهنگ در صدر چارت های موزیک نیوزیلند و استرالیا قرار گرفت و به رتبه سوم فهرست 200 آهنگ برتر بیلبورد در آمریکا رسید. در سال 2014 لرد تک آهنگ Yellow Flicker Beat را برای فیلم سینمایی «عطش مبارزه: مرغ مقلد – بخش اول» ساخت.
 
 «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «اما استون» تا «آلن دلون»  

لرد دو جایزه گرمی، یک جایزه بریت و ده جایزه موزیک نیوزیلند را به دست آورده است. در سال 2013 او از سوی مجله تایم به عنوان یکی از بانفوذترین نوجوانان دنیا شناخته شد و سال بعد مجله فوربس او را در فهرست «30 فرد موفق زیر 30 سال» قرار داد. لرد به این علت این نام را برای خود برگزیده که از ایده «اشرافی ها و اشرافی‌گری» خوشش می آمده، ولی از آنجائیکه کلمه Lord زیادی مردانه بود، حرف e را به انتهای آن اضافه کرد تا آن را زنانه تر کند. دارایی خالص لرد 9 میلیون دلار برآورد شده است.
 
 «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «اما استون» تا «آلن دلون»  
 


آلن دلون 81 ساله شد

آلن فابین موریس مارسل دلون (Alain Delon) زاده 8 نوامبر 1935، بازیگر و تاجر فرانسوی-سوئیسی است که در دهه شصت به عنوان یکی از برجسته ترین بازیگران اروپا و نماد جذابیت سینمایی مشهور شد. او برای بازی در فیلم هایی مانند «روکو و برادرانش» (1960)، «ظهر بنفش» (1960)، «کسوف» (1962)، «پلنگ» (1963)، «فرمانده گمشده» (1966) و «سامورایی» (1967) تحسین منتقدین را به دست آورد.
 
  «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «اما استون» تا «آلن دلون»
 
در طول مدت بازیگری اش، دلون با کارگردانان مشهور بسیاری از جمله لوکینو ویسکونتی، ژان-لوک گدار، ژان-پیر ملویل، میکل‌آنجلو آنتونیونی و لوئی مال کار کرد و افتخارات بسیاری کسب کرد. در چهل و پنجمین جشنواره فیلم بین المللی برلین جایزه خرس طلایی افتخاری را دریافت کرد. در فوریه 1991 شوالیه لژیون دونور شد و در سال 2005 افیسیه شد. آهنگ «قاتل زیبا» از مدونا به یاد آلن دلون ساخته شده است.

دلون در جشنواره کن توسط دیوید او. سلزنیک که استعدادیاب بود کشف شد. پس از تست بازیگری او به آلن پیشنهاد قرارداد داد، به شرطی که زبان انگلیسی را یاد بگیرد. آلن به پاریس برگشت تا انگلیسی بخواند، ولی با ایو الگره کارگردان فرانسوی آشنا شد و تصمیم گرفت در فرانسه بماند و بازیگری را شروع کند. فیلم موفق «زنان ضعیف هستند» اولین تجربه سینمایی اش بود که در آمریکا هم دیده شد.
 
 «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «اما استون» تا «آلن دلون»  
 
آلن دو فیلم بازی کرد که موجب شهرت بین المللی او شد: یکی فیلم «ظهر بنفش» کاری از رنه کلمان بود که بر اساس رمان «آقای ریپلی بااستعداد» اثر پاتریشیا های‌اسمیت ساخته شد و آلن برای این نقش تحسین منتقدین را برانگیخت و نویسنده اثر نیز بازی او را دوست داشت؛ و دیگری فیلم «روکو و برادرانش» ساخته لوکینو ویسکونتی بود که باز هم بازی دلون در این فیلم توسط منتقدان سینما مورد تمجید قرار گرفت.
 
 «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «اما استون» تا «آلن دلون»  

در مارس 1959 آلن با رومی اشنایدر، بازیگر معروف نامزد کرد که در فیلم «کریستین» (1958) با او همبازی بود و قبل از آنکه کارشان به ازدواج کشیده شود از هم جدا شدند. در مدتی که او با رومی بود، با نیکو، بازیگر، مدل و خوانند آلمانی رابطه داشت که از او صاحب پسری به نام کریستین آرون شد که این پسر بیشتر توسط والدین دلون بزرگ شد. سپس در اوت ۱۹۶۴ با ناتالی بارتلمی ازدواج کرد و از او صاحب یک پسر به نام آنتونی شد که این زوج در سال ۱۹۶۹ از هم جدا شدند.
 
 «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «اما استون» تا «آلن دلون»  
 
در سال 1968 طی فیلمبرداری فیلم «جف» آلن با میری دارک هنرپیشه فرانسوی آشنا شد که با او رابطه ای آغاز کرد که 15 سال طول کشید. در سن 52 سالگی در سال 1987 وی با مدلی هلندی به نام رزالی وان بریمن ازدواج کرد و از او صاحب دختری به نام آنوشکا و پسری به نام آلن-فابین شد که در سال 2002 از او نیز جدا شد.
 
 «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «اما استون» تا «آلن دلون»  

آلن در سال 1998 در فیلم «نیمه شانس» ساخته پاتریس لوکونت بازی کرد و سپس اعلام بازنشستگی کرد و گفت: «من در اکثر فیلم‌هایی که بازی کرده‌ ام یا دزد بوده‌ام یا پلیس، اما جالب این است که فرقی نمی‌کرده است که چه کاره بوده‌ام، در همه فیلم‌ها تنها بوده‌ام. نمی‌دانم اما فکر می‌کنم کارگردان‌ها و حتی تماشاگران همیشه دوست دارند مرا تنها ببینند».
 
 «تولدت مبارک» برای ستاره ها؛ از «اما استون» تا «آلن دلون»  
 
هر چند که پس از آن در فیلم های دیگری نیز بازی کرد و از آخرین فیلم هایی که دلون بازی کرده می توان به فیلم «آستریکس و بازی های المپیک» (2008) در نقش ژولیوس سزار، در کنار ژرار دوپاردیو، و همچنین فیلم «سال نو مبارک، مادران» (2012) در نقش خودش، می توان اشاره کرد. آلن دلون از سال ۱۹۹۹ همراه با دو فرزندش در کشور سوییس ساکن است. دارایی خالص آلن دلون حدوداً 765 میلیون دلار از جمله سهام، املاک، دارایی های لاکچری و قایق و هواپیمای شخصی، برآورد شده است که این رقم توسط منبعی تأیید نشده است.


گروه های زیر مجموعه چهره ها

چهره های جهانی
چهره های جهانی

آخرین اخبار

برگزاری کنفرانس بین‌المللی ایران کمپرسور
دومین کنفرانس بین‌المللی تخصصی کمپرسورها (ایران کمپرسور) در مرکز همایش‌های بین‌المللی پژوهشگاه صنعت نفت برگزار می‌شود.
قدردانی بانک مرکزی از عملکرد بانک سامان در بازار بین بانکی
بانک مرکزی از همراهی و همکاری بانک سامان در بازار بین بانکی قدردانی کرد.
افق کوروش، محبوب‌ترین فروشگاه زنجیره‌ای کشور شد
برای دومین سال متوالی، شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در گروه فروشگاه‌های زنجیره‌ای و در رقابت با ۱۳برند، با کسب بیشترین آرای مردمی، موفق به دریافت تندیس زرین برند محبوب مصرف‌کنندگان شد.
دریافت الحاقیه افزایش سرمایه بیمه بدنه اتومبیل
بیمه آسیا اعلام کرد: با توجه به افزایش ارزش وسایل نقلیه، بیمه‌گذاران بیمه بدنه اتومبیل بیمه آسیا برای دریافت الحاقیه افزایش سرمایه بیمه‌نامه بدنه اتومبیل به واحد صادرکننده بیمه‌نامه خود مراجعه کنند.
اعلام ساعت کاری ستاد و شعب بانک ایران زمین در تیر ۹۷
بانک ایران زمین در راستای مسئولیت اجتماعی خود و با هدف مدیریت بهینه مصرف عمومی برق در فصل تابستان، ساعت کار ستاد، شعب تهران و شهرستان خود را تغییر داد.
«فروخته‌شده»؛ به دنبال رد پای دختران نپالی
کتاب «فروخته‌شده» نوشته پاتریشیا مک کورمیک روانه بازار نشر شد. نویسنده این کتاب در بخشی از یادداشت خود آورده است: برای تحقیقاتم در نگارش کتاب «فروخته‌شده»، به دنبال رد پای بسیاری از دختران نپالی رفتم که از روستاهای دورافتاده به مناطق بدنام کلکته برده شده‌اند.
نمونه اولیه گوشی‌های هوشمند ۵G هوآوی اوایل سال ۲۰۱۹ عرضه می‌شود
شبکه‌های ۵G بالای خود مانند یک خط لوله مجازی گوشی‌ها را به مانیتورهای بزرگ‌تر مرتبط می‌کند و کاربری‌های جدیدی در حوزه واقعیت مجازی (VR) و واقعیت افزوده (AR) تعریف می‌کند.
پیش‌بینی بازارهای مالی در سال ۹۷ برای سرمایه‌گذاران
در مباحث مالی اگر بخواهیم در مورد آینده تصمیم‌گیری کنیم باید به روند گذشته بازارهای مالی توجه داشته باشیم. از این‌رو برای رسیدن به بینش درست و سنجیده برای سرمایه‌گذاری در تابستان سال ۹۷ ملزم هستیم به روند پیشروی بازارها در سه ماه گذشته سال ۹۷ هم نیم‌نگاهی داشته باشیم.
دپارتمان‌های دانشگاهی، طرح تازه بانک ملی ایران برای کمک به توسعه کشور
یکی از قدیمی‌ترین معضلات در نظام اقتصادی کشور، عدم ایجاد رابطه صحیح میان ایده‌پردازان، محققان و دانشگاهیان با مراکز تامین مالی از جمله بانک‌هاست، به این معنا که صاحبان دانش و طرح‌های خلاقانه، به دلیل نداشتن توانایی مالی، ایده‌هایشان را در کتابخانه‌ها بایگانی می‌کنند.
اهم دستاوردهای حوزه فناوری اطلاعات بانک رفاه کارگران در سه ماهه ابتدای سال ۹۷
در راستای ارائه خدمات متنوع و به روز در حوزه فناوری اطلاعات، بانک رفاه کارگران اهم دستاوردهای خود را در سه ماهه ابتدای سال جاری معرفی کرد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

بولتون: تا زمانی که تهدید ایران پابرجا باشد در سوریه می‌مانیم
مشاور امنیت ملی کاخ سفید در مصاحبه‌ای که روز یکشنبه منتشر شده ادعاها علیه ایران را تکرار کرده و گفته نظامیان آمریکایی در سوریه باقی خواهند ماند.
وحشت نخست وزیر سابق ایتالیا از رونالد!
مالک سابق باشگاه میلان از قدرت گرفتن رقیب دیرینه این تیم با جذب ستاره پرتغالی رئال مادرید ناراحت است.
بیمارستان درحال ساخت«تازه آباد»آسیب دید
کرمانشاه - ایرنا - فرماندار شهرستان ثلاث باباجانی اعلام کرد: بیمارستان در حال ساخت شهر تازه آباد در زلزله امروز ( دوشنبه 25 تیر) آسیب جدی دیده است.
زمان واریز یارانه تیرماه 97
هشتاد و هفتمین مرحله یارانه نقدی مربوط به تیر ماه سال جاری ساعت ۲۴ روز سه شنبه مورخ ۹۷.۰۴.۲۶ به حساب سرپرستان خانوار‌ها واریز و قابل برداشت خواهد شد.
درباره کولیندا کیتاروویچ؛ آغوش گرم برای همه!
تلویزیون برای اولین بار در آغوش کشیده شدن زن و مرد را پخش کرد؛ آن هم یک زن و چندین مرد! حالا اگر عذرخواهی کند بابت این همه سال سانسور بی جهت دست دادن مردان و زنان در فیلم‌ها و مراسم‌ها شاید مردم رسانه ملی را ببخشند.
وقتی چهره‌ها بر سر اندازه کیک عروسی رقابت می‌کنند!
«کیلیان ام‌باپه»؛ پدیده ۱۹ ساله جام جهانی ۲۰۱۸
درباره کولیندا کیتاروویچ؛ آغوش گرم برای همه!
کاترین هپبورن؛ ملکه‌ شلوارپوش کلاسیک
کاپیتانی که اعدام شد
۱۴ ازدواج سلبریتی‌ها که بسیار بادوام بوده است
نیمار؛ پادشاه سرنگون‌شده
پسران ظاهراً خوب هالیوود که رسوایی به بار آوردند
مغرورترین و خودشیفته‌ترین ستاره‌های هالیوود
ستاره‌هایی که برای بهترین فیلمشان پولی نگرفتند