فاصله 180 دقیقه ای داماش تا لیگ دسته یک

13:45 ۵ روز و ۱ ساعت پیش ایرنا 48 0
فاصله 180 دقیقه ای داماش تا لیگ دسته یک

رشت - ایرنا - تیم فوتبال داماش گیلان که با کسب رتبه دوم گروه خود به مرحله پلی آف لیگ دسته دوم صعود کرده، فقط 180 دقیقه تا رقابت های لیگ دسته اول فاصله دارد.

ایرنا

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار ایرنا، با انجام هفته بیست و پنجم رقابت های لیگ دسته دوم کشور و فقط یک هفته مانده به پایان این رقابت ها ، وضعیت تیم های اول و دوم گروه اول این مسابقات مشخص شد.
با توجه به این امر، تیم فوتبال داماش گیلان که در گروه اول این مسابقات حضور دارد، با برتری در هفته بیست و پنجم این رقابت ها ، عنوان دومی خود را در این گروه مسجل کرد و به مرحله حذفی (پلی آف) راه یافت تا با انجام یک بازی رفت و برگشت با تیم دوم گروه دوم این رقابت ها ، شانس صعود به مسابقات لیگ دسته اول را داشته باشد.
تیم فوتبال داماش گیلان در هفته بیست و پنجم این رقابت ها در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف تیم خوشه طلایی ساوه دارنده رتبه اول این گروه قرار گرفت و در نهایت موفق به غلبه بر حریف قدرتمندش شد.
در جریان این مسابقه تیم فوتبال داماش گیلان با حمایت طرفدارانش توانست با نتیجه 2 بر صفر تیم قدرتمند خوشه طلایی ساوه را شکست دهد تا پس از این تیم، در رتبه دوم گروه خود قرار گیرد.
هم اینک نیز تیم فوتبال داماش گیلان منتظر است تا با انجام هفته پایانی رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور، وضعیت تیم دوم گروه دوم این رقابت ها مشخص شود تا داماشی ها حریف خود را برای صعود به لیگ دسته اول بشناسند.
تیم های دوم گروه های اول و ودم رقابت های لیگ دسته دوم کشور یک بازی رفت و برگشت با هم انجام خواهند داد که در نهایت تیم برتر مجموع دو دیدار رفت و برگشت ، به رقابت های لیگ دسته اول صعود خواهد کرد.
با توجه به این امر ، تیم فوتبال داماش گیلان 180 دقیقه با صعود به رقابت های لیگ دسته اول فاصله دارد و طرفداران این تیم امیدوارند که داماشی ها که به دیدار نهایی جام حذفی کشور نیز صعود کرده اند، بتوانند در مرحله پلی آف با قدرت ظاهر شده و به لیگ دسته اول صعود کنند.
اما تیم فوتبال چوکا تالش دیگر نماینده استان گیلان در رقابت های لیگ دسته دوم که به همراه داماش گیلان در گروه اول این مسابقات قرار دارد، در هفته بیست و پنجم این رقابت ها برابر حریف خود ظاهر نشد تا نتیجه این بازی سه بر صفر به سود حریف تیم چوکا اعلام شود.
چوکایی ها که در دور رفت این رقابت ها با قدرت ظاهر شده بودند و یکی از امیدهای صعود به رقابت های لیگ دسته اول محسوب می شدند، در دور برگشت نتوانستند همانند دور رفت ظاهر شده و هم اینک تا یک هفته مانده به پایان این رقابت ها در مکان هفتم جدول قرار دارد.
با توجه به شرایط جدول رده بندی این تیم که فرصت حضور در مرحله پلی آف را از دست داده بود و از طرف دیگر سهمیه خود را در این رقابت ها حفظ کرده ، در هفته بیست و پنجم برابر حریفش ظاهر نشد تا در هفته پایانی در یک بازی خانگی به مصاف رقیبش برود.
تا پایان هفته بیست و پنجم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور و در گروه اول، تیم خوشه طلایی ساوه با 51 امتیاز در رتبه اول قرار دارد و عنوان نخست خود را در این گروه مسجل کرد، تیم داماش گیلان نیز با 47 امتیاز در رتبه دوم است و این تیم نیز این رتبه را برای خود مسجل کرده و به مرحله حذفی صعود کرد، تیم فوتبال فولاد نوین اهواز با 42 امتیاز سوم است و چوکا نیز با 31 امتیاز در رتبه هفتم قرار دارد.
اما تیم فوتبال شهرداری فومن دیگر نماینده استان گیلان در رقابت های لیگ دسته دوم کشور که در گروه دوم این رقابت ها قرار دارد، در هفته بیست و پنجم این مسابقات در گچساران به مصاف تیم نفت و گاز این شهر رفت که در نهابت با نتیجه سه بر صفر مغلوب حریف خود شد.
شهرداری فومن که دور برگشت این مسابقات را بسیار خوب شروع کرد و تا رتبه چهارم جدول نیز صعود کرده بود، در چند هقته اخیر نتوانست نتایج خوبی را کسب کند و در انی دیدار نیز حرفی برای گفتن نداشت و با سه گل مغلوب نفت و گار گچساران شد.
تیم فوتبال شهرداری فومن تا پایان هفته بیست و پنجم این رقابت ها نیز با 27 امتیاز در مکان دهم جدول رده بندی گروه دوم این رقابت ها قرار گرفت و این تیم گرچه نتوانست شانس حضور در رقابت های لیگ دسته اول را کسب کند اما سهمیه خود را در این دوره از مسابقات حفظ کرد.
در رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور ، 28 تیم در دو گروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم رقابت می کنند که در نهایت تیم های اول هر گروه به صورت مستقیم و برنده تیم های دوم نیز به رقابت های لیگ دسته اول صعود می کنند.
استان گیلان سه نماینده در رقابت های لیگ دسته دوم کشور دارد که تیم های داماش گیلان و چوکا تالش در گروه اول و تیم شهرداری فومن در گروه دوم این رقابت ها قرار دارند.
7285


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

مهار ملخ‌ها در جنوب، حشره‌ای که طوفان به پا می‌کند
استانها -ایرنا- چند استان جنوبی کشور تحت ‌تاثیر کوچ بزرگ ملخ‌ها قرار گرفته‌اند و سازمان حفظ نباتات این حمله را سنگین‌ترین حمله ملخی در40 سال گذشته توصیف می‌کند که در صورت تداوم می تواند امنیت غذایی را نیز مختل کند ولی به گفته مسولین تاکنون آسیب جدی به زمین‌های کشاورزی وارد نشده و با مبارزه با این آفت تلاش می شود در سریع ترین زمان برنامه های مقابله و مهار آنها به اجرا درآید.
معاون دانشگاه تبریز: دانشجوی تهرانی در خوابگاه دانشجویی ما فوت نکرده است
تبریز - ایرنا - معاون دانشجویی دانشگاه تبریز با تکذیب خبر منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر مرگ دانشجوی دانشگاه تهران در خوابگاه دانشگاه تبریز اعلام کرد: بر خلاف اخبار منتشر شده در فضای مجازی این فرد دانشجوی دانشگاه ما نبود و در خوابگاه دانشگاه تبریز فوت نکرده است.
رئیس جمهوری:لوازم اساسی منزل در اختیار سیل زدگان قرار گیرد
ایلام- ایرنا - رئیس جمهوری گفت: تلاش خواهیم کرد در شرایط کنونی به جای کمک های مالی لوازم اساسی منازل تهیه و در اختیار سیل زدگان قرار گیرد.
معاون رییس جمهوری: روند احیای تالاب های فارس امیدبخش است
شیراز - ایرنا - معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در بازدید هوایی از برخی تالاب های استان فارس روند احیای دریاچه ها و تالابها را امیدبخش خواند و بر ضرورت پایش و مراقبت بیشتر برای حفظ تعادل زیستی در این مناطق تاکید کرد.
استاندار خراسان رضوی: دولت به خوبی بحران مالی را مدیریت کرد
مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی به خدمات قابل تقدیر استاندار پیشین این استان اشاره و بیان کرد: خراسان رضوی بحران مالی زیادی در ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید داشت که در آن دوره و پس از آن به خوبی مدیریت شد.
سیل زدگان دزفول به روستاهای خود بازگشتند
دزفول - ایرنا - سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول گفت: با فروکش کردن آب، مردم سیل زده روستاهای این شهرستان به محل سکونت خود بازگشتند.
300 هزار تُن کالا از استان سمنان صادر شد
سمنان- ایرنا- مدیرکل گمرک استان سمنان گفت: 300 هزار تُن کالا در سال 97 از استان سمنان به 45 کشور جهان صادر شد.
کیش برای مقابله با هجوم احتمالی ملخ‌ها آماده است
کیش- ایرنا- سرپرست شرکت عمران، آب و خدمات سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به قرار داشتن جزیره در مسیر هجوم ملخ ها از کشور عربستان گفت: بخش های متولی برای مقابله با هجوم احتمالی ملخ های صحرایی آماده هستند.
2841 نفر در سیل خراسان جنوبی امدادرسانی شدند
بیرجند - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: با آغاز بارندگی های رگباری از 25 فروردین ماه جاری تاکنون 2 هزار و 841 نفر در این استان امدادرسانی و یکهزار و 800 حادثه دیده اسکان داده شدند.
آب منطقه ای آذربایجان شرقی: سطح آب دریاچه ارومیه 70 سانتی متر افزایش یافت
تبریز - ایرنا - مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی اعلام کرد: در پی بارندگی‌های اخیر و رهاسازی آب سدهای استان، امروز تراز دریاچه ارومیه به یک هزار و 271 متر و 42 سانتی متر رسید که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 70 سانتی متر افزایش نشان می دهد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

انفجاری در نزدیکی وزارت مخابرات افغانستان رخ داد
تهران - ایرنا - منابع خبری افغانستان امروز شنبه از وقوع یک انفجار در شهر کابل پایتخت افغانستان خبر دادند و منابع رسمی دولت از وقوع تیراندازی در نزدیکی محل انفجار گفتند.
دانلود سریال سال‌های دور از خانه (شاهگوش ۲) از سبزپندار
سریال سال‌های دور از خانه در واقع اولین اسپین آف ایرانی است که با کارگردانی مجید صالحی ساخته شده است. این سریال بر اساس سریال شاهگوش ساخته شده و در واقع اسپین آفی از سریال شاهگوش می‌باشد و می‌توان آن را شاهگوش ۲ دانست.
سقوط جرثقیل برجی در مشهد حادثه آفرید
سقوط جرثقیل برجی در مشهد حادثه آفرید و باعث محبوس شدن اپراتور در داخل اتاقک این دستگاه شد.
گزارش تحقیقات دخالت روسیه در انتخابات آمریکا محبوبیت ترامپ را کاهش داد
تهران- ایرنا- نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد که محبوبیت ترامپ پس از انتشار گزارش نتایج تحقیقات دخالت روسیه در انتخابات سال 2016 آمریکا به پائین ترین حد خود در سال 2019 رسیده است.
روانشناس ورزشی: آموزش رکن اساسی در فرهنگ سازی فوتبال است
محبوبیت در وطن؛ زاویه ای جدید برای مقایسه رونالدو و مسی
نورافکن: دوست دارم در استقلال بمانم
شفر: مقابل الهلال به باقری نیاز داریم
رئیس کمیته انضباطی: هواداران فوتبال صبور باشند
داوران ژاپنی دیدار الهلال و استقلال را قضاوت می کنند
سعداوی: مسئولان فدراسیون از حضور کی روش درس بگیرند
حوادث ورزشگاه تبریز را نباید تک بعدی بررسی کرد
کلوپ: حذف منچسترسیتی از لیگ قهرمانان «بی رحمانه» بود
نبرد در گروه های سوم و چهارم لیگ قهرمانان آسیا از نگاه AFC