جلالی: ما و ماشین‌سازی نشان دادیم قدرت بردن همدیگر را نداریم

20:06 ۱۰ روز و ۱۹ ساعت پیش تسنیم 204 0
جلالی: ما و ماشین‌سازی نشان دادیم قدرت بردن همدیگر را نداریم

مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: ما و ماشین‌سازی در این بازی نشان دادیم که قدرت بردن همدیگر را نداریم.

تسنیم

- اخبار ورزشی - به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از تبریز ، مجید جلالی، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران پس از تساوی تیمش مقابل ماشین‌سازی تبریز در نشست خبری گفت: این بازی برای هر دو تیم سنگین بود. هر دو تیم در این بازی نشان دادند که قدرت بردن همدیگر را ندارند.
وی افزود: در میانه زمین فشار روی بازیکنان میانی دو تیم بود. هیچکدام از دو تیم ریسک نکردند و بازی حساب شده‌ای بود. آنها با اطلاعات آمده بودند و اجازه ندادند کاری کنیم. ما هم همین کار را کردیم و همانطور که دیدید، بازی با نتیجه صفر - صفر تمام شد. اگر تعویض‌های ما را نگاه کنید، می‌بینید که برای بردن بود اما جریان بازی این اجازه را به ما نداد که پیروز شویم.
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندارن در واکنش به اینکه آیا عدم گلزنی به دلیل عدم توانایی بازیکنان بود یا نزدیک بازی کردن دو تیم، گفت: وضعیت جدول شرایط همه تیم‌ها را حساس کرده است، چون همه تیم‌ها می‌خواهند اول از همه بازنده نباشند و بعد به دنبال پیروزی هستند که در این شرایط حتی اگر یک امتیاز هم به توشه خود اضافه کنند، خوب است. این شرایط ما، ماشین‌سازی و خیلی از تیم‌های لیگ برتر است و شاید 10 تیم این شرایط را دارند. همین مسئله باعث شد دو تیم با احتیاط بازی کنند و کمتر فشار بیاورند اما هر دو تیم خط دفاعی مستحکمی هم داشتند.
جلالی در خصوص اینکه آیا فکر می‌کرده مقابل ماشین‌سازی شرایط سختی را تحمل کند، گفت: ما می‌دانستیم چنین شرایطی خواهیم داشت. قبل از بازی گفتم بی‌حساب و کتاب وارد بازی نمی‌شویم. ماشین‌سازی این فصل بازی‌های خوبی انجام داده و حتی این آمار آنها را دیده‌ام که بیرون از خانه عملکرد بهتری داشته‌اند، با این حال اگر در خط حمله تمرکز بیشتری داشتیم، می‌توانستیم به پیروزی برسیم. این یک بازی سنگین و درگیرانه بود و هیچکدام از دو تیم ریسک نکردند، اما با تعویض‌هایم سعی کردم که به پیروزی برسیم و با همین تعویض‌ها در 15 دقیقه پایانی به بازی مسلط بودیم. همین یک امتیاز خارج از خانه هم غنیمت است و امیدوارم بتوانیم در بازی‌های بعدی به پیروزی برسیم.
وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه هر جایی بوده دست به جوانگرایی زده و آیا چنین برنامه‌ای را در نساجی هم دارد یا نه، اظهار داشت: اکنون شما در این شرایط به من باید حق بدهیم که اساس تیم برای ما در اولویت باشد تا تیم به ثبات برسد. اگر در آینده در نساجی باشیم، قطعاً جوانگرایی هم در برنامه قرار می‌گیرد.
سرمربی تیم نساجی در واکنش به این مسئله که چه شد که او یک هفته‌ای از پیکان به نساجی رفت، گفت: اول از همه در یک هفته این اتفاق رخ نداد و حدود پنج هفته فاصله بود. پس از آخرین باری که من روی نیمکت پیکان نشستم، سه جلسه با مدیران پیکان برگزار کردیم که به نتیجه نرسیدیم، چون هم من خواسته‌هایی داشتم و هم آنها که عملی نشد. من پیش از این اتفاق با نساجی صحبت نکرده بودم و بعد از اینکه پیشنهاد دادند، حدود 33 تا 34 روز طول کشید تا هدایت این تیم را به عهده بگیرم. حس خوبی در این تیم دارم و فقط یکسری مشکلات داریم که قول می‌دهم اگر این مشکلات حل شود، نساجی هم مانند تراکتورسازی تبدیل به یک قطب در شمال کشور شود. تیم‌هایی که هوادار دارند، ظرفیت و پتانسیل خاصی دارند. در یک جایی مثل اینجا -تبریز- شاید یک سری ظرفیت‌ها آزاردهنده باشد، اما ما در مازندران این شرایط را نداریم. ما در بازی مقابل استقلال شکست خوردیم اما هواداران ما را تشویق کردند. شرایط در تبریز متفاوت است و هواداران انتظارات ویژه‌ای از تیم خود دارند اما در نساجی هواداران می‌خواهند تیم‌شان در وهله اول حفظ شود و ثبات داشته باشد.
جلالی:‌ تراکتورسازی می‌تواند یک رقیب جدی برای پرسپولیس باشد/ مهم‌تر از انتخاب سرمربی تیم ملی ترسیم یک برنامه بلند مدت است انتهای پیام/


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

جهاد کشاورزی درباره تنش دمایی به کشاورزان مازندران هشدار داد
ساری- ایرنا - مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی مازندران روز دوشنبه از کشاورزان استان خواست تا چند اقدام پیشگیرانه را به منظور کاهش خسارت ناشی از تنش دمایی پیش بینی شده برای هفته جاری در زمین های زراعی و باغی انجام دهند .
برف بهاری ارتفاعات مازندران را سفیدپوش کرد
ساری- ایرنا- آغاز بارش برف در سی و سومین روز فصل بهار ارتفاعات مازندران را امروز دوشنبه سفیدپوش کرد.
ماندگاری پساب سیل در مدارس مازندران
ساری- ایرنا- با این که سیل و سیلاب در مازندران دستکم از 20 روز پیش فروکش کرد و کار بازسازی مناطق سیلزده شروع شده ، ولی زخم این بلای طبیعی بر تن مدارس استان تازه سرباز کرده است و هر روز گزارش جدیدی از پدیدار شدن نم یا ریزش دیوار و سقف این اماکن دریافت می شود.
6 پرواز فرودگاه بین المللی اهواز لغو شد
اهواز- ایرنا- تغییر در برنامه پروازی برخی شرکت های هواپیمایی روز دوشنبه موجب لغو 6 پرواز ورودی و خروجی فرودگاه اهواز شد.
آفرودسواری که در مسیر خدمت به سیلزدگان لرستان به کما رفت
خرم آباد - ایرنا - سیل نوروز امسال همه را با هر سمتی از جای جای ایران به لرستان کشاند، از گروههای مردم نهاد گرفته تا تیم های پزشکی و فرهنگی و جهادگران، اما آنچه در این میان زیاد دیده نشد حضور تیم های آفرود بود که این بار هیجان رقابت با سنگ و صخره را در خدمت به همنوعان تجربه کردند.
پشت پرده بازگشایی شمشک- دیزین چیست؟
تهران- ایرنا- جاده شمشک - دیزین سال گذشته یک کشته هم روی دست متولیان گذاشت اما انگار کفایت نمی کرد زیرا بعداز آن دوباره و چندباره حتی اوایل امسال باوجود تذکرهای راهداری و دیگر متولیان، به روی مردم باز شد.
32694 تَن در مسابقات «مُدهامَتان» شرکت کردند
قم- ایرنا- رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور گفت: 32 هزار و 694 تَن از 24 هزار کانون فرهنگی هنری مساجد سراسر ایران در مسابقات مدهامتان شرکت کردند.
مدیر تاکسیرانی تهران: تولید خودروهای عمومی اولویت خودروسازان نیست
تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به فعالیت 27 هزار تاکسی فرسوده گفت: خودروسازان می توانند سالانه 10 هزار تاکسی تولید کنند که متاسفانه تولید خودروهای عمومی در اولویت نیست.
وزیر علوم: دانشگاه ها موجب مهارت افزایی دانش آموختگان شوند
شیراز- ایرنا- وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: موضوع حذف مراکز آموزش عالی هم اکنون در طرح ساماندهی مطرح نیست؛ در مقابل لزوم مأموریت گرا شدن واحدهای مختلف و مهارت افزایی دانش آموختگان دانشگاهی مورد تاکید است.
برق همه روستاهای شعیبیه شوشتر به حالت عادی برگشت
اهواز - ایرنا - رییس اداره برق شهرستان شوشتر گفت: با تلاش شبانه روزی نیروهای این اداره ،برق همه روستاهای بخش شعیبیه به حالت عادی برگشت.

پر بازدید ترین اخبار امروز

پایان معافیت خریداران نفت ایران از تحریمهای آمریکا اعلام می شود
تهران– ایرنا– روزنامه واشنگتن پست به نقل از دو مقام وزارت خارجه آمریکا گزارش داد، مایک پمپئو وزیر خارجه این کشور روز دوشنبه اعلام خواهد کرد که معافیتهای تحریمی واردکنندگان نفت ایران از دوم ماه می (12 اردیبهشت) دیگر تمدید نخواهد شد؛ اقدامی که تبعاتی برای بازارهای جهانی نفت دارد.
الماسی: تصمیمات غیرانسانی آمریکا شرایط اقتصادی سختی را برای مردم ایران ایجاد کرد
نماینده مردم دیر و کنگان در مجلس گفت: تصمیمات غیرانسانی و غیرقانونی دولتمردان آمریکا شرایط سختی را برای مردم ایران ایجاد کرد. دغدغه‌های معیشتی و شرایط نامناسب اقتصادی مردم بخشی از تبعات این رفتار است.
چاووش اوغلو به اربیل می‌رود
وزیر خارجه ترکیه هفته آینده به اربیل عراق سفر می‌کند.
پیام شیرین برانکو برای پرسپولیسی‌ها
مربی کروات قرمزها از هواداران این تیم خواسته تا با خیال راحت و بدون هیچ استرسی بازی با الاهلی عربستان را تماشا کنند.
آغاز جلسه پنجم دادگاه متهمان پتروشیمی
پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات رضا حمزه‌لو مدیرعامل پیشین شرکت بازرگانی پتروشیمی و ۱۳ متهم دیگر این پرونده به ریاست قاضی مسعودی‌مقام در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به مفاسد اقتصادی آغاز شد.
دوومیدانی ایران به دنبال تکرار بهترین عملکرد تاریخ در آسیا- طلاهای حدادی به 6 می‌رسد؟
ملکی: هیچ تیمی به اندازه ما پرسپولیس را تحت فشار قرار نداده است
کشتی آزاد جوانان جام قهرمانان ترکیه| ایران 2 طلا گرفت
لیگ برتر کرواسی| قهرمانی زودهنگام دینامو زاگرب در حضور صادق محرمی
لیگ برتر روسیه| پیروزی خارج از خانه یاران میلاد محمدی
لیگ برتر کاراته وان مراکش| آسیابری برای طلا می‌جنگد، خاکسار برای مدال برنز
بوشهر| مهدی تارتار: تیمی که مشکلات زیادی دارد نباید پیروز شود- عدالت در بازی امروز ما با سپیدرود اجرا نشد
اسامی بازیکنان اعزامی استقلال به امارات برای دیدار برابر الهلال مشخص شد
بوشهر| دست‌نشان: بیانیه‌ها و شرایط پارس جنوبی کار ما را سخت کرده بود- فوتبال ما در باد مربیان خارجی خوابیده است
جدول رده‌بندی لیگ برتر در پایان هفته بیست‌وششم- تراکتورسازی به 50 نرسید، استقلال همسایه پرسپولیس شد