آخرین وضع کلینتون و ترامپ در کارزار انتخاباتی+ نقشه

13:41 ۴۷۳ روز و ۱۴ ساعت پیش باشگاه خبرنگاران جوان 342 0
 		آخرین وضع کلینتون و ترامپ در کارزار انتخاباتی+ نقشه

نقشه پراکندگی طرفداران "هیلاری کلینتون" و "دونالد ترامپ" در چند ساعت باقیمانده تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا حائز اهمیت است.

باشگاه خبرنگاران جوان

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از لس‌آنجلس تایمز؛ نقشه به روز رسانی شده طرفداران "هیلاری کلینتون، نامزد دموکرات، و "دونالد ترامپ،" نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، نشان می‌دهد وضع کلینتون از ترامپ بهتر است.تلاش شده است دقت و ارزیابی اطلاعات در این نقشه رعایت شود زیرا انتشار آن فقط چند ساعت مانده به برگزاری انتخابات بسیار تاثیرگذار و حیاتی خواهد بود.در این نقشه ارزیابی تمامی 50 ایالت آمریکا قید شده است. اینطور که شواهد نشان می‌دهد، هیلاری کلینتون در ایالت‌های کارولینای شمالی، اوهایو و آریزونا پیشتاز است.ایالت‌های آیووا و یوتا در اختیار ترامپ خواهد بود.پیش‌بینی می‌شود تعداد آرای الکترال کلینتون به 352 عدد برسد و این آرا برای ترامپ از 186 مورد فراتر نمی‌رود. به این ترتیب آرای الکترال کلینتون از آنچه "باراک اوباما" در سال‌های 2008 و 2012 کسب کرده بود بیشتر است.در دو ایالت مهم و تاثیرگذار اوهایو و آریزونا رقابت کلینتون و ترامپ بسیار فشرده است.در این نقشه سه طیف مختلف رنگی به چشم می‌خورد؛ رنگ قرمز تیره ایالت‌هایی را نشان می‌دهد که قطعا به نامزد جمهوری‌خواه رای می‌دهند و در ایالت‌های صورتی کمرنگ احتمال رای دادن به نامزد جمهوری‌خواه وجود دارد.رنگ ابی پررنگ ایالت‌هایی را نشان می‌دهد که به طور حتم به کلینتون رای می‌دهند و آبی کم‌رنگ آن دسته از ایالت‌هایی را دربر می‌گیرد که احتمالا نامزد دموکرات را انتخاب خواهند کرد.رنگ خردلی نیز نشان دهنده ایالت‌های طرفدار دیگر نامزدها است.


گروه های زیر مجموعه بین‌الملل

اروپا و آمریکا
اروپا و آمریکا

آخرین اخبار

لالوویچ: شاید کشتی ایران قربانی شود
رییس اتحادیه جهانی کشتی معتقد است جریمه سبکی برای علیرضا کریمی و مربی‌اش در نظر گرفته شده اما تکرار این اتفاقات عواقب و جرایم سنگینی برای کشتی و حتی ورزش ایران در پی خواهد داشت. لالوویچ همچنین اعلام کرد IOC به دقت پرونده علیرضا کریمی را دنبال کرده است.
والورده: خیرونا هم به سبک چلسی بازی می کند
ارنستو والورده، سرمربی بارسا معتقد است این تیم افت نکرده است.
کونته: دست دادن با مورینیو؟ مشکلی ندارم
آنتونیو کونته، سرمربی چلسی، اعلام کرد که علی رغم درگیری های لفظی اخیر، مشکلی با دست دادن با ژوزه مورینیو در دیدار روز یکشنبه ندارد.
نگرانی استقلال در اهواز؛ چپ پُر فولاد
با تداوم مصدومیت نورافکن و زکی‌پور احتمالا باز هم حیدری در سمت چپ خط دفاع استقلال به زمین خواهد رفت. برابر او اما عبدالله ناصری وینگر راست فولاد قرار دارد که با ۴ پاس گل بهترین گلساز اهوازی‌هاست.