رسانه ها نقش انکارناپذیر در توسعه ورزش دارند

19:16 ۱۲۳ روز و ۶ ساعت پیش ایرنا 180 0
رسانه ها نقش انکارناپذیر در توسعه ورزش دارند

همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: رسانه ها نقش انکارناپذیر در توسعه و تعالی ورزش در عرصه های مختلف دارند.

ایرنا

محسن جهانشیر روز دوشنبه در جمع ورزشی نویسان همدان اظهار داشت: رسانه ها با برجسته سازی موفقیت ورزشکاران، انگیزه مضاعف را در آنها برای کسب نتایج بهتر ایجاد می کنند و هنر رسانه در ورزش کمک به پویایی و اعتلای آن در سطح جامعه است.
وی اضافه کرد: خوشبختانه جایگاه رسانه های ورزشی همدان در کشور حرفه ای و مطلوب است و نقدهای سازنده و راهگشای آنان مسیر درست را به جامعه ورزش نشان می دهد.
جهانشیر بیان کرد: در مجموع از نقدهای منصفانه که بتواند به وضعیت ورزش استان کمک کند، استقبال می کنم و این رویکرد را برای تمامی هیات های ورزشی نیز تجویز کرده ام.
مدیرکل ورزش و جوانان همدان با اشاره به اینکه هنوز در ابتدای مسیر موفقیت ورزش استان قرار داریم گفت: سال آینده پرکار و پرتلاش باید ظاهر شویم چرا که در عرصه های قهرمانی و همگانی رویدادهای مهمی را در پیش داریم که برای ما کسب موفقیت بسیار حایز اهمیت است.
جهانشیر خاطرنشان کرد: برگزاری نشست های تخصصی با هیات های ورزشی نیز پیرامون اطلاع دقیق از شرایط آنها در راستای رفع نقاط ضعف و تقویت هیات ها انجام شده و سال آینده موفقیت های پیاپی در حوزه های مختلف را از آنها انتظار داریم.
وی با تاکید بر اینکه رسانه ها به عنوان بازوان پرتوان باید در عرصه ورزشی حضوری فعال و پر رنگ داشته باشند، گفت: رویدادهای ورزشی نیاز به انعکاس مطلوب و بازتاب چشمگیر دارد تا بتوانیم از این ظرفیت در راستای توسعه و پیشرفت ورزش استان بهره مند شویم.
مدیرکل ورزش و جوانان همدان افزود: حوزه رسانه و اطلاع رسانی باید در روابط عمومی هیات های ورزشی فعال و پویا شود تا جامعه نسبت به رشته های مختلف اطلاع لازم را از میزان موفقیت ها داشته باشد.
در این نشست ورزشی نویسان همدان از حمدالله چاروسایی مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان بابت تعامل و همکاری مشترک در عرصه اطلاع رسانی حوزه ورزش قدردانی کردند.
7520/2090


گروه های زیر مجموعه فرهنگی هنری

فرهنگ عمومی
فرهنگ عمومی

آخرین اخبار

مهمترین ترکیبات غذایی سرطان‌زا و ضد سرطان را بشناسید
عضو هیات علمی انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور برخی ترکیبات غذایی سرطان‌زا و همچنین مواد غذایی دارای بیشترین اثر حفاظتی در برابر بروز سرطان را تشریح کرد.
راز عمر طولانی چیست؟
برخی از مناطق به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده‌اند تا ماده غذایی خاصی را در حد مطلوب مصرف کنند.
سوپراسپرت جدید شورولت- عکس
خودروساز آمریکایی شورولت از جدیدترین محصول خود "Corvette C8 Stingray (2020)" رونمایی کرد.
۵ روش برای سرکوب اضطراب
از عوامل مشترک به وجود آورنده اضطراب می‌توان به روز اول کار در محلی جدید یا هنگام ارائه یک موضوع برای افراد زیاد٬ اشاره کرد.
روند کاهشی قیمت طلا در آینده ادامه‌دار است؟
نایب رئیس اول اتحادیه طلا تهران درباره وضعیت بازار طلا توضیحاتی ارائه داد.
غیبت رضایی از لیست بروژ برای دیدار با اسپورتینگ
مهاجم ایرانی کلوب بروژ در لیست تیمش برای بازی دوستانه با اسپورتینگ پرتغال قرار نگرفت.
دلیل توقیف نفتکش انگلیسی از زبان یک منبع نظامی آگاه
یک منبع نظامی آگاه در رابطه با دلیل توقیف نفتکش انگلیسی در تنگه هرمز گفت: این نفتکش که توسط نیروی دریایی سپاه توقیف شده است از مسیر خلاف کشتیرانی در تنگه هرمز عبور می‌کرد.
تکذیب حمله مسلحانه به امام جمعه گرمسار
معاون فرماندار گرمسار با اشاره به شایعات مطرح شده درباره حمله مسلحانه به امام جمعه گرمسار گفت: این شایعه کذب محض بوده و صحت ندارد.
واکنش آمریکا به توقیف نفتکش انگلیسی توسط ایران
شورای امنیت ملی آمریکا جمعه شب اعلام کرد از توقیف نفتکش انگلیس توسط ایران مطلع شده است.
تعداد خدمه نفتکش توقیف شده انگلیسی توسط ایران
نفتکش توقیف شده انگلیسی 23 خدمه دارد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

مهمترین ترکیبات غذایی سرطان‌زا و ضد سرطان را بشناسید
عضو هیات علمی انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور برخی ترکیبات غذایی سرطان‌زا و همچنین مواد غذایی دارای بیشترین اثر حفاظتی در برابر بروز سرطان را تشریح کرد.