آخرین نظرسنجی بلومبرگ: برتری 3 درصدی کلینتون بر ترامپ

18:04 ۴۰۵ روز و ۳ ساعت پیش باشگاه خبرنگاران جوان 375 0
 		آخرین نظرسنجی بلومبرگ: برتری 3 درصدی کلینتون بر ترامپ

آخرین نظرسنجی بلومبرگ از برتری 3 درصدی هیلاری کلینتون بر دونالد ترامپ خبر می‌دهد.

باشگاه خبرنگاران جوان

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از بلومبرگ،«هیلاری کلینتون،» نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا از حزب دموکرات 3 درصد از رقیب خود از حزب جمهوری‌خواه –دونالد ترامپ- جلوتر است. آخرین نظرسنجی ملی سیاسی بلومبرگ نشان می‌دهد تمرکز کمپین کلینتون بر زنان، آمریکایی‌های لاتین تبار و سیاهپوستان می‌تواند به ورود این نامزد دموکرات به کاخ سفید منجر شود.این نظرسنجی نشان می‌دهد کلینتون با جلب حمایت 44 درصدی از ترامپ که تنها حمایت 41 درصد را به خود اختصاص داده، پیشی گرفته است. نظرسنجی مذکور از جمعه عصر تا یکشنبه بعد ازظهر و پیش از اعلام نتایج تحقیقات اف‌بی‌آی درباره پرونده ایمیل‌های کلینتون، انجام شد.زمانیکه کومی از بررسی دوباره ایمیل‌ها یکلینتون خبر داد جان تازه‌ای در کمپین ترامپ دمیده شد؛ اما با رد احتمال محکومیت کلینتون، روند به نفع این نامزد دموکرات تغییر یافت.بیش از یک‌سوم رأی‌دهندگان احتمالی -37 درصد- می‌گویند رأی خود را ارائه داده‌اند و کلینتون با 46 درصد آراء بر ترامپ با 38 درصد آراء برتری دارد. نتایج این نظرسنجی یک تصویر ملی از رقابت‌ها ارائه می‌دهد و واقعیت انتخابات در هر ایالت را نشان نمی‌دهد. این نظرسنجی که 799 رأی‌دهنده احتمالی را شامل می‌شود، دارای خطای مثبت/منفی 3.5 درصدی است. «گری جانسن،» از حزب لیبرترین حمایت 4 درصد شرکت‌کنندگان و «جیل استاین،» از حزب سبز 2 درصد آراء را به خود اختصاص داده است.


گروه های زیر مجموعه بین‌الملل

اقتصاد بین الملل
اقتصاد بین الملل
داعش
داعش
خاورمیانه
خاورمیانه
بین‌الملل
بین‌الملل
آسیا و اقیانوسیه
آسیا و اقیانوسیه
افریقا
افریقا
انتخابات آمریکا
انتخابات آمریکا
کافه بین‌الملل
کافه بین‌الملل
ایران
ایران
اروپا و آمریکا
اروپا و آمریکا

پر بازدید ترین اخبار امروز

سازها و آوازها برای مولانا در قونیه به صدا درآمدند
کنسرت دو گروه هنری مجید درخشانی و شهرام ناظری در محل سالن عزیزیه شهر قونیه برای علامندان فرهنگ و هنر و ادبیات ایرانی برگزار شد.
فیلم: تزئین اسنک های خوشمزه برای بچه ها
برای اینکه بچه ها از میوه ها و غذا های مقوی استفاده کنند، آنها را به این شکل تزئین کنید.
انتخاب وزیر علوم به ریاست شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها
در جلسه 308 شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی،که در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد، دکتر منصور غلامی وزیر علوم برای سمت ریاست شورای اسلامی شدن دانشگاه‌ها انتخاب شد.
توضیحاتی درباره 5 هزار برگ سند تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه
رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان گفت:‌ اسامی منتشر شده از بدهکاران بانک سرمایه تنها یک برگ از ۵ هزار برگ تخلفات است.