آخرین نظرسنجی بلومبرگ: برتری 3 درصدی کلینتون بر ترامپ

18:04 ۷۳۷ روز و ۱ ساعت پیش باشگاه خبرنگاران جوان 445 0
 		آخرین نظرسنجی بلومبرگ: برتری 3 درصدی کلینتون بر ترامپ

آخرین نظرسنجی بلومبرگ از برتری 3 درصدی هیلاری کلینتون بر دونالد ترامپ خبر می‌دهد.

باشگاه خبرنگاران جوان

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از بلومبرگ،«هیلاری کلینتون،» نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا از حزب دموکرات 3 درصد از رقیب خود از حزب جمهوری‌خواه –دونالد ترامپ- جلوتر است. آخرین نظرسنجی ملی سیاسی بلومبرگ نشان می‌دهد تمرکز کمپین کلینتون بر زنان، آمریکایی‌های لاتین تبار و سیاهپوستان می‌تواند به ورود این نامزد دموکرات به کاخ سفید منجر شود.این نظرسنجی نشان می‌دهد کلینتون با جلب حمایت 44 درصدی از ترامپ که تنها حمایت 41 درصد را به خود اختصاص داده، پیشی گرفته است. نظرسنجی مذکور از جمعه عصر تا یکشنبه بعد ازظهر و پیش از اعلام نتایج تحقیقات اف‌بی‌آی درباره پرونده ایمیل‌های کلینتون، انجام شد.زمانیکه کومی از بررسی دوباره ایمیل‌ها یکلینتون خبر داد جان تازه‌ای در کمپین ترامپ دمیده شد؛ اما با رد احتمال محکومیت کلینتون، روند به نفع این نامزد دموکرات تغییر یافت.بیش از یک‌سوم رأی‌دهندگان احتمالی -37 درصد- می‌گویند رأی خود را ارائه داده‌اند و کلینتون با 46 درصد آراء بر ترامپ با 38 درصد آراء برتری دارد. نتایج این نظرسنجی یک تصویر ملی از رقابت‌ها ارائه می‌دهد و واقعیت انتخابات در هر ایالت را نشان نمی‌دهد. این نظرسنجی که 799 رأی‌دهنده احتمالی را شامل می‌شود، دارای خطای مثبت/منفی 3.5 درصدی است. «گری جانسن،» از حزب لیبرترین حمایت 4 درصد شرکت‌کنندگان و «جیل استاین،» از حزب سبز 2 درصد آراء را به خود اختصاص داده است.


گروه های زیر مجموعه بین‌الملل

بین‌الملل
بین‌الملل

آخرین اخبار

112 ماموریت امداد هوایی در کردستان انجام شد
سنندج - ایرنا - مدیر اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: از زمان راه اندازی اورژانس هوایی در استان (مرداد سال 96) تاکنون 112 ماموریت امداد هوایی انجام داده است.
220 هزار تخت بیمارستانی برای رسیدن به استانداردها نیاز است
یزد - ایرنا - معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه به ازای هر یکهزار نفر، 1.6 تخت در بیمارستان های کشور وجود دارد گفت: برای رسیدن به استانداردهای لازم به 220 هزار تخت بیمارستانی دیگر نیاز است.
سبد معیشت کارگران را بهبود می‌بخشیم
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه ٢٧٧ شورای عالی کار ضمن اشاره به اینکه به وعده و قول‌هایی که تاکنون داده پاییند است گفت: باید همه ما تلاش کنیم تا با کمک و حمایت دولت سبد معیشت کارگران را بهبود ببخشیم.
قائم‌مقام مدیرعامل شرکت ملی گاز منصوب شد
حمیدرضا عراقی در حکمی، حسن منتظر تربتی را به عنوان قائم‌مقام مدیرعامل شرکت ملی گاز منصوب کرد.
220 هزار تخت بیمارستانی در کشور نیاز است
یزد - ایرنا - معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه به ازای هر یکهزار نفر، 1.6 تخت در بیمارستان های کشور وجود دارد گفت: برای رسیدن به استاندارهای لازم به 220 هزار تخت بیمارستانی دیگر نیاز است.
12 هزار بیمار دیابتی در خراسان جنوبی شناسایی شدند
بیرجند - ایرنا - مدیر پیشگیری از بیماری های مرکز بهداشت خراسان جنوبی گفت: تاکنون 12 هزار و 435 فرد مبتلا به دیابت در مناطق روستایی و شهری استان شناسایی شدند.
چرا همه در صف ثبت‌نام پراید هستند؟
​عضو اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران گفت: علت وجود فساد اقتصادی در کشورهای مشابه ایران در جهان، به دلیل انحصاری بودن اقتصاد در دست بخش دولتی است که این انحصار، امکان رقابت را از سایرین سلب کرده و در نتیجه در کوچک‌ترین کار اقتصادی نیز فساد به وجود می‌آید.
مالیات‌ها می‌توانند جای درآمدهای نفتی را پر کنند؟
با کاهش درآمدهای نفتی حالا درآمدهای مالیاتی بیشتر از گذشته مورد توجه دولت قرار گرفته است؛ درآمدهایی که این بار نه با افزایش نرخ مالیات، بلکه با جلوگیری از فرار مالیاتی می‌توانند محقق شوند.
اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در گچساران اهدا شد
گچساران - ایرنا- مسئول هماهنگ کننده تیم پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی یاسوج گفت: اعضای بدن یک بیمار مرگ مغزی با رضایت خانواده وی در گچساران اهدا شد.
اخذ آخرین دفاع از دو صراف متهم به اخلال در نظام ارزی
وکیل مدافع یکی از صرافان متهم به اخلال در نظام ارزی کشور از برگزاری جلسه دیگری برای محاکمه دو صراف و اخذ آخرین دفاعیات آنها در رزوز جاری خبر داد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

توضیحات پلیس در خصوص انتشار کلیپ درگیری چند جوان با یک طلبه+ جزئیات
سرهنگ حسین دهقان پور درخصوص انتشار کلیپی مبنی بر درگیری چند جوان با یک طلبه در فضای مجازی توضیحاتی ارائه کرد.
آمادگی راه آهن برای زمستان-اتمام پروژه‌های بهسازی خدمات به مسافران تا پایان سال
مدیرعامل راه آهن جمهوری اسلامی ایران از اتمام پروژه‌های بهسازی خدمات به مسافران تا پایان سال خبر داد و گفت: راه آهن آمادگی کامل برای فصل زمستان را دارد.
«طلای سرخ» روی اقتصاد را سپید کرد
نایب رئیس شورای ملی زعفران از رشد 60 درصدی صادرات زعفران ایران و درآمد ارزی ۱۴۵ میلیون دلاری در شش ماهه نخست امسال خبر داد و همین کشور آذربایجان را وسوسه کرده تا آنها نیز این محصول را کشت کنند.
اعلام جزئیات اجرای حکم سلطان سکه
از سوی دادستانی تهران جزئیات اجرای حکم وحید مظلومین ملقب به سلطان سکه و همدستش منتشر شد.
زن نیمه برهنه در یاسوج دستگیر شد
یاسوج- ایرنا- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: غروب سه شنبه یک زن نیمه عریان در بلوار خلیج فارس یاسوج توسط ماموران پلیس و با هماهنگی مرجع قضائی دستگیر شد.