آبزرور: با اتحاد جمهوری خواهان، پیروزی کلینتون دوام نخواهد داشت

20:25 ۴۷۵ روز و ۸ ساعت پیش باشگاه خبرنگاران جوان 703 0
 		آبزرور: با اتحاد جمهوری خواهان، پیروزی کلینتون دوام نخواهد داشت

یک رسانه آمریکایی در گزارشی نوشت: در صورت اتحاد جمهوری خواهان آمریکا، پیروزی احتمالی «هیلاری کلینتون» در انتخابات فردا شب، چندان دوام نخواهد آورد.

باشگاه خبرنگاران جوان

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ نشریه آمریکایی آبزرور، در تحلیلی پیرامون انتخاب محتمل «هیلاری کلینتون» نامزد دموکرات ریاست جمهوری آمریکا تحت عنوان «هیلاری پیروز می‌شود اما پیروزی او کوتاه مدت خواهد بود» نوشت: هیلاری رودهام کلینتون نخستین زنی خواهد بود که فردا (سه‌شنبه) برنده رقابت انتخاباتی می‌ شود و به طور قاطعانه ‌ای «دونالد ترامپ» جمهوری خواه را شکست می ‌دهد که البته این امر بیشتر ناشی از حضور غیرقابل پیش بینی لاتین تبار‌ها در رای گیری است.براساس پیش ‌بینی‌ها، کلینتون با میزان 322 رای برابر 215 آرای ایالتی، ایالت‌های سرنوشت ساز را خواهد برد که دقیقا شبیه عملکرد اوباما در انتخابات سال 2012 می ‌شود.گزارش‌ها از ایالات نوادا و فلوریدا حکایت از جهت‌گیری لاتین تبارها به سوی هیلاری کلینتون دارد و در نتیجه هرگونه مسیر برای پیروزی ترامپ قطع می ‌شود.این رسانه با اشاره به شرایط دیگر ایالت‌های آمریکا  به مورد دیگری اشاره کرده و به تلاش جمهوری خواهان مجلس سنا برای ذائل کردن قدرت هیلاری کلینتون اشاره می نماید و می‌نویسد: با توجه به تلاش جمهوری خواهان برای کسب کرسی در مجلس نمایندگان این کشور، که احتمالا کمتر از 49 رای از 100 رای موجود نخواهد بود، چشم انداز پذیرش قوانین پیشنهادی مهم کلینتون در عمل در حد صفر است و  حتی به نظر می‌ رسد که مجلس نمایندگان آماده تحقیقات تازه  قبل از سوگند خوردن هیلاری در دفتر ریاست جمهوری است.به نوشته این نشریه، محبوبیت پایین کلینتون در بین مردم کمک فوق‌العاده‌ای‌را به وظایف جمهوری خواهان کنگره خواهد کرد. نخستین زن رییس جمهور آمریکا در مسیر پر دست اندازی گام نهاده و اگر جمهوری خواهان با هم متحد شده و نامزد مناسبی را برای انتخابات سال 2020 معرفی نمایند، آنگاه پیروزی هیلاری کلینتون چندان دوام نخواهد داشت.


گروه های زیر مجموعه بین‌الملل

داعش
داعش

پر بازدید ترین اخبار امروز

زلزله ۷.۵ ریشتری در پاپوا گینه نو
زلزله ای به قدرت 7.5 در مقیاس ریشتر کشور پاپوا گینه نو را لرزاند. این زلزله نگرانی از وقوع یک فاجعه طبیعی در اقیانوسیه را افزایش داده است.
فراخوان پذیرش نیرو در مرکز تربیت پژوهشگر معارف انقلاب اسلامی
مرکز تربیت پژوهشگر معارف انقلاب اسلامی وابسته به مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله‌ خامنه‌ای با هدف تربیت تخصصی عناصر علمی، پژوهشی، آموزشی نیرو می‌پذیرد.
ونگر: گل دوم سیتی ۱۰۰ درصد آفساید بود
آرسن ونگر، سرمربی آرسنال، پس از شکست 3-0 تیمش مقابل منچسترسیتی در جام اتحادیه، تاکید کرد که گل دوم حریف 100 درصد آفساید بود.
برتری پرگل اتلتیکو مقابل سویا
تیم مادریدی در خانه خودش صاحب یک پیروزی پرگل شد.