فرشاد احمدزاده: توانایی بازی در تیم ملی را دارم

02:10 ۶۴ روز و ۱۹ ساعت پیش افکار نیوز 144 0
فرشاد احمدزاده: توانایی بازی در تیم ملی را دارم

بازیکن سابق پرسپولیس و فعلی اسلاسک وروسلاو گفت: چند وقت پیش پلیس برای یک دیدار معمولی به در خانه من آمد و از من کارت شناسایی خواست. مجبور شدم به او بگویم فرشاد هستم.

افکار نیوز

به گزارش افکارنیوز،سایت gazetawroclawska لهستانمصاحبه مفصلی با فرشاد احمدزاده بازیکن سابق پرسپولیسانجام داده و با او در مورد مسائل مختلفی صحبت کرده است که در ادامه می‌خوانید.
احمدزاده به عنوان جایگزین یاکوب کوچسکی به اسلاسک وروسلاو آمد، اما تا به اینجا عملکرد درخشانی نداشته است. در پاییز، او به خاطر مصدومیت و ناآمادگی از تیم کنار گذاشته شد، اما در
زمستانو با آمدن مربی جدید، توانست توانایی‌هایش را نشان دهد و در ۴ بازیدوستانه ۳ گل زد و نشان داد این روز‌ها کاملاً آماده است. 
*با گذشت نیم‌فصل از حضور در لهستان آیا مردم در خیابان شما را می‌شناسند؟هنوز نه (می‌خندد). چند وقت پیش پلیس برای یک دیدار معمولی به در خانه من آمد و از من کارت شناسایی خواست. مجبور شدم به او بگویم فرشاد هستم. 
*نیم‌فصل حضورتان در یک لیگ جدید را چطور ارزیابی می‌کنید؟ از حضور در اینجا خوشحالید؟‌نمی‌توانم تنها راجع به عملکرد خودم قضاوت کنم. برای من مهم است که من در مجموعه تیم مفید باشد و در این زمینه چندان کارنامه مثبتی نداریم. در حال حاضر تیم چهاردهم هستیم و هر بازی برای ما مثل یک فینال است و در مورد عملکرد خودم، دوست دارم به قدری خوب باشم که شرایط تیم را بهتر کنم. 
* در شرایطی هستید که می‌توانید لیگ لهستان را ارزیابی و با لیگ ایرانمقایسه کنید. چه تفاوت‌هایی بین دو لیگ وجود دارد؟
به نظرم باید فوتبال اروپارا با آسیا مقایسه کنیم. سطح
فوتبالدر اروپا کاملاً متفاوت است. بسیار سریع‌تر و فیزیکی‌تر است. 
* شما به عنوان یک بازیکن تکنیکی به لهستان آمدید، اما پاولوفسکی (مربی سابق وروسلاو) گفت تنها بازی تکنیکی کافی نیست و باید روی قدرت بدنی خود هم کار کنید. آیا از نظر بدنی قوی‌تر شده‌اید؟
بله، در طول فصل به سختی تمرین کردم زیرا در تابستان فرصت آماده‌سازی نداشتم، اما به طور کامل در تعطیلاتزمستانی تمرین کردم و برای ادامه لیگ آماده‌ام. 
*در اولین بازی خود حرکت تکنیکی خوبی انجام دادید که در فضای مجازیپخش شد، چرا دیگر از این حرکات نمی‌کنید؟‌نمی‌توانم به آن شکل بازی کنم زیرا هنگامی که نتیجه مسابقه به نفع تیم نیست، انجام چنین حرکاتی بی‌احترامی به هواداران است. این حرکات زیبا هستند، اما تأثیری در نتیجه بازی ندارند. به همین خاطر ترجیح می‌دهم نیرویم را برای دویدن بیشتر نگه دارم، اما اگر به مسیر برد برگردیم، به هواداران اطمینان می‌دهم باز هم حرکات
زیباییبزنم. 
*به خاطر عدم حضور در دفاع تیمی از شما انتقاد می‌شد. آیا این کمبود در بازی خود را اصلاح کردید؟
بله. این موضوع هم به قدرت بدنی برمی‌گشت که باید بهتر می‌کردم. با آمدن مربی جدید، در حال تمرین برای حرکت از فاز دفاع به حمله هستیم. با ۱۱ نفر حمله می‌کنیم و در دفاع هم در کنار هم هستیم. 
*کار کردن کنار لاویکا (مربی جدید اسلاسک وروسلاو) چگونه است؟او مربی بزرگی است. او به همه توضیح داد که از هر بازیکن چه انتظاری دارد. اسلاسک باید در
جدولرده‌بندی صعود کند. 
*آیا دوستان و بستگانتان بازی‌های شما را تماشا می‌کنند؟بله. گاهی اوقات بازی‌های مرا تماشا می‌کنند، اما خانواده‌ام خیلی پیگیر مسابقات هستند. 
*هنگامی که به اسلاسک آمدید، در لیست رزرو تیم ملیبودید و حالا شرایط اندکی برایتان پیچیده شده است... 
شرایط قطعاً متفاوت خواهد بود زیرا در حال حاضر تیم ملی مربی ندارد. می‌دانم که بازی‌های من دیده می‌شود، اما در چندین بازی آخر نیم‌فصل اصلاً بازی نکردم. معتقدم اگر دوباره برای اسلاسک به میدان بروم، می‌توانم به تیم ملی دعوت شوم و بازی کنم. 
*به عنوان اولین ایرانی تاریخ لیگ لهستان، آیا بازی در این لیگ را به ایرانی‌ها توصیه می‌کنید؟قطعاً، بازی در لهستان فرصت بزرگی برای پیشرفت است. همان‌طور که گفتم، شرایط بازی در لهستان با ایران کاملاً متفاوت است. بازیکنان ایرانی زیادی این روز‌ها به اروپا می‌آیند و به
بلژیکو هلندمی‌روند، اما لهستان جای خوبی برای شروع بازی در اروپاست. 
*قرارداد شما در پایان فصل تمام می‌شود، آیا می‌خواهید در وروسلاو بمانید؟در آخر فصل در این مورد تصمیم می‌گیرم. اگر شرایط مساعد باشد، قطعاً به ماندن در لهستان فکر می‌کنم.
 


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

24 هزار راس دام سبک و سنگین کشور بر اثر سیلاب تلف شدند
کرج - ایرنل - رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: 24 هزار راس دام سبک و سنگین ، 9 میلیون قطعه طیور و هزاران تن ماهی در سیل اخیر کشور تلف شدند.
هزار و 54 دختر کم سن در خراسان شمالی ازدواج کردند
بجنورد- ایرنا - مدیرکل ثبت احوال خراسان شمالی اعلام کرد: هزار و 54 دختر 10 تا 14 ساله، سال گذشته در این استان ازدواج کردند.
باران و سیل شرایط مناسبی را برای کشاورزی خراسان رضوی رقم زد
مشهد- ایرنا- رئیس کمیسیون کشاورزی و آب اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان رضوی گفت: بارش شدید باران طی فروردین ماه امسال با وجود جاری شدن سیل و پیامدهای منفی ان شرایط بهتری را برای تولید محصولات کشاورزی، مراتع و کشت دیم این استان به وجود آورد.
سهامداران پدیده شاندیز به استانداری خراسان رضوی مراجعه کردند
مشهد-ایرنا- حدود 180 نفر از سهامداران شرکت پدیده شاندیز ظهر پنجشنبه برای پیگیری دریافت مطالبات خود از شرکت یاد شده به استانداری خراسان رضوی مراجعه کردند.
رکورد پرباران‌ترین سال آبی کشور در 51 سال گذشته ثبت شد
اهواز - ایرنا - مدیرکل دفتر مطالعات پایه منابع آب ایران، سال آبی جاری(اول مهر) تاکنون را پرباران ترین سال آبی کشور در 51 سال گذشته دانست و گفت: متوسط بارش تجمعی کشور از ابتدای سال آبی 98-97 تا 27 فروردین امسال به 308.2 میلیمتر رسیده است.
کمک حوزه علمیه به سیل زدگان خوزستان درحال توزیع است
اهواز- ایرنا- مدیر حوزه های علمیه خواهران درباره کمک های این مرکز به سیل زدگان خوزستان گفت: بخشی از این کمک ها به ستاد مردمی کمک به سیل زدگان خوزستان ارسال و بخش دیگر نیز توسط خود حوزه علمیه خواهران بین مردم منطقه توزیع می شود.
هوای اهواز در شرایط ناسالم قرار دارد
تهران -ایرنا- مدیر کل دفتر پایش فراگیرسازمان حفاظت محیط زیست گفت: هوای شهر اهواز با شاخص ١٠٨ در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
ایمن سازی سیل بند روستاها و جاده های جنوب خوزستان آغاز شد
آبادان - ایرنا - کار ایمن سازی روستاهای شادگان و جاده آبادان - ماهشهر در مقابل سیلاب ناشی از طغیان رودخانه کارون و تالاب شادگان با حضور سرلشکر قاسم سلیمانی از صبح روز پنجشنبه آغاز شد.
97 قبضه سلاح غیرمجاز در خوزستان کشف و ضبط شد
اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی خوزستان گفت: 97 قبضه سلاح جنگی و شکاری غیرمجاز در اجرای طرح جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز در خوزستان کشف و ضبط، و 98 نفر در این رابطه دستگیر شدند.
ارتش و سپاه در آق قلا؛ تا آخر در کنار مردم می مانیم
گرگان - ایرنا - فرماندهان قرارگاه های ارتش و سپاه در آق قلا در گفت وگوهای جداگانه با خبرنگاران ایرنا اطمینان دادند که تا عادی شدن وضعیت و پایان کار امداد، نجات و بازسازی این شهر سیل زده را ترک نخواهند کرد و در کنار مردم می مانند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

فیلم - خلاصه دیدار پورتو ۱-۴ لیورپول
تیم فوتبال لیورپول در خانه پورتو موفق به برد 4-1 شد تا در مجموع با برتری 6-1 راهی نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا شده و حریف بارسلونا شود.
نشست هیات افغانستان و طالبان در دوحه به تاخیر افتاد
تهران-ایرنا- منابع خبری امروز (پنجشنبه) اعلام کردند که نشست هیات افغانستان و طالبان در دوحه پایتخت قطر که قرار بود امروز برگزار شود، به تاخیر افتاد.
پدران و مادران! «بهوش و بگوش»
«همه دست در دست هم دهیم و جوانان را درک کرده و دریابیم؛ اینان پاره تن خودمان و آینده‌سازان ایران سرافرازمان هستند.»
ویدئو - باتلاق‌های خانگی، یادگار سیل برای گلستان
حدود یک ماه از سیل در برخی شهرها و روستاهای استان گلستان می‌گذرد، اما هنوز نشانه‌های آن باقی مانده است. دو روستای « میرزا علی یلقی» و «سلاق‌یلقی» از توابع شهرستان آق‌قلا در سیل فروردین ماه، دچار آسیب‌های زیادی در ساختمان‌ها، زمین‌های کشاورزی و مدرسه شده‌اند. یکی از مهم‌ترین مشکلات فعلی مردم این روستاها، باقی‌مانده‌های گل و لای و فاضلاب است.
10 دلیل مهم برای خوردن پروتئین‌ها
مطالعات زیادی نشان داده‌اند رژیم‌های غذایی پُرپروتئین، برای کاهش وزن و سلامت متابولیسم اهمیت دارند.
کری‌خوانی هواداران سپاهان برای استقلال و پرسپولیس
تغییر زمان دربی خوزستان
تیم منتخب مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا+عکس
جلسه هیأت مدیره پرسپولیس با اسپانسر
نامه‌ تهدیدآمیز برانکو صحت دارد؟
عدم حضور سرمربی سپیدرود در نشست خبری دیدار با پارس جنوبی
بودیمیر انتظارات را برآورده نکرد
درگیری شدید پلیس مراکش با هواداران فوتبال
دایی مقصر باخت مقابل پرسپولیس را کنار گذاشت
گل‌محمدی: بازی سختی‌ مقابل نساجی داریم