فرشاد احمدزاده: توانایی بازی در تیم ملی را دارم

02:10 ۱۵۶ روز و ۲۱ ساعت پیش افکار نیوز 238 0
فرشاد احمدزاده: توانایی بازی در تیم ملی را دارم

بازیکن سابق پرسپولیس و فعلی اسلاسک وروسلاو گفت: چند وقت پیش پلیس برای یک دیدار معمولی به در خانه من آمد و از من کارت شناسایی خواست. مجبور شدم به او بگویم فرشاد هستم.

افکار نیوز

به گزارش افکارنیوز،سایت gazetawroclawska لهستانمصاحبه مفصلی با فرشاد احمدزاده بازیکن سابق پرسپولیسانجام داده و با او در مورد مسائل مختلفی صحبت کرده است که در ادامه می‌خوانید.
احمدزاده به عنوان جایگزین یاکوب کوچسکی به اسلاسک وروسلاو آمد، اما تا به اینجا عملکرد درخشانی نداشته است. در پاییز، او به خاطر مصدومیت و ناآمادگی از تیم کنار گذاشته شد، اما در
زمستانو با آمدن مربی جدید، توانست توانایی‌هایش را نشان دهد و در ۴ بازیدوستانه ۳ گل زد و نشان داد این روز‌ها کاملاً آماده است. 
*با گذشت نیم‌فصل از حضور در لهستان آیا مردم در خیابان شما را می‌شناسند؟هنوز نه (می‌خندد). چند وقت پیش پلیس برای یک دیدار معمولی به در خانه من آمد و از من کارت شناسایی خواست. مجبور شدم به او بگویم فرشاد هستم. 
*نیم‌فصل حضورتان در یک لیگ جدید را چطور ارزیابی می‌کنید؟ از حضور در اینجا خوشحالید؟‌نمی‌توانم تنها راجع به عملکرد خودم قضاوت کنم. برای من مهم است که من در مجموعه تیم مفید باشد و در این زمینه چندان کارنامه مثبتی نداریم. در حال حاضر تیم چهاردهم هستیم و هر بازی برای ما مثل یک فینال است و در مورد عملکرد خودم، دوست دارم به قدری خوب باشم که شرایط تیم را بهتر کنم. 
* در شرایطی هستید که می‌توانید لیگ لهستان را ارزیابی و با لیگ ایرانمقایسه کنید. چه تفاوت‌هایی بین دو لیگ وجود دارد؟
به نظرم باید فوتبال اروپارا با آسیا مقایسه کنیم. سطح
فوتبالدر اروپا کاملاً متفاوت است. بسیار سریع‌تر و فیزیکی‌تر است. 
* شما به عنوان یک بازیکن تکنیکی به لهستان آمدید، اما پاولوفسکی (مربی سابق وروسلاو) گفت تنها بازی تکنیکی کافی نیست و باید روی قدرت بدنی خود هم کار کنید. آیا از نظر بدنی قوی‌تر شده‌اید؟
بله، در طول فصل به سختی تمرین کردم زیرا در تابستان فرصت آماده‌سازی نداشتم، اما به طور کامل در تعطیلاتزمستانی تمرین کردم و برای ادامه لیگ آماده‌ام. 
*در اولین بازی خود حرکت تکنیکی خوبی انجام دادید که در فضای مجازیپخش شد، چرا دیگر از این حرکات نمی‌کنید؟‌نمی‌توانم به آن شکل بازی کنم زیرا هنگامی که نتیجه مسابقه به نفع تیم نیست، انجام چنین حرکاتی بی‌احترامی به هواداران است. این حرکات زیبا هستند، اما تأثیری در نتیجه بازی ندارند. به همین خاطر ترجیح می‌دهم نیرویم را برای دویدن بیشتر نگه دارم، اما اگر به مسیر برد برگردیم، به هواداران اطمینان می‌دهم باز هم حرکات
زیباییبزنم. 
*به خاطر عدم حضور در دفاع تیمی از شما انتقاد می‌شد. آیا این کمبود در بازی خود را اصلاح کردید؟
بله. این موضوع هم به قدرت بدنی برمی‌گشت که باید بهتر می‌کردم. با آمدن مربی جدید، در حال تمرین برای حرکت از فاز دفاع به حمله هستیم. با ۱۱ نفر حمله می‌کنیم و در دفاع هم در کنار هم هستیم. 
*کار کردن کنار لاویکا (مربی جدید اسلاسک وروسلاو) چگونه است؟او مربی بزرگی است. او به همه توضیح داد که از هر بازیکن چه انتظاری دارد. اسلاسک باید در
جدولرده‌بندی صعود کند. 
*آیا دوستان و بستگانتان بازی‌های شما را تماشا می‌کنند؟بله. گاهی اوقات بازی‌های مرا تماشا می‌کنند، اما خانواده‌ام خیلی پیگیر مسابقات هستند. 
*هنگامی که به اسلاسک آمدید، در لیست رزرو تیم ملیبودید و حالا شرایط اندکی برایتان پیچیده شده است... 
شرایط قطعاً متفاوت خواهد بود زیرا در حال حاضر تیم ملی مربی ندارد. می‌دانم که بازی‌های من دیده می‌شود، اما در چندین بازی آخر نیم‌فصل اصلاً بازی نکردم. معتقدم اگر دوباره برای اسلاسک به میدان بروم، می‌توانم به تیم ملی دعوت شوم و بازی کنم. 
*به عنوان اولین ایرانی تاریخ لیگ لهستان، آیا بازی در این لیگ را به ایرانی‌ها توصیه می‌کنید؟قطعاً، بازی در لهستان فرصت بزرگی برای پیشرفت است. همان‌طور که گفتم، شرایط بازی در لهستان با ایران کاملاً متفاوت است. بازیکنان ایرانی زیادی این روز‌ها به اروپا می‌آیند و به
بلژیکو هلندمی‌روند، اما لهستان جای خوبی برای شروع بازی در اروپاست. 
*قرارداد شما در پایان فصل تمام می‌شود، آیا می‌خواهید در وروسلاو بمانید؟در آخر فصل در این مورد تصمیم می‌گیرم. اگر شرایط مساعد باشد، قطعاً به ماندن در لهستان فکر می‌کنم.
 


گروه های زیر مجموعه ورزشی

دنیای ورزش
دنیای ورزش

آخرین اخبار

صفتى که جامع تمام عیب‌هاست
بخیل‌ کسی‌ است‌ که‌ حاضر نیست‌ از مال‌، علم‌ و سایر نعمت‌هایی که‌ خدا به‌ او عطا کرده‌ در جایی‌ که‌ عقل‌ و شرع‌ آن‌ را مطلوب‌ می‌داند انفاق‌ کند و دیگران‌ را از آن‌ نعمت‌ بهره‌مند کند.
هاشمی تابع تصمیمات دولت شد
محسن هاشمی در همایش شورایاری‌ها تاکید کرد: تاکنون، تصمیمی از سوی وزارت کشور یا دولت برخلاف این موضوع به ما ابلاغ نشده و این انتخابات روز چهارم مرداد برگزار می‌شود.
واکنش حماس به دیدار صمیمانه وزیر خارجه بحرین با همتای صهیونیستش
حماس به دیدار صمیمانه وزیر خارجه بحرین با همتای صهیونیستش واکنش نشان داد.
آذری جهرمی: رویای ایران هوشمند در حال تحقق است
ایتنا - در این بزرگترین رویداد فناوری اطلاعات کشور هیئت‌های مختلفی از کشورهای چین، آذربایجان، عراق، ارمنستان، روسیه، ترکیه، قطر و افغانستان حضور دارند.
ارایه ٨۴ سرویس دفاتر خدمات الکترونیک شهر در الکامپ 25
ایتنا - مدیرعامل موسسه فناوران شهر از ارائه خدمات در میز خدمت الکترونیک شهرداری تهران در نمایشگاه الکامپ ۲۰۱۹ خبر داد و گفت: تمامی ۸۴ سرویس دفاتر خدمات الکترونیک شهر در الکامپ ۲۰۱۹ قابل ارائه است.
آیا ارز می‌تواند تک نرخی باشد؟
بطور خاص درباره ایران ، با توجه به جنس، کیفیت، اندازه، منشا، مصرف و دهها پارامتر دیگر، نرخ برابری ریال با ارز خارجی، قیمتهای متفاوتی در آن واحد قابل طرح است.
حاشیه‌هایی از الکامپ بیست و پنجم از نگاه خبرنگار ایتنا
ایتنا - گزارش اختصاص خبرنگار ایتنا را از روز اول و دوم نمایشگاه بین‌المللی الکامپ بیست و پنجم بخوانید.
استقلال با 3 بازیکن تکمیل می‌شود
تیم فوتبال استقلال جزو اولین تیم هایی بود که تمرینات خود را برای شروع لیگ هجدهم آغاز کرد اما کمبود بازیکن مشکلی بود که از روز اول در تمرینات آبی پوشان وجود داشت.
امیدوارم باز هم به تیم ملی دعوت شوم
مهدی امینی، دروازه‌بان تیم فوتبال پیکان تأکید کرد که در فصل جدید لیگ برتر رقابت سختی با وحید شیخ‌یسی خواهد داشت.
رونمایی از نسخه موبایلی پرونده سلامت الکترونیکی
ایتنا - نسخه موبایلی پرونده سلامت الکترونیکی با حضور «حمیدرضا صفی‌خانی» رئیس مرکز مدیریت آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت و «پیرحسین کولیوند» رئیس سازمان اورژانس کشور در نمایشگاه الکامپ رونمایی شد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

ابراهیمی: حالا پرسپولیس سروش را نمی‌خواهد!
مربی پیشین پرسپولیس با اشاره به قرار گرفتن نام سروش رفیعی و شایان مصلح در لیست مازاد این تیم، گفت: نباید گابریل کالدرون و کادر فنی پرسپولیس را در تنگنا قرار داد.
بهاره رهنما در چالش پیری- عکس
بهاره رهنما با این عکس در چالش پیری شرکت کرد.
هاشمی تابع تصمیمات دولت شد
محسن هاشمی در همایش شورایاری‌ها تاکید کرد: تاکنون، تصمیمی از سوی وزارت کشور یا دولت برخلاف این موضوع به ما ابلاغ نشده و این انتخابات روز چهارم مرداد برگزار می‌شود.
واکنش حماس به دیدار صمیمانه وزیر خارجه بحرین با همتای صهیونیستش
حماس به دیدار صمیمانه وزیر خارجه بحرین با همتای صهیونیستش واکنش نشان داد.
استقلال با 3 بازیکن تکمیل می‌شود
امیدوارم باز هم به تیم ملی دعوت شوم
کالدرون و باشگاه پرسپولیس در یک چالش جدید
استقلال جانشین برای پاتوسی می‌خواهد؟
دومین بازی تدارکاتی پرسپولیس هم لغو شد
قطر فرصت بازی با شاگران ویلموتس را ندارد
ویکتور والدز سرمربی تیم جوانان بارسلونا شد +عکس
دبیر باید کرسی‌های از دست رفته ایران را برگرداند- او به تنهایی نمی‌تواند کارها را پیش ببرد
استقلال سومین باشگاه پردرآمد آسیا
ژاوی هرناندز  سرمربی السد قطر شد