اطلاعات کامل ایران از نشست لهستان-پرتاب ماهواره-احضار سفیر ایران در انگلیس و...

14:50 ۳ روز و ۱۲ ساعت پیش ایسنا 35 0
اطلاعات کامل ایران از نشست لهستان-پرتاب ماهواره-احضار سفیر ایران در انگلیس و...

آغاز دومینوی فروپاشی ایالت متحده، مصوبه کمیسیون تلفیق برای خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس، تشکیل کمیته مشترک هماهنگی لایروبی اروندرود بین ایران وعراق، به زودی، واکنش وزارت خارجه لهستان به احضار کاردارش در تهران، محکومیت دریافت کنندگان ۱۲ میلیون دلار و ۷ میلیون روپیه ارز دولتی و... از جمله گزیده اخبار سیاسی ایسنا در روز دوشنبه، بیست و چهارم دی ماه ۱۳۹۷ است.

ایسنا

به گزارش ایسنا، رییس سازمان بسیج مستضعفین  در مراسم اختتامیه جشنواره رسانه‌ای ابوذر گفت:دومینوی فروپاشی ایالت متحده آغاز شده است؛ خودزنی نکنیم؛ در خانه اروپایی ها و آمریکایی ها چیزی نخواهند داد. بعضی ها این در را زیاد می کوبند، چیزی در آن جا نیست.

اطلاعات کامل ایران از نشست لهستان-پرتاب ماهواره-احضار سفیر ایران در انگلیس و...

رییس جمهور در جمع مردم گنبدکاوس با اشاره به اینکه در روزهای آتی دو ماهوراه به فضا پرتاب خواهیم کرد اظهار کرد:‌ماهواره پیام به زودی توسط ماهواره بر ساخت داخل به فضا پرتاب خواهد شدو در ۶۰۰ کیلومتری زمین قرار می‌گیرد. هم ماهواره و هم ماهواره بر توسط جوانان و دانشگاهیان کشورمان به ویژه دانشگاه امیرکبیر ساخته شده است.

همچنین معاون اول رییس جمهور در مراسم اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره تحقیقات علوم پزشکی رازی با اشاره به نقش جامعه پزشکی در برون رفت از مشکلات و تنگناهای پیش‌روی کشور، گفت: امروزجامعه پزشکی علاوه بر توانمندی علمی از سرمایه اجتماعی خوبی نیز برخوردار هستندکه با اتکا به این دو می‌توانند کمک بسیاری برای عبور از کشور از تنگناهای پیش‌رو کنند.

اطلاعات کامل ایران از نشست لهستان-پرتاب ماهواره-احضار سفیر ایران در انگلیس و...

آخرین اخبار از سقوط هواپیمای۷۰۷

ارتش:علت سقوط هواپیمای باربری ۷۰۷ در دست بررسی است

جدیدترین خبرها از حادثه هواپیمای ۷۰۷

استقرار تیم پزشکی قانونی در محل حادثه سقوط هواپیمای ۷۰۷

انتقال ۱۵ جسد هواپیمای ارتش به پزشکی قانونی استان البرز+ اسامی

***

اطلاعات کامل ایران از نشست لهستان-پرتاب ماهواره-احضار سفیر ایران در انگلیس و...

حسام الدین آشنا در گفت و گویی به مناسبت چهل سالگی انقلاب گفت: چهلمین سالگرد انقلاب ایام خوبی است برای اینکه ارزیابی‌هایی در این زمینه انجام شود که ما چقدر توانستیم به حرکتی که منجر به انقلاب و جمهوری اسلامی شد، وفادار بمانیم. وی در بخشی از این گفت و گو در مورد اعتراضات ۹۶ و نوع برخورد حاکمیت گفت:نوع برخورد حاکمیت با اعتراضات دی ماه سال ۹۶ نسبت به همه تاریخ جمهوری اسلامی پخته‌تر بود.

اطلاعات کامل ایران از نشست لهستان-پرتاب ماهواره-احضار سفیر ایران در انگلیس و...

نایب رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۸ از مصوبه این کمیسیون برایخصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیسو عرضه ماهانه نفت خام و میعانات گازی در بورس انرژی خبر داد.

همچنین یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در توضیح سرنوشت طرح تحول سلامت با تغییر وزیر بهداشت، با تاکید بر این‌که «اجرای طرح تحول سلامت با حمایت مجلس با قوت و قاطعیت ادامه خواهد داشت»، گفت که در حال حاضر بودجه برای اجرای طرح تحول در سال آینده کافی است و حتی زیاد هم است.

اطلاعات کامل ایران از نشست لهستان-پرتاب ماهواره-احضار سفیر ایران در انگلیس و...

محمد جواد ظریف که در سفر رسمی به عراق به سر می‌برد در جمع خبرنگاران با اشاره به دیدارهای روز گذشته‌اش با تعدادی از مقامات عالی‌رتبه عراق  اظهار کرد: در جریان مذاکرات با وزیر امور خارجه و نخست‌وزیر عراق دو کشور به این توافق رسیدند کهکمیته مشترک هماهنگی لایروبی اروندرود بین ایران و عراقهرچه زودتر تشکیل شود.

در همین رابطه یکی از اعضای کمیسیون روابط خارجی عراق با اشاره به اینکه سفر وزیر خارجه ایران مورد استقبال گسترده دولت جدید عراق قرار گرفت، افزود:سفر ظریف بسیار مهم است و تحولات خاصی به دنبال خواهد داشت.

همچنین نخست‌وزیر عراق در جریان دیدار با وزیر خارجه کشورمان با اشاره به اینکهعراق خواستار آینده‌ای بهتر در روابط دوجانبه با ایران است، از موفقیت‌آمیز بودن سفر رئیس جمهور عراق به تهران اظهار خشنودی کرد.  عادل عبدالمهدی در این دیدار برخواست مردم و دولت عراق برای داشتن بهترین روابط با ایرانو بهره گیری حداکثری از  ظرفیت های دو کشور تاکید کرد.

در ادامه وزارت خارجه عراق در بیانیه‌ای اعلام کرد کهوزیران خارجه ایران و عراقدر رابطه با روابط دوجانبه، مسائل مورد اهمیت دو کشور همسایه، وضعیت کنونی منطقه و همچنین اجرایی کردن توافق های امضا شده میان دو کشور بحث و گفت‌وگو کردند.

اطلاعات کامل ایران از نشست لهستان-پرتاب ماهواره-احضار سفیر ایران در انگلیس و...

سخنگوی وزارت خارجه در نشست خبری با اصحاب رسانه گفت: مااز برخی از اظهار نظرها در افغانستان در مورد مذاکرات ایران و طالبان تعجب می‌کنیمدر حالیکه همانطور که قبلا نیز گفتم ما از قبل به دولت افغانستان در این زمینه اطلاع داده بودیم و بعد از آن نیز به آنها گزارش دادیم برخی از این موضع‌گیری‌ها که در این ارتباط انجام شده برای ما قابل فهم نیست و مشخص نیست که آیا این صحبت‌ها شخصی بوده یا نه؟ بهرام قاسمی در ادامه این نشست در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا ایران اطلاعی از محتوای دعوتنامه‌های نشست ورشو و اینکه برای چه کشورهایی ارسال شده، دارد یا خیر، گفت:ما اطلاعات کاملی در مورد این نشست از طرق مختلف دریافت کرده‌ایم. در مورد اهداف و اقداماتی که برخی کشورها علاقمند هستند در این نشست دنبال کنند اطلاع داریم.

منابع رسانه‌ای انگلیسی اعلام کردند که وزارت امورخارجه این کشورسفیر ایران در لندن را در ارتباط با پرونده نازنین زاغری احضار کرد.نازنین زاغری در آوریل 2016 به اتهام جاسوسی در تهران بازداشت شد و از آن زمان تاکنون در زندان به‌سر می‌برد.

همچنین یک عضو خاندان سلطنتی عربستان سعودی از تصمیم آمریکا برای خروج نظامیان این کشور از خاک سوریه انتقاد کرد و گفت:خروج آمریکا از سوریه باعث تقویت ایران، روسیه و بشار اسد می‌شود.

اطلاعات کامل ایران از نشست لهستان-پرتاب ماهواره-احضار سفیر ایران در انگلیس و...

آیت الله آملی لاریجانی در جلسه مسئولان عالی قضایی با تاکید بر معیت نظام جمهوری اسلامی و نهادهای آن،تخریب نهادهای نظام را به منزله تخریب اصل نظام دانستو در عین حال از مسئولان خواست که با حسن تدبیر و حرکت در چارچوب‌های قانونی، ‌مانع از بهانه دادن به دست دشمن شوند.

همچنین مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس از رسیدگی به ۳ پرونده تخلف ارزی ومحکومیت دریافت کنندگان ۱۲ میلیون دلار و ۷ میلیون روپیه ارز دولتیخبر داد و در این باره گفت: فردی که با تاسیس یک شرکت جعلی تجاری اقدام به اخذ بیش از ۷ میلیون دلار ارز دولتی از یک بانک دولتی و فروش ارزهای دریافتی در بازار آزاد کرده بود؛ توسط شعبه پنجم این اداره کل، به تعلیق کارت بازرگانی به مدت ۶ ماه و استرداد مبلغ ۷ میلیون دلار به بانک شاکی محکوم شد.


گروه های زیر مجموعه سیاسی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

خادم الشریعه: برای شطرنج خیلی هزینه کردم
سارا سادات خادم‌الشریعه می‌گوید که تاکنون خیلی برای این شطرنج هزینه مربی و سفر داده‌است.
پاسخ مشترک بازیکنان پرسپولیس به کی‌روش
بازیکنان پرسپولیس که اکنون در اردوی دوحه به سر می‌برند، نسبت به اتهاماتی که امروز سرمربی تیم ملی متوجه‌شان کرد واکنش نشان دادند.
معز علی بیخ گوش رکورد علی دایی
گلزن تیم ملی قطر تنها یک گل با رکورد علی دایی در جام ملت‌های آسیا فاصله دارد.
کنایه فردوسی‌پور به ده‌نمکی روی آنتن زنده
عادل فردوسی پور در هنگام گزارش دیدار عربستان-قطر کنایه ای به ده نمکی و اظهارات او درباره برد پرگل ایران مقابل یمن زد که در این ویدئو می بینید.
واکنش مجید جلالی به جنجال کی‌روش
سرمربی سابق پیکان از هواداران فوتبال خواست با توجه به شرایط کنونی تیم ملی نسبت به صحبت‌های کارلوس کی‌روش سکوت کنند.
لوانته همچنان به دنبال شکایت از بارسلونا
علی رغم سپری شدن مهلت قانونی، باشگاه لوانته همچنان قصد دارد از بارسلونا به دلیل استفاده از بازیکن غیرقانونی در دیدار دو تیم در کوپا دل ری شکایت کند.
روزنامه نگار افشاگر فساد در غنا به قتل رسید
براساس اعلام پلیس شهر آکرا پایتخت جمهوری غنا، روزنامه نگار مخفی که به افشای فساد مالی در فوتبال آفریقا کمک کرده بود، به ضرب گلوله کشته شد.
صعود ویتنام تنها به خاطر دو کارت زردِ کمتر
دو تیم لبنان و ویتنام در حالی که تمام اعدادشان در جدول مشابه هم بود تنها به خاطر دو عدد کارت زردی که لبنان بیشتر از ویتنام دریافت کرده بود از صعود به مرحله یک هشتم نهایی جام ملت های آسیا باز ماند.
آمار جالب جام ملت‌ها در پایان دور گروهی
در پایان دور گروهی جام ملت های آسیا در امارات، ایران در کنار کشور های شرق آسیا خود را مدعی قهرمانی نشان می‌دهد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

خادم الشریعه: هدفم حضور در جمع ۱۰ نفر برتر جهان است- برای شطرنج خیلی هزینه کردم
سارا سادات خادم‌الشریعه می‌گوید که تاکنون خیلی برای این شطرنج هزینه مربی و سفر داده‌است.
خادم الشریعه: برای شطرنج خیلی هزینه کردم
سارا سادات خادم‌الشریعه می‌گوید که تاکنون خیلی برای این شطرنج هزینه مربی و سفر داده‌است.
جلالی سرمربی نساجی مازندران شد
سرمربي تيم فوتبال نساجي مازندران مشخص شد.
آزمون: فرقی نمی‌کرد ۶ گل بزنیم یا مساوی کنیم
سردار آزمون مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: در صدر جدول بودیم و فرقی نمی‌کرد به عراق ۶ گل بزنیم یا اینکه نتیجه صفر-صفر یا ۱۰ -۱۰ رقم بخورد.
۵ سکانس از جدال‌های ایران با عمان
عمان، حریف ایران در مرحله یک هشتم نهایی، رقیبی آشنا برای فوتبال ایران محسوب می‌شود و تیم ملی خاطرات تلخ و شیرین زیادی برابر این تیم داشته است.
رسانه‌ها دستاوردهای انقلاب را برای نسل جوانان تبیین کنند
نکوداشت سالگرد ارسال نامه‌ امام خمینی به گورباچف
مجلس خبرگان در اهمیت فضای مجازی بیانیه داد
گفته بود انگلیس‌ها خیلی خطرناکند
آیت الله جنتی: تهدیدات فضای مجازی را باید به فرصت تبدیل کرد
شماره جدید «خط حزب‌الله» منتشر شد
واکنش‌ها درباره ماهواره پیام-اظهارات اژه‌ای درباره رییس بعدی قوه قضاییه-نامه خرازی به جهانگیری
واکنش روحانی به سفر پمپئو به منطقه-نظراتی درباره استانی شدن انتخابات-اولین دادگاه بانک سرمایه
مسئولان نقاط ضعف و خطاهای احتمالی را شناسایی و پیگیری کنند
رییس دفتر رهبر انقلاب از آیت الله مومن عیادت کرد