آخرین وضعیت پاسخگویی دستگاه‌ها برای دسترسی به اطلاعات + جدول

16:23 ۱۸۵ روز و ۱ ساعت پیش ایسنا 334 0
آخرین وضعیت پاسخگویی دستگاه‌ها برای دسترسی به اطلاعات + جدول

وزارت کشور، وزارت بهداشت و بانک مرکزی در صدر پر درخواست‌ترین دستگاه‌ها در سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات قرار گرفتند.

ایسنا

به گزارش ایسنا، تعداد ۶۵۵۷ درخواست تاکنون در سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات توسط مردم ثبت شده که از این میان اسامی ۱۰ دستگاه پر درخواست در سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات منتشر شده است.

وزارت کشور با ۳۰۰، وزارت بهداشت با ۲۰۷ و بانک مرکزی با ۲۰۳ درخواست، سه دستگاه اول پردرخواست بودند.

وزارت کشور با توجه به تعداد درخواست‌ها (۳۰۰ درخواست)، بیشترین تعداد پاسخگویی ( ۲۸۵ پاسخ) را داشته است. پس از وزارت کشور، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به ۱۹۹ درخواست از میان ۲۰۷ مورد و بانک مرکزی هم به کل درخواست‌ها ( ۲۰۳ درخواست) پاسخ داده است.

همچنین وزارت امور خارجه با پاسخگویی ۱۸۸ درخواست از میان ۱۹۰ درخواست و کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات با پاسخگویی ۱۸۵ مورد از میان ۱۸۸ درخواست، در رتبه‌های چهارم و پنجم قرار گرفته‌اند.

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هم از میان ۱۷۱ درخواست به ۱۶۰ مورد، وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی از میان ۱۶۹ درخواست به ۱۶۴ مورد و استانداری هرمزگان به کل ۱۶۶ درخواست پاسخ داده‌اند.

همچنین وزارت امور اقتصادی و دارایی با پاسخگویی به کل ۱۵۰ درخواست و سازمان برنامه و بودجه کشور هم با پاسخگویی ۱۴۷ درخواست از میان ۱۴۸ مورد، در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

آخرین وضعیت پاسخگویی دستگاه‌ها برای دسترسی به اطلاعات + جدول


گروه های زیر مجموعه فرهنگی هنری

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

نمایندگان، وزیر را صدا می‌زنند که ˮآن معدن را به من یا به فرزند و داماد من بدهˮ- برخی رد صلاحیت شده‌ها خیال می‌کنند ما از تخلفاتشان اطلاع نداریم
عضو فقیه شورای نگهبان گفت: من بی پروا می‌گویم؛ نمایندگان هم می‌خواهند بشنوند میان برخی از نمایندگان با وزرا ساخت و پاخت‌هایی وجود دارد.
سروش جمشیدی و چالش پیر شدن عینکش!- عکس
سروش جمشیدی عکس زیر را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.
مقابله با فشارخون و سرطان با پیاز
مطالعات جدید دانشمندان نشان می‌دهد پیاز منافع زیادی برای بدن دارد و استفاده از آن در رژیم غذایی ضروری است.
برآورد اولیه خسارت آتش‌سوزی دیشب میدان حسن‌آباد
معاون میراث‌فرهنگی تهران گفت: بیش از ۲میلیارد تومان برآورد اولیه میزان خسارت آتش سوزی به بنای تاریخی میدان حسن آباد است.
گران‌ترین کشورهای اروپایی برای زندگی
طی بررسی‌های صورت گرفته هزینه‌های زندگی در کشورهای شمالی و غربی اروپایی به طرز محسوسی بیشتر از هزینه‌های زندگی در کشورهای شرقی و جنوبی بوده است.
تولید روزانه 9 هزار تن پسماند در شهر تهران
حسن خلیل آبادی عضو شورای شهر تهران اظهار کرد: روزی 9 هزار تن پسماندهای شهر تهران از ایستگاه های مختلف جمع آوری می شوند و هر روز 100 تریلی به مدت سه بار پسماندهای تهران را در نزدیک آراد کوه در اطراف کهریزک تخلیه می کنند.
آتش‌نشانی ایستگاه حسن‌آباد چرا از ماجرای حریق انبار باخبر نشد؟
سخنگوی آتش‌نشانی تهران به چند ابهام ایجادشده درباره آتش‌سوزی در میدان حسن‌اباد پاسخ داد.
نجات یک دختر جوان از خودکشی از روی پل+ تصاویر
معاون هماهنگ‌کننده پلیس راهور فاتب از نجات یک خانم از خودکشی بر روی پل هجرت خبر داد.
چه کسی جانشین آمانو می‌شود؟
دیپلمات‌های آگاه از تصمیم مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای کناره گیری زودتر از موعد از این مسئولیت خبر می‌دهند.
احتمال ریزش بنای تاریخی میدان حسن‌آباد
با توجه به آتش سوزی بخشی از بنای تاریخی میدان حسن آباد در شب گذشته و سُست شدن این بنا بر اثر پاشیدن آب، احتمال ریزش ساختمان وجود دارد و هم اکنون تردد در این ساختمان از سوی شهرداری منطقه ۱۱ ممنوع شده است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

تمهیدات شهرداری تهران برای برگزاری مراسم اربعین حسینی
مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری و رئیس ستاد اربعین شهرداری تهران به همراه هیأتی برای بررسی و حل مشکلات مربوط به اربعین به عراق سفر کرد.
برخورد پلیس با برگزار کنندگان عروسی‌های مختلط
معاون نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: با برگزار کنندگان عروسی‌ها مختلط در تهران برخورد جدی داریم چراکه بارها جلسات توجیهی برای این افراد برگزار کردیم.
سردار آزمون در لیست خرید تیم ایتالیایی
رسانه های روسی اعلام کردند تیم لاتزیو ایتالیا علاقه‌مندی دوباره خود را برای جذب سردار آزمون، مهاجم ایرانی تیم زنیت سن‌پترزبورگ ابراز کرده ست.
چه کسی جانشین آمانو می‌شود؟
دیپلمات‌های آگاه از تصمیم مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای کناره گیری زودتر از موعد از این مسئولیت خبر می‌دهند.
وقتی نجمه جودکی پیر می شود- عکس
نجمه جودکی عکس زیر را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.