معرفی محصولات بادی ارزشمند و به‌صرفه برای خانواده‌های ایرانی

15:46 ۶۵ روز و ۱۱ ساعت پیش ایسنا 608 0
معرفی محصولات بادی ارزشمند و به‌صرفه برای خانواده‌های ایرانی

اگر فقط کمی از روزمرگی‌های موجود در دنیای امروزی فاصله گرفته و به صورت دقیق‌تر نگاهی به دست آوردهای بشری در طی چند دهه اخیر بیاندازیم، به وضوح قابل مشاهده است که زندگی امروزه ما پر از رویاهایی است که روزی در فکر انسانی دیگر پرورده شده و کم کم شکلی واقعی و ملموس به خود گرفته است.

ایسنا

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام سایت اینتکس، اکنون وسایلی در دسترس ما هستند که نه تنها امکان ساخت آن‌ها تا همین سال‌های اخیر وجود نداشت، بلکه امکان خلق آن‌ها در آینده‌ای نزدیک نیز بسیار بلند پروازانه و نشدنی است. برای درک بهتر این مطلب می‌توانیم به یکی از این وسایل یعنی تخت خواب بادی اشاره ای داشته باشیم. چه کسی فکرش را می‌کرد که تخت خوابی ساخته شود که بتوان آن را در یک جعبه کوچک و در فضایی بسیار محدود جا داد؟ شرکت‌هایی نظیر اینتکس سال‌ها است به تولید انواع محصولات بادی مشغول هستند و با هزینه‌های زیادی که هر ساله در بخش تحقیقاتی خود سرمایه گذاری می‌کنند، روز به روز بر کیفیت محصولات خود افزوده و امیدوارند تا بتوانند با تولید محصولاتی جدید و کاربردی، به بخش بزرگتری از مشتریان در سر تا سر جهان خدمات خود را ارائه دهند.

معرفی محصولات بادی ارزشمند و به‌صرفه برای خانواده‌های ایرانی

زندگی امروزی فارغ از معایب و سختی‌هایی که با خود برای بشر نوین به همراه داشته است، ترکیبی از عجیب‌ترین و خلاقانه‌ترین پیشرفت‌هایی است که بشر توانسته است در چند دهه اخیر به دست آورده و شکل زندگی خود را به کلی دگرگون سازد. یکی از این پیشرفت‌ها که با ترکیب علوم مختلف حاصل شده، تولید انواع محصولات بادی می‌باشد. این محصولات به لطف علم شیمی نوین و با بهره‌گیری از موادی به نام پی وی سی نرم و یا وینیل تولید شده‌اند که علاوه بر استفاده تفریحی، احتمالا یک یا چند نیاز اساسی را نیز برآورده می‌سازند. چه کسی فکرش را می‌کرد که یک روز وسیله‌ای را از یک جعبه کوچک خارج کرده و با یک پمپ باد بتوانید آن را آماده استفاده کنید. استفاده از این تکنولوژی تا همین چند دهه گذشته بیشتر به داستان‌های هزار و یک شب و اسطوره‌های قدیمی می‌ماند و در ذهن مثبت‌ترین افراد نیز چنین پدیده‌ای فرصت خود نمایی پیدا نمی‌کرد.

تشک بادی

تشک بادی وسیله ای بسیار کاربردی است که در موقعیت‌های متفاوتی می‌شود از آن استفاده کرد. یکی از موارد استفاده از این تشک‌ها برای آفتاب گرفتن و استراحت کردن روی آب می‌باشد. قابلیت شناور ماندن این نوع از تشک‌ها به شما امکان آن را می‌دهد تا روی آب شناور مانده و از اوقات خود لذت ببرید.تشک بادیرا می‌توان در خارج از آب نیز به کار برد. در واقع موارد استفاده متعددی برای این محصول وجود دارد. مثلا در سفرهای کمپینگ که به دل طبیعت می‌روید می‌توانید این محصول را با خود برده و در دل طبیعت کمی راحت‌تر باشید. این تشک‌ها ارتفاع کمی از زمین دارند و می‌توانند احساس کلی بهتری را در حین استراحت در سفر برای شما ایجاد کنند. همچنین نمونه‌ای از تشک بادی برای خودروها ساخته شده که از آن می‌توانید در صندلی عقب خودروی شخصی خود استفاده کنید. این نوع تشک‌ها برای سفرهای جاده‌ای طولانی مدت مناسب هستند و به شما امکان آن را می‌دهند تا در قسمت‌هایی از مسیر خود قادر به استراحت در خودرو باشید. علاوه بر سفرهای کمپینگ و جاده‌ای از این محصولات می‌توان در منزل نیز بهره گرفت. نمونه‌هایی که برای منزل کاربرد دارد اصولا کمی بزرگتر و سنگین‌تر هستند، اما در نمونه‌های مسافرتی سعی بر آن بوده است تا حد ممکن از وزن آن کاسته شده و سبک‌تر شود.

تخت خواب بادی

شباهت تخت با تشک بادی بسیار زیاد است. این دو محصول اما کارکردهای متفاوتی دارند. تخت خواب بادی علاوه بر داشتن ارتفاعی بلندتر، بدنه بزرگتر و وزن بیشتر، به عنوان محصولی برای استفاده در محیط‌های سر بسته مناسب می‌باشد که به برق دسترسی دارند. البته یک تشک را می‌توانید بدون برق و با کمک یک پمپ باد دستی نیز راه اندازی کنید. همچنین ساختار داخلی تخت اصولا منسجم تر بوده و قابلیت تحمل وزن بیشتری را نیز دارا می‌باشد. این محصول از کاربردی‌ترین وسایلی به شمار می‌رود که در منزل و به عنوان تخت خواب مهمان‌ها می‌توان از آن استفاده کرد. به این ترتیب زمانی که مهمان داشتید فقط کافی است تاتخت خواب بادیرا از گوشه ای از کمد خود بیرون آورده به برق متصل نموده و در کمتر از ۱۰ دقیقه محل خواب مناسبی برای آنان ایجاد کنید. از دیگر مزایای این محصول قیمت پایین‌تر آن نسبت به مدل‌های تختخواب و تشک سنتی می‌باشد. به طوریکه تنها با پرداخت کسری از هزینه یک تخت و تشک خوشخواب صاحب مدل بادی آن خواهید شد. یک برتری بزرگ دیگر این نوع تخت نسبت به نمونه سنتی آن تصمیم گیری و انتخاب میزان نرمی و سفتی تخت می باشد. به این ترتیب با کمتر باد زدن آن تختی نرم تر و با باد بیشتر یک تخت صاف و سفت‌تر خواهید داشت. همانند تشک، تخت بادی نیز با ساختار های مختلفی ساخته می‌شود که از آخرین مدل‌های آن می‌توان به ساختار خوشخواب با تکنولوژی الیاف ابریشمی نام برد. از این محصول حتی به عنوان یک تخت خواب دائمی برای خود نیز می‌توانید استفاده کنید.

اسباب بازی بادی

محصولات بادی از روزهای اولیه به وجود آمدنشان به منظور ایجاد تفریح و سرگرمی ساخته شدند. جالب است بدانید که اولین محصول شرکت بین المللی اینتکس یک توپ بادی ساحلی است و از همانجا بود که پایه‌های یک صنعت تفریحی پر طرفدار ایجاد و مستحکم شد. اسباب بازی بادی شامل محصولات زیادی می‌شود. هر وسیله ای که صرفا جهت سرگرمی و تفریح ساخته شده باشد و دارای محفظه‌های باد و قابل باد کردن باشد شامل این دسته بندی است. به این ترتیب تنوع این دسته بندی موجب می‌شود تا از توپ بادی ساحلی گرفته تا مجموعه بازی بادی که ساختاری پیچیده‌تر داشته و خود از چندین وسیله بازی بادی تشکیل شده است را شامل شود. لازم به یاد آوری است که بسیاری از این اسباب بازی‌ها را می‌توان هم در محیط‌های آبی و هم در محیط منزل استفاده کرد. این وسایل بازی بسیار امن هم هستند. به این معنی که بازی کردن با آن برای کودکان هیچگونه خطر یا ایجاد حساسیتی به دنبال نخواهد داشت. چرا که پی وی سی به کار رفته در این وسایل بازی از جنس مرغوب بوده و برای پوست حساس کودکان به هیچ وجه ایجاد حساسیت نخواهد کرد. از طرفی وسایل بادی در بدترین حالت دچار پارگی می‌شوند و هیچگونه خطری را متوجه کودک نخواهند کرد.اسباب بازی بادیشامل گستره وسیعی از محصولات می شوند. از کیسه بوکس بادی گرفته تا مجموعه‌های بادی آبی و حیوانات بادی شناور روی آب، در زمان انتخاب گزینه‌های متعددی پیش‌روی شما خواهد بود.

جکوزی بادی

این هم از آن دسته وسایلی است که کمتر کسی فکر می‌کرد روزی نسخه بادی آن قابل عرضه شده و تجربه لذت‌بخش جکوزی آب گرم را برای همه با هزینه‌ای اندک در دسترس قرار دهد. جکوزی بادی برای آن دسته از افرادی که پول کافی برای ساخت یک جکوزی کلاسیک را نداشته و یا فضای مورد نیاز آن را در اختیار ندارند گزینه ای بسیار مناسب می‌باشد که امکان داشتن جکوزی را برای عده زیادی از مردم میسر کرده است. این وسیله تقریبا تمامی امکانات یک جکوزی شامل آب گرم و ماساژ با حباب را در اختیار خریدار قرار می‌دهد که در عین حال امکان جمع آوری، جا به جایی و حمل و نقل آسان را نیز دارد.جکوزی بادیبه مصرف کننده این امکان را می‌دهد تا بتواند محلی دنج را برای خود انتخاب کرده و همانجا از دراز کشیدن در آب گرم لذت ببرد. حالا چه این مکان در تراس منزل باشد و چه در یک اتاق سربسته، انتخاب کاملا به شما بستگی داشته و این امکان وجود دارد تا مادامی که به برق دسترسی داشته باشید بتوانید ازاین محصول استفاده کنید. از قضا وسیله ای نظیر جکوزی علاوه بر لذت وصف نا پذیری که از تجربه ماساژ با حباب به شما هدیه می کند، خواص درمانی فراوانی نیز داشته و می تواند موجب کاهش استرس و کاهش درد مفاصل شده و به سیستم گردش خون شما نیز به صورت چشمگیری کمک کند.

معرفی محصولات بادی ارزشمند و به‌صرفه برای خانواده‌های ایرانی

چادر مسافرتی

در بین لیست ضروری‌ترین وسایل مسافرتی می‌توان از چادر مسافرتی به عنوان مهم‌ترین وسیله در بین کمپرها و طبیعت گردها نام برد. این وسیله به عنوان سرپناهی مطمئن می‌تواند از شما در برابر عناصر طبیعی نظیر تابش خورشید و بارش باران محافظت کرده و پناهگاهی برای شما در حین استراحت به حساب آید. مجموعه کاملی از انواع چادر وجود دارد که هر کسی بنا به نیاز خود و می‌تواند محصول مورد نظرش را به راحتی پیدا کند. یک چادر با کیفیت شاید در ابتدای کار کمی هزینه روی دستان شما بگذارد اما قطعا در بلند مدت از بسیاری از هزینه‌های اقامتی شما کاسته و می‌تواند جلوی هزینه‌های اضافی‌تان را تا حد زیادی بگیرد. انواع مختلفی از این وسیله به منظور استفاده در مناطق مختلف طراحی شده است. برخی از مدل‌هایچادر مسافرتیبه منظور استفاده در سواحل طراحی شده‌اند که بیشتر روی محافظت از شما در برابر آب و تابش نور تمرکز دارند. برخی دیگر اما برای استفاده در شرایط سخت آب و هوایی نظیر کوهستان‌های سردسیری ساخته می شوند. این دسته تمرکز خود را روی عایق کردن، طراحی خاصی که به ثبات بیشتر چادر منجر شود و وزن سبک گذاشته اند. دسته دیگری از چادرها نیز هستند که برای پیک نیک‌ها و سفرهای تفریحی تولید می‌شوند که بیشتر به راحتی و فضای کافی برای تمامی افراد خانواده تمرکز دارند. به طور کلی بیشتر این محصولات را می‌توان در سه دسته‌بندی کلی از نظر ساختاری و پنج دسته‌بندی کلی از نظر ظاهری طبقه‌بندی کرد که هرکدام از این انواع دارای نقاط ضعف و قوت مختص به خود هستند. به لحاظ ساختاری چادرها می‌توانند فنری، عصایی و اتوماتیک باشند. حال آن که همین چادرها را می‌توان در یکی از اشکال هِرمی، ژئودزیک، خط الراسی، تونلی و گنبدی نیز دسته‌بندی کرد.

انتهای رپورتاژ خبری


گروه های زیر مجموعه از همه جا

از همه جا
از همه جا

آخرین اخبار

یک نفر در حوادث چهارشنبه سوری خوزستان فوت کرد
اهواز – ایرنا – رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: حوادث چهارشنبه سوری در این استان تا کنون، یک فوتی و هفت مصدوم داشته است.
مازندران چهارشنبه سوری نسبتا آرامی را پشت سر گذاشت
ساری - ایرنا - رئیس مرکز اورژانس مازندران با اشاره به کاهش چشمگیر مصدومان ناشی از چهارشنبه سوری امسال به نسبت سالهای اخیر گفت که 44 نفر نفر امشب مصدوم شدند .
پیشروی بطئی سیلاب به داخل شهر گنبد
گنبدکاووس - ایرنا - با طغیان رودخانه گرگانرود در برخی از مناطق حاشیه ای شهر گنبدکاووس در بخش شمالی این شهر، آب نفوذی، به صورت بطئی و بتدریج در حال پیشروی به داخل شهر است.
آسیب دیدگی بیشتر حادثه دیدگان چهارشنبه آخرسال البرز جزیی است
کرج - ایرنا- رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز با بیان اینکه طبق آمار اولیه شمار حادثه دیدگان چهارشنبه آخر سال امسال نسبت به پارسال کاهش نشان می دهد ، گفت: میزان آسیب دیدگی بیشتر این افرادسطحی گزارش شده است.
مصدومان چهارشنبه آخر سال در آذربایجان شرقی به 91 نفر رسید
تبریز- ایرنا - رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: تا ساعت 23 امشب در استان آذربایجان شرقی، 91 نفر در اثر حوادث چهارشنبه سوری مصدوم شدند.
تخلیه روستاهای در معرض سیلاب مازندران ادامه دارد
ساری - ایرنا - معاون عمرانی استاندار مازندران از تخلیه ساکنان چهار روستای در معرض سیلاب استان و اسکان موقت آنان خبر داد و گفت که تخلیه 2 روستای دیگر هم در برنامه قرار دارد.
حوادث چهارشنبه سوری در کرمان 2 مصدوم بر جا گذاشت
کرمان - ایرنا - مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کرمان گفت: حوادث چهارشنبه آخر سال دراین استان تاکنون 2 مصدومبر جا گذاشته است .
پایتختِ آرام تر به وقت چهارشنبه آخر سال
تهران- ایرنا- جسته گریخته، گهگاه صدای انفجار ترقه ها از کوچه خیابان های پایتخت به گوش می رسد اما این، چیزی از شادی و آرامش شهروندانی که شب چهارشنبه آخر سال را برای پاسداشت یک سنت کهن ایرانی به خیابان آمده اند نمی کاهد.
23 متخلف چهارشنبه سوری در پایتخت بازداشت شدند
تهران- ایرنا- رئیس پلیس پایتخت گفت: 23 نفر که امشب (چهارشنبه سوری) اقدام به مزاحمت برای دیگران و فعالیت مجرمانه کرده بودند در تهران بازداشت شدند.
سیل در خراسان شمالی جان 2 چوپان و 305 راس دام را گرفت
بجنورد - ایرنا- فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: وقوع سیل در شهرستان مانه و سملقان در غرب این استان دیشب و امروز به مرگ 2 چوپان و تلف شدن 305 راس دام روستاییان و عشایر این منطقه انجامید.

پر بازدید ترین اخبار امروز

یک نفر در حوادث چهارشنبه سوری خوزستان فوت کرد
اهواز – ایرنا – رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: حوادث چهارشنبه سوری در این استان تا کنون، یک فوتی و هفت مصدوم داشته است.
مازندران چهارشنبه سوری نسبتا آرامی را پشت سر گذاشت
ساری - ایرنا - رئیس مرکز اورژانس مازندران با اشاره به کاهش چشمگیر مصدومان ناشی از چهارشنبه سوری امسال به نسبت سالهای اخیر گفت که 44 نفر نفر امشب مصدوم شدند .
پیشروی بطئی سیلاب به داخل شهر گنبد
گنبدکاووس - ایرنا - با طغیان رودخانه گرگانرود در برخی از مناطق حاشیه ای شهر گنبدکاووس در بخش شمالی این شهر، آب نفوذی، به صورت بطئی و بتدریج در حال پیشروی به داخل شهر است.
آسیب دیدگی بیشتر حادثه دیدگان چهارشنبه آخرسال البرز جزیی است
کرج - ایرنا- رئیس مرکز فوریت های پزشکی استان البرز با بیان اینکه طبق آمار اولیه شمار حادثه دیدگان چهارشنبه آخر سال امسال نسبت به پارسال کاهش نشان می دهد ، گفت: میزان آسیب دیدگی بیشتر این افرادسطحی گزارش شده است.
فراز و نشیب فدراسیون فوتبال در سالی که گذشت
فدراسیون فوتبال روزهای پر فراز و نشیبی را در سال ۹۷ سپری کرد و ضمن رسیدن به عناوین مهم، در بخش‌های مختلفی هم با شکست مواجه شد.
کارنامه درخشان شرکت پارس سام پخش ایرانیان، در سالی که گذشت
موفقیت باشگاه خوشگذرونا در تولید محتوا از پیشنهادات خوشگذرونی سالم و خانوادگی
اختصاص هزینه هدایای تبلیغاتی برای آزادی زندانیان
جاذبه‌های سفر خاطره‌انگیز به لندن با تور انگلستان
شانس فروش بالای رحمان ۱۴۰۰ و متری شیش و نیم در اکران نوروزی
کار در منزل ایده‌ای پولساز برای کسب درآمد
کدام کشور برای سفر به جنوب شرق آسیا مناسب‌تر است؟
پایان سالی بی‌نظیر برای سهامداران بانک تجارت
برای حمایت از کالای ایرانی؛ گام بزرگ را این سو برداشت!
شناسایی ۳۰۰ منطقه خوش‌گذرونی تهران توسط تیم امور قراردادهای باشگاه خوشگذرونا