معرفی محصولات بادی ارزشمند و به‌صرفه برای خانواده‌های ایرانی

15:46 ۱۰ روز و ۲۰ ساعت پیش ایسنا 244 0
معرفی محصولات بادی ارزشمند و به‌صرفه برای خانواده‌های ایرانی

اگر فقط کمی از روزمرگی‌های موجود در دنیای امروزی فاصله گرفته و به صورت دقیق‌تر نگاهی به دست آوردهای بشری در طی چند دهه اخیر بیاندازیم، به وضوح قابل مشاهده است که زندگی امروزه ما پر از رویاهایی است که روزی در فکر انسانی دیگر پرورده شده و کم کم شکلی واقعی و ملموس به خود گرفته است.

ایسنا

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام سایت اینتکس، اکنون وسایلی در دسترس ما هستند که نه تنها امکان ساخت آن‌ها تا همین سال‌های اخیر وجود نداشت، بلکه امکان خلق آن‌ها در آینده‌ای نزدیک نیز بسیار بلند پروازانه و نشدنی است. برای درک بهتر این مطلب می‌توانیم به یکی از این وسایل یعنی تخت خواب بادی اشاره ای داشته باشیم. چه کسی فکرش را می‌کرد که تخت خوابی ساخته شود که بتوان آن را در یک جعبه کوچک و در فضایی بسیار محدود جا داد؟ شرکت‌هایی نظیر اینتکس سال‌ها است به تولید انواع محصولات بادی مشغول هستند و با هزینه‌های زیادی که هر ساله در بخش تحقیقاتی خود سرمایه گذاری می‌کنند، روز به روز بر کیفیت محصولات خود افزوده و امیدوارند تا بتوانند با تولید محصولاتی جدید و کاربردی، به بخش بزرگتری از مشتریان در سر تا سر جهان خدمات خود را ارائه دهند.

معرفی محصولات بادی ارزشمند و به‌صرفه برای خانواده‌های ایرانی

زندگی امروزی فارغ از معایب و سختی‌هایی که با خود برای بشر نوین به همراه داشته است، ترکیبی از عجیب‌ترین و خلاقانه‌ترین پیشرفت‌هایی است که بشر توانسته است در چند دهه اخیر به دست آورده و شکل زندگی خود را به کلی دگرگون سازد. یکی از این پیشرفت‌ها که با ترکیب علوم مختلف حاصل شده، تولید انواع محصولات بادی می‌باشد. این محصولات به لطف علم شیمی نوین و با بهره‌گیری از موادی به نام پی وی سی نرم و یا وینیل تولید شده‌اند که علاوه بر استفاده تفریحی، احتمالا یک یا چند نیاز اساسی را نیز برآورده می‌سازند. چه کسی فکرش را می‌کرد که یک روز وسیله‌ای را از یک جعبه کوچک خارج کرده و با یک پمپ باد بتوانید آن را آماده استفاده کنید. استفاده از این تکنولوژی تا همین چند دهه گذشته بیشتر به داستان‌های هزار و یک شب و اسطوره‌های قدیمی می‌ماند و در ذهن مثبت‌ترین افراد نیز چنین پدیده‌ای فرصت خود نمایی پیدا نمی‌کرد.

تشک بادی

تشک بادی وسیله ای بسیار کاربردی است که در موقعیت‌های متفاوتی می‌شود از آن استفاده کرد. یکی از موارد استفاده از این تشک‌ها برای آفتاب گرفتن و استراحت کردن روی آب می‌باشد. قابلیت شناور ماندن این نوع از تشک‌ها به شما امکان آن را می‌دهد تا روی آب شناور مانده و از اوقات خود لذت ببرید.تشک بادیرا می‌توان در خارج از آب نیز به کار برد. در واقع موارد استفاده متعددی برای این محصول وجود دارد. مثلا در سفرهای کمپینگ که به دل طبیعت می‌روید می‌توانید این محصول را با خود برده و در دل طبیعت کمی راحت‌تر باشید. این تشک‌ها ارتفاع کمی از زمین دارند و می‌توانند احساس کلی بهتری را در حین استراحت در سفر برای شما ایجاد کنند. همچنین نمونه‌ای از تشک بادی برای خودروها ساخته شده که از آن می‌توانید در صندلی عقب خودروی شخصی خود استفاده کنید. این نوع تشک‌ها برای سفرهای جاده‌ای طولانی مدت مناسب هستند و به شما امکان آن را می‌دهند تا در قسمت‌هایی از مسیر خود قادر به استراحت در خودرو باشید. علاوه بر سفرهای کمپینگ و جاده‌ای از این محصولات می‌توان در منزل نیز بهره گرفت. نمونه‌هایی که برای منزل کاربرد دارد اصولا کمی بزرگتر و سنگین‌تر هستند، اما در نمونه‌های مسافرتی سعی بر آن بوده است تا حد ممکن از وزن آن کاسته شده و سبک‌تر شود.

تخت خواب بادی

شباهت تخت با تشک بادی بسیار زیاد است. این دو محصول اما کارکردهای متفاوتی دارند. تخت خواب بادی علاوه بر داشتن ارتفاعی بلندتر، بدنه بزرگتر و وزن بیشتر، به عنوان محصولی برای استفاده در محیط‌های سر بسته مناسب می‌باشد که به برق دسترسی دارند. البته یک تشک را می‌توانید بدون برق و با کمک یک پمپ باد دستی نیز راه اندازی کنید. همچنین ساختار داخلی تخت اصولا منسجم تر بوده و قابلیت تحمل وزن بیشتری را نیز دارا می‌باشد. این محصول از کاربردی‌ترین وسایلی به شمار می‌رود که در منزل و به عنوان تخت خواب مهمان‌ها می‌توان از آن استفاده کرد. به این ترتیب زمانی که مهمان داشتید فقط کافی است تاتخت خواب بادیرا از گوشه ای از کمد خود بیرون آورده به برق متصل نموده و در کمتر از ۱۰ دقیقه محل خواب مناسبی برای آنان ایجاد کنید. از دیگر مزایای این محصول قیمت پایین‌تر آن نسبت به مدل‌های تختخواب و تشک سنتی می‌باشد. به طوریکه تنها با پرداخت کسری از هزینه یک تخت و تشک خوشخواب صاحب مدل بادی آن خواهید شد. یک برتری بزرگ دیگر این نوع تخت نسبت به نمونه سنتی آن تصمیم گیری و انتخاب میزان نرمی و سفتی تخت می باشد. به این ترتیب با کمتر باد زدن آن تختی نرم تر و با باد بیشتر یک تخت صاف و سفت‌تر خواهید داشت. همانند تشک، تخت بادی نیز با ساختار های مختلفی ساخته می‌شود که از آخرین مدل‌های آن می‌توان به ساختار خوشخواب با تکنولوژی الیاف ابریشمی نام برد. از این محصول حتی به عنوان یک تخت خواب دائمی برای خود نیز می‌توانید استفاده کنید.

اسباب بازی بادی

محصولات بادی از روزهای اولیه به وجود آمدنشان به منظور ایجاد تفریح و سرگرمی ساخته شدند. جالب است بدانید که اولین محصول شرکت بین المللی اینتکس یک توپ بادی ساحلی است و از همانجا بود که پایه‌های یک صنعت تفریحی پر طرفدار ایجاد و مستحکم شد. اسباب بازی بادی شامل محصولات زیادی می‌شود. هر وسیله ای که صرفا جهت سرگرمی و تفریح ساخته شده باشد و دارای محفظه‌های باد و قابل باد کردن باشد شامل این دسته بندی است. به این ترتیب تنوع این دسته بندی موجب می‌شود تا از توپ بادی ساحلی گرفته تا مجموعه بازی بادی که ساختاری پیچیده‌تر داشته و خود از چندین وسیله بازی بادی تشکیل شده است را شامل شود. لازم به یاد آوری است که بسیاری از این اسباب بازی‌ها را می‌توان هم در محیط‌های آبی و هم در محیط منزل استفاده کرد. این وسایل بازی بسیار امن هم هستند. به این معنی که بازی کردن با آن برای کودکان هیچگونه خطر یا ایجاد حساسیتی به دنبال نخواهد داشت. چرا که پی وی سی به کار رفته در این وسایل بازی از جنس مرغوب بوده و برای پوست حساس کودکان به هیچ وجه ایجاد حساسیت نخواهد کرد. از طرفی وسایل بادی در بدترین حالت دچار پارگی می‌شوند و هیچگونه خطری را متوجه کودک نخواهند کرد.اسباب بازی بادیشامل گستره وسیعی از محصولات می شوند. از کیسه بوکس بادی گرفته تا مجموعه‌های بادی آبی و حیوانات بادی شناور روی آب، در زمان انتخاب گزینه‌های متعددی پیش‌روی شما خواهد بود.

جکوزی بادی

این هم از آن دسته وسایلی است که کمتر کسی فکر می‌کرد روزی نسخه بادی آن قابل عرضه شده و تجربه لذت‌بخش جکوزی آب گرم را برای همه با هزینه‌ای اندک در دسترس قرار دهد. جکوزی بادی برای آن دسته از افرادی که پول کافی برای ساخت یک جکوزی کلاسیک را نداشته و یا فضای مورد نیاز آن را در اختیار ندارند گزینه ای بسیار مناسب می‌باشد که امکان داشتن جکوزی را برای عده زیادی از مردم میسر کرده است. این وسیله تقریبا تمامی امکانات یک جکوزی شامل آب گرم و ماساژ با حباب را در اختیار خریدار قرار می‌دهد که در عین حال امکان جمع آوری، جا به جایی و حمل و نقل آسان را نیز دارد.جکوزی بادیبه مصرف کننده این امکان را می‌دهد تا بتواند محلی دنج را برای خود انتخاب کرده و همانجا از دراز کشیدن در آب گرم لذت ببرد. حالا چه این مکان در تراس منزل باشد و چه در یک اتاق سربسته، انتخاب کاملا به شما بستگی داشته و این امکان وجود دارد تا مادامی که به برق دسترسی داشته باشید بتوانید ازاین محصول استفاده کنید. از قضا وسیله ای نظیر جکوزی علاوه بر لذت وصف نا پذیری که از تجربه ماساژ با حباب به شما هدیه می کند، خواص درمانی فراوانی نیز داشته و می تواند موجب کاهش استرس و کاهش درد مفاصل شده و به سیستم گردش خون شما نیز به صورت چشمگیری کمک کند.

معرفی محصولات بادی ارزشمند و به‌صرفه برای خانواده‌های ایرانی

چادر مسافرتی

در بین لیست ضروری‌ترین وسایل مسافرتی می‌توان از چادر مسافرتی به عنوان مهم‌ترین وسیله در بین کمپرها و طبیعت گردها نام برد. این وسیله به عنوان سرپناهی مطمئن می‌تواند از شما در برابر عناصر طبیعی نظیر تابش خورشید و بارش باران محافظت کرده و پناهگاهی برای شما در حین استراحت به حساب آید. مجموعه کاملی از انواع چادر وجود دارد که هر کسی بنا به نیاز خود و می‌تواند محصول مورد نظرش را به راحتی پیدا کند. یک چادر با کیفیت شاید در ابتدای کار کمی هزینه روی دستان شما بگذارد اما قطعا در بلند مدت از بسیاری از هزینه‌های اقامتی شما کاسته و می‌تواند جلوی هزینه‌های اضافی‌تان را تا حد زیادی بگیرد. انواع مختلفی از این وسیله به منظور استفاده در مناطق مختلف طراحی شده است. برخی از مدل‌هایچادر مسافرتیبه منظور استفاده در سواحل طراحی شده‌اند که بیشتر روی محافظت از شما در برابر آب و تابش نور تمرکز دارند. برخی دیگر اما برای استفاده در شرایط سخت آب و هوایی نظیر کوهستان‌های سردسیری ساخته می شوند. این دسته تمرکز خود را روی عایق کردن، طراحی خاصی که به ثبات بیشتر چادر منجر شود و وزن سبک گذاشته اند. دسته دیگری از چادرها نیز هستند که برای پیک نیک‌ها و سفرهای تفریحی تولید می‌شوند که بیشتر به راحتی و فضای کافی برای تمامی افراد خانواده تمرکز دارند. به طور کلی بیشتر این محصولات را می‌توان در سه دسته‌بندی کلی از نظر ساختاری و پنج دسته‌بندی کلی از نظر ظاهری طبقه‌بندی کرد که هرکدام از این انواع دارای نقاط ضعف و قوت مختص به خود هستند. به لحاظ ساختاری چادرها می‌توانند فنری، عصایی و اتوماتیک باشند. حال آن که همین چادرها را می‌توان در یکی از اشکال هِرمی، ژئودزیک، خط الراسی، تونلی و گنبدی نیز دسته‌بندی کرد.

انتهای رپورتاژ خبری


گروه های زیر مجموعه از همه جا

بازار
بازار

آخرین اخبار

آیا گرگینه‌‌ها واقعا وجود دارند؟
شب از نیمه گذشته و ماه کامل در آسمان خودنمایی می‌کند، ناگهان قهرمان داستان چنان از درد به خودش می‌پیچید که انگار صد‌ها چاقو را در بدنش فرو کرده اند؛ دقایقی بعد درست جایی که او ایستاده بود هیولایی درنده ظاهر شده است.
عجیب‌ترین گل‌های جهان!
دنیای ما خیلی عجیب‌تر از آن است که موضوع صددرصدی در آن وجود داشته باشد. همیشه چیزی هست تا قطعی‌نبودن ذهنیت‌هایمان را نشان‌ دهد، حتی درباره بوی خوش گل و ظرافت آن.
ماجراهای وحشتناک و باورنکردنی از شکنجه زندانیان در کره شمالی
هر گاه به یک کشور منزوی، با قوانین عجیب و غریب، سیستم دیکتاتوری غیر قابل تصور و دستگیری و شکنجه‌های هولناک فکر می‌کنیم اولین کشوری که به ذهنمان می‌رسد کره شمالی است.
بهترین سریال‌هایی که در سال ۲۰۱۹ با فصل جدید بازمی‌گردند
در این لیست از سریال‌هایی نوشته‌ایم که پخش آن‌ها در سال ۲۰۱۹ نیز ادامه خواهند یافت. لیست را با دقت بخوانید و برای دیدن این قسمت‌ها برنامه‌ریزی کنید.
غلبه پلیدی بر نیکی، پیام انیمیشن‌های ژاپنی روز
انیمیشن یا به قول خودمان کارتون، از همان روزی که به صورت جدی وارد صنعت فیلم‌سازی شد، توانست نظر مخاطبان را به خود جلب کند، البته در ابتدا آمریکا به‌عنوان مرکز قوی فیلمسازی در جهان، با کمپانی قدرتمندی، چون والت دیزنی جزء پیشگامان تولید انیمیشن در دنیا بود، ولی دقیقا کمی بعد از پایان جنگ جهانی دوم، ژاپن نیز به سمت ساخت انیمیشن رفت
علایم ام اس در زنان چیست؟
یماری مولتیپل اسکلروزیس یا MS یک بیماری خود ایمنی است که مغز و نخاع و سیستم عصبی مرکزی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. زنان بیشتر از مردان دچار این بیماری می‌شوند. طبق اعلام انجمن ام اس، زنان تقریبا سه برابر بیشتر از مردان مستعد ابتلا به ام اس هستند.
پاپایا چیست و چه خواصی دارد؟
آیا می‌دانید پاپایا چیست؟ پاپایا یکی از میوه‌های استوایی و بومی مناطق حاره‌ای آمریکا و مکزیک است و در کشورهای هند، آفریقای جنوبی، سری لانکا و فیلیپین هم پرورش داده می‌شود.
پوره عدس قرمز؛ هم رنگش عالیه هم طعمش!
پوره عدس قرمز یک پیش غذای مناسب است و همچنین به عنوان غذای کودک نیز می توان استفاده کرد.طرز تهیه را در ادامه ببینید.
داستان زندگی ۲۰ کارآفرین برتر کسب‌وکار در قرن اخیر
موفقیت و ثروت، به ندرت با پیروی از قواعد مرسوم و خطر نکردن به دست می‌آید. برعکس، بزرگ‌ترین موفقیت‌ها نصیب کسانی شده است که حاضر بودند بیرون از مرزبندی‌ها حرکت کنند.
ستاره‌هایی که امسال ۵۰ ساله می‌شوند
شاید سال‌ها قبل، سن پنجاه سالگی بسیار زیاد به نظر می‌رسید، اما امروزه این سن تنها یک عدد است.   بسیاری از ستاره‌های جهان با وجود این که وارد دهه ۵۰ زندگی خود شده اند، اما هنوز هم مانند دوران جوانی خود به نظر می‌رسند. ژن خوب و سبک زندگی سالم دو عامل تاثیرگذار بر زیبایی آنهاست.

پر بازدید ترین اخبار امروز

بیانی: فوتبال ایران قابل پیش‌بینی نیست
بازیکن پیشین تیم ملی گفت: اگرچه خط دفاع ما هنوز گلی دریافت نکرده، اما نگران اشتباهات فردی مدافعان تیم ملی هستم.
دوچرخه‌های خودران جای تاکسی‌های اینترنتی را می‌گیرند
به نظر می‌رسد که شرکت اوبر تصمیم گرفته است دوچرخه و اسکوترهای خودران را نیز وارد ناوگان حمل و نقل خود کند.
خصلتی که خداوند آن را دوست دارد
حدیث امام صادق (ع) درباره میانه روی را در اینجا بخوانید.
خبر خوب سایت ازبک برای استقلالی‌ها
سایت چمپیونات ازبکستان نوشت که اسماعیل مهاجم مورد نظر استقلال با تیم ازبک فسخ کرده است.
افتتاح سالن ورزشی اندیمشک پس از ۲۳ سال- استقبال پرشور از جام تختی
رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی از صبح امروز(پنج شنبه) با استقبال بسیار خوب مردم خوزستان در سالن نوساز سروندی اندیمشک آغاز شد.
تور قشم از مسیرهای محبوب در میان ایرانی‌ها
سورپرایز هیجان‌انگیز و عاشقانه بادکنکی
مهمترین نکات در هنگام خرید لاستیک خودرو
راهنمای رزرو اینترنتی اقامتگاه و بوم‌گردی با جاباما
شش باور غلط درباره چمن مصنوعی
اجازه تحصیل یا Study permit چیست؟
تفریحات جذاب و ورزش‌های حرفه‌ای در مجموعه ورزشی تختی
شرکت‌های طراحی سایت، سودجویی و آشفتگی در برآورد هزینه
نشانه‌های کودک نابغه
تندیس زرین کارآفرینان مسئولیت‌پذیر به اُپارک رسید