آگاهانه به سوی عراق

12:34 ۱۳۰ روز و ۱۶ ساعت پیش ایسنا 216 0
آگاهانه به سوی عراق

تیم ملی در نیمه دوم مقابل ویتنام در هم ریختگی‌هایی داشت و آنالیزورهای تیم ملی باید بهترین تجزیه و تحلیل‌ها را برای بازی‌های بعد انجام دهند.

ایسنا

به گزارش ایسنا، بهمن فروتن، کارشناس فوتبال در روزنامه آرمان امروز نوشت: ایران بازی دومش را هم با موفقیت پشت سر گذاشت. یک پیروزی نویدبخشی در مقابل تیمی که در چند سال گذشته توسعه و پیشرفت زیادی داشت. ویتنامی‌ها پشتکار دارند و ذره‌ذره از تیمی که در درجه سه آسیا قرار داشت به درجه دو صعود کردند و بازی‌هایی که در مقابل عراق و ایران کردند، نشان دهنده آن است که آنها با سعی و کوشش نگاهی به صعود در رده تیم‌های درجه یک آسیا دارند.
ما دیدیم که ویتنام در ثانیه‌های آخرین بازی در مقابل عراق روی یک ضربه ایستگاهی سه بر دو مغلوب شد و نیمه اول بازی ما در مقابل این تیم نشان دهنده قدرت تیمی به نام ایران داشت. ما می‌بینیم که تیم‌های بزرگ آسیایی چه مشکلاتی در مقابل تیم‌های بی‌نام و یا کم نام و نشان دیگر آسیایی دارند. تیم ملی ما مقتدرانه دو بازی مرحله مقدماتی را پشت سر گذاشت.
شکست ویتنام با بسته نگه داشتن دروازه خودی کار بزرگی است. ولی ما باید بیدار باشیم چون بازی در مقابل ویتنام دقایق ناآرامی هم همراه داشت. اینطور نیست که ما این انتظار را داشته باشیم که حریفان ما هرگز شانسی در مقابل دروازه ما نداشته باشند. ولی در نیمه دوم، تیم ملی ما درهم ریختگی‌های دور از انتظاری داشت که این مسأله کمی نگران کننده است. تیم‌های خوبی که انتظار ما را می‌کشند، مطمئنا از این درهم ریختگی‌ها نهایت استفاده را خواهند برد.
به نظرم کادر فنی تیم ملی ما، باید نیمه دوم بازی در مقابل ویتنام را خوب آنالیز و تجزیه و تحلیل کند تا به دلیل این ناآرامی‌ها پی ببرد. کلید موفقیت ما در آینده در دست آنالیزورهای تیم ملی ماست. کادر فنی باید بهترین برداشت را از این تجزیه و تحلیل‌ها داشته باشند و در یکی، دو روز آینده برای بازی با عراق این کلید را برای بازکردن دروازه این تیم و بسته نگه داشتن دروازه خود به‌کار ببرند.
در بازی دیروز سه بازیکن بهتر از دیگران ظاهر شدند؛ سامان قدوس، سردار آزمون و احسان حاج صفی. البته از هنرنمایی بیرانوند نباید به سادگی بگذریم. برای اینکه واقعا مرد میدان است و دو، سه حرکت بسیار عالی داشت که در آن دوران ناآرام تیم ملی ما این بیرانوند بود که آرامش خود را حفظ کرد. بیرانوند همان مرد باتجربه دروازه ایران است که اگر بیدار نبود، کمی کارمان مشکل می‌شد.


گروه های زیر مجموعه از همه جا

از همه جا
از همه جا

آخرین اخبار

هنر ذوب‌آهن؛ بازگشت در نیم فصل دوم
تیم فوتبال ذوب‌آهن فصل ۹۸-۹۷ را هم مشابه فصل قبل با شروعی بد و سرانجامی خوش به پایان رساند؛ آن‌ها اگر می‌خواهند نیم فصل اول سال بعد را همانند فصول قبل بد شروع نکنند باید از همین حالا به فکر انسجام تیم‌شان باشند.
فائقی: افراد حرفه‌ای از نابسامانی در بلیت‌فروشی درآمد دارند- به تماشاگران احترام نمی‌گذاریم
معاون اسبق تربیت بدنی با اشاره به این که شماره گذاری صندلی ها در ورزشگاه آزادی نیاز به ارتقاء فرهنگی دارد، گفت‌: باید سطح فرهنگی و حقوق شهروندی مردم را ارتقاء دهیم و علاوه بر آن می‌توان با جریمه کردن باشگاه ها هواداران را اجبار به نشستن بر روی صندلی های خود کرد.
کشف دو جمجمه انسان در دربند
دو جمجمه و مقادیری استخوان متعلق به استخوان در ارتفاعات دربند کشف شد.
برگزاری جلسه فوق‌العاده شورای شهر درباره کرایه تاکسی‌ها
دبیر کمیسیون حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران از برگزاری جلسه فوق‌العاده‌ای برای بررسی چرایی افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها خبر داد.
کوچک ترین اشتباه آمریکا نفت را به ۲۰۰ دلار می رساند
در حالی که تنش‌ها در منطقه خاورمیانه بالا گرفته است، برخی از کارشناسان بازار نفت معتقدند که وقوع هرگونه درگیری یا رویارویی نظامی می‌تواند تأثیرات شدیدی بر اقتصاد جهانی به‌دنبال داشته باشد و قیمت نفت را به ۲۰۰ دلار در هر بشکه برساند؛ موضوعی که هیچ‌کدام از کشورهای بزرگ مصرف‌کننده نفت، علاقه‌ای به آن ندارند.
نقاط قوت و ضعف دستورالعمل جدید ارزی بانک مرکزی
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران معتقد است دستورالعمل جدید ارزی بانک مرکزی بخشی از دغدغه‌های بخش خصوصی را پوشش داده اما برای آنکه بتواند تأثیرات مثبتی از خود بر جای گذارد، نیاز به اصلاحات دارد.
خبر خوش برای تولیدکنندگان
معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت ضمن تشریح بازنگری‌هایی که در طرح‌ رونق تولید صورت گرفته، از پیش‌بینی پرداخت ۱۴۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات به ۳۵ هزار و ۶۱۰ واحد صنعتی طی این طرح در سال جاری خبر داد و اظهار کرد که واحدهای صنعتی در سال جاری مجموعاً به ۷۲۰ هزار میلیارد تومان نقدینگی نیاز دارند که درخواست پرداخت این مبلغ به بانک مرکزی اعلام شده است.
کنعانی‌مقدم: ˮمعامله قرنˮ ناقص الخلقه به دنیا آمد- از اهداف طرح ترامپ سرکوب جریان مقاومت است
عضو جمعیت دفاع از ملت فلسطین، معامله قرن را طرح خود خوانده رژیم صهیونیستی و آمریکا دانست که با چرغ سبز برخی از کشورهای عربی شکل گرفته است.
دیدار ظریف با سناتور آمریکایی طبق روال قبلی انجام شده است
علیرضا میریوسفی، سخنگوی نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد در پاسخ به خبرهای مربوط به دیدار وزیر امور خارجه ایران با یکی از سناتورهای آمریکایی در صفحه توئیتر خود نوشت: این جلسه طبق روال قبلی که با اعضای کنگره داشتیم، انجام شده است.
سبحانی‌فر: طرح ساماندهی بازار خودرو در بلند مدت در مدیریت بازار موثر خواهد بود
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که طرح ساماندهی بازار خودرو نمی‌تواند در شرایط کنونی تاثیر بسزایی را در بازار خودرو ایفا کند، گفت‌: آن چه که امروز می‌تواند در مدیریت بازار خودرو موثر باشد، افزایش تولید و رساندن خودرو به دست مصرف کننده واقعی است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

بودجه ۷۲ میلیاردی کمیته ملی المپیک-کشتی بالاترین رقم را می‌گیرد
بودجه کمیته ملی المپیک برای سال ۹۸ حدود ۷۲ میلیارد تومان اعلام شد.
ویلموتس دست پر به ایران می‌آید؟
رییس فدراسیون فوتبال توضیحاتی درباره تشکیل اردوی تیم ملی ارائه کرد.
صدور بیش از ۴۵ میلیون کارت ملی هوشمند
سخنگوی سازمان ثبت‌احوال از صدور بیش از ۴۵ میلیون کارت ملی هوشمند در کشور خبر داد.
پیگیری نامگذاری خیابانی به نام «ناصر حجازی»
رییس کمیته ورزش شورای شهر تهران از پیگیری برای نامگذاری خیابانی به نام مرحوم ناصر حجازی خبر داد.
هنر ذوب‌آهن؛ بازگشت در نیم فصل دوم
تیم فوتبال ذوب‌آهن فصل ۹۸-۹۷ را هم مشابه فصل قبل با شروعی بد و سرانجامی خوش به پایان رساند؛ آن‌ها اگر می‌خواهند نیم فصل اول سال بعد را همانند فصول قبل بد شروع نکنند باید از همین حالا به فکر انسجام تیم‌شان باشند.
۲۰ معجزه ˮشادیˮ در بدن!
رخت سیاه بر تن طبیعت
احمدی‌نژادی‌ها برای آمریکایی‌ها ارزش سرمایه‌گذاری ندارند
از نیما یوشیج تا نیما فالوئر
حاشیه‌نشینی مقصد بعدی مهاجران تهرانی
هاشمی‌همچنان خاکریز اول است
تولید؛ از پارکینگ تا ویترین‌های چشم‌نواز
دانستنی‌هایی درباره رژیم سرکه سیب
سکته مغزی چقدر به شما نزدیک است؟
رؤیاهای بهاری‌ها از زبان امیراحمدی