سفر عجیب سرپرست سه گانه به پرتغال!

03:30 ۱۸۶ روز و ۲۲ ساعت پیش ایسنا 564 0
سفر عجیب سرپرست سه گانه به پرتغال!

سرپرست سه گانه سفر چند روزه ای به پرتغال داشته که اصلا مشخص نیست دلیل این سفر غیرضروری چه چیز بوده است.

ایسنا

به گزارش ایسنا، سرجیو سانتوس مربی پرتغالی تیم ملی سه گانه کمپی را در کشور خود برای حضور سه گانه کاران ایران معرفی کرد ه و قرار است دو ورزشکار از ایران در این کمپ شرکت کنند.
نکته جالب ماجرا این است که احمد نامنی سرپرست فدراسیون سه گانه هفته گذشته به پرتغال سفر کرده تا بازدیدی از این کمپ داشته باشد. او دوشنبه راهی پرتغال شده و جمعه هم به ایران برگشته است. بحث اصلی این است که وقتی سرمربی تیم ملی خودش این کمپ را معرفی کرده دیگر چه ضرورتی داشته سرپرست فدراسیون بخواهد از آن بازدید داشته باشد؟ حتی اگر سرپرست فدراسیون به دنبال گرفتن اطلاعاتی در مورد این کمپ بوده می توانست از راه های دیگر اطلاعاتی در مورد این کمپ به دست آورد و با توجه به اینکه فدراسیون ها با مشکلات ارزی روبرو هستند اصلا نیازی به سفر نبوده است. زمانی که سه گانه کاران به حضور در مسابقات نیاز جدی دارند، چرا باید بجای هزینه کردن برای حضور در مسابقات بین المللی برای انجام سفر کاملا غیر ضروری یک مسئول هزینه شود؟
با توجه به اینکه  وزارت ورزش اعلام کرده که فدراسیون ها از انجام سفرهای غیر ضروری خودداری کنند چرا باید یک سرپرست به چنین سفر غیر ضروری برود و چرا شورای برون مرزی باید با این درخواست موافقت کند؟ انتظار هست وزارت ورزش اگر قرار است واقعا از سفر های غیر ضروری برخی افراد در ورزش جلوگیری کند، به صورت جدی با این قبیل اتفاقات برخورد کند.
البته در سایت فدراسیون نه خبری از انجام این سفر منتشر شده و نه حتی گزارشی از بازدید کمپ. بنابراین دستاورد این سفر غیرضروری هم اصلا مشخص نیست.
 


گروه های زیر مجموعه ورزشی

دنیای ورزش
دنیای ورزش

آخرین اخبار

مهمترین ترکیبات غذایی سرطان‌زا و ضد سرطان را بشناسید
عضو هیات علمی انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور برخی ترکیبات غذایی سرطان‌زا و همچنین مواد غذایی دارای بیشترین اثر حفاظتی در برابر بروز سرطان را تشریح کرد.
راز عمر طولانی چیست؟
برخی از مناطق به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده‌اند تا ماده غذایی خاصی را در حد مطلوب مصرف کنند.
سوپراسپرت جدید شورولت- عکس
خودروساز آمریکایی شورولت از جدیدترین محصول خود "Corvette C8 Stingray (2020)" رونمایی کرد.
۵ روش برای سرکوب اضطراب
از عوامل مشترک به وجود آورنده اضطراب می‌توان به روز اول کار در محلی جدید یا هنگام ارائه یک موضوع برای افراد زیاد٬ اشاره کرد.
روند کاهشی قیمت طلا در آینده ادامه‌دار است؟
نایب رئیس اول اتحادیه طلا تهران درباره وضعیت بازار طلا توضیحاتی ارائه داد.
غیبت رضایی از لیست بروژ برای دیدار با اسپورتینگ
مهاجم ایرانی کلوب بروژ در لیست تیمش برای بازی دوستانه با اسپورتینگ پرتغال قرار نگرفت.
دلیل توقیف نفتکش انگلیسی از زبان یک منبع نظامی آگاه
یک منبع نظامی آگاه در رابطه با دلیل توقیف نفتکش انگلیسی در تنگه هرمز گفت: این نفتکش که توسط نیروی دریایی سپاه توقیف شده است از مسیر خلاف کشتیرانی در تنگه هرمز عبور می‌کرد.
تکذیب حمله مسلحانه به امام جمعه گرمسار
معاون فرماندار گرمسار با اشاره به شایعات مطرح شده درباره حمله مسلحانه به امام جمعه گرمسار گفت: این شایعه کذب محض بوده و صحت ندارد.
واکنش آمریکا به توقیف نفتکش انگلیسی توسط ایران
شورای امنیت ملی آمریکا جمعه شب اعلام کرد از توقیف نفتکش انگلیس توسط ایران مطلع شده است.
تعداد خدمه نفتکش توقیف شده انگلیسی توسط ایران
نفتکش توقیف شده انگلیسی 23 خدمه دارد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

مهمترین ترکیبات غذایی سرطان‌زا و ضد سرطان را بشناسید
عضو هیات علمی انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور برخی ترکیبات غذایی سرطان‌زا و همچنین مواد غذایی دارای بیشترین اثر حفاظتی در برابر بروز سرطان را تشریح کرد.