خدمات اقتصادی انقلاب در کهگیلویه و بویراحمد جمع آوری شود

19:43 ۲۰۸ روز و ۵ ساعت پیش ایرنا 336 0
خدمات اقتصادی انقلاب در کهگیلویه و بویراحمد جمع آوری  شود

یاسوج- ایرنا- معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه های اجرایی مختلف خدمات اقتصادی انقلاب اسلامی در 40 سال گذشته در استان را جمع آوری کرده و به شبهه های موجود در این زمینه پاسخ دهند.

ایرنا

به گزارش ایرنا جعفر گوهرگانی روز یکشنبه در دومین نشست کارگروه اقتصادی استان در یاسوج اظهار داشت: براساس وظایف این کارگروه از استانداران سراسر کشور خواسته شده فعالیت های اقتصادی استان ها در 40 سال پس از انقلاب اسلامی به بهترین شکل جمع آوری شود.
وی افزود: جمع آوری خدمات اقتصادی صورت گرفته در 40 سال گذشته موجب اقناع افکار عمومی شده و مردم در جریان خدمات جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف بخصوص اقتصادی قرار خواهند گرفت.
گوهرگانی بیان کرد: تمامی دستگاه های اجرایی در استان موظف به تدوین کارنامه انقلاب اسلامی در بخش اقتصادی هستند و در تدوین دستاوردها باید به نقاط قوت، توفیق ها و فرصت های ایجاد شده در 40 سال پس از پیروزی انقلاب توجه شود.
وی با اشاره به لزوم تولید محتوای مورد نیاز از خدمات نظام اسلامی برای رسانه ها توسط دستگاه های اجرایی، عنوان کرد: باید با برگزاری نشست های تخصصی با نخبگان و صاحب نظران در حوزه های مختلف اقتصادی ، ایراد ها و نقاط ضعف بخش اقتصاد را جمع اوری و برای رفع آنها تلاش کرد.
گوهرگانی تصریح کرد: دستاوردهای انقلاب اسلامی را باید با دوران قبل از انقلاب و همچنین دیگر کشورها مقایسه کرد و برای انجام دادن خدمات بهتر در آینده باید عملکرد گذشته را بررسی کرد.
وی با اشاره به ترسیم افقی برای آینده امیدبخش با نگاه به آرمان های انقلاب اسلامی، تاکید کرد که نیاز است سئوال ها و شبهه های پیرامون بخش اقتصاد شناسایی و جمع آوری شده و برای آنها پاسخ های مستدل و روشنگرانه ارائه داد.
گوهرگانی یادآور شد: با توجه به اختلاف نسلی موجود در کشور و استان ، برنامه ای کشوری برای بیان عملکرد 40 ساله انقلاب اسلامی ارائه شده که افق آینده باید براساس آن ترسیم شود.
گوهرگانی با اشاره به چاپ کتابی از دستاوردها و کارنامه اقتصادی 40 ساله انقلاب اسلامی در استان افزود: نمایشگاهی با همین موضوع در قالب کشوری برگزار می شود که در حال حاضر زمان برپایی آن مشخص نشده است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد نیز در این نشست گفت: استان هرچه دارد به برکت انقلاب اسلامی است و قبل از آن مردم این منطقه مصرف کننده محض بودند.
حجت الاسلام سید جواد خاضع افزود: شبهه هایی که منافقان و معاندان نظام با پمپاژ اطلاعاتی در حوزه اقتصادی انجام می دهند باید جمع آوری شده و خدمات انقلاب در زمینه های مختلف منتشر شود.
خاضع ابراز داشت: وضعیت اقتصادی را در شرایطی باید بررسی کرد که جمعیت چند برابر شده و همچنین کشور گرفتار تحریم های ظالمانه است.
وی با اشاره به لزوم مستندسازی از کارهای اقتصادی انجام شده در استان عنوان کرد: انقلاب اسلامی درهمه حوزه ها نسبت به قبل پیشرفت قابل توجه داشته است.
9928/1662


گروه های زیر مجموعه اقتصادی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

مهمترین ترکیبات غذایی سرطان‌زا و ضد سرطان را بشناسید
عضو هیات علمی انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور برخی ترکیبات غذایی سرطان‌زا و همچنین مواد غذایی دارای بیشترین اثر حفاظتی در برابر بروز سرطان را تشریح کرد.
راز عمر طولانی چیست؟
برخی از مناطق به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده‌اند تا ماده غذایی خاصی را در حد مطلوب مصرف کنند.
سوپراسپرت جدید شورولت- عکس
خودروساز آمریکایی شورولت از جدیدترین محصول خود "Corvette C8 Stingray (2020)" رونمایی کرد.
۵ روش برای سرکوب اضطراب
از عوامل مشترک به وجود آورنده اضطراب می‌توان به روز اول کار در محلی جدید یا هنگام ارائه یک موضوع برای افراد زیاد٬ اشاره کرد.
روند کاهشی قیمت طلا در آینده ادامه‌دار است؟
نایب رئیس اول اتحادیه طلا تهران درباره وضعیت بازار طلا توضیحاتی ارائه داد.
غیبت رضایی از لیست بروژ برای دیدار با اسپورتینگ
مهاجم ایرانی کلوب بروژ در لیست تیمش برای بازی دوستانه با اسپورتینگ پرتغال قرار نگرفت.
دلیل توقیف نفتکش انگلیسی از زبان یک منبع نظامی آگاه
یک منبع نظامی آگاه در رابطه با دلیل توقیف نفتکش انگلیسی در تنگه هرمز گفت: این نفتکش که توسط نیروی دریایی سپاه توقیف شده است از مسیر خلاف کشتیرانی در تنگه هرمز عبور می‌کرد.
تکذیب حمله مسلحانه به امام جمعه گرمسار
معاون فرماندار گرمسار با اشاره به شایعات مطرح شده درباره حمله مسلحانه به امام جمعه گرمسار گفت: این شایعه کذب محض بوده و صحت ندارد.
واکنش آمریکا به توقیف نفتکش انگلیسی توسط ایران
شورای امنیت ملی آمریکا جمعه شب اعلام کرد از توقیف نفتکش انگلیس توسط ایران مطلع شده است.
تعداد خدمه نفتکش توقیف شده انگلیسی توسط ایران
نفتکش توقیف شده انگلیسی 23 خدمه دارد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

مهمترین ترکیبات غذایی سرطان‌زا و ضد سرطان را بشناسید
عضو هیات علمی انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور برخی ترکیبات غذایی سرطان‌زا و همچنین مواد غذایی دارای بیشترین اثر حفاظتی در برابر بروز سرطان را تشریح کرد.