رویکرد تعادلی در صدا و سیما منجر به جذب مخاطبان می شود

17:23 ۸۶ روز و ۳ ساعت پیش ایرنا 225 0
رویکرد تعادلی در صدا و سیما منجر به جذب مخاطبان می شود

یاسوج- ایرنا- استاندار کهگیلویه وبویراحمد تاکید کرد که رویکرد و جهت گیری تعادلی و منطقی صدا و سیما به عنوان رسانه ملی و فراجناحی منجر به جذب بیشتر مخاطبان و افزایش میزان رضایتمندی مردم از آن می شود.

ایرنا

به گزارش ایرنا، علی محمد احمدی روز یکشنبه در آیین تکریم معارفه مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: یکی از رسالت های مهم رسانه ملی بویژه در مراکز استانها تقویت روحیه همدلی ، مشارکت پذیری و احیای آداب ها، رسوم و فرهنگ های بومی و منطقه ای است.
وی هژمونی رسانه ای به عنوان اهداف و راهبردهای اساسی دشمن برای القای ناکارآمدی نظام اسلامی در 40 سالگی انقلاب را یادآور شد و گفت: کمرنگ کردن مفاهیم، ارزش ها و مبانی دینی، اخلاقی و فرهنگی از جمله هدفگذاری های دشمن در این راستاست.
احمدی بر ضرورت برجسته سازی خدمات و دستاوردهای نظام و دولت در رسانه ملی تاکید کرد و گفت: جهت گیری رسانه ای در این برهه زمانی باید به سمت القای امید، آگاهی و نشاط بیشتر اجتماعی باشد.
وی تصریح کرد که رسانه ها به ویژه رسانه ملی در خط مقدم مبارزه علیه جبهه استکباری و رسانه ای دشمن قرار دارد و تاکنون نیز در این امر موفق عمل کرده است.
احمدی با اشاره به برخی دستاوردهای انقلاب در طول 40 سال گذشته تصریح کرد که خدمات ارائه شده به هیچ وجه قابل مقایسه با دوران پیش از انقلاب نیست و تحولات چشمگیری در تمامی حوزه های زیرساختی، اقتصادی و عمرانی انجام شده است.
احمدی گفت: در حالی که تا قبل از انقلاب تعداد کل تخت های بیمارستانی در استان به کمتر از 90 تخت می رسید اکنون این میزان به بیش از یکهزار و 400 تخت رسیده که تا حدودی نزدیک به استاندارهای جهانی شده است.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: هم اینک هشت بیمارستان در استان وجود دارد و در آستانه چهل سالگی انقلاب ۵ بیمارستان دیگر نیز به این ظرفیت بیمارستانی در استان اضافه خواهد شد.
وی ابراز داشت که کهگیلویه و بویراحمد که قبل از انقلاب تنها نام یک استان را یدک می کشید و در بیشتر زمینه ها به فارس و خوزستان وابسته بود اما هم اینک با داشتن 17 شهر ، افزون بر 400 هزار نفر جمعیت شهری دارد.
وی گفت که قبل از انقلاب جمعیت بخش شهرنشین کهگیلویه وبویراحمد به 80 هزار نفر هم نمی رسید.
احمدی ادامه داد که تمامی راه های شوسه، خاکی، فرعی و روستایی کهگیلویه و بویراحمد قبل از انقلاب اسلامی 800 کیلومتر بود و هیچ راه آسفالته ای در این استان وجود نداشت.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: در حالی که این استان تا قبل از انقلاب بخش عمده و بیش از 90 درصد راه های آن خاکی و شوسه بود اما اکنون و تا پایان سال 1396 بیش از پنج هزار و 940 کیلومتر راه آسفالته در حوزه های مختلف احداث شده است.
مدیرکل جدید صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: حرکت به سمت پوشش همه جانبه دیجیتال ،حمایت همه جانبه مجموعه دولت و برجسته سازی خدمات و دستاوردهای نظام و انقلاب از مهمترین اولویت های کاری این مرکز در دوره مدیریت جدید است.
امیر رئوف اظهار داشت: توجه به حوزه گردشگری به عنوان رکن اصلی و محور توسعه این استان، افزایش سهم برنامه های امیدآفرین و توجه ویژه به فضای رسانه‌ای به عنوان رسانه مکمل از دیگر برنامه‌های صدا و سیمای مرکز کهکیلویه و بویراحمد در این دوره خواهد بود.
مدیرکل سابق صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد نیز از قدرشاسی مردم غیور و ولایتمدار این استان و سایر مسئولان و مقامات اجرایی ، مدیران و همراهی رسانه ها در مدت حدود 6سال فعالیت خود در این مرکز تمجید کرد.
یوسف افشارنیا که به عنوان مدیرکل صدا و سیمای مرکز چهار محال و بختیاری نیز معرفی شده است، گفت: هیچگاه در استان کهگیلویه وبویراحمد احساس غربت نکردم.
در این آیین با حضور علی دارابی معاون اموراستان های سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ،امیر رئوف به عنوان مدیرکل جدید صداوسیمای مرکز کهگیلویه وبویراحمد معرفی و از خدمات یوسف افشارنیا مدیرکل سابق تجلیل شد.
3016/1662


گروه های زیر مجموعه فرهنگی هنری

ساير حوزه ها
ساير حوزه ها

آخرین اخبار

شبی سخت در انتظار گنبدی ها
گنبدکاووس - ایرنا - بالا آمدن لحظه به لحظه سطح آب رودخانه گرگانرود و افزایش احتمال وقوع سیلاب در این شهر، حکایت از در پیش بودن شبی سخت برای شهروندان گنبد و روستاییانی است که در مسیر پایین دست سدهای بوستان و گلستان واقع هستند.
متخلفان چهارشنبه سوری تا آخر تعطیلات در بازداشت می مانند
تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد: متخلفانی که امشب به بهانه چهارشنبه سوری مرتکب جرم و دستگیر شوند تا پایان تعطیلات نوروز بازداشت خواهند بود.
فرماندار ویژه گنبدکاووس: اولویت نخست نجات جان مردم است
گنبدکاووس - ایرنا - فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس با تشریح وضعیت بحرانی و خطر وقوع سیل در این شهرستان، تصریح کرد: اولویت نخست برای مسئولان نجات جان مردم است و تمامی اقدامات برای کاستن از شدت جاری شدن آب در رودخانه گرگانرود در حال انجام است.
چهارهزار سبد کالا نوروزی بین مددجویان بهزیستی تهران توزیع شد
تهران- ایرنا- مدیر بهزیستی شهر تهران گفت: چهار هزار سبد کالای عیدانه در آستانه سال نو، بین مددجویان بهزیستی تهران توزیع شد.
مرز فرهنگی بین ملت ایران و افغانستان وجود ندارد
تهران- ایرنا- معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت: باوجود مرز سیاسی بین دو کشور ایران و افغانستان اما مرز فرهنگی به دلیل آداب و سنن مشترک بین دو ملت وجود ندارد.
شهردار پایتخت: نردبان های آتش نشانی از گمرک ترخیص شد
تهران- ایرنا- شهردار تهران گفت: تمامی نردبان های آتش نشانی از گمرک ترخیص شد و بزودی به سازمان آتش نشانی شهر تهران اضافه می شود.
آماده باش مردم گمیشان گلستان برای تخلیه خانه های خود
گرگان - ایرنا - فرماندار شهرستان گمیشان استان گلستان با بیان اینکه بارش باران ظرفیت آب سدها را تکمیل و موجب سرریزشدن آنها و در نتیجه به راه افتادن جریان آب در برخی از شهرها و روستاها شده است، گفت که ستاد مدیریت بحران منطقه پس از بررسی وضعیت خانه هایی که در مسیر سیلاب ها قرار دارد دستور قطعی برای تخلیه خانه ها را صادر خواهد کرد.
طلوع خورشید امامت از خانه خدا
سمنان- ایرنا- ملائک از آسمان پُلی از نور زده اند، جبرئیل، میکائیل و اسرافیل کودکی از جنس همه خوبی ها و عطرهای افلاکی را در دل خانه خدا به دامان پاک فاطمه بنت اسد هدیه می کنند که طلوع خورشیدی برای امامت است.
مصوبه صدور پروانه 62 برج- باغ پایتخت تایید نشد
تهران- ایرنا- رئیس کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد: هیات تطبیق ( فرمانداری)، مصوبه صدور پروانه ساختمانی برای 62 برج - باغ را به شورا بازگرداند.
سرباز وظیفه پلیس اولین مصدوم چهارشنبه سوری امسال پایتخت
تهران- ایرنا- رئیس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس پیشگیری پایتخت گفت: اولین مصدوم چهارشنبه سوری امسال که به بیمارستان انتقال داده شد یک سرباز وظیفه شناس بود.

پر بازدید ترین اخبار امروز

سانحه رانندگی در قزوین 3 کشته بر جای گذاشت
قزوین - ایرنا - فرمانده پلیس راه قزوین گفت: در پی وقوع یک فقره تصادف در مسیر بویین زهرا-دانسفهان 3 تن جان باختند و یک نفر نیز مصدوم شد.
مهاجم حادثه لندن فریاد «همه مسلمانان باید بمیرند» سر داده بود
یک روزنامه انگلیسی در گزارشی اعلام کرد: مهاجم حادثه شنبه لندن، فریاد «همه مسلمانان باید بمیرند» سر داده بود.
چه ارتباطی میان فواصل کوتاه زایمان و مرگ نوزادان وجود دارد؟
طبق نتایج یک مطالعه جدید، فواصل کوتاه بین زایمان می تواند خطر مرگ نوزادان را افزایش دهد.
کوزه بلاگردان
بیرجند- ایرنا- خاصیت نوروز نو شدن است و کوزه شکنی سنتی زیبا از مردمان شهرستان قاینات در استان خراسان جنوبی است که به اعتقادشان با اجرای این آیین، دردها و بلاها را در آخرین چهارشنبه سال از زندگی خود دور می کنند.
اختصاص هزینه هدایای تبلیغاتی برای آزادی زندانیان
شرکت سرمایه‌گذاری سایه‌گستر سرمایه هزینه هدایای تبلیغاتی پایان سال خود را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص داد.
«مدیرعامل شرکت همشهری» منصوب شد
توسعه همه جانبه و جلب اعتماد مردم بدون نقد امکانپذیر نیست
آغاز به کار پایگاه اطلاع‌رسانی نمایندگی قوه مجریه در شورای نظارت بر صداوسیما
کلاهبرداری از مردم جنوب تهران در پوشش مسابقه رادیویی
مدیرعامل شرکت همشهری منصوب شد
عصر جنوب: خوزستان مهاجرفرست‌ترین استان ایران
اخبار کوتاه از استان اصفهان
سرنوشت «خندوانه» چه می‌شود؟
امیدوارم سال ۹۷ کسی مغموم نباشد
کدام چهره‌ها به برنامه تحویل سال می‌روند؟