نام نماینده فیلم بردار جلسه غیررسمی مجلس اعلام شد

11:56 ۲۰۸ روز و ۱۴ ساعت پیش ایرنا 247 0
نام نماینده فیلم بردار جلسه غیررسمی مجلس اعلام شد

تهران - ایرنا - عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در توئیتی نام نماینده ای که مبادرت به فیلم برداری از جلسه غیررسمی هفته گذشته مجلس در مورد بررسی مشاجره لفظی نماینده سراوان با یکی از کارمندان گمرگ بود را اعلام کرد.

ایرنا

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار پارلمانی ایرنا، 'احمد امیرآبادی فراهانی'عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش در توئیت خود نوشت: 'علیم یارمحمدی ' نماینده مردم زاهدان اظهار داشته که جلسه غیررسمی مجلس را فیلم برداری کرده و به آقای محمدباسط درازهی نماینده سراوان داده که بخش مربوط به عذرخواهی را پخش کند.
هفته گذشته فیلمی در فضای مجازی مبنی بر مشاجره لفظی نماینده مردم سراوان با کارمند گمرک پخش شد که بر اساس آن مجلس شورای اسلامی دو بار جلسه غیرعلنی و غیررسمی با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار کرد.
فیلمی درباره محتوای یکی از این جلسات در یکی از رسانه های خارجی منتشر شد که در این فیلم درازهی به نمایندگان اعلام می‌کرد، اگر امروز با منتشرکنندگان فیلم اتفاق گمرک و با افراد برخورد کننده با خود برخورد نشود بعدا برای نمایندگان دیگر این اتفاق خواهد افتاد، همچنین در این فیلم صحبت هایی از علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی در جلسه غیر رسمی پخش می شود.
سیام**9121


گروه های زیر مجموعه سیاسی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

مهمترین ترکیبات غذایی سرطان‌زا و ضد سرطان را بشناسید
عضو هیات علمی انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور برخی ترکیبات غذایی سرطان‌زا و همچنین مواد غذایی دارای بیشترین اثر حفاظتی در برابر بروز سرطان را تشریح کرد.
راز عمر طولانی چیست؟
برخی از مناطق به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده‌اند تا ماده غذایی خاصی را در حد مطلوب مصرف کنند.
سوپراسپرت جدید شورولت- عکس
خودروساز آمریکایی شورولت از جدیدترین محصول خود "Corvette C8 Stingray (2020)" رونمایی کرد.
۵ روش برای سرکوب اضطراب
از عوامل مشترک به وجود آورنده اضطراب می‌توان به روز اول کار در محلی جدید یا هنگام ارائه یک موضوع برای افراد زیاد٬ اشاره کرد.
روند کاهشی قیمت طلا در آینده ادامه‌دار است؟
نایب رئیس اول اتحادیه طلا تهران درباره وضعیت بازار طلا توضیحاتی ارائه داد.
غیبت رضایی از لیست بروژ برای دیدار با اسپورتینگ
مهاجم ایرانی کلوب بروژ در لیست تیمش برای بازی دوستانه با اسپورتینگ پرتغال قرار نگرفت.
دلیل توقیف نفتکش انگلیسی از زبان یک منبع نظامی آگاه
یک منبع نظامی آگاه در رابطه با دلیل توقیف نفتکش انگلیسی در تنگه هرمز گفت: این نفتکش که توسط نیروی دریایی سپاه توقیف شده است از مسیر خلاف کشتیرانی در تنگه هرمز عبور می‌کرد.
تکذیب حمله مسلحانه به امام جمعه گرمسار
معاون فرماندار گرمسار با اشاره به شایعات مطرح شده درباره حمله مسلحانه به امام جمعه گرمسار گفت: این شایعه کذب محض بوده و صحت ندارد.
واکنش آمریکا به توقیف نفتکش انگلیسی توسط ایران
شورای امنیت ملی آمریکا جمعه شب اعلام کرد از توقیف نفتکش انگلیس توسط ایران مطلع شده است.
تعداد خدمه نفتکش توقیف شده انگلیسی توسط ایران
نفتکش توقیف شده انگلیسی 23 خدمه دارد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

مهمترین ترکیبات غذایی سرطان‌زا و ضد سرطان را بشناسید
عضو هیات علمی انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور برخی ترکیبات غذایی سرطان‌زا و همچنین مواد غذایی دارای بیشترین اثر حفاظتی در برابر بروز سرطان را تشریح کرد.