حامیان 10 میلیارد ریال به ایتام و محسنین قشم کمک کردند

09:27 ۲۰۸ روز و ۱۵ ساعت پیش ایرنا 273 0
حامیان 10 میلیارد ریال به ایتام و محسنین قشم کمک کردند

قشم - ایرنا - مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قشم گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه، مبلغ 10 میلیارد ریال توسط حامیان به حساب کودکان ایتام و محسنین قشم واریز شد که پیش بینی می شود تا پایان سال، نسبت به سال گذشته 50 درصد رشد داشته باشد.

ایرنا

غلامرضا غلامی روز یکشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا افزود: سال 1396، مجموع کمک های حامیان در طرح اکرام و ایتام مبلغ 12 میلیارد ریال بود که نسبت به سال 1395 افزایش 2 برابری داشت.
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان قشم ادامه داد: در این شهرستان 800 کودک در حوزه ایتام و محسنین توسط این نهاد شناسایی و پوشش داده شده اند که 2 هزار حامی از آنان پشتیبانی می کنند.
وی افزود: حدود 70 درصد از حامیان خارج از شهرستان، یتیمان و محسنین را مورد حمایت قرار می دهند و 600 حامی نیز در داخل شهرستان به این گروه کمک می کنند.
غلامی تصریح کرد: با وجود وضعیت اقتصادی نامساعد در شرایط کنونی، کمک های حامیان و خیران تنها سرفصلی است که نسبت به سال گذشته با افزایش رو برو بوده است.
در طرح اکرام ایتام و محسنین، حامیان کمک های نقدی خود را به صورت مستقیم به حساب بانکی کودکان یتیم، بد سرپرستان، سرپرستان از کار افتاده و غیر آن پرداخت می کنند.
یکهزار و 900 خانوار زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) قشم قرار دارند و علاوه بر آن 2 هزار و 900 خانوار از یک یا چند خدمت این اداره استفاده می کنند.
شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هرمز، هنگام و لارک با حدود یکهزار و 628 کیلومتر مربع وسعت و 150 هزار نفر جمعیت در جنوب استان هرمزگان قرار دارد.
7500


گروه های زیر مجموعه فرهنگی هنری

فرهنگ عمومی
فرهنگ عمومی

آخرین اخبار

مهمترین ترکیبات غذایی سرطان‌زا و ضد سرطان را بشناسید
عضو هیات علمی انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور برخی ترکیبات غذایی سرطان‌زا و همچنین مواد غذایی دارای بیشترین اثر حفاظتی در برابر بروز سرطان را تشریح کرد.
راز عمر طولانی چیست؟
برخی از مناطق به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده‌اند تا ماده غذایی خاصی را در حد مطلوب مصرف کنند.
سوپراسپرت جدید شورولت- عکس
خودروساز آمریکایی شورولت از جدیدترین محصول خود "Corvette C8 Stingray (2020)" رونمایی کرد.
۵ روش برای سرکوب اضطراب
از عوامل مشترک به وجود آورنده اضطراب می‌توان به روز اول کار در محلی جدید یا هنگام ارائه یک موضوع برای افراد زیاد٬ اشاره کرد.
روند کاهشی قیمت طلا در آینده ادامه‌دار است؟
نایب رئیس اول اتحادیه طلا تهران درباره وضعیت بازار طلا توضیحاتی ارائه داد.
غیبت رضایی از لیست بروژ برای دیدار با اسپورتینگ
مهاجم ایرانی کلوب بروژ در لیست تیمش برای بازی دوستانه با اسپورتینگ پرتغال قرار نگرفت.
دلیل توقیف نفتکش انگلیسی از زبان یک منبع نظامی آگاه
یک منبع نظامی آگاه در رابطه با دلیل توقیف نفتکش انگلیسی در تنگه هرمز گفت: این نفتکش که توسط نیروی دریایی سپاه توقیف شده است از مسیر خلاف کشتیرانی در تنگه هرمز عبور می‌کرد.
تکذیب حمله مسلحانه به امام جمعه گرمسار
معاون فرماندار گرمسار با اشاره به شایعات مطرح شده درباره حمله مسلحانه به امام جمعه گرمسار گفت: این شایعه کذب محض بوده و صحت ندارد.
واکنش آمریکا به توقیف نفتکش انگلیسی توسط ایران
شورای امنیت ملی آمریکا جمعه شب اعلام کرد از توقیف نفتکش انگلیس توسط ایران مطلع شده است.
تعداد خدمه نفتکش توقیف شده انگلیسی توسط ایران
نفتکش توقیف شده انگلیسی 23 خدمه دارد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

مهمترین ترکیبات غذایی سرطان‌زا و ضد سرطان را بشناسید
عضو هیات علمی انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور برخی ترکیبات غذایی سرطان‌زا و همچنین مواد غذایی دارای بیشترین اثر حفاظتی در برابر بروز سرطان را تشریح کرد.