مردم در یوم الله 9 دی طومار فتنه گران را در هم پیچیدند

17:59 ۸۶ روز و ۳ ساعت پیش ایرنا 160 0
مردم در یوم الله 9 دی طومار فتنه گران را در هم پیچیدند

تهران ـ ایرنا ـ امام جمعه ورامین با بیان اینکه مردم ایران اسلامی وقتی هتک حرمت فتنه‌گران در روز عاشورا به اسلام ، امام حسین (ع) و ولایت فقیه را دیدند روز 9 دی ماه کفن پوش وارد میدان شدند افزود: مردم در این روز با سیلی محکم خود طومار فتنه گران را در هم پیچیدند.

ایرنا

به گزارش ایرنا ، آیت الله سیدمرتضی محمودی روز شنبه در دیدار با طلاب حوزه علمیه امام صادق (ع) ورامین با اشاره به فتنه سال 88 و هجمه دشمنان نظام ضد ولایت فقیه گفت: یوم الله نهم دی ماه، روز بصیرت و هوشیاری ملت ایران و خنثی کننده توطئه دشمن علیه اصل ولایت فقیه است، مردم ایران در این روز ثابت کردند که با تمام توان خویش از ارزشهای اسلام، انقلاب، ولایت فقیه دفاع می کنند.
وی با اشاره به این که دشمن در مقابله با ایران اسلامی؛ ولایت فقیه را به عنوان رکن اساسی نظام هدف قرار داده است اظهار داشت: ملت ایران در برابر هتاکان به ولایت فقیه سکوت نمی کنند.
محمودی گفت: انقلاب اسلامی بر اساس سه رکن اسلام، ولایت فقیه و مردم بنا شده است و دشمنان همواره تلاش دارند تا با ضربه زدن به این سه رکن ، اساس نظام را با گسست مواجه کنند.
وی گفت : تبلیغات سوء دشمن و سیاه نمایی در خصوص ناکارآمدی نظام ، با هدف جدا کردن مردم از نظام و ایجاد ناامیدی از آینده انقلاب صورت می گیرد تا این پشتوانه عظیم را از مسیر انقلاب خارج سازند.
نماینده ولی فقیه در ورامین تصریح کرد: انقلاب اسلامی ملت ایران به رهبری امام راحل، هدیه ای الهی به مردم ایران است و قدردانی این نعمت با دفاع از ارزش های آن میسر می شود.
محمودی گفت: دشمن در فکر خام خود تلاش دارد که مردم ایران ، چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی را نبیند ولی ایستادگی و مقاومت ملت ایران ، این نظام را به انقلاب حضرت مهدی (عج) متصل می کند.
تهرام/7254 //6139


گروه های زیر مجموعه سیاسی

فقه و حقوق
فقه و حقوق

آخرین اخبار

شهرداری تهران مکلف به مناسب سازی معابر برای معلولان شد
تهران- ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر تهران، شهرداری را مکلف به اختصاص بودجه ای ویژه ای برای مناسب سازی فضاهای شهری برای توان یابان، سالمندان، کودکان و سایر اقشار آسیب‌ پذیر جسمی، حرکتی و ذهنی کردند.
ماجرای «رها» و مددکاری که قربانی شد
تهران-ایرناپلاس-چند روز پیش خبری با عنوان اخراج فاطمه کمرخانی، کارمند یک مراکز وابسته به سازمان بهزیستی ایلام به دلیل افشاگری و رسانه‌ای کردن موضوع ازدواج «رها»، دختر 11ساله ایلامی با مرد 50ساله در فضای مجازی منتشرشد؛ خبری که حساسیت افکار عمومی را برانگیخت و واکنش‌های زیادی داشت.
نخبه گرایی،جمهوریت و افزایش مشارکت  رویکرد لایحه جامع انتخابات
اصفهان- ایرنا - نخبه گرایی، جمهوریت و تجمیع قوانین و مردمی کردن رقابت از ویژگی های لایحه جامع انتخابات است که به اعتقاد کارشناسان حاضر در میزگرد ایرنا اصفهان، این رویکرد موجب افزایش مشارکت مردم و تثبیت و اقتدار بیش از پیش جمهوری اسلامی می شود.
برگزاری رقابت های ورزش کارگری در کشور افزایش یافته است
یاسوج- ایرنا- رئیس فدراسیون ورزش کارگری گفت: برگزاری رقابت های ورزشی کارگری در کشور با 70 مورد رقابت نسبت به سال های گذشته افزایش و رکورد شکنی داشته است.
ظرفیت پتروشیمی کشور به 90 میلیون تن افزایش می یابد
گچساران- ایرنا- معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران گفت: با بهره برداری از واحدهای در حال ساخت ، ظرفیت تولیدات پتروشیمی کشور تا پایان دولت دوازدهم به 90 میلیون تن می رسد.
بیانیه گام دوم انقلاب راهکار مقابله با جنگ نرم است
تبریز- ایرنا - رئیس ستاد مشترک و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه هدف دشمنان از جنگ نرم، تسلط بر مغز جوانان کشور است؛ گفت: بیانیه گام دوم انقلاب که توسط رهبر معظم انقلاب صادر شده راهکار مقابله با جنگ نرم است.
مدیریت منابع، شاه کلید بهره وری آب در مازندران
ساری - ایرنا - مدیریت منابع، مصرف و بهره وری بهینه آب با فرهنگ سازی و نیز استفاده از مبانی علمی، شاه کلید خروج از کم آبی در کشور و مازندران اعلام شد، مقوله ای که امروز بار دیگر اساتید دانشگاه ها در همایش راهبردهای مصرف بهینه آب در بخش کشاورزی در ساری مورد توجه قرار دادند.
تعلیق پروازهای تابان به بجنورد تا 3 ماه دیگر ادامه می یابد
بجنورد - ایرنا- مدیر روابط عمومی فرودگاه بجنورد گفت: تعلیق پروازهای شرکت هواپیمایی تابان به فرودگاه مرکز استان خراسان شمالی ممکن است تا سه ماه دیگر ادامه یابد.
تشکیل جبهه مشترک بین ادیان ابراهیمی ضروری است
مشهد - ایرنا - مدیر حوزه های علمیه کشور گفت: تشکیل جبهه مشترک ایمانی، فرهنگی و علمی میان ادیان ابراهیمی برای پیوند بین پیروان آنها ضروری است.
مراکز معاینه فنی تهران در ایام نوروز نوبتی دایر است
تهران- ایرنا- مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران اعلام کرد: مراکز معاینه فنی در ایام نوروز (به جز روزهای تعطیل اول و سیزدهم فروردین) به صورت نوبتی دایر است و در سایر روزهای عادی طبق ساعات اداری در صبح و عصر فعالیت خواهد داشت.