14 میلیارد ریال در نیم فصل اول برای تیم فرازبام هزینه شد

15:01 ۸۶ روز و ۶ ساعت پیش ایرنا 151 0
14 میلیارد ریال در نیم فصل اول برای تیم فرازبام هزینه شد

یاسوج - ایرنا - مدیرعامل تیم هندبال فرازبام خائیز دهدشت گفت: در نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر هندبال کشور 14 میلیارد و 200 میلیون ریال برای حضور تیم فراز بام در این لیگ هزینه شده است.

ایرنا

مجید پارسایی روز شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: از این میزان مقدار سرمایه هزینه شده پنج میلیارد و 740 میلیون ریال تامین شده است.
وی با اشاره به جمع آوری بیش از یک میلیارد ریال کمک های مردمی افزود: تاکنون 50 درصد از قرار داد بازیکنان نیز پرداخت شده است.
پارسایی کشف استعدادهای برتر هندبال در شهرستان را یک اولویت دانست و گفت: زیرساخت های لازم برای کشف استعدادهای برتر هندبال نیازمند حمایت همه جانبه مسئولان استانی و شهرستانی است.
وی با اشاره به قول های مسئولان استانی برای حمایت از هندبال تصریح کرد: در صورت تامین زیر ساخت ها و تامین منابع مالی برنامه ریزی برای حضور رشته های والیبال و فوتسال در لیگ برتر انجام می شود.
پارسایی تصریح کرد: در نیم فصل دوم در بازی های خارج از خانه از همه ظرفیت ها برای معرفی بیشتر شهرستان استفاده خواهد شد.
در نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر هندبال زاگرس اسلام آباد با 8 بازی و 15 امتیاز و تفاضل گل 12+ فولاد مبارکه سپاهان با 8 بازی و 14 امتیاز و تفاضل گل 30+ و فراز بام خائیز دهدشت با 8 بازی و 12 امتیاز و تفاضل گل 29+در رده های اول تا سوم قرار دارند.
نماینده شایسته هندبال کهگیلویه و بویراحمد در دور رفت در لیگ برتر هندبال برابر تیم های نیروی زمینی کازرون ،ذوب اهن اصفهان ،نفت و گاز گچساران ،هیات هندبال نجف آباد اصفهان و سربداران سبزوار و مس کرمان صاحب برتری و مقابل 2 تیم زاگرس اسلام آباد و فولاد سپاهان اصفهان متحمل شکست شد.
دور برگشت این رقابت ها بعد از استراحت 2 هفته ای آغاز می شود.
7531/1662


گروه های زیر مجموعه ورزشی

فوتبال و فوتسال
فوتبال و فوتسال

آخرین اخبار

شهرداری تهران مکلف به مناسب سازی معابر برای معلولان شد
تهران- ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر تهران، شهرداری را مکلف به اختصاص بودجه ای ویژه ای برای مناسب سازی فضاهای شهری برای توان یابان، سالمندان، کودکان و سایر اقشار آسیب‌ پذیر جسمی، حرکتی و ذهنی کردند.
ماجرای «رها» و مددکاری که قربانی شد
تهران-ایرناپلاس-چند روز پیش خبری با عنوان اخراج فاطمه کمرخانی، کارمند یک مراکز وابسته به سازمان بهزیستی ایلام به دلیل افشاگری و رسانه‌ای کردن موضوع ازدواج «رها»، دختر 11ساله ایلامی با مرد 50ساله در فضای مجازی منتشرشد؛ خبری که حساسیت افکار عمومی را برانگیخت و واکنش‌های زیادی داشت.
نخبه گرایی،جمهوریت و افزایش مشارکت  رویکرد لایحه جامع انتخابات
اصفهان- ایرنا - نخبه گرایی، جمهوریت و تجمیع قوانین و مردمی کردن رقابت از ویژگی های لایحه جامع انتخابات است که به اعتقاد کارشناسان حاضر در میزگرد ایرنا اصفهان، این رویکرد موجب افزایش مشارکت مردم و تثبیت و اقتدار بیش از پیش جمهوری اسلامی می شود.
برگزاری رقابت های ورزش کارگری در کشور افزایش یافته است
یاسوج- ایرنا- رئیس فدراسیون ورزش کارگری گفت: برگزاری رقابت های ورزشی کارگری در کشور با 70 مورد رقابت نسبت به سال های گذشته افزایش و رکورد شکنی داشته است.
ظرفیت پتروشیمی کشور به 90 میلیون تن افزایش می یابد
گچساران- ایرنا- معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران گفت: با بهره برداری از واحدهای در حال ساخت ، ظرفیت تولیدات پتروشیمی کشور تا پایان دولت دوازدهم به 90 میلیون تن می رسد.
بیانیه گام دوم انقلاب راهکار مقابله با جنگ نرم است
تبریز- ایرنا - رئیس ستاد مشترک و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه هدف دشمنان از جنگ نرم، تسلط بر مغز جوانان کشور است؛ گفت: بیانیه گام دوم انقلاب که توسط رهبر معظم انقلاب صادر شده راهکار مقابله با جنگ نرم است.
مدیریت منابع، شاه کلید بهره وری آب در مازندران
ساری - ایرنا - مدیریت منابع، مصرف و بهره وری بهینه آب با فرهنگ سازی و نیز استفاده از مبانی علمی، شاه کلید خروج از کم آبی در کشور و مازندران اعلام شد، مقوله ای که امروز بار دیگر اساتید دانشگاه ها در همایش راهبردهای مصرف بهینه آب در بخش کشاورزی در ساری مورد توجه قرار دادند.
تعلیق پروازهای تابان به بجنورد تا 3 ماه دیگر ادامه می یابد
بجنورد - ایرنا- مدیر روابط عمومی فرودگاه بجنورد گفت: تعلیق پروازهای شرکت هواپیمایی تابان به فرودگاه مرکز استان خراسان شمالی ممکن است تا سه ماه دیگر ادامه یابد.
تشکیل جبهه مشترک بین ادیان ابراهیمی ضروری است
مشهد - ایرنا - مدیر حوزه های علمیه کشور گفت: تشکیل جبهه مشترک ایمانی، فرهنگی و علمی میان ادیان ابراهیمی برای پیوند بین پیروان آنها ضروری است.
مراکز معاینه فنی تهران در ایام نوروز نوبتی دایر است
تهران- ایرنا- مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران اعلام کرد: مراکز معاینه فنی در ایام نوروز (به جز روزهای تعطیل اول و سیزدهم فروردین) به صورت نوبتی دایر است و در سایر روزهای عادی طبق ساعات اداری در صبح و عصر فعالیت خواهد داشت.