بدمینتون صدرنشین شد، فوتسال تن به شکست خانگی داد

08:50 ۹۱ روز و ۴ ساعت پیش ایرنا 134 0
بدمینتون صدرنشین شد، فوتسال تن به شکست خانگی داد

قم- ایرنا- درهفته ای که 10 ورزشکار قمی به تیم های ملی جودو و دومیدانی دعوت شدند، تیم فوتسال سوهان محمد سیما در خانه تن به شکست داد، تیم بدمینتون قم در دور رفت لیگ دسته اول قهرمان شد و سوت پایانی هفته چهارم لیگ برتر فوتبال استان به صدا درآمد.

ایرنا

به گزارش ایرنا، در هفته گذشته ورزشکاران استان در میادین ورزشی مختلف به میدان رفته و نتیجه مصاف آنها با حریفان خود ثبت پیروزی ها وشکست هایی برای ورزش قم بود. دعوت 6 جودو کار قمی به اردوی تیم ملی، حضور چهار دوومیدانی کارقمی در اردوی تیم ملی، معرفی تکواندوکاران جوان برتر قم در بخش بانوان، قهرمانی تیم بدمینتون قم در دور رفت لیگ دسته اول، شکست خانگی تیم سوهان محمد سیمای قم در لیگ برتر فوتسال، تساوی تیم امید صبای قم برابر خیبر خرم‌آباد در لیگ دسته اول فوتبال درخانه، توقف تیم فوتبال افشید برابر ارقام تراشه اراک و برگزاری هفته چهارم لیگ برتر فوتبال قم مهمترین سرخط اخبار ورزشی این استان بود.

** دعوت 6 جودو کار قمی به اردوی تیم ملی
اردوی تیم ملی جودو ازششم دی ماه درتهران جهت آمادگی جودوکاران برای اعزام به مسابقات آسیایی 2019 برگزار می‌شود و بر همین اساس 6جودوکار استان قم نیز به این اردوی آماده سازی دعوت شدند. مسابقات قهرمانی آسیا2019 دربخش کاتای زوج در امارات برگزار می‌شود و طبق عملکرد مناسب ورزشکاران استان قم، احتمال ثبت 4مدال به نام جودکاران قمی وجود دارد.محمدرضا صحرایی و محمدحسن سالاری درکاتا گوشین جوتسو، محمدجواد بشارتی و محسن قاسم لو درکاتای ناگه و مهدی عظیمی و فخرالدین رضایی در کاتای کاتامه جودوکاران فراخوانده از استان قم به اردوی تیم ملی کشور هستند.

** حضور چهار دومیدانی کار قمی در اردوی تیم ملی
امسال برای اولین بار ورزشکاران دوومیدانی قم در رده های سنی نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان مقام اول کشوری را کسب نموده و حضور چهار دوومیدانی کار این استان در اردوی تیم ملی جهت اعزام به مسابقات آسیایی مسجل شد.ورزش دوومیدانی قم تا به امروز صاحب 59 مدال کشوری بوده و یکی از افتخارات هیات دومیدانی استان ،حضور ورزشکارانی همچون رضا ملک پور در مسابقات بازی‌های آسیایی و مهدی رضایی در المپیک نوجوان آرژانتین 2018 بود.

** تکواندوکاران جوان برتر قم در بخش بانوان معرفی شدند
مسابقات تکواندوی قهرمانی دختران قم در تمامی گروه‌های سنی و رده کمربند قرمز و مشکی در خانه تکواندو شهیدان برجعلی‌زاده برگزار شد و نفرات برتر آن مورد تجلیل قرار گرفتند.در این مسابقات که شامگاه یکشنبه به پایان رسید در رده سنی نوجوانان فاطمه زهرا جعفری در وزن پنجم به مقام قهرمانی رسید و محدثه معظمی و ملیکا رضاییان دوم و سوم شدند و در وزن هفتم زهرا قرنلی طلایی شد و محدثه دلدار و مهدیه حیدری در رده‌های بعدی ایستادند. در وزن هشتم مسابقات تکواندوی نوجوانان قم نیز پرستو فعلی به مقام نخست رسید و مرضیه تاری دوم شد و در رده سنی جوانان، در وزن اول صالحه یعقوبی قهرمان شد، حوری مالکی نایب قهرمان شد و زهرا امینی به مقام سوم رسید. همچنین در وزن چهارم، رقیه فرضی به مقام قهرمانی دست پیدا کرد و فاطمه علیاری و سمیه محمدی عناوین بعدی را کسب کردند و در وزن هفتم فاطمه سادات سعیدی نژاد قهرمان شد و زهرا صالح فر به مقام دوم رسید و زینب عشوری سوم شد.

** تیم بدمینتون قم قهرمان دور رفت لیگ دسته اول شد
دور رفت رقابت‌های لیگ دسته اول بدمینتون مردان کشور درگروه یک، هفته گذشته درقم به پایان رسید و تیم بدمینتون این استان با 3 پیروزی از 3 بازی در صدر جدول دور رفت قرار گرفت. این مسابقات به مدت 2 روز در سالن بدمینتون مرحوم حامد فرهمند واقع در ورزشگاه شهید حیدریان برگزار شد و تیم‌های هیئت بدمینتون قم، اس پی دنیا پلاستیک شیراز، ذوب روی صبای زنجان و گاز فارس در این مسابقات حضور داشتند.پس از برگزاری مسابقات دوره‌ای، تیم هیئت بدمینتون قم در صدر قرار گرفت و تیم اس پی دنیا پلاستیک شیراز در رده دوم قرار گرفت تا بدین ترتیب نماینده قم با موفقیت، آماده حضور در دور برگشت مسابقات در شیراز شود.

** تیم سوهان محمد سیمای قم در خانه تن به شکست داد
تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم با وجود اینکه در هفته بیستم رقابت های لیگ برتر فوتسال نمایشی خوبی در برابر حریف قدرتمند خود به نمایش گذاشت اما در نهایت با نتیجه 6 بر 5 نتیجه را به میهمانش مس سونگون واگذار کرد.تیم سوهان محمد سیما که در مسابقه رفت با نتیجه ناامید کننده 7 بر 2 نتیجه بازی را به نفع مس سونگون واگذار کرده بود، دراین بازی نمایش قابل قبولی رقم زد و درعین شایستگی موفق به پیروزی در این رقابت نشد.
سوهان محمد قم که پیش از این در رده پنجم این لیگ بود، با قبول شکست در این مسابقه و همچنین با نتایج همزمان سایر مسابقه ها به رده هفتم لیگ برتر فوتسال کشور سقوط کرد.

**تساوی خانگی تیم امید صبای قم برابر خیبر خرم‌آباد در لیگ دسته اول فوتبال
تیم فوتبال امید صبای قم در دیداری خانگی ازلیگ دسته اول برابر خیبر خرم آباد به تساوی رسید. این تیم در شرایطی که نیاز مبرمی به کسب هر 3 امتیاز بازی داشت درنهایت برابر نماینده لرستان به تساوی یک بریک رضایت داد. محرومیت صبا از نقل و انتقالات به دلیل بدهی‌های باشگاه صبا در زمان فعالیت در لیگ برتر فوتبال ایران سبب شده حتی تیم‌های پایه صبا هم در روزگاری که از صبا فقط یک نام باقی مانده، نتوانند بازیکنی جذب کنند.

** تیم فوتبال افشید قم برابر ارقام تراشه اراک متوقف شد
تیم فوتبال افشید قم در دیداری از لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور، برابر ارقام تراشه اراک متوقف شد. در هفته نهم از مرحله نخست گروهی لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور نماینده فوتبال قم با یک تساوی خانگی، شانس صعود به مرحله دوم مسابقات را از دست داد. تیم‌های افشید قم و ارقام تراشه اراک در ورزشگاه شهید حیدریان با هم روبرو شدند که در این بازی افشید در شرایطی که نیاز مبرم به کسب برد داشت در نهایت نتوانست با بیش از یک امتیاز زمین مسابقه را ترک کند.

** تیم‌های آرش، الماس شهر و ابوریحان حریفان خود را شکست دادند
هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های استان قم به پایان رسید و تیم‌های آرش، الماس شهر و فیزیوتراپی ابوریحان از سد رقیبان خود عبور کردند. در این مسابقات که شامگاه یکشنبه هفته گذشته به پایان رسید در مهم‌ترین مسابقه تیم فوتسال شهید رئیس کرمی که در هفته‌های اخیر نتایج خوبی کسب کرده بود برابر تیم فوتسال الماس شهر که تیم بدون امتیاز جدول بود 2 بر یک شکست خورد تا به نوعی، یک شگفتی در مسابقات هفته چهارم شکل بگیرد.تیم‌های پاس و فرآورده‌های گوشتی پرتو که نام جدید تیم فوتسال آرش است پرگل‌ترین بازی هفته چهارم را برگزار کردند که در این بازی تیم پاس 4 بر 2 برابر تیم فرآورده‌های گوشتی پرتو به پیروزی رسید و موقعیت خود را در جدول بهبود بخشید.در یکی از بازی‌های جذاب هفته چهارم نیز، مسابقه نفس گیر و نزدیک تیم‌های یاقوت و فیزیوتراپی ابوریحان با پیروزی 3 بر 2 تیم ابوریحان همراه بود تا نتایج نامناسب تیم یاقوت در جدول لیگ برتر فوتسال استان قم ادامه یابد.تنها تساوی در این هفته در دیدار تیم‌های مقاومت و ذاکر رقم خورد و دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند تا نوار پیروزی‌های متوالی تیم فوتسال ذاکر قطع شود گرچه این تیم با وجود تساوی همچنان صدرنشین جدول لیگ برتر فوتسال قم است.
در این مسابقات 8 تیم حضور دارند که به صورت رفت و برگشت با هم مصاف می‌کنند.
7404/ 6133/


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

بالندگی در اوج تحریم تجربه شیرین البرز 97
کرج- ایرنا - استان نوپای البرز یا سرزمین اقوام با وجود فشارهای بدخواهان ملت ایران، اوج بالندگی اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و ... را در سال 97 به نمایش گذاشت و این سال با دستاوردهای فراوانی برای ساکنان این خطه رقم خورد.
«رونق تولید» قفل بسته تنها کارخانه فرومنگنز کشور را گشود
همدان - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: با دستور و تاکید ویژه دکتر رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت، کارخانه ذوب آهن اسدآباد به عنوان تنها تولیدکننده فرومنگنز کشور، در سال جدید دوباره راه اندازی می شود و رونق به این واحد صنعتی راکد باز می گردد.
باران و سیل به حدود یکهزار واحد مسکونی خراسان شمالی خسارت زد
بجنورد- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی گفت: در بارندگی ها و سیلاب روزهای اخیر حدود یکهزار واحد مسکونی خسارت دیده است.
خورشید و فرصت تحول در تولید انرژی
سمنان- ایرنا- خورشید به عنوان منبع سازگار زیست محیطی ظرفیتی نهفته برای آغاز فصل جدیدی در عرصه تحول تولید انرژی است که می تواند افق های تازه ای برای بخش های صنعتی، اقتصادی، رفاهی و اجتماعی کشور باشد.
استاندار تهران: نقش مدیریت استان در تحقق شعار سال مهم است
تهران- ایرنا- استاندار تهران با بیان اینکه تحقق شعار سال 98 الزاماتی دارد که باید آن را فراهم کرد اضافه کرد: استانداری به عنوان رئیس همه کارگروه هایی که در زمینه رونق تولید فعال هستند، برای رونق بخشی به تولید و افزایش کیفیت محصولات تولیدی نقش مهمی برعهده دارد.
همراهی مردم با تولیدکنندگان در تحقق شعار سال ضروری است
اهواز - ایرنا - معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به نامگذاری سال 98 به نام رونق تولید گفت: همراهی مردم با تولید کنندگان برای رونق کالای داخلی و تحقق شعار سال ضروری است.
مناطق روستایی گنبد از بحران و مخاطرات سیل خارج شد
گنبدکاووس - ایرنا - فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: به دنبال عادی شدن اوضاع از دو روز گذشته در سطح شهر گنبد، مخاطرات و بحران سیل و طغیان رودخانه در روستاهای این شهرستان در هر دو بخش مرکزی و داشلی برون نیز برطرف شد.
پنج میلیون وسیله نقلیه در جاده های استان مرکزی تردد کردند
اراک - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: پنج میلیون و 131 هزار و 441 وسیله نقلیه از ابتدای طرح نوروزی تاکنون از جاده های این استان تردد کردند.
واژگونی خودروی اتباع بیگانه در سراوان 16مصدوم برجا گذاشت
زاهدان- ایرنا- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: واژگونی یک دستگاه وانت تویوتا حامل اتباع بیگانه غیرمجار در مسیر سراوان - کوهرناگان 16 مجروح برجا گذاشت.
سه کوهنورد مفقود شده در ارتفاعات تفتان پیدا شدند
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: سه کوهنورد مفقود شده در ارتفاعات تفتان با تلاش نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر شهرستان خاش پیدا شدند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

ویدئو - با برخی شگفتی‌های برج طغرل آشنا شوید
«برج طغرل» را یکی از زیباترین آثار تاریخی با پیشینه‌ای برابر ۹ قرن یعنی متعلق به دوره سلجوقی می‌دانند. مورخان معتقدند «طغرل بیک سلجوقی» مؤسس و نخستین پادشاه سلسله سلجوقیان در این برج آرمیده و همین امر سبب شده تا این اثر ملی به نام «برج طغرل» شهرت یابد. برای این بنای تاریخی کاربری‌های مختلفی مانند «ساعت»، «منعکس‌کننده صدا» و «راهنمای مسافران» عنوان کرده‌اند. برای رسیدن به برج طغرل در شهرری، خیابان ابن‌بابویه و در مقابل سردر شرقی، استفاده از مترو بهترین راه ممکن است. در فاصله مترو تا برج نیز تاکسی و اتوبوس‌هایی که در مقابل درِ خروجی مترو منتظر مسافران هستند، شما را به مقصد می‌رسانند.
سرمایه‌گذاران خارجی در مناطق آزاد کم شدند
آمارها نشان می‌دهد میزان جذب سرمایه خارجی در ۱۱ ماهه نخست سال 1397 نسبت به سال قبلش بیش از ۳۲ درصد کاهش داشته، این در حالی است که این آمار در سال ۱۳۹۶ روند افزایشی داشته است.
واردات ۲۰۳ تن عروسک به کشور+ جدول
براساس آمار گمرک در ۱۱ ماهه سال ۹۷ بالغ بر ۲۰۳ تن انواع عروسک از ۲ کشور جهان وارد ایران شده است.
موفقیت تیم ملی فوتبال امید، با وجود بدشانسی در راه المپیک
پیشکسوت فوتبال ایران می‌گوید با وجود بدشانسی تیم ملی فوتبال امید کشورمان در بازی برابر ترکمنستان و وجود چند مصدوم، امیدوار است این تیم بتواند امید ایران برای کسب سهمیه المپیک را زنده نگه دارد.
تاریخچه ۶ داربی که در عید برگزار شد
دهم فروردین ۹۸ ایران جذاب‌تر از همیشه خواهد شد. جایی که رفاقت جایش را به رقابت می‌دهد و یک باخت می‌تواند تمام خوشی‌های عید نوروز را به کام هوادار تلخ کند. داربی هشتاد و نهم، هفتمین داربی می‌شود که در تعطیلات عید یا روزهای نزدیک به تعطیلات برگزار می‌شود و پیروزی برای هر تیم می‌تواند به عنوان شیرین‌ترین عیدی ممکن تلقی شود.
اماکن ورزشی شمال کشور در اختیار سیل زدگان قرار گرفت
نگاهی به تحولات ورزشی سال 97 استان اصفهان
خودکفایی تا موفقیت؛ راهبرد نوین فدراسیون اسکواش
اماکن ورزشی گلستان و مازندران در اختیار آسیب‌دیدگان از سیل قرار گرفت
کمانداران کامپوند راهی تایلند شدند
مهم ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته ای که گذشت
دوومیدانی در سال ۹۷- ظهور کیهانی، پایان سناریوی حدادی
صعود سه شمشیرباز ایران به جدول اصلی جام‌جهانی مجارستان
کیخا در جام‌جهانی ژیمناستیک قطر چهارم شد
حریفان شمشیربازان ایران در جام جهانی مشخص شدند