بدمینتون صدرنشین شد، فوتسال تن به شکست خانگی داد

08:50 ۳۰ روز و ۲۲ ساعت پیش ایرنا 40 0
بدمینتون صدرنشین شد، فوتسال تن به شکست خانگی داد

قم- ایرنا- درهفته ای که 10 ورزشکار قمی به تیم های ملی جودو و دومیدانی دعوت شدند، تیم فوتسال سوهان محمد سیما در خانه تن به شکست داد، تیم بدمینتون قم در دور رفت لیگ دسته اول قهرمان شد و سوت پایانی هفته چهارم لیگ برتر فوتبال استان به صدا درآمد.

ایرنا

به گزارش ایرنا، در هفته گذشته ورزشکاران استان در میادین ورزشی مختلف به میدان رفته و نتیجه مصاف آنها با حریفان خود ثبت پیروزی ها وشکست هایی برای ورزش قم بود. دعوت 6 جودو کار قمی به اردوی تیم ملی، حضور چهار دوومیدانی کارقمی در اردوی تیم ملی، معرفی تکواندوکاران جوان برتر قم در بخش بانوان، قهرمانی تیم بدمینتون قم در دور رفت لیگ دسته اول، شکست خانگی تیم سوهان محمد سیمای قم در لیگ برتر فوتسال، تساوی تیم امید صبای قم برابر خیبر خرم‌آباد در لیگ دسته اول فوتبال درخانه، توقف تیم فوتبال افشید برابر ارقام تراشه اراک و برگزاری هفته چهارم لیگ برتر فوتبال قم مهمترین سرخط اخبار ورزشی این استان بود.

** دعوت 6 جودو کار قمی به اردوی تیم ملی
اردوی تیم ملی جودو ازششم دی ماه درتهران جهت آمادگی جودوکاران برای اعزام به مسابقات آسیایی 2019 برگزار می‌شود و بر همین اساس 6جودوکار استان قم نیز به این اردوی آماده سازی دعوت شدند. مسابقات قهرمانی آسیا2019 دربخش کاتای زوج در امارات برگزار می‌شود و طبق عملکرد مناسب ورزشکاران استان قم، احتمال ثبت 4مدال به نام جودکاران قمی وجود دارد.محمدرضا صحرایی و محمدحسن سالاری درکاتا گوشین جوتسو، محمدجواد بشارتی و محسن قاسم لو درکاتای ناگه و مهدی عظیمی و فخرالدین رضایی در کاتای کاتامه جودوکاران فراخوانده از استان قم به اردوی تیم ملی کشور هستند.

** حضور چهار دومیدانی کار قمی در اردوی تیم ملی
امسال برای اولین بار ورزشکاران دوومیدانی قم در رده های سنی نوجوانان ، جوانان و بزرگسالان مقام اول کشوری را کسب نموده و حضور چهار دوومیدانی کار این استان در اردوی تیم ملی جهت اعزام به مسابقات آسیایی مسجل شد.ورزش دوومیدانی قم تا به امروز صاحب 59 مدال کشوری بوده و یکی از افتخارات هیات دومیدانی استان ،حضور ورزشکارانی همچون رضا ملک پور در مسابقات بازی‌های آسیایی و مهدی رضایی در المپیک نوجوان آرژانتین 2018 بود.

** تکواندوکاران جوان برتر قم در بخش بانوان معرفی شدند
مسابقات تکواندوی قهرمانی دختران قم در تمامی گروه‌های سنی و رده کمربند قرمز و مشکی در خانه تکواندو شهیدان برجعلی‌زاده برگزار شد و نفرات برتر آن مورد تجلیل قرار گرفتند.در این مسابقات که شامگاه یکشنبه به پایان رسید در رده سنی نوجوانان فاطمه زهرا جعفری در وزن پنجم به مقام قهرمانی رسید و محدثه معظمی و ملیکا رضاییان دوم و سوم شدند و در وزن هفتم زهرا قرنلی طلایی شد و محدثه دلدار و مهدیه حیدری در رده‌های بعدی ایستادند. در وزن هشتم مسابقات تکواندوی نوجوانان قم نیز پرستو فعلی به مقام نخست رسید و مرضیه تاری دوم شد و در رده سنی جوانان، در وزن اول صالحه یعقوبی قهرمان شد، حوری مالکی نایب قهرمان شد و زهرا امینی به مقام سوم رسید. همچنین در وزن چهارم، رقیه فرضی به مقام قهرمانی دست پیدا کرد و فاطمه علیاری و سمیه محمدی عناوین بعدی را کسب کردند و در وزن هفتم فاطمه سادات سعیدی نژاد قهرمان شد و زهرا صالح فر به مقام دوم رسید و زینب عشوری سوم شد.

** تیم بدمینتون قم قهرمان دور رفت لیگ دسته اول شد
دور رفت رقابت‌های لیگ دسته اول بدمینتون مردان کشور درگروه یک، هفته گذشته درقم به پایان رسید و تیم بدمینتون این استان با 3 پیروزی از 3 بازی در صدر جدول دور رفت قرار گرفت. این مسابقات به مدت 2 روز در سالن بدمینتون مرحوم حامد فرهمند واقع در ورزشگاه شهید حیدریان برگزار شد و تیم‌های هیئت بدمینتون قم، اس پی دنیا پلاستیک شیراز، ذوب روی صبای زنجان و گاز فارس در این مسابقات حضور داشتند.پس از برگزاری مسابقات دوره‌ای، تیم هیئت بدمینتون قم در صدر قرار گرفت و تیم اس پی دنیا پلاستیک شیراز در رده دوم قرار گرفت تا بدین ترتیب نماینده قم با موفقیت، آماده حضور در دور برگشت مسابقات در شیراز شود.

** تیم سوهان محمد سیمای قم در خانه تن به شکست داد
تیم فوتسال سوهان محمد سیمای قم با وجود اینکه در هفته بیستم رقابت های لیگ برتر فوتسال نمایشی خوبی در برابر حریف قدرتمند خود به نمایش گذاشت اما در نهایت با نتیجه 6 بر 5 نتیجه را به میهمانش مس سونگون واگذار کرد.تیم سوهان محمد سیما که در مسابقه رفت با نتیجه ناامید کننده 7 بر 2 نتیجه بازی را به نفع مس سونگون واگذار کرده بود، دراین بازی نمایش قابل قبولی رقم زد و درعین شایستگی موفق به پیروزی در این رقابت نشد.
سوهان محمد قم که پیش از این در رده پنجم این لیگ بود، با قبول شکست در این مسابقه و همچنین با نتایج همزمان سایر مسابقه ها به رده هفتم لیگ برتر فوتسال کشور سقوط کرد.

**تساوی خانگی تیم امید صبای قم برابر خیبر خرم‌آباد در لیگ دسته اول فوتبال
تیم فوتبال امید صبای قم در دیداری خانگی ازلیگ دسته اول برابر خیبر خرم آباد به تساوی رسید. این تیم در شرایطی که نیاز مبرمی به کسب هر 3 امتیاز بازی داشت درنهایت برابر نماینده لرستان به تساوی یک بریک رضایت داد. محرومیت صبا از نقل و انتقالات به دلیل بدهی‌های باشگاه صبا در زمان فعالیت در لیگ برتر فوتبال ایران سبب شده حتی تیم‌های پایه صبا هم در روزگاری که از صبا فقط یک نام باقی مانده، نتوانند بازیکنی جذب کنند.

** تیم فوتبال افشید قم برابر ارقام تراشه اراک متوقف شد
تیم فوتبال افشید قم در دیداری از لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور، برابر ارقام تراشه اراک متوقف شد. در هفته نهم از مرحله نخست گروهی لیگ برتر فوتبال نوجوانان کشور نماینده فوتبال قم با یک تساوی خانگی، شانس صعود به مرحله دوم مسابقات را از دست داد. تیم‌های افشید قم و ارقام تراشه اراک در ورزشگاه شهید حیدریان با هم روبرو شدند که در این بازی افشید در شرایطی که نیاز مبرم به کسب برد داشت در نهایت نتوانست با بیش از یک امتیاز زمین مسابقه را ترک کند.

** تیم‌های آرش، الماس شهر و ابوریحان حریفان خود را شکست دادند
هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های استان قم به پایان رسید و تیم‌های آرش، الماس شهر و فیزیوتراپی ابوریحان از سد رقیبان خود عبور کردند. در این مسابقات که شامگاه یکشنبه هفته گذشته به پایان رسید در مهم‌ترین مسابقه تیم فوتسال شهید رئیس کرمی که در هفته‌های اخیر نتایج خوبی کسب کرده بود برابر تیم فوتسال الماس شهر که تیم بدون امتیاز جدول بود 2 بر یک شکست خورد تا به نوعی، یک شگفتی در مسابقات هفته چهارم شکل بگیرد.تیم‌های پاس و فرآورده‌های گوشتی پرتو که نام جدید تیم فوتسال آرش است پرگل‌ترین بازی هفته چهارم را برگزار کردند که در این بازی تیم پاس 4 بر 2 برابر تیم فرآورده‌های گوشتی پرتو به پیروزی رسید و موقعیت خود را در جدول بهبود بخشید.در یکی از بازی‌های جذاب هفته چهارم نیز، مسابقه نفس گیر و نزدیک تیم‌های یاقوت و فیزیوتراپی ابوریحان با پیروزی 3 بر 2 تیم ابوریحان همراه بود تا نتایج نامناسب تیم یاقوت در جدول لیگ برتر فوتسال استان قم ادامه یابد.تنها تساوی در این هفته در دیدار تیم‌های مقاومت و ذاکر رقم خورد و دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند تا نوار پیروزی‌های متوالی تیم فوتسال ذاکر قطع شود گرچه این تیم با وجود تساوی همچنان صدرنشین جدول لیگ برتر فوتسال قم است.
در این مسابقات 8 تیم حضور دارند که به صورت رفت و برگشت با هم مصاف می‌کنند.
7404/ 6133/


گروه های زیر مجموعه ورزشی

دنیای ورزش
دنیای ورزش

آخرین اخبار

5 فرد گریان در عالَم- از حضرت آدم(ع) تا امام سجاد(ع)
امیر المومنین در حدیثی از افراد گریان در عالم می گویند.
بازگشت بازیگر مشهور ایرانی به سینماها با ظاهری کاملا متفاوت- عکس
سخنگوی شورای صنفی نمایش از اکران «پارادایس» به کارگردانی علی عطشانی خبر داد.
کمک‌های اولیه برای شکستگی‌ها و صدمات اسکلتی بدن
شکستگی‌ها یکی از شایع‌ترین موارد اورژانس‌های پزشکی است و نیاز بـه توجـه ویـژه امـدادگران بـرای آمـوزش برخـورد بـا مصدومان دچار شکستگی دارد.
با روش‌های خانگی و تخصصی درمان واریس آشنا شوید
در این مطلب می‌خواهیم ببینیم چه روش‌هایی برای درمان واریس وجود دارد.
ازدواج بهانه‌ای برای کشتن مرد جوان
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از ادامه تلاش‌های پلیسی برای کشف بقایای جسد مقتولی خبر داد که حدود یک ماه پیش در بیابان‌های اطراف جاده قدیم تهران – قم به قتل رسیده است.
لباس‌های جین را چگونه بشوییم؟
نحوه مراقبت از شلوار جین بسیار مهم است. برای حفظ رنگ و کیفیت و طول عمر پارچه شلوار برای شستن شلوار جین باید نکاتی را رعایت کنید.
سخنرانی ترزا مِی درباره طرح جدید برگزیت
نخست‌وزیر بریتانیا درباره طرح جدید برگزیت در پارلمان این کشور سخنرانی می‌کند.
رایزنی های روسیه با سران عربی درباره سوریه
وزیر امور خارجه روسیه با دبیر کل اتحادیه عرب و وزیر امور خارجه مصر در خصوص مسائل خاورمیانه با محوریت مساله سوریه تلفنی گفت وگو کرد.
ترامپ: چوب جادویی پیدا کردم
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا ضمن تمجید از عملکرد دولتش در رونق تولید ملی، با طعنه به دولت قبلی گفت که چوبدستی سحرآمیز را یافته است.
همه چیز درباره دیوار ترامپ
ساخت دیوار مرزی میان آمریکا و مکزیک به معضلی اساسی تبدیل شده و باعث شده است دولت فدرال تعطیل شود.

پر بازدید ترین اخبار امروز

سکوت رسانه‌های بیگانه در قبال اعتراف جاسوسان پیشانی سفید
رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه که معمولا به بازتاب‌های رسانه‌ای جاسوسان غرب واکنش نشان می‌دادند ودر مقام وکیل مدافع آنها اقدام می‌کردند،در مواجهه باپخش تصاویر جدیدازاعترافات این جاسوس‌ها سکوت پیشه کردند.
روسیه در نشست ضد ایرانی لهستان شرکت نمی کند
بنا بر اعلام وزیر امور خارجه لهستان، روسیه اعلام کرده است که در نشست ضد ایرانی ورشو شرکت نخواهد کرد.
بودجه آب و برق به نحو احسن تامین شد
معاون وزیر نیرو گفت: اگرچه محدودیت‌های بسیاری در حوزه آب و برق وجود دارد، اما رقم تعیین شده برای بودجه وزارت نیرو بیانگر آن است که دولت نگاه ویژه‌ای به بخش آب و برق کشور داشته و این مساله می‌تواند راهگشای بسیاری از مشکلات فعلی باشد.
صعود جوکوویچ به یک چهارم تنیس استرالیا
سلیمی: فدراسیون تمایلی به همکاری با من ندارد
وداع تلخ فدرر از تنیس اپن استرالیا
بیرانوند: ما به جای بهداد سلیمی تصمیم نمی‌گیریم
چهارمی یخنورد ایرانی در جام جهانی پکن
حذف کمانداران ایران از جام جهانی فرانسه
2 فوتوالی کار استان سمنان استعداد برتر کشور معرفی شدند
رئیس هیات اسکواش خراسان رضوی انتخاب شد
پیست اسکی یاسوج جاذبه ای زیبا اما بدون امکانات
تیرانداز سمنانی به اردوی آمادگی تیم ملی دعوت شد