دولت و رئیس جمهور آمریکا ننگ بشریت اند

15:19 ۳۱ روز و ۱۶ ساعت پیش ایرنا 40 0
دولت و رئیس جمهور آمریکا ننگ بشریت اند

کرج- ایرنا-امام جمعه کرج از رئیس جمهور و اداره کنندگان آمریکا که دستشان به خون بی گناهان آلوده است به عنوان ننگ بشریت نام برد و گفت: این افراد فاسد که در ظاهر خود را پیرو حضرت مسیح (ع) می دانند ، با نقاب دمکراسی فساد را در جوامع ترویج می کنند.

ایرنا

به گزارش ایرنا، آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی در خطبه های این هفته نماز جمعه کرج ضمن گرامیداشت چهارم دیماه سالروز ولادت حضرت عیسی مسیح (ع) ، این روز بزرگ را به همه مسلمانان و مسیحیان جهان تبریک گفت.
وی با اشاره به آیات فراوان قرآن کریم درباره این پیامبر عظیم الاشان و حضرت مریم (س) اظهار کرد: مهمترین وظیفه حضرت مسیح (ع) همانند دیگر انبیاء تاکید بر بندگی خداوند و مبارزه با ظلم و طاغوت است.
وی ادامه داد: برخی راه انحراف و تحریف را پیشه کرده و مدعی می شوند که حضرت مسیح (ع) وظیفه ای در مبارزه با ظلم و طاغوت نداشته است ، در صورتی که این پیغمبر نیز مانند دیگر انبیاء همواره مردم را به بندگی و مبارزه با ظلم دعوت کرده اند.
امام جمعه کرج تصریح کرد: امروز توسط افراد منحرف قسمتی از آموزه های حضرت مسیح تحریف شده است و عده ای ظالم و ستمگر خود را پیرو مسیح (ع) معرفی می کنند.
امام جمعه کرج گفت: سران کشورهای غربی و اروپایی که آلوده به فساد هستند خود را مسیحی می دانند که اینگونه افراد در حقیقت مایه ننگ بشریت هستند.
وی افزود: حضرت مسیح پیام آور صلح و آشتی بوده است، ولی حتی برخی کشورهای اسلامی از سیاست های ظالمانه سران کشورهای غربی و اروپایی پیروی می کنند.
وی با اشاره به جنایات مستکبران در یمن گفت: الان جنایاتی که در این کشور انجام می شود محصول سیاست های غلط این ستمگران است.
امام جمعه کرج گفت: امروز برخی آموزه های حضرت مسیح تحریف شده و در دست ظالم های ستمگر که خود را پیرو مسیح (ع) می دانند، قرار دارد.
وی تاکید کرد: روحانیت مسیحیت و کلیسا با کم کاری در این زمینه ها مسئول هستند و همیشه علما در مقابل انحرافاتی که رخ می دهد باید پاسخگو باشند.
امام جمعه کرج با اشاره به سران کشورهای غربی و اروپایی که خود را مسیحی می دانند گفت: اداره کنندگان کشور امریکا و شخص رئیس جمهور امریکا که دستش به خون بی گناهان آلوده و شریک است ننگ مسیحیت و بشریت است.
وی با اشاره به فساد های که در دنیا ایجاد می شود گفت: کسانی که خود را پیرو حضرت مسیح می دانند در این فساد به اسم نجات افراد و دموکراسی حضور دارند.
وی با اشاره به جنایات کشور یمن گفت: الان جنایات که در این کشور انجام می شود محصول سیاست های غلط این ستمگران است که قرار بود سر چهار هفته کار یمن را تمام کنید ولی الان 4سال است در گل گیر کردن و به زودی توسط انصار الله از بین خواهند رفت.
وی تاکید کرد: مستکبران بزودی یمن و دیگر مناطق را ترک خواهند کرد و نشان دادند که در جنگ نیابتی نیز توان مقابله با ایران اسلامی را ندارند.
خطیب جمعه کرج گفت: عربستان، اسرایل و امریکا باید بدانند که چه بخواهند چه نخواهند باید از خاک سوریه، عراق خارج شوند و این یعنی پیروزی انقلاب اسلامی ایران است.
وی با اشاره به قرار گرفتن در آستانه نهم دی ماه سال 1388 تصریح کرد: یکی از مهترین توطئه های استکبار جهانی و صهیونیست بین المللی علیه نظام اسلامی بعد از جنگ تحمیلی، کودتا مخملی سبز در دی ماه سال 88 بود که غرب با سرمایه گذاری گسترده قصد داشت مردم را در مقابل نظام قرار دهد.
وی اضافه کرد: مرم ایران اسلامی مثل همیشه هوشیارانه ، با اتحاد و بصیریت ، ایمان کامل و حضور انقلابی خودشان آتش فتنه را با رهبری های معظم انقلاب خاموش کردند.
وی خاطرنشان کرد: مردم در نهم دی ماه در گوش فتنه گران که در کف خیابان وجود داشتند و تشنه قدرت بودند، سیلی محکم زدند
وی با اشاره به نقش بی نظیر و بی بدیل رهبر معظم انقلاب گفت: ایشان با حوصله، بصیرت و هوشیاری مردم را بالا بردند و شگردهای دشمن را تبیین و انحرافات و بدعت های فتنه گران را آشکار کردند.
امام جمعه کرج با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در مورد مسئولیت و لزوم توجه به این فرمایشات، اظهار کرد: رفتارهایی از برخی از افراد مشاهده می شود که در شان نظام اسلامی نیست.
حسینی همدانی تاکید کرد: کسی که خود را مسئول بداند و بعد در برخورد با مردم طوری برخورد کند که شانیت آن را ندارد ، این موضوع سبب شرمندگی است.
امام جمعه کرج اظهار داشت: یکی از جاهایی که باید با شدت و بدون اغماض با آن برخورد شود ، در واقع تخلفات مسئولان است.
نماینده ولی فقیه در استان البرز با بیان اینکه به حکم خدا عمل کنید و بدون مصلحت اندیشی کار خود را انجام دهید ، تصریح کرد: مسئولان در مورد عملکرد خود مراقب باشند و بدنبال خدمت به مردم باشند.
وی خطاب به استاندار البرز گفت: مدیران کل دستگاهای خود را به دقت زیر نظر داشته و رصد کنید، کارایی و خدمت رسانی آنها را مد نظر داشته باشید و ارتباطی که با ارباب رجوع دارند و وقت ملاقاتی که باید برای مردم بگذارند را دقت کنید.
وی از استاندار البرز خواست برخوردی که مدیر با کارکنان و کارمندان دارد را رصد کنید، گاهی کارکنان نامه می نویسند و از مسئولان خود شکایت دارند ، بنده بررسی و دنبال می کنم و می بینم که درست گفته اند آن مدیر کل و مدیر دستگاه و اداره به مردم و کارمند ظلم می کند و این موارد باید رسیدگی شود.
نماینده ولی فقیه در استان البرز با بیان اینکه مدیران آن دستگاهها توجه داشته باشند وقتی وزیر دستگاه مربوطه به استان می آید رعایت عدالت را در گزارش دادن انجام داده و از بزرگنمایی کار خود و یا خدای ناکرده آمار کذب دادن پرهیز کنند.
حسینی همدانی به مسوولان تاکید کرد که به مردم هم آمار درست بدهید، برخی اوقات مسئولان به مردم آمار دروغ می دهند و آمار صحیحی نیست و آمار سازی است.
امام جمعه کرج با بیان اینکه گاهی در مورد اشتغال آمارهای بیان می شود که دور از واقعیت است، گفت: این افراد در سامانه ثبت شده اند و درست است اما این آمار خالص نیست و در بحث آماری باید آمار خالص در مورد ایجاد شغل و کار بیان شود.
نماینده ولی فقیه در استان البرز با اشاره به دستور رئیس قوه قضاییه به دادستان های مراکز استان در مورد قیمت گذاری و ورود دادستان‌ها با گرانی اجناس و مایحتاج مردم، گفت: دادستان کل در استان به صورت جدی تر به این موضوع ورود کرده تا مردم آرامش بیشتری داشته باشند.
وی همچنین تصریح کرد: تعزیرات حکومتی هم نظارت بر قیمت ها را بیشتر کند و آن کالاهایی که از افراد محتکر گرفته شده زودتر در اختیار مردم قرار گیرد تا فرصت و زمینه استفاده کردن از آنها گرفته نشود.
7411/6993


گروه های زیر مجموعه سیاسی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

5 فرد گریان در عالَم- از حضرت آدم(ع) تا امام سجاد(ع)
امیر المومنین در حدیثی از افراد گریان در عالم می گویند.
بازگشت بازیگر مشهور ایرانی به سینماها با ظاهری کاملا متفاوت- عکس
سخنگوی شورای صنفی نمایش از اکران «پارادایس» به کارگردانی علی عطشانی خبر داد.
کمک‌های اولیه برای شکستگی‌ها و صدمات اسکلتی بدن
شکستگی‌ها یکی از شایع‌ترین موارد اورژانس‌های پزشکی است و نیاز بـه توجـه ویـژه امـدادگران بـرای آمـوزش برخـورد بـا مصدومان دچار شکستگی دارد.
با روش‌های خانگی و تخصصی درمان واریس آشنا شوید
در این مطلب می‌خواهیم ببینیم چه روش‌هایی برای درمان واریس وجود دارد.
ازدواج بهانه‌ای برای کشتن مرد جوان
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از ادامه تلاش‌های پلیسی برای کشف بقایای جسد مقتولی خبر داد که حدود یک ماه پیش در بیابان‌های اطراف جاده قدیم تهران – قم به قتل رسیده است.
لباس‌های جین را چگونه بشوییم؟
نحوه مراقبت از شلوار جین بسیار مهم است. برای حفظ رنگ و کیفیت و طول عمر پارچه شلوار برای شستن شلوار جین باید نکاتی را رعایت کنید.
سخنرانی ترزا مِی درباره طرح جدید برگزیت
نخست‌وزیر بریتانیا درباره طرح جدید برگزیت در پارلمان این کشور سخنرانی می‌کند.
رایزنی های روسیه با سران عربی درباره سوریه
وزیر امور خارجه روسیه با دبیر کل اتحادیه عرب و وزیر امور خارجه مصر در خصوص مسائل خاورمیانه با محوریت مساله سوریه تلفنی گفت وگو کرد.
ترامپ: چوب جادویی پیدا کردم
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا ضمن تمجید از عملکرد دولتش در رونق تولید ملی، با طعنه به دولت قبلی گفت که چوبدستی سحرآمیز را یافته است.
همه چیز درباره دیوار ترامپ
ساخت دیوار مرزی میان آمریکا و مکزیک به معضلی اساسی تبدیل شده و باعث شده است دولت فدرال تعطیل شود.

پر بازدید ترین اخبار امروز

بودجه آب و برق به نحو احسن تامین شد
معاون وزیر نیرو گفت: اگرچه محدودیت‌های بسیاری در حوزه آب و برق وجود دارد، اما رقم تعیین شده برای بودجه وزارت نیرو بیانگر آن است که دولت نگاه ویژه‌ای به بخش آب و برق کشور داشته و این مساله می‌تواند راهگشای بسیاری از مشکلات فعلی باشد.
5 توصیه بی نظیر امام باقر(ع)
حدیثی از امام باقر (علیه السلام) را در اینجا بخوانید.
حدیث پُرامید امیرالمؤمنین(ع) برای گنهکاران
احادیث معصومین(علیهم السلام) به مثابه چراغ‌هایی هستند که در ظلمات و تاریکی‌ها مسیر را به انسان نشان می‌دهند.
عوارض مصرف آنتی‌بیوتیک‌ها و موادغذایی مناسب حین و بعد از مصرف آنتی‌بیوتیک
عوارض آنتی بیوتیک ها در مردان و زنان مشابه است. برخی از این عوارض نسبت به سایر عوارض رایج‌تر هستند.
تأثیر استرس روانی بر عملکرد ورزشی
مطالعه‌ای در سال ۲۰۱۴ نشان می دهد افرادی که مدام تحت استرس روانی هستند کمتر ممکن است به فکر ورزش کردن بیفتند. در واقع استرس روانی تأثیر منفی بر انگیزه‌ ورزش کردن دارد.
منتظر اعلام نظر عراق، برای رسمی شدن مرز سومار هستیم
یادواره های شهدا باید سبک زندگی شهدا را در جامعه نهادینه کند
نگاهی به خروش انقلابیون مشهد در آذر و دی 57
نگاهی به خروش انقلابیون مشهد در آذر و دی ماه 57
مهمترین عناوین خبری ایرنا از شامگاه شنبه تا صبح یکشنبه
ایستادگی در برابر استکبار پیام چهل ساله ملت ایران است
مسیر دیپلماسی بهترین راه گسترش تعاملات ایران و ترکمنستان است
انقلاب اسلامی در40 سالگی به کمال رسیده است
توسعه روابط با جمهوری آذربایجان اولویت سیاست خارجی ایران است
جشن های چهل سالگی انقلاب باید باشکوه خاص برگزار شود