دولت و رئیس جمهور آمریکا ننگ بشریت اند

15:19 ۸۸ روز و ۷ ساعت پیش ایرنا 134 0
دولت و رئیس جمهور آمریکا ننگ بشریت اند

کرج- ایرنا-امام جمعه کرج از رئیس جمهور و اداره کنندگان آمریکا که دستشان به خون بی گناهان آلوده است به عنوان ننگ بشریت نام برد و گفت: این افراد فاسد که در ظاهر خود را پیرو حضرت مسیح (ع) می دانند ، با نقاب دمکراسی فساد را در جوامع ترویج می کنند.

ایرنا

به گزارش ایرنا، آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی در خطبه های این هفته نماز جمعه کرج ضمن گرامیداشت چهارم دیماه سالروز ولادت حضرت عیسی مسیح (ع) ، این روز بزرگ را به همه مسلمانان و مسیحیان جهان تبریک گفت.
وی با اشاره به آیات فراوان قرآن کریم درباره این پیامبر عظیم الاشان و حضرت مریم (س) اظهار کرد: مهمترین وظیفه حضرت مسیح (ع) همانند دیگر انبیاء تاکید بر بندگی خداوند و مبارزه با ظلم و طاغوت است.
وی ادامه داد: برخی راه انحراف و تحریف را پیشه کرده و مدعی می شوند که حضرت مسیح (ع) وظیفه ای در مبارزه با ظلم و طاغوت نداشته است ، در صورتی که این پیغمبر نیز مانند دیگر انبیاء همواره مردم را به بندگی و مبارزه با ظلم دعوت کرده اند.
امام جمعه کرج تصریح کرد: امروز توسط افراد منحرف قسمتی از آموزه های حضرت مسیح تحریف شده است و عده ای ظالم و ستمگر خود را پیرو مسیح (ع) معرفی می کنند.
امام جمعه کرج گفت: سران کشورهای غربی و اروپایی که آلوده به فساد هستند خود را مسیحی می دانند که اینگونه افراد در حقیقت مایه ننگ بشریت هستند.
وی افزود: حضرت مسیح پیام آور صلح و آشتی بوده است، ولی حتی برخی کشورهای اسلامی از سیاست های ظالمانه سران کشورهای غربی و اروپایی پیروی می کنند.
وی با اشاره به جنایات مستکبران در یمن گفت: الان جنایاتی که در این کشور انجام می شود محصول سیاست های غلط این ستمگران است.
امام جمعه کرج گفت: امروز برخی آموزه های حضرت مسیح تحریف شده و در دست ظالم های ستمگر که خود را پیرو مسیح (ع) می دانند، قرار دارد.
وی تاکید کرد: روحانیت مسیحیت و کلیسا با کم کاری در این زمینه ها مسئول هستند و همیشه علما در مقابل انحرافاتی که رخ می دهد باید پاسخگو باشند.
امام جمعه کرج با اشاره به سران کشورهای غربی و اروپایی که خود را مسیحی می دانند گفت: اداره کنندگان کشور امریکا و شخص رئیس جمهور امریکا که دستش به خون بی گناهان آلوده و شریک است ننگ مسیحیت و بشریت است.
وی با اشاره به فساد های که در دنیا ایجاد می شود گفت: کسانی که خود را پیرو حضرت مسیح می دانند در این فساد به اسم نجات افراد و دموکراسی حضور دارند.
وی با اشاره به جنایات کشور یمن گفت: الان جنایات که در این کشور انجام می شود محصول سیاست های غلط این ستمگران است که قرار بود سر چهار هفته کار یمن را تمام کنید ولی الان 4سال است در گل گیر کردن و به زودی توسط انصار الله از بین خواهند رفت.
وی تاکید کرد: مستکبران بزودی یمن و دیگر مناطق را ترک خواهند کرد و نشان دادند که در جنگ نیابتی نیز توان مقابله با ایران اسلامی را ندارند.
خطیب جمعه کرج گفت: عربستان، اسرایل و امریکا باید بدانند که چه بخواهند چه نخواهند باید از خاک سوریه، عراق خارج شوند و این یعنی پیروزی انقلاب اسلامی ایران است.
وی با اشاره به قرار گرفتن در آستانه نهم دی ماه سال 1388 تصریح کرد: یکی از مهترین توطئه های استکبار جهانی و صهیونیست بین المللی علیه نظام اسلامی بعد از جنگ تحمیلی، کودتا مخملی سبز در دی ماه سال 88 بود که غرب با سرمایه گذاری گسترده قصد داشت مردم را در مقابل نظام قرار دهد.
وی اضافه کرد: مرم ایران اسلامی مثل همیشه هوشیارانه ، با اتحاد و بصیریت ، ایمان کامل و حضور انقلابی خودشان آتش فتنه را با رهبری های معظم انقلاب خاموش کردند.
وی خاطرنشان کرد: مردم در نهم دی ماه در گوش فتنه گران که در کف خیابان وجود داشتند و تشنه قدرت بودند، سیلی محکم زدند
وی با اشاره به نقش بی نظیر و بی بدیل رهبر معظم انقلاب گفت: ایشان با حوصله، بصیرت و هوشیاری مردم را بالا بردند و شگردهای دشمن را تبیین و انحرافات و بدعت های فتنه گران را آشکار کردند.
امام جمعه کرج با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در مورد مسئولیت و لزوم توجه به این فرمایشات، اظهار کرد: رفتارهایی از برخی از افراد مشاهده می شود که در شان نظام اسلامی نیست.
حسینی همدانی تاکید کرد: کسی که خود را مسئول بداند و بعد در برخورد با مردم طوری برخورد کند که شانیت آن را ندارد ، این موضوع سبب شرمندگی است.
امام جمعه کرج اظهار داشت: یکی از جاهایی که باید با شدت و بدون اغماض با آن برخورد شود ، در واقع تخلفات مسئولان است.
نماینده ولی فقیه در استان البرز با بیان اینکه به حکم خدا عمل کنید و بدون مصلحت اندیشی کار خود را انجام دهید ، تصریح کرد: مسئولان در مورد عملکرد خود مراقب باشند و بدنبال خدمت به مردم باشند.
وی خطاب به استاندار البرز گفت: مدیران کل دستگاهای خود را به دقت زیر نظر داشته و رصد کنید، کارایی و خدمت رسانی آنها را مد نظر داشته باشید و ارتباطی که با ارباب رجوع دارند و وقت ملاقاتی که باید برای مردم بگذارند را دقت کنید.
وی از استاندار البرز خواست برخوردی که مدیر با کارکنان و کارمندان دارد را رصد کنید، گاهی کارکنان نامه می نویسند و از مسئولان خود شکایت دارند ، بنده بررسی و دنبال می کنم و می بینم که درست گفته اند آن مدیر کل و مدیر دستگاه و اداره به مردم و کارمند ظلم می کند و این موارد باید رسیدگی شود.
نماینده ولی فقیه در استان البرز با بیان اینکه مدیران آن دستگاهها توجه داشته باشند وقتی وزیر دستگاه مربوطه به استان می آید رعایت عدالت را در گزارش دادن انجام داده و از بزرگنمایی کار خود و یا خدای ناکرده آمار کذب دادن پرهیز کنند.
حسینی همدانی به مسوولان تاکید کرد که به مردم هم آمار درست بدهید، برخی اوقات مسئولان به مردم آمار دروغ می دهند و آمار صحیحی نیست و آمار سازی است.
امام جمعه کرج با بیان اینکه گاهی در مورد اشتغال آمارهای بیان می شود که دور از واقعیت است، گفت: این افراد در سامانه ثبت شده اند و درست است اما این آمار خالص نیست و در بحث آماری باید آمار خالص در مورد ایجاد شغل و کار بیان شود.
نماینده ولی فقیه در استان البرز با اشاره به دستور رئیس قوه قضاییه به دادستان های مراکز استان در مورد قیمت گذاری و ورود دادستان‌ها با گرانی اجناس و مایحتاج مردم، گفت: دادستان کل در استان به صورت جدی تر به این موضوع ورود کرده تا مردم آرامش بیشتری داشته باشند.
وی همچنین تصریح کرد: تعزیرات حکومتی هم نظارت بر قیمت ها را بیشتر کند و آن کالاهایی که از افراد محتکر گرفته شده زودتر در اختیار مردم قرار گیرد تا فرصت و زمینه استفاده کردن از آنها گرفته نشود.
7411/6993


گروه های زیر مجموعه سیاسی

سایر حوزه‌ها
سایر حوزه‌ها

آخرین اخبار

شبی سخت در انتظار گنبدی ها
گنبدکاووس - ایرنا - بالا آمدن لحظه به لحظه سطح آب رودخانه گرگانرود و افزایش احتمال وقوع سیلاب در این شهر، حکایت از در پیش بودن شبی سخت برای شهروندان گنبد و روستاییانی است که در مسیر پایین دست سدهای بوستان و گلستان واقع هستند.
متخلفان چهارشنبه سوری تا آخر تعطیلات در بازداشت می مانند
تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد: متخلفانی که امشب به بهانه چهارشنبه سوری مرتکب جرم و دستگیر شوند تا پایان تعطیلات نوروز بازداشت خواهند بود.
فرماندار ویژه گنبدکاووس: اولویت نخست نجات جان مردم است
گنبدکاووس - ایرنا - فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس با تشریح وضعیت بحرانی و خطر وقوع سیل در این شهرستان، تصریح کرد: اولویت نخست برای مسئولان نجات جان مردم است و تمامی اقدامات برای کاستن از شدت جاری شدن آب در رودخانه گرگانرود در حال انجام است.
چهارهزار سبد کالا نوروزی بین مددجویان بهزیستی تهران توزیع شد
تهران- ایرنا- مدیر بهزیستی شهر تهران گفت: چهار هزار سبد کالای عیدانه در آستانه سال نو، بین مددجویان بهزیستی تهران توزیع شد.
مرز فرهنگی بین ملت ایران و افغانستان وجود ندارد
تهران- ایرنا- معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت: باوجود مرز سیاسی بین دو کشور ایران و افغانستان اما مرز فرهنگی به دلیل آداب و سنن مشترک بین دو ملت وجود ندارد.
شهردار پایتخت: نردبان های آتش نشانی از گمرک ترخیص شد
تهران- ایرنا- شهردار تهران گفت: تمامی نردبان های آتش نشانی از گمرک ترخیص شد و بزودی به سازمان آتش نشانی شهر تهران اضافه می شود.
آماده باش مردم گمیشان گلستان برای تخلیه خانه های خود
گرگان - ایرنا - فرماندار شهرستان گمیشان استان گلستان با بیان اینکه بارش باران ظرفیت آب سدها را تکمیل و موجب سرریزشدن آنها و در نتیجه به راه افتادن جریان آب در برخی از شهرها و روستاها شده است، گفت که ستاد مدیریت بحران منطقه پس از بررسی وضعیت خانه هایی که در مسیر سیلاب ها قرار دارد دستور قطعی برای تخلیه خانه ها را صادر خواهد کرد.
طلوع خورشید امامت از خانه خدا
سمنان- ایرنا- ملائک از آسمان پُلی از نور زده اند، جبرئیل، میکائیل و اسرافیل کودکی از جنس همه خوبی ها و عطرهای افلاکی را در دل خانه خدا به دامان پاک فاطمه بنت اسد هدیه می کنند که طلوع خورشیدی برای امامت است.
مصوبه صدور پروانه 62 برج- باغ پایتخت تایید نشد
تهران- ایرنا- رئیس کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد: هیات تطبیق ( فرمانداری)، مصوبه صدور پروانه ساختمانی برای 62 برج - باغ را به شورا بازگرداند.
سرباز وظیفه پلیس اولین مصدوم چهارشنبه سوری امسال پایتخت
تهران- ایرنا- رئیس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس پیشگیری پایتخت گفت: اولین مصدوم چهارشنبه سوری امسال که به بیمارستان انتقال داده شد یک سرباز وظیفه شناس بود.

پر بازدید ترین اخبار امروز

سانحه رانندگی در قزوین 3 کشته بر جای گذاشت
قزوین - ایرنا - فرمانده پلیس راه قزوین گفت: در پی وقوع یک فقره تصادف در مسیر بویین زهرا-دانسفهان 3 تن جان باختند و یک نفر نیز مصدوم شد.
مهاجم حادثه لندن فریاد «همه مسلمانان باید بمیرند» سر داده بود
یک روزنامه انگلیسی در گزارشی اعلام کرد: مهاجم حادثه شنبه لندن، فریاد «همه مسلمانان باید بمیرند» سر داده بود.
چه ارتباطی میان فواصل کوتاه زایمان و مرگ نوزادان وجود دارد؟
طبق نتایج یک مطالعه جدید، فواصل کوتاه بین زایمان می تواند خطر مرگ نوزادان را افزایش دهد.
کوزه بلاگردان
بیرجند- ایرنا- خاصیت نوروز نو شدن است و کوزه شکنی سنتی زیبا از مردمان شهرستان قاینات در استان خراسان جنوبی است که به اعتقادشان با اجرای این آیین، دردها و بلاها را در آخرین چهارشنبه سال از زندگی خود دور می کنند.
اختصاص هزینه هدایای تبلیغاتی برای آزادی زندانیان
شرکت سرمایه‌گذاری سایه‌گستر سرمایه هزینه هدایای تبلیغاتی پایان سال خود را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص داد.
ائمه جمعه، مشکلات را به‌دور از غوغاسالاری بیان کنند
ساوه گزینه ای برای پایتخت سیاسی کشور
نماینده مجلس: نمره قابل قبولی برای مردم نداریم
فعالان رسانه‌ها مشکل را مستقیماً به مسئولان اردکان انتقال دهند
وزارت کشور با شهردار پیشنهادی یزد موافقت نکرد
خواسته یک فرزندشهید ترور درباره شناسایی عاملان فاجعه هفتم تیر
پیکر پاک شهید «کردخوردی» در ملایر تشییع شد
عراق: نشست سه جانبه دمشق موفقیت آمیز بود
امام جمعه عجب شیر: مسوولان زندگی خود را هم سطح مردم کنند
سرپرست فرمانداری بشرویه منصوب شد