دولت و رئیس جمهور آمریکا ننگ بشریت اند

15:19 ۱۸۵ روز و ۱۲ ساعت پیش ایرنا 188 0
دولت و رئیس جمهور آمریکا ننگ بشریت اند

کرج- ایرنا-امام جمعه کرج از رئیس جمهور و اداره کنندگان آمریکا که دستشان به خون بی گناهان آلوده است به عنوان ننگ بشریت نام برد و گفت: این افراد فاسد که در ظاهر خود را پیرو حضرت مسیح (ع) می دانند ، با نقاب دمکراسی فساد را در جوامع ترویج می کنند.

ایرنا

به گزارش ایرنا، آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی در خطبه های این هفته نماز جمعه کرج ضمن گرامیداشت چهارم دیماه سالروز ولادت حضرت عیسی مسیح (ع) ، این روز بزرگ را به همه مسلمانان و مسیحیان جهان تبریک گفت.
وی با اشاره به آیات فراوان قرآن کریم درباره این پیامبر عظیم الاشان و حضرت مریم (س) اظهار کرد: مهمترین وظیفه حضرت مسیح (ع) همانند دیگر انبیاء تاکید بر بندگی خداوند و مبارزه با ظلم و طاغوت است.
وی ادامه داد: برخی راه انحراف و تحریف را پیشه کرده و مدعی می شوند که حضرت مسیح (ع) وظیفه ای در مبارزه با ظلم و طاغوت نداشته است ، در صورتی که این پیغمبر نیز مانند دیگر انبیاء همواره مردم را به بندگی و مبارزه با ظلم دعوت کرده اند.
امام جمعه کرج تصریح کرد: امروز توسط افراد منحرف قسمتی از آموزه های حضرت مسیح تحریف شده است و عده ای ظالم و ستمگر خود را پیرو مسیح (ع) معرفی می کنند.
امام جمعه کرج گفت: سران کشورهای غربی و اروپایی که آلوده به فساد هستند خود را مسیحی می دانند که اینگونه افراد در حقیقت مایه ننگ بشریت هستند.
وی افزود: حضرت مسیح پیام آور صلح و آشتی بوده است، ولی حتی برخی کشورهای اسلامی از سیاست های ظالمانه سران کشورهای غربی و اروپایی پیروی می کنند.
وی با اشاره به جنایات مستکبران در یمن گفت: الان جنایاتی که در این کشور انجام می شود محصول سیاست های غلط این ستمگران است.
امام جمعه کرج گفت: امروز برخی آموزه های حضرت مسیح تحریف شده و در دست ظالم های ستمگر که خود را پیرو مسیح (ع) می دانند، قرار دارد.
وی تاکید کرد: روحانیت مسیحیت و کلیسا با کم کاری در این زمینه ها مسئول هستند و همیشه علما در مقابل انحرافاتی که رخ می دهد باید پاسخگو باشند.
امام جمعه کرج با اشاره به سران کشورهای غربی و اروپایی که خود را مسیحی می دانند گفت: اداره کنندگان کشور امریکا و شخص رئیس جمهور امریکا که دستش به خون بی گناهان آلوده و شریک است ننگ مسیحیت و بشریت است.
وی با اشاره به فساد های که در دنیا ایجاد می شود گفت: کسانی که خود را پیرو حضرت مسیح می دانند در این فساد به اسم نجات افراد و دموکراسی حضور دارند.
وی با اشاره به جنایات کشور یمن گفت: الان جنایات که در این کشور انجام می شود محصول سیاست های غلط این ستمگران است که قرار بود سر چهار هفته کار یمن را تمام کنید ولی الان 4سال است در گل گیر کردن و به زودی توسط انصار الله از بین خواهند رفت.
وی تاکید کرد: مستکبران بزودی یمن و دیگر مناطق را ترک خواهند کرد و نشان دادند که در جنگ نیابتی نیز توان مقابله با ایران اسلامی را ندارند.
خطیب جمعه کرج گفت: عربستان، اسرایل و امریکا باید بدانند که چه بخواهند چه نخواهند باید از خاک سوریه، عراق خارج شوند و این یعنی پیروزی انقلاب اسلامی ایران است.
وی با اشاره به قرار گرفتن در آستانه نهم دی ماه سال 1388 تصریح کرد: یکی از مهترین توطئه های استکبار جهانی و صهیونیست بین المللی علیه نظام اسلامی بعد از جنگ تحمیلی، کودتا مخملی سبز در دی ماه سال 88 بود که غرب با سرمایه گذاری گسترده قصد داشت مردم را در مقابل نظام قرار دهد.
وی اضافه کرد: مرم ایران اسلامی مثل همیشه هوشیارانه ، با اتحاد و بصیریت ، ایمان کامل و حضور انقلابی خودشان آتش فتنه را با رهبری های معظم انقلاب خاموش کردند.
وی خاطرنشان کرد: مردم در نهم دی ماه در گوش فتنه گران که در کف خیابان وجود داشتند و تشنه قدرت بودند، سیلی محکم زدند
وی با اشاره به نقش بی نظیر و بی بدیل رهبر معظم انقلاب گفت: ایشان با حوصله، بصیرت و هوشیاری مردم را بالا بردند و شگردهای دشمن را تبیین و انحرافات و بدعت های فتنه گران را آشکار کردند.
امام جمعه کرج با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در مورد مسئولیت و لزوم توجه به این فرمایشات، اظهار کرد: رفتارهایی از برخی از افراد مشاهده می شود که در شان نظام اسلامی نیست.
حسینی همدانی تاکید کرد: کسی که خود را مسئول بداند و بعد در برخورد با مردم طوری برخورد کند که شانیت آن را ندارد ، این موضوع سبب شرمندگی است.
امام جمعه کرج اظهار داشت: یکی از جاهایی که باید با شدت و بدون اغماض با آن برخورد شود ، در واقع تخلفات مسئولان است.
نماینده ولی فقیه در استان البرز با بیان اینکه به حکم خدا عمل کنید و بدون مصلحت اندیشی کار خود را انجام دهید ، تصریح کرد: مسئولان در مورد عملکرد خود مراقب باشند و بدنبال خدمت به مردم باشند.
وی خطاب به استاندار البرز گفت: مدیران کل دستگاهای خود را به دقت زیر نظر داشته و رصد کنید، کارایی و خدمت رسانی آنها را مد نظر داشته باشید و ارتباطی که با ارباب رجوع دارند و وقت ملاقاتی که باید برای مردم بگذارند را دقت کنید.
وی از استاندار البرز خواست برخوردی که مدیر با کارکنان و کارمندان دارد را رصد کنید، گاهی کارکنان نامه می نویسند و از مسئولان خود شکایت دارند ، بنده بررسی و دنبال می کنم و می بینم که درست گفته اند آن مدیر کل و مدیر دستگاه و اداره به مردم و کارمند ظلم می کند و این موارد باید رسیدگی شود.
نماینده ولی فقیه در استان البرز با بیان اینکه مدیران آن دستگاهها توجه داشته باشند وقتی وزیر دستگاه مربوطه به استان می آید رعایت عدالت را در گزارش دادن انجام داده و از بزرگنمایی کار خود و یا خدای ناکرده آمار کذب دادن پرهیز کنند.
حسینی همدانی به مسوولان تاکید کرد که به مردم هم آمار درست بدهید، برخی اوقات مسئولان به مردم آمار دروغ می دهند و آمار صحیحی نیست و آمار سازی است.
امام جمعه کرج با بیان اینکه گاهی در مورد اشتغال آمارهای بیان می شود که دور از واقعیت است، گفت: این افراد در سامانه ثبت شده اند و درست است اما این آمار خالص نیست و در بحث آماری باید آمار خالص در مورد ایجاد شغل و کار بیان شود.
نماینده ولی فقیه در استان البرز با اشاره به دستور رئیس قوه قضاییه به دادستان های مراکز استان در مورد قیمت گذاری و ورود دادستان‌ها با گرانی اجناس و مایحتاج مردم، گفت: دادستان کل در استان به صورت جدی تر به این موضوع ورود کرده تا مردم آرامش بیشتری داشته باشند.
وی همچنین تصریح کرد: تعزیرات حکومتی هم نظارت بر قیمت ها را بیشتر کند و آن کالاهایی که از افراد محتکر گرفته شده زودتر در اختیار مردم قرار گیرد تا فرصت و زمینه استفاده کردن از آنها گرفته نشود.
7411/6993


گروه های زیر مجموعه سیاسی

سیاست خارجی
سیاست خارجی

آخرین اخبار

آپنه خواب چگونه سراغ شما می‌آید؟
آپنه خواب یک اختلال خواب است که باعث کاهش تنفس برای مدتی کوتاه در طول خواب می‌شود.
خبر خوش تندگویان برای مشمولان امریه سربازی
تندگویان گفت: طبق ابلاغیه مقام معظم رهبری امریه جوانان فعال سمن‌ها در دستور کار قرار گرفته است
جزئیات برنامه‌های اوقات فراغت دانش‌آموزان
رمضانی درباره «برگزاری کلاس‌های تابستانی در مراکز فرهنگی و هنری آموزش و پرورش»، گفت: در سال گذشته جشنواره کانون‌های فرهنگی و هنری به صورت کشوری برگزار شد اما قرار است امسال جشنواره تولیدات کانون‌های فرهنگی و تربیتی در تابستان در استان‌ها برگزار شود.
مرگ تازه عروس در آرایشگاه
زن جوان وقتی برای عروسی خواهر شوهرش به آرایشگاه رفته بود هنگام دکلره کردن موهایش به طرز مرموزی جان باخت.
چگونه با تغییرات زندگی کنار بیاییم؟
یک روانشناس و مشاور در خصوص چگونگی ارتباط با تغییرات زندگی اظهار کرد: افکار ما بذر آن چیزی است که می‌خواهیم بشویم یا می‌خواهیم انجام دهیم.
اینفوگرافی - ۵ درمان خانگی برای پوسیدگی دندان‌
پوسیدگی دندان به عوامل مختلی بستگی دارد ولی همه آن‌ها چند راه ثابت برای درمان دارند.
نارضایتی شهروندان از اتوبوس‌های بی کولر
اجرای طرح‌های ترافیکی، شلوغی معابر و بزرگراه ها و هزینه بالای استفاده از خودروهای شخصی از جمله دلایلی است که شهروندان را مجبور به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی می کند.
عامل قتل‌های سریالی: پاهایش را اره نکردم!
عامل قتل های سریالی که راز جنایت های وحشتناک او اسفند سال گذشته و با کشف جسد مرد 57 ساله در شهرک مهرگان مشهد لو رفت، درحالی زندگی پیچیده اش را بازگو کرد.
وضعیت امنیتی در کاخ سفید
تیم حفاظت کاخ سفید اعلام کرد در پی کشف یک بسته مشکوک در خیابان مجاور این مجموعه، محل استقرار دولت آمریکا در وضعیت امنیتی قرار گرفته است.
دیدار پمپئو با ولیعهد ابوظبی
مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا روز دوشنبه با محمد بن زاید آل نهیان، ولیعهد امارات متحده عربی در ابوظبی دیدار کرد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

لاک پشتی که پاهای مصنوعی دارد- عکس
این لاکپشت معلول «پدرو» نام دارد و یکی از مراجعان بیمارستان دامپزشکی دانشگاه لوئیزیانا است.
اصلی‌ترین عامل افزایش وزن چیست؟
متخصصان تغذیه پی بردند سرعت خوردن نیز می‌تواند تاثیر بسزایی بر میزان افزایش یا کاهش وزن داشته باشد.
آپنه خواب چگونه سراغ شما می‌آید؟
آپنه خواب یک اختلال خواب است که باعث کاهش تنفس برای مدتی کوتاه در طول خواب می‌شود.
خبر خوش تندگویان برای مشمولان امریه سربازی
تندگویان گفت: طبق ابلاغیه مقام معظم رهبری امریه جوانان فعال سمن‌ها در دستور کار قرار گرفته است
جزئیات برنامه‌های اوقات فراغت دانش‌آموزان
رمضانی درباره «برگزاری کلاس‌های تابستانی در مراکز فرهنگی و هنری آموزش و پرورش»، گفت: در سال گذشته جشنواره کانون‌های فرهنگی و هنری به صورت کشوری برگزار شد اما قرار است امسال جشنواره تولیدات کانون‌های فرهنگی و تربیتی در تابستان در استان‌ها برگزار شود.