شکست داعش در سوریه نتیجه جانفشانی های جبهه مقاومت است

15:18 ۸۷ روز و ۶ ساعت پیش ایرنا 160 0
شکست داعش در سوریه نتیجه جانفشانی های جبهه مقاومت است

یاسوج- ایرنا- امام جمعه موقت یاسوج گفت: شکست مفتضحانه گروهک تروریستی داعش در سوریه و عراق نتیجه جانفشانی های مثال زدنی اعضای جبهه مقاومت و رزمندگان مدافع حرم ایران است.

ایرنا

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید علی صالح موسوی اعظم در خطبه های نماز جمعه این هفته یاسوج اظهار داشت: آمریکا بوجود آورنده داعش است و آل سعود نیز حمایت مالی از این گروهک تروریستی را بر عهده داشت.
وی افزود: هدف اصلی آمریکا از ایجاد داعش تضعیف کشورهای اسلامی در راستای حمایت هر چه بیشتر خود از رژیم غاصب صهیونیستی است.
امام جمعه موقت یاسوج بیان کرد: یکی از دسیسه های مهم دشمنان برای مقابله با مسلمانان تلاش برای تجزیه کشورهای اسلامی و راه اندازی جنگ های قومیتی بین آنان است.
حجت الاسلام موسوی اعظم عنوان کرد: آمریکا در حال خروج نیروهای نظامی خود از سوریه است و هیچ کدام از اهداف آن نیز در این کشور اسلامی تحقق نیافت.
وی ابراز داشت: اوایل پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون دشمنان و به ویژه آمریکا توطئه های متعددی علیه کشور و ملت ایران انجام داده اند که همگی آنها یکی پس از دیگری خنثی شده است.
حجت الاسلام موسوی اعظم گفت: نمونه بارز این توطئه های شوم راه اندازی فتنه سال 1388 است که با هدف تغییر و براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انجام شد.
وی اظهار داشت: به لطف الهی، با رهنمودهای راهگشای رهبر معظم انقلاب و هوشیاری ملت ایران این نقشه شوم دشمنان نیز برملا و خنثی شد.
حجت الاسلام موسوی اعظم افزود: یکی از درخواست های مهم مردم کهگیلویه و بویراحمد از مسئولان اجرایی و متولیان امور اقتصادی نظارت بیشتر بر قیمت کالاها و تلاش برای کاهش مشکلات معیشتی است.
7535/6110


گروه های زیر مجموعه سیاسی

فقه و حقوق
فقه و حقوق

آخرین اخبار

شهرداری تهران مکلف به مناسب سازی معابر برای معلولان شد
تهران- ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر تهران، شهرداری را مکلف به اختصاص بودجه ای ویژه ای برای مناسب سازی فضاهای شهری برای توان یابان، سالمندان، کودکان و سایر اقشار آسیب‌ پذیر جسمی، حرکتی و ذهنی کردند.
ماجرای «رها» و مددکاری که قربانی شد
تهران-ایرناپلاس-چند روز پیش خبری با عنوان اخراج فاطمه کمرخانی، کارمند یک مراکز وابسته به سازمان بهزیستی ایلام به دلیل افشاگری و رسانه‌ای کردن موضوع ازدواج «رها»، دختر 11ساله ایلامی با مرد 50ساله در فضای مجازی منتشرشد؛ خبری که حساسیت افکار عمومی را برانگیخت و واکنش‌های زیادی داشت.
نخبه گرایی،جمهوریت و افزایش مشارکت  رویکرد لایحه جامع انتخابات
اصفهان- ایرنا - نخبه گرایی، جمهوریت و تجمیع قوانین و مردمی کردن رقابت از ویژگی های لایحه جامع انتخابات است که به اعتقاد کارشناسان حاضر در میزگرد ایرنا اصفهان، این رویکرد موجب افزایش مشارکت مردم و تثبیت و اقتدار بیش از پیش جمهوری اسلامی می شود.
برگزاری رقابت های ورزش کارگری در کشور افزایش یافته است
یاسوج- ایرنا- رئیس فدراسیون ورزش کارگری گفت: برگزاری رقابت های ورزشی کارگری در کشور با 70 مورد رقابت نسبت به سال های گذشته افزایش و رکورد شکنی داشته است.
ظرفیت پتروشیمی کشور به 90 میلیون تن افزایش می یابد
گچساران- ایرنا- معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران گفت: با بهره برداری از واحدهای در حال ساخت ، ظرفیت تولیدات پتروشیمی کشور تا پایان دولت دوازدهم به 90 میلیون تن می رسد.
بیانیه گام دوم انقلاب راهکار مقابله با جنگ نرم است
تبریز- ایرنا - رئیس ستاد مشترک و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه هدف دشمنان از جنگ نرم، تسلط بر مغز جوانان کشور است؛ گفت: بیانیه گام دوم انقلاب که توسط رهبر معظم انقلاب صادر شده راهکار مقابله با جنگ نرم است.
مدیریت منابع، شاه کلید بهره وری آب در مازندران
ساری - ایرنا - مدیریت منابع، مصرف و بهره وری بهینه آب با فرهنگ سازی و نیز استفاده از مبانی علمی، شاه کلید خروج از کم آبی در کشور و مازندران اعلام شد، مقوله ای که امروز بار دیگر اساتید دانشگاه ها در همایش راهبردهای مصرف بهینه آب در بخش کشاورزی در ساری مورد توجه قرار دادند.
تعلیق پروازهای تابان به بجنورد تا 3 ماه دیگر ادامه می یابد
بجنورد - ایرنا- مدیر روابط عمومی فرودگاه بجنورد گفت: تعلیق پروازهای شرکت هواپیمایی تابان به فرودگاه مرکز استان خراسان شمالی ممکن است تا سه ماه دیگر ادامه یابد.
تشکیل جبهه مشترک بین ادیان ابراهیمی ضروری است
مشهد - ایرنا - مدیر حوزه های علمیه کشور گفت: تشکیل جبهه مشترک ایمانی، فرهنگی و علمی میان ادیان ابراهیمی برای پیوند بین پیروان آنها ضروری است.
مراکز معاینه فنی تهران در ایام نوروز نوبتی دایر است
تهران- ایرنا- مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران اعلام کرد: مراکز معاینه فنی در ایام نوروز (به جز روزهای تعطیل اول و سیزدهم فروردین) به صورت نوبتی دایر است و در سایر روزهای عادی طبق ساعات اداری در صبح و عصر فعالیت خواهد داشت.