مردم فارس به رقابت عکاسی یلدای ساده ایرانی فراخوانده شدند

14:05 ۸۹ روز و ۷ ساعت پیش ایرنا 160 0
مردم فارس به رقابت عکاسی یلدای ساده ایرانی فراخوانده شدند

شیراز – ایرنا- رئیس روابط عمومی شرکت مخابرات ایران منطقه فارس گفت: به مناسبت فرارسیدن شب یلدا و حفظ فرهنگ اصیل ایرانی مسابقه عکاسی با موضوع یلدای ساده ایرانی ویژه همه مردم در این شرکت برگزار خواهد شد.

ایرنا

سید حمید حسینی چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه کرد: یکی از اهدافی که برای این مسابقه در نظر گرفته شده است معرفی فرهنگ غنی ایرانی – اسلامی است و سعی شده در این مسابقه تاکید ویژه ای بر گسترش ارتباط میان اعضای خانواده و توجه ویژه ای بر صله رحم وجود داشته باشد.
وی درباره محورهای این مسابقه بیان کرد: معرفی فرهنگ غنی ایرانی- اسلامی ، تاثیر شب یلدا در توسعه صله ارحام در خانواده ها، ایجاد شور و نشاط عمومی در جامعه ، معرفی فرهنگ یلدای ساده ایرانی با سایر جوامع، استفاده از الگوی ایرانی – اسلامی در حفظ سلامتی و سادگی در پذیرایی ها و گسترش ارتباطات در خانواده ها از جمله محور هایی است که در این مسابقه مد نظر است.
حسینی اضافه کرد: آخرین مهلت ارسال آثار 15 دی 97 است و علاقه مندان می توانند آثار خود را به آدرس info@tci.ir ارسال کنند.اسامی منتخبین این مسابقه 22 دی ماه همزمان با ولادت حضرت زینب (سلام الله علیه) اعلام خواهد شد.
او بیان کرد:علاقه مندان می توانند حداکثر با 3 فریم به صورت تک عکس در این مسابقه شرکت کنند همچنین آثار برتر امکان چاپ در قالب کتاب و برگزاری نمایشگاه توسط برگزار کننده مسابقه خواهند داشت.
ع.پ /1876


گروه های زیر مجموعه فرهنگی هنری

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

شهرداری تهران مکلف به مناسب سازی معابر برای معلولان شد
تهران- ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر تهران، شهرداری را مکلف به اختصاص بودجه ای ویژه ای برای مناسب سازی فضاهای شهری برای توان یابان، سالمندان، کودکان و سایر اقشار آسیب‌ پذیر جسمی، حرکتی و ذهنی کردند.
ماجرای «رها» و مددکاری که قربانی شد
تهران-ایرناپلاس-چند روز پیش خبری با عنوان اخراج فاطمه کمرخانی، کارمند یک مراکز وابسته به سازمان بهزیستی ایلام به دلیل افشاگری و رسانه‌ای کردن موضوع ازدواج «رها»، دختر 11ساله ایلامی با مرد 50ساله در فضای مجازی منتشرشد؛ خبری که حساسیت افکار عمومی را برانگیخت و واکنش‌های زیادی داشت.
نخبه گرایی،جمهوریت و افزایش مشارکت  رویکرد لایحه جامع انتخابات
اصفهان- ایرنا - نخبه گرایی، جمهوریت و تجمیع قوانین و مردمی کردن رقابت از ویژگی های لایحه جامع انتخابات است که به اعتقاد کارشناسان حاضر در میزگرد ایرنا اصفهان، این رویکرد موجب افزایش مشارکت مردم و تثبیت و اقتدار بیش از پیش جمهوری اسلامی می شود.
برگزاری رقابت های ورزش کارگری در کشور افزایش یافته است
یاسوج- ایرنا- رئیس فدراسیون ورزش کارگری گفت: برگزاری رقابت های ورزشی کارگری در کشور با 70 مورد رقابت نسبت به سال های گذشته افزایش و رکورد شکنی داشته است.
ظرفیت پتروشیمی کشور به 90 میلیون تن افزایش می یابد
گچساران- ایرنا- معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران گفت: با بهره برداری از واحدهای در حال ساخت ، ظرفیت تولیدات پتروشیمی کشور تا پایان دولت دوازدهم به 90 میلیون تن می رسد.
بیانیه گام دوم انقلاب راهکار مقابله با جنگ نرم است
تبریز- ایرنا - رئیس ستاد مشترک و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه هدف دشمنان از جنگ نرم، تسلط بر مغز جوانان کشور است؛ گفت: بیانیه گام دوم انقلاب که توسط رهبر معظم انقلاب صادر شده راهکار مقابله با جنگ نرم است.
مدیریت منابع، شاه کلید بهره وری آب در مازندران
ساری - ایرنا - مدیریت منابع، مصرف و بهره وری بهینه آب با فرهنگ سازی و نیز استفاده از مبانی علمی، شاه کلید خروج از کم آبی در کشور و مازندران اعلام شد، مقوله ای که امروز بار دیگر اساتید دانشگاه ها در همایش راهبردهای مصرف بهینه آب در بخش کشاورزی در ساری مورد توجه قرار دادند.
تعلیق پروازهای تابان به بجنورد تا 3 ماه دیگر ادامه می یابد
بجنورد - ایرنا- مدیر روابط عمومی فرودگاه بجنورد گفت: تعلیق پروازهای شرکت هواپیمایی تابان به فرودگاه مرکز استان خراسان شمالی ممکن است تا سه ماه دیگر ادامه یابد.
تشکیل جبهه مشترک بین ادیان ابراهیمی ضروری است
مشهد - ایرنا - مدیر حوزه های علمیه کشور گفت: تشکیل جبهه مشترک ایمانی، فرهنگی و علمی میان ادیان ابراهیمی برای پیوند بین پیروان آنها ضروری است.
مراکز معاینه فنی تهران در ایام نوروز نوبتی دایر است
تهران- ایرنا- مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران اعلام کرد: مراکز معاینه فنی در ایام نوروز (به جز روزهای تعطیل اول و سیزدهم فروردین) به صورت نوبتی دایر است و در سایر روزهای عادی طبق ساعات اداری در صبح و عصر فعالیت خواهد داشت.