اعتماد متقابل مردم و بنیاد مستضعفان رمز موفقیت مدل قلعه گنج است

14:11 ۱۸۷ روز و ۲۰ ساعت پیش افکار نیوز 222 0
اعتماد متقابل مردم و بنیاد مستضعفان رمز موفقیت مدل قلعه گنج است

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: بنیاد مستضعفان پشتوانه کاملی از لحاظ تامین منابع مالی دارد و هلدینگ های مختلف بنیاد مستضعفان در منطقه قلعه گنج چرخه کاملی را ایجاد کرده اند که موجب اعتماد متقابل بنیاد مستضعفان و مردم شده است.

افکار نیوز

به گزارش افکارنیوز، سید ابوالفضل موسوی بیوکی طرح‌های موجود در منطقه نشان می‌دهد که یک ساختار پایدار روستایی ساخته شده و این بسیار خوب است.
موسوی تاکید کرد که اگر تاسیس زیربنایی نیز کامل شود می‌توان گفت: در این منطقه بسیار خوب کار شده است.
موسوی در پاسخ به سوال خبرنگاران درخصوص قابلیت تسری این طرح به سایر نقاط کشور گفت: بنیاد مستضعفان پشتوانه کاملی از لحاظ تامین منابع مالیدارد و هلدینگ‌های مختلف بنیاد مستضعفان در این منطقه چرخه کاملی را ایجاد کرده اند که موجب اعتماد متقابل بنیاد مستضعفان و مردم شده است. این اعتماد اگر در هر نقطه‌ای برقرار شود منطقه توسعه پیدا می‌کند.
عضو کمیسیون عمران مجلس با اشاره به مدل کار بنیاد مستضعفان در قلعه گنج گفت: در سال آینده بودجهعمرانی چندان نیست و اگر تمام پیمانکاران با استفاده از این الگو به شکل هماهنگ عمل کنند می‌توانند آورده خوبی برای توسعه کشور داشته باشند. استفاده از
سرمایهبخش خصوصی و تبدیل آن به پروژه و کار با تنها رکن موجود یعنی اعتماد متقابل مردم و بخش خصوصیراه حل مشکلاتپیش روست. بنیاد مستضعفان قابلیت توسعه این مدل به هشت منطقه دیگر و حتی بیشتر را داراست.
 


گروه های زیر مجموعه اقتصادی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

2 خصلتی که به فرموده امام باقر(ع) کلید هر بدی اند
حدیث امام محمدباقر (ع) درباره کلید هر بدی را در اینجا بخوانید.
موتورسواری امین حیایی روی صحنه «عصر جدید» -خاطره جالب علیخانی از حضور خود در یک فیلم
دوازدهمین قسمت از برنامه «عصر جدید» شب گذشته با حضور شرکت‌کنندگان مختلف به روی آنتن شبکه سه سیما رفت.
آغاز همایش بزرگداشت هفته قوه قضاییه
همایش بزرگداشت هفته قوه قضاییه با حضور آیت الله رئیسی رئیس قوه قضاییه، مسئولان عالی قضایی، روسای کل دادگستری‌ها، دادستان‌های مراکز استان‌ها و جمعی از قضات و کارکنان دستگاه قضایی آغاز شد.
حذف امضاهای طلایی در سازمان ثبت اسناد
ذبیح اله خداییان از حذف امضا‌های طلایی خبر داد و گفت: یکی از محور‌های سند تحول، پیشگیری از مفاسد و برخورد با متخلفان است.
راهی ساده و لذتبخش برای سالم نگه داشتن قلب
محققان متوجه شدند هر قدر فرد در طول سال بیشتر مرخصی بگیرد و بیشتر به سفر رود، کمتر احتمال دارد به سندرم متابولیک مبتلا شود.
امکان وقوع پدیده قیرزدگی در سطح برخی جاده‌ها
سرهنگ رحمانی گفت: با توجه به اینکه گرمای هوا شدت یافته است در سطح برخی از جاده‌های کشور ممکن است با پدیده "قیرزدگی" مواجه شویم.
میزان عوارض تردد در محدوده ˮکنترل آلودگی هواˮ مشخص شد
مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه میزان عوارض تردد در محدوده "کنترل آلودگی هوا" بین ۷ تا ۲۰ هزار تومان است، گفت: خودرو‌های دارای معاینه فنی برتر از تخفیف ۲۵ درصدی عوارض ورود به محدوده‌ها برخوردار خواهند شد.
شفاف سازی درآمد‌های شهرداری از محل طرح ترافیک در دستور کار
علیخانی ضمن انتقاد از عملکرد معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره شفاف نبودن عملکرد این معاونت گفت: شهرداری باید پاسخ دهد که چه میزان درآمد از محل طرح ترافیک و عوارض زوج و فرد در سال گذشته داشته و چه میزان از این درآمد صرف خرید اتوبوس و توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی شده است.
پرونده کارت ملی هوشمند چه تاریخی بسته خواهد شد؟
سخنگوی سازمان ثبت‌ احوال با اشاره به اینکه کارت‌های هوشمند ملی به مرور به ثبت‌نام‌کنندگان ارائه می‌شود از زمان بسته‌شدن این پرونده خبر داد.
علت بد بو شدن گاز معده
مشکلات مربوط به روده باعث بدبو شدن گاز معده می‌شود؛ باکتری‌های روده در طول فرآیند هضم، ترکیبات حاوی گوگردی مانند هیدروژن سولفید تولید می‌کند که بوی زننده‌ای را در گاز معده به وجود می‌آورند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

وقوع خورشید گرفتگی و ماه گرفتگی در تیرماه
بعد از یک خورشید گرفتگی که از آسمان ایران قابل مشاهده نیست، ماه گرفتگی در بامداد ۲۶ تیرماه رخ خواهد داد که در سراسر ایران قابل رؤیت است.
لحظاتی از «عصر جدید» که در تلویزیون پخش نشد
عامل صمیمی تهیه‌کننده و عوامل برنامه با شرکت‌کنندگان در پایانی‌ترین دقیقه‌های منتهی به اجرا... همراه دوربین‌های پشت صحنه شوید تا شاهد تمام جزئیاتی باشید که باید برای بهترین اجرای استعدادها بررسی شوند!
نمایی زیبا از پل خواجو
نمایی زیبا از پل خواجو اصفهان در یک روز بهاری را در تصویر زیر می بینید.
لاک پشتی که پاهای مصنوعی دارد- عکس
این لاکپشت معلول «پدرو» نام دارد و یکی از مراجعان بیمارستان دامپزشکی دانشگاه لوئیزیانا است.
بساز بفروش‌ها در دام گرانی افتاده اند-پیشخوان
افت و خیز قیمت مرغ همچنان در بازار ادامه دارد
خبر بد اقتصادی برای دولت ترامپ!
احتمال رشد مصرف برق به بیش از ۵۶ هزار مگاوات
واردات تیوپ موتورسیکلت به ۱۵۲ تن رسید
دولت با حذف واسطه‌ها بازار خودرو را مدیریت کند
ایراد از نظام توزیع است نه ارز دولتی
۱۸ میلیارد ویژه خواری
واقعا افزایش قیمت لبنیات غیر قانونیه؟!
«یاماها» موتور محبوب ˮMT-۰۷ˮ را به‌روز می‌کند