رئیس ستاد ارتش: باید آسیب های انقلاب را رفع کنیم

15:51 ۲۱۲ روز و ۲۰ ساعت پیش ایرنا 267 0
رئیس ستاد ارتش: باید آسیب های انقلاب را رفع کنیم

تهران- ایرنا- معاون هماهنگ کننده و رئیس ستاد ارتش با تاکید بر اینکه باید آسیب های انقلاب را شناسایی و رفع کنیم، گفت: جوان دهه چهارمی انقلاب، فساد و تبعیض های مالی و نابرابری ها و همه آنچه ضدارزش به حساب می آید را نمی پذیرد.

ایرنا

به گزارش چهارشنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار حبیب الله سیاری در همایش جانشینان و هماهنگ کننده‌های عقیدتی سیاسی های یگان های ارتش، اظهارداشت: انقلاب اسلامی ما یک حادثه نیست بلکه یک روند ریشه دار و معنی دار است.
وی گفت: در آستانه 40 سالگی انقلاب لازم است با یک آسیب شناسی دقیق، نقاط قوت و ضعف خود را در راه رسیدن به آرمان‌های متعالی انقلاب بررسی کنیم تا دشمن را در رسیدن به اهداف شومش که شکست و نابودی انقلاب اسلامی است، ناکام بگذاریم.
وی اضافه کرد: دشمن هیچگاه دست از دشمنی با انقلاب ما برنداشته و نخواهد داشت و امروز هم با همه توانش در صدد سد کردن راه انقلاب و ضربه زدن به آن است.
رئیس ستاد ارتش عنوان کرد: دشمنان بعد از اینکه دیدند از طریق جنگ سخت و نظامی نمی توانند به اهدافشان برسند؛ تلاش مضاعفی را در عرصه های جنگ نرم و تهاجم فرهنگی بکار گرفتند.
دریادار سیاری ادامه داد: دشمنان سعی دارند که به واسطه جنگ روانی و فشارهای اقتصادی انقلاب ما را زمین گیر کنند اما انقلاب ما یک روند ریشه دار فرهنگی و تاریخی است که ریبشه در قیام عاشورا دارد.
وی به مقایسه سال های ابتدایی پیروزی انقلاب اسلامی با شرایط حاضر پرداخت و گفت: دشمنان ما علاوه بر ترور و تحریم که از ابتدای انقلاب علیه ما استفاده می کردند، جنگ نرم را نیز در پیش گرفته اند سعی می کنند جوانان انقلاب و نسل چهارمی های ما را تحت تأثیر القائات فکری خود قرار بدهند.
معاون هماهنگ کننده ارتش افزود: دشمنان در یک دور باطل گرفتار شده اند زیرا جوان نسل چهارمی انقلاب از نسل اولی ها، انقلابی تر است و در تمامی صحنه ها حضور موثر دارد.
دریادار سیاری در ادامه به اهمیت آسیب شناسی انقلاب اسلامی پرداخت و گفت: امروز که 40 سال از عمر بابرکت انقلاب اسلامی می گذرد ما باید آسیب های این انقلاب را بشناسیم و رفع کنیم.
وی یادآور شد: جوان دهه چهارمی انقلاب، فساد و تبعیض های مالی و نابرابری ها و همه آنچه ضدارزش به حساب می آید را نمی پذیرد؛ بنابراین وظیفه ما بعنوان مدیران یکی از مهم ترین نهادهای این انقلاب که با جوانان دهه چهارمی سر و کار داریم این است که غافل نباشیم و آسیب‌ها را کم کنیم.
معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: ما بعنوان حافظان اصلی انقلاب که وظیفه دفاع از تمامیت ارضی و نظام مقدس جمهوری اسلامی را در ارتش جمهوری اسلامی ایران بر عهده داریم نباید نسبت به مسائل انقلاب بی تفاوت باشیم و با انقلابی ماندن در مقابل دشمن تا بُن دندان مسلح ایستادگی کنیم.
دریادار سیاری به مأموریت عقیدتی سیاسی در ارتش که نزدیک کردن دلها به خداست اشاره کرد و گفت: سازمان عقیدتی سیاسی ارتش تاکنون در این زمینه موفق بوده و از جمله سازمانها و نهادهای موفق انقلاب اسلامی به شمار می رود.
وی در ادامه با توجه به فرمایش رهبر معظم انقلاب که فرموده اند' کارکنان عقیدتی سیاسی باید مظهر نظم و دینداری باشند'، اشاره کرد و گفت: جانشینان و هماهنگ کننده های عقیدتی سیاسی های ارتش باید بدانند که حلقه اتصال بین سامانه های عقیدتی سیاسی و فرماندهی هستند لذا کار و فعالیت آنها دارای جایگاه بسیار مهمی است.
دریادار سیاری افزود: هماهنگ کننده های عقیدتی سیاسی باید نسبت به سازمان و محیط خدمتی خود شناخت لازم را داشته باشند تا بتوانند با این شناخت به خوبی هدف گذاری کرده و نسبت به اهداف خود در اتصال بین عقیدتی سیاسی و فرماندهی عمل کنند.
رئیس ستاد ارتش خاطر نشان کرد: یک معاون نظامی خوب و شایسته باید مظهر نظم و انضباط بوده و با همراهی خوب و موثر با فرماندهی به خوبی نقش خود را در اتصال بین عقیدتی سیاسی و فرماندهی اِعمال کند و الگوی دیگران باشد.
سیام*9612*1535


گروه های زیر مجموعه سیاسی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

حکم شرعی مصرف دارو و اُدکلن حاوی الکل
دفتر آیت الله سیستانی به استفتائی در مورد حکم شرعی مصرف داروها و عطرهای حاوی الکل پاسخ داد.
«کلاغ» مهمان جدید شبکه نمایش خانگی
مجموعه تلویزیونی «پادری» در جدول پخش شبکه یک قرار گرفت.
یک سوال، دلیل عجیب حذف «دورهمی» از کنداکتور تلویزیون!
با انتشار خبر ساخت برنامه «شب‌نشینی» در شبکه نمایش خانگی به نظر می‌رسد پخش «دورهمی» از تلویزیون به طور کلی منتفی شده باشد.
ماجرای دندان طلای گم‌شده در «غسالخانه تهران» -عکس
کارگردان «۵۶، غسالخانه تهران» با اشاره به اینکه این نمایش، اثری طنز با چاشنی سیاست است عنوان کرد ماجراهای نمایش در یک غسالخانه و در سال ۵۶ رخ می‌دهد.
شروع انفجاری «شیر شاه»- رکوردشکنی انیمیشن محبوب
براساس آمار پیش‌فروش بلیت، انیمیشن «شیر شاه» با فروش ۱۸۵ میلیون دلاری در آمریکای شمالی شروعی انفجاری را در روزهای افتتاحیه خود تجربه خواهد کرد.
آخرین وضع آب و هوای کشور در بیست و نهم تیر
براساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی تداوم هوای گرم طی سه روز آینده در غالب مناطق کشور ادامه دارد.
قتل زن جوان مقابل پسر ۱۲ ساله +تصاویر
صبح از خواب بیدار شدم و به همسرم گفتم پولم را بده، بدهی دارم اما او مخالفت کرد، با هم درگیر شدیم، چند ضربه به صورتش زدم.
مهریه سنگین ضمانت اجرا ندارد-قانون کاهش سقف مهریه تا 14 سکه در مجلس
برنامه نسل امروز این هفته جمعه 28 تیر ماه با موضوع مهریه ( آسیب شناسی مسئله ای در حوزه ازدواج جوانان) با حضور سیده فاطمه ذوالقدر سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس، فاطمه رهبر نماینده ادوار مجلس و سمانه عیوضی فعال رسانه ای با اجرای امیرابراهیم رسولی به روی آنتن شبکه پنج رفت.
هزینه‌های ۲۰ میلیونی یک دبستان لاکچری +جدول
در حالیکه طبق شهریه مصوب اعلام شده از سوی آموزش‌وپرورش مدارس غیردولتی در دوره ابتدایی تا سقف ۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان می‌توانند شهریه دریافت کنند، لیست هزینه‌های یک مدرسه لاکچری در شهر تهران حکایت از ماجرای دیگری دارد.
دردسری جدید برای اهالی رسانه و خبرنگاران
حدود یک ماه از ارسال پیامک تأیید معاونت حمل و نقل برای خبرنگاران واجد شرایط می‌گذرد ولی اهالی رسانه گله‌مند از اخذ عوارض بدون تخفیف هستند و شهرداری هم پاسخ روشنی در این باره نمی دهد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

توقیف نفتکش انگلیسی و موازنه تنش با آمریکا
همه گزینه های امریکا باید به یک گزینه یعنی "پایان تروریسم اقتصادی" علیه ایران تقلیل پیدا کند. ایران کشوری نیست که بنشیند و مجازات اقتصادی مردمش را تماشا کند.
ملت ایران نیازی به تاییدیه اخلاقی آمریکا و اروپا نداشت
این ناعادلانه است که رئیس‌جمهور در چهارمین سالگرد برجام، به جای برداشتن تحریم‌ها بگوید از نظر اخلاقی برنده شدیم.
آمارهای اقتصادی دولت با واقعیت منطبق نیست
یک روزنامه حامی دولت می‌گوید آمارهای اقتصادی روحانی منطبق با واقعیت نیست.
مهمترین ترکیبات غذایی سرطان‌زا و ضد سرطان را بشناسید
عضو هیات علمی انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور برخی ترکیبات غذایی سرطان‌زا و همچنین مواد غذایی دارای بیشترین اثر حفاظتی در برابر بروز سرطان را تشریح کرد.
تداوم هوای گرم در اکثر مناطق کشور
کارشناس سازمان هواشناسی با اشاره به وضعیت جوی گفت: تداوم هوای گرم تا ۳ روز آینده برای اکثر مناطق کشور با توجه به الگوی تابستانه پیش بینی می‌شود.