خانواده‌های ایرانی از دست فضای مجازی ناسالم در معرض خطرند

14:36 ۲۱۱ روز و ۱۱ ساعت پیش افکار نیوز 238 0
خانواده‌های ایرانی از دست فضای مجازی ناسالم در معرض خطرند

دلخوش گفت: سه سال دارم تاکید می کنم و تذکر می دهم که فضای مجازی خوب است اما فضای ناسالم خوب نیست. مسئولان و افرادی که مقام معظم رهبری شما را برای اصلاح این حوزه انتخاب کردند چرا توجه نمی‌کنید؟ امروزه خانواده‌های ایرانی از دست فضای مجازی ناسالم در معرض خطرند؛ برخلاف آیات و روایات قرآن و جایگاه مومنان و مسلمانان متاسفانه برخی به مشکلات دامن می زنند.

افکار نیوز

به گزارش افکارنیوز، سید کاظم دلخوشدر نشست علنی امروز (چهارشنبه، 28 آذرماه) مجلس شورای اسلامیدر نطق میان دستور با گرامیداشت هفته معلولانگفت: طرحی در مجلس در ارتباط با آتش نشانان و پاکبانان شهرداری وجود دارد که از نمایندگان انتظار داریم آن را سریع تر تعیین تکلیف کنند.
تربیون مقدس مجلس تبدیل به تربیون تبلیغاتی نشودنماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورایاسلامی، با یادآوری فرموده امام خمینی( ره ) مبنی بر اینکه مجلس عصاره فضائل ملت است، افزود: باید شان و حرمت مجلس را حفظ کنیم و نباید تریبون مقدس مجلس تبدیل به تریبون تبلیغاتی بشود در این رابطه برخی همکاران نطق‌هایی می‌کنند که در شأن مجلس نیست.
وی ادامه داد: اینکه یک نماینده در حوزه انتخابیه خود به خوبی پاسخگوی مردم نبوده و هیچ فشاری بر دوشش نیست نباید همه نمایندگان را در مظان اتهام قرار دهد و باعث شود که فضای مجازیناسالم به قضایا و مشکلاتدامن بزند.
خانواده‌های ایرانی از دست فضای مجازی ناسالم در معرض خطرنددلخوش یادآور شد: سه سال دارم تاکید می کنم و تذکر می دهم که فضای مجازی خوب است اما فضای ناسالم خوب نیست. مسئولان و افرادی که
مقام معظم رهبریشما را برای اصلاح این حوزه انتخاب کردند چرا توجه نمی‌کنید؟ امروزه خانواده‌های ایرانی از دست فضای مجازی ناسالم در معرض خطرند؛ برخلاف آیات و روایات قرآنو جایگاه مومنان و مسلمانانمتاسفانه برخی به مشکلات دامن می زنند.
دلخوش با یادآوری اینکه اینجا خانه ملتو محل تصمیم گیری برای ملت است، تصریح کرد: مجلس از ارکان نظام است و اگر آسیب ببیند؛ نمایندگان به جای پرداختن به حواشی به دنبال رفع مشکلات حوزه انتخابیه باشند؛ مردم مشکلات را به ما سوق می‌دهند بنابراین نباید یکدیگر را در این جا مورد خطاب نادرست قرار دهیم بی شک اگر از این تریبون به درستی استفاده نکنیم در خارج از این جا خصوصا در فضای مجازی به این سوءاستفاده‌ها دامن می زنند.
دلخوش افزود: سه سال پیش در استان گیلانبه وزیر اطلاعات گفتم مگر می‌شود که در کشوری مانند چینبا یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون جمعیت در فضای مجازی توهینی صورت نمی‌گیرد ولی در فضای مجازی ما به مقدسات، خدمتگزاران، مجلس و قوای مختلف توهین می‌شود باید این حرمت را نگه داریم.
نقش هیات رئیسه در حفظ حرمت خانه ملت بسیار مهم استوی با یادآوری اینکه نقش هیات رئیسه در حفظ حرمت خانه ملت بسیار مهم است، گفت: هیات رئیسه بی‌حال نباشد در این رابطه ورود  و جلساتی را برگزار کند و حتی اگر لازم باشد نمایندگان برای چگونگی سخن گفتن پشت تریبون آموزش ببینند؛ اکثریت مردم به نمایندگان رای دادند و باید شان آنها حفظ شود در این رابطه نباید به گونه ای عمل کنیم که در جامعهتشویش ایجاد شود؛ اگر مردم احساس می کنند من دلخوش ارزش این جایگاه را ندارم رای ندهند.
عضو کمیسیون اقتصادیمجلس شورای اسلامیاز جهادکشاورزی خواست مشکلات زمینهای کشاورزی و منابع طبیعیو قیر را حل کند و گفت:9 ماه از سال گذشته و هنوز قیر به شهرستان ها تحویل داده نشده است.
 


گروه های زیر مجموعه سیاسی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

معاون مطبوعاتی: هرجا جهادی عمل کردیم به نتیجه رسیدیم
محمد خدادی در چهارمین گردهمایی مدیران روابط‌عمومی واحدهای جهاد دانشگاهی سراسری کشور که امروز پنج‌شنبه در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد، گفت: در جنگ اقتصادی امریکا علیه ایران، با رفتار جهادی قطعا به پیروزی خواهیم رسید.
حناچی: پیگیری برای بازسازی هرچه سریعتر میدان حسن آباد
پیروز حناچی شهردار تهران در پیامی توئیتری از همکاران خود در سازمان آتش نشانی شهر تهران تشکر کرد.
جنجال عکس‌های دزدی روی پاکت‌ سیگار در اروپا
زمانی که یک مرد ۵۰ ساله برای خرید یک پاکت سیگار به دکه سیگارفروشی‌ای در میسانو ایتالیا رفت، با تصویری روبرو شد که او را بر جای خود خشک کرد؛ تصویری از همسرش پیش از آنکه در بیمارستان جان خود را از دست دهد.
مصیبت‌نامه‌ای برای چادر مشکی
در کنار همایش‌ها و تجمعات مختلف برای ترویج حجاب برتر، بایسته‌تر آن است که شرایط دسترسی آسان دختران و بانوان به چادر را تسهیل کنیم.
بازداشت ۱۲ صهیونیست به اتهام اقدامات غیراخلاقی در قبرس
رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش دادند که پلیس یونان در قبرس شماری از صهیونیست‌ها را به جرم تجاوز جنسی بازداشت کرده است.
واکنش خنده‌دار کمدین معروف به صحبت‌های اریک ترامپ- فیلم
اریک ترامپ ادعا کرده بود که پدرش 95 درصد محبوبیت دارد!واکنش خنده‌دار کمدین معروف به صحبت‌های اریک ترامپ را در این فیلم مشاهده می نمایید.
گریفیتس: طرفین در یمن تمایل دارند که راه حل سیاسی به دست آید
مارتین گریفیتس» فرستاده ویژه سازمان ملل متحد در امور یمن گفت که طرف‌های درگیر در این کشور بر ضرورت رسیدن به راه حلی سیاسی تأکید کرده‌اند.
روند کاهشی قیمت خودرو ادامه‌دار شد + جزئیات
در پی تکمیل و عرضه خودرو‌های ناقص از سوی خودروسازان بزرگ و سررسید موعد تحویل خودرو‌های ثبت‌نامی، بازار از حالت انقباضی خارج شد و به نظر می‌رسد که شکست قیمت‌ها آغاز شده است.
باقری: دلیل تعلل در اعزام مرادی را نمی‌دانم
درباره شرایط سهراب مرادی برای پیگیری روند مصدومیتش در اعزام به آلمان گفت: متاسفانه با وجود اینکه تاکید بر این بود که این سفر با اصرار من و دکتر امینی هرچه زودتر انجام شود تا فرصت و زمان را از دست ندهیم، اما دلیل این تعلل را نمی‌دانم
تازه‌وارد‌ها جنبه‌شان را در حد نام استقلال بالا ببرند
پیشکسوت باشگاه استقلال به خبرورزشی گفت: همین که دو تن از بچه‌هایی که به استقلال آمدند به اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند نشان می‌دهد انتخاب‌ها با فکر انجام شده است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

باقری: دلیل تعلل در اعزام مرادی را نمی‌دانم
درباره شرایط سهراب مرادی برای پیگیری روند مصدومیتش در اعزام به آلمان گفت: متاسفانه با وجود اینکه تاکید بر این بود که این سفر با اصرار من و دکتر امینی هرچه زودتر انجام شود تا فرصت و زمان را از دست ندهیم، اما دلیل این تعلل را نمی‌دانم
تازه‌وارد‌ها جنبه‌شان را در حد نام استقلال بالا ببرند
پیشکسوت باشگاه استقلال به خبرورزشی گفت: همین که دو تن از بچه‌هایی که به استقلال آمدند به اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند نشان می‌دهد انتخاب‌ها با فکر انجام شده است.
ادعای ترامپ درباره هدف قرار دادن پهپاد ایرانی
انقلاب اسلامی محصول قرن‌ها تلاش و مبارزه است
ادعای گاردین درباره پیشنهاد «قابل توجه» ظریف به آمریکا
آمریکا ۵ فرد و ۷ شرکت را به اتهام همکاری در برنامه هسته‌ای ایران تحریم کرد
دیدار مقام‌های یمنی با سفیر ایران در عمان
کشف و شناسایی پیکر یکی از فرماندهان دفاع مقدس ارتش پس از ۳۸ سال
عاقبت دزدی دریایی؛ نگرانی که انگلیسی ها را رها نمی‌کند
پشت پرده اصرار غرب بر اماراتی بودن شناور حامل سوخت قاچاق +عکس
استقبال آمریکا از اقدام آرژانتین علیه حزب‌الله
ترامپ: محدودیت هسته‌ای ایران باید صد ساله باشد