قرار داد تعیین صلاحیت حرفه ای شاغلان پارس جنوبی امضا شد

12:58 ۸۹ روز و ۸ ساعت پیش ایرنا 151 0
قرار داد تعیین صلاحیت حرفه ای شاغلان پارس جنوبی امضا شد

بوشهر- ایرنا- قرارداد تعیین صلاحیت حرفه ای شاغلان در مجتمع گاز پارس جنوبی روز چهارشنبه میان این شرکت و اداره کل فنی و حرفه ای استان بوشهر امضا شد.

ایرنا

به گزارش ایرنا، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر گفت: این قرارداد در اجرای تفاهم نامه همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و شرکت ملی گاز منعقد شده و برهمین اساس 12 هزار نفر از کارکنان رسمی، قرارداد مستقیم و نیروهای پیمانکاری شاغل در شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی تعیین صلاحیت حرفه ای می شوند و آموزش می بینند.
عبدالمجید دوراهکی در حاشیه امضای این قرارداد در جمع خبرنگاران افزود: ارتقای مهارت شاغلان هر صنعت زمینه ساز توسعه آن است و ارتقای مهارت شاغلان در مجتمع گاز پارس جنوبی براساس ظرفیت و نیاز هر پالایشگاه انجام می شود.
وی اظهار داشت: برای تربیت مربیان ماهر و توانمند و تامین نیاز صنایع استان بوشهر مجتمع گاز پارس جنوبی پایلوت تربیت مربیان در حوزه نفت و گاز در کشور می شود.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر گفت: ارائه آموزش در پالایشگاه های مجتمع گاز پارس جنوبی با اولویت نیروهای پیمانکاری انجام می شود و همه استانداردهای مهارتی هم راستا با نیاز مجتمع گاز پارس جنوبی در استان بوشهر تدوین و در فازهای پالایشگاهی اجرا می شود.
مدیر عامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: توانمند سازی نیروی انسانی در هر سازمانی عامل پیشرفت و موفقیت در آن مجموعه است و مجموعه کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی زیر پوشش این آموزش ها قرار می گیرند.
هادی هاشم زاده فرهنگ افزود: پیشرفت خوب در اجرای این قرارداد نقشی اساسی در توسعه و پیشرفت صنعت کشور دارد.
وی افزود: با بررسی های انجام شده در فضای بیرونی مجتمع گاز پارس حنوبی تنها دستگاهی که صلاحیت برگزاری خوب و مفید دوره های آموزشی برای ارتقای مهارت شاغلان در صنعت را دارد مجموعه آموزش فنی و حرفه ای است.
این مقام مسئول گفت: در فاز نخست آموزش ها به صورت پایلوت در پالایشگاه سوم و نهم مجتمع گاز پارس جنوبی اجرامی شود.
شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی مسئولت بهره برداری و نگهداری از پالایشگاه ها و فازهای طرح توسعه میدان گازی پارس جنوبی را بر عهده دارد.
6043/6047


گروه های زیر مجموعه اقتصادی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

شهرداری تهران مکلف به مناسب سازی معابر برای معلولان شد
تهران- ایرنا- اعضای شورای اسلامی شهر تهران، شهرداری را مکلف به اختصاص بودجه ای ویژه ای برای مناسب سازی فضاهای شهری برای توان یابان، سالمندان، کودکان و سایر اقشار آسیب‌ پذیر جسمی، حرکتی و ذهنی کردند.
ماجرای «رها» و مددکاری که قربانی شد
تهران-ایرناپلاس-چند روز پیش خبری با عنوان اخراج فاطمه کمرخانی، کارمند یک مراکز وابسته به سازمان بهزیستی ایلام به دلیل افشاگری و رسانه‌ای کردن موضوع ازدواج «رها»، دختر 11ساله ایلامی با مرد 50ساله در فضای مجازی منتشرشد؛ خبری که حساسیت افکار عمومی را برانگیخت و واکنش‌های زیادی داشت.
نخبه گرایی،جمهوریت و افزایش مشارکت  رویکرد لایحه جامع انتخابات
اصفهان- ایرنا - نخبه گرایی، جمهوریت و تجمیع قوانین و مردمی کردن رقابت از ویژگی های لایحه جامع انتخابات است که به اعتقاد کارشناسان حاضر در میزگرد ایرنا اصفهان، این رویکرد موجب افزایش مشارکت مردم و تثبیت و اقتدار بیش از پیش جمهوری اسلامی می شود.
برگزاری رقابت های ورزش کارگری در کشور افزایش یافته است
یاسوج- ایرنا- رئیس فدراسیون ورزش کارگری گفت: برگزاری رقابت های ورزشی کارگری در کشور با 70 مورد رقابت نسبت به سال های گذشته افزایش و رکورد شکنی داشته است.
ظرفیت پتروشیمی کشور به 90 میلیون تن افزایش می یابد
گچساران- ایرنا- معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران گفت: با بهره برداری از واحدهای در حال ساخت ، ظرفیت تولیدات پتروشیمی کشور تا پایان دولت دوازدهم به 90 میلیون تن می رسد.
بیانیه گام دوم انقلاب راهکار مقابله با جنگ نرم است
تبریز- ایرنا - رئیس ستاد مشترک و معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه هدف دشمنان از جنگ نرم، تسلط بر مغز جوانان کشور است؛ گفت: بیانیه گام دوم انقلاب که توسط رهبر معظم انقلاب صادر شده راهکار مقابله با جنگ نرم است.
مدیریت منابع، شاه کلید بهره وری آب در مازندران
ساری - ایرنا - مدیریت منابع، مصرف و بهره وری بهینه آب با فرهنگ سازی و نیز استفاده از مبانی علمی، شاه کلید خروج از کم آبی در کشور و مازندران اعلام شد، مقوله ای که امروز بار دیگر اساتید دانشگاه ها در همایش راهبردهای مصرف بهینه آب در بخش کشاورزی در ساری مورد توجه قرار دادند.
تعلیق پروازهای تابان به بجنورد تا 3 ماه دیگر ادامه می یابد
بجنورد - ایرنا- مدیر روابط عمومی فرودگاه بجنورد گفت: تعلیق پروازهای شرکت هواپیمایی تابان به فرودگاه مرکز استان خراسان شمالی ممکن است تا سه ماه دیگر ادامه یابد.
تشکیل جبهه مشترک بین ادیان ابراهیمی ضروری است
مشهد - ایرنا - مدیر حوزه های علمیه کشور گفت: تشکیل جبهه مشترک ایمانی، فرهنگی و علمی میان ادیان ابراهیمی برای پیوند بین پیروان آنها ضروری است.
مراکز معاینه فنی تهران در ایام نوروز نوبتی دایر است
تهران- ایرنا- مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای تهران اعلام کرد: مراکز معاینه فنی در ایام نوروز (به جز روزهای تعطیل اول و سیزدهم فروردین) به صورت نوبتی دایر است و در سایر روزهای عادی طبق ساعات اداری در صبح و عصر فعالیت خواهد داشت.