وانمود کنندگان به انقلابی گری به مرور طرد می شوند

12:29 ۹۰ روز و ۸ ساعت پیش ایرنا 161 0
وانمود کنندگان به انقلابی گری به مرور طرد می شوند

یاسوج- ایرنا- نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: افرادی که وانمود به انقلابی گری می کنند به مرور زمان طرد و از چرخه نیروهای انقلاب خارج خواهند شد.

ایرنا

به گزارش ایرنا، آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی روز چهارشنبه در همایش فعالان فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب که در یاسوج برگزار شد، اظهار داشت: اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی ایران، مقدس، بلند و متعالی است.
وی افزود: کشور و ملت ایران برای تحقق اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی هنوز در آغاز راه است.
نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: توجه به چنین نکته مهمی سبب می شود که مدیران اجرایی کشور و استان در زمینه فعالیت های انجام شده و میزان خدمت رسانی به مردم دچار غرور و بزرگ بینی نشوند.
آیت الله ملک حسینی عنوان کرد: ملت ایران به طور عالمانه و مردانه پای نظام و انقلاب ایستاده اند و از آنها دفاع می کنند.
وی ابراز داشت: نظام و انقلاب به کوری چشم دشمنان مسیر خود را باصلابت و اقتدار ادامه می دهد و قله های ترقی را نیز یکی پس از دیگری خواهد پیمود.
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران حساس ترین دوره تاریخ انقلاب بوده و یک نقطه عطف محسوب می شود.
آیت الله ملک حسینی اظهار داشت: شعار چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران «افتخار به گذشته و امید به آینده» است.
وی افزود: یکی از مهمترین پیام های 40 سالگی انقلاب آن است که ملت ایران توان مقابله با دشمنان را دارند.
نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: استکبار جهانی در برابر مقاومت جانانه ملت ایران دچار شکست خواهد شد و این یکی دیگر از پیام های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است.
آیت الله ملک حسینی عنوان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مولود انقلاب است.
وی ابراز داشت: بیان خدمات 40 ساله انقلاب باید ملموس و عینی باشد تا نسل جوان کشور و کهگیلویه و بویراحمد که دوران شکل گیری و پیروزی آن را درک نکرده بیش از پیش آگاه شود.
نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد گفت: باید دستاوردهای 40 ساله نظام و انقلاب را علاوه بر مردم ایران به ملت هایی که با الگوگیری از آن مقابل استکبار جهانی ایستاده اند نیز گزارش داد.
آیت الله ملک حسینی اظهار داشت: یکی از روش های بیان خدمات نظام و انقلاب مقایسه وضعیت کشور با دیگر کشورها و نشان دادن جایگاه کنونی ایران در جهان است.
وی افزود: پیشرفت های چهار دهه اخیر کشور در زمینه های مختلف جهشی و به برکت پیروزی انقلاب و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است.
نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: این پیشرفت ها در عین استقلال، عزت و شرافت ملت ایران است در حالی که در دوران رژیم پهلوی وابستگی کشور به بیگانگان لحظه به لحظه شدیدتر می شد.
آیت الله ملک حسینی عنوان کرد: مقایسه وضعیت کشور پس از انقلاب با دوران قبل از آن روش دیگری برای بیان خدمات نظام و انقلاب است که باید منصفانه و دقیق باشد.
وی ابراز داشت: این مقایسه ها در راستای دفاع از عملکرد 40 ساله نظام و انقلاب و ایجاد روحیه امید، نشاط و شادی هر چه بیشتر بین ملت ایران است.
آیت الله ملک حسینی گفت: جشن های 40 سالگی انقلاب باید متمایزتر از سال های قبل در نقاط مختلف کهگیلویه و بویراحمد برگزار شوند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: برگزاری 500 گفتمان دینی در مدارس مقطع متوسطه دوم این استان با موضوع انقلاب و بیان دستاوردهای 40 ساله آن از سوی این اداره کل برنامه ریزی و هدف گذاری شده است.
حجت الاسلام حمید برازش اظهار داشت: این تعداد گفتمان دینی تا روزهای باقیمانده به ایام الله دهه فجر امسال و با حضور روحانیان اعزامی از قم برگزار می شوند.
وی افزود: همایش های توجیهی ویژه مربیان امور تربیتی و پرورشی اداره های آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد نیز به زودی در مراکز هشت شهرستان این استان از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار خواهد شد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این افراد در مدارس نقاط مختلف استان اقدام به تبیین خدمات و دستاوردهای 40 ساله نظام و انقلاب می کنند.
حجت الاسلام برازش عنوان کرد: کتاب عملکرد اداره کل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد در 40 سال گذشته تا 2 هفته آینده چاپ می شود.
وی ابراز داشت: سه سال گذشته حدود 9 میلیارد ریال تجهیزات به اداره های تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد داده شده است.
حجت الاسلام برازش گفت: حدود پنج هزار پوستر و تعدادی سی.دی با موضوع حماسه 9 دی و شعارهای مربوط به آن از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد تهیه شده که به زودی بین مردم استان توزیع می شود.
7535/6110


گروه های زیر مجموعه سیاسی

سایر حوزه‌ها
سایر حوزه‌ها

آخرین اخبار

شبی سخت در انتظار گنبدی ها
گنبدکاووس - ایرنا - بالا آمدن لحظه به لحظه سطح آب رودخانه گرگانرود و افزایش احتمال وقوع سیلاب در این شهر، حکایت از در پیش بودن شبی سخت برای شهروندان گنبد و روستاییانی است که در مسیر پایین دست سدهای بوستان و گلستان واقع هستند.
متخلفان چهارشنبه سوری تا آخر تعطیلات در بازداشت می مانند
تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد: متخلفانی که امشب به بهانه چهارشنبه سوری مرتکب جرم و دستگیر شوند تا پایان تعطیلات نوروز بازداشت خواهند بود.
فرماندار ویژه گنبدکاووس: اولویت نخست نجات جان مردم است
گنبدکاووس - ایرنا - فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس با تشریح وضعیت بحرانی و خطر وقوع سیل در این شهرستان، تصریح کرد: اولویت نخست برای مسئولان نجات جان مردم است و تمامی اقدامات برای کاستن از شدت جاری شدن آب در رودخانه گرگانرود در حال انجام است.
چهارهزار سبد کالا نوروزی بین مددجویان بهزیستی تهران توزیع شد
تهران- ایرنا- مدیر بهزیستی شهر تهران گفت: چهار هزار سبد کالای عیدانه در آستانه سال نو، بین مددجویان بهزیستی تهران توزیع شد.
مرز فرهنگی بین ملت ایران و افغانستان وجود ندارد
تهران- ایرنا- معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت: باوجود مرز سیاسی بین دو کشور ایران و افغانستان اما مرز فرهنگی به دلیل آداب و سنن مشترک بین دو ملت وجود ندارد.
شهردار پایتخت: نردبان های آتش نشانی از گمرک ترخیص شد
تهران- ایرنا- شهردار تهران گفت: تمامی نردبان های آتش نشانی از گمرک ترخیص شد و بزودی به سازمان آتش نشانی شهر تهران اضافه می شود.
آماده باش مردم گمیشان گلستان برای تخلیه خانه های خود
گرگان - ایرنا - فرماندار شهرستان گمیشان استان گلستان با بیان اینکه بارش باران ظرفیت آب سدها را تکمیل و موجب سرریزشدن آنها و در نتیجه به راه افتادن جریان آب در برخی از شهرها و روستاها شده است، گفت که ستاد مدیریت بحران منطقه پس از بررسی وضعیت خانه هایی که در مسیر سیلاب ها قرار دارد دستور قطعی برای تخلیه خانه ها را صادر خواهد کرد.
طلوع خورشید امامت از خانه خدا
سمنان- ایرنا- ملائک از آسمان پُلی از نور زده اند، جبرئیل، میکائیل و اسرافیل کودکی از جنس همه خوبی ها و عطرهای افلاکی را در دل خانه خدا به دامان پاک فاطمه بنت اسد هدیه می کنند که طلوع خورشیدی برای امامت است.
مصوبه صدور پروانه 62 برج- باغ پایتخت تایید نشد
تهران- ایرنا- رئیس کمیته محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد: هیات تطبیق ( فرمانداری)، مصوبه صدور پروانه ساختمانی برای 62 برج - باغ را به شورا بازگرداند.
سرباز وظیفه پلیس اولین مصدوم چهارشنبه سوری امسال پایتخت
تهران- ایرنا- رئیس مرکز فرماندهی و کنترل پلیس پیشگیری پایتخت گفت: اولین مصدوم چهارشنبه سوری امسال که به بیمارستان انتقال داده شد یک سرباز وظیفه شناس بود.

پر بازدید ترین اخبار امروز

سانحه رانندگی در قزوین 3 کشته بر جای گذاشت
قزوین - ایرنا - فرمانده پلیس راه قزوین گفت: در پی وقوع یک فقره تصادف در مسیر بویین زهرا-دانسفهان 3 تن جان باختند و یک نفر نیز مصدوم شد.
مهاجم حادثه لندن فریاد «همه مسلمانان باید بمیرند» سر داده بود
یک روزنامه انگلیسی در گزارشی اعلام کرد: مهاجم حادثه شنبه لندن، فریاد «همه مسلمانان باید بمیرند» سر داده بود.
چه ارتباطی میان فواصل کوتاه زایمان و مرگ نوزادان وجود دارد؟
طبق نتایج یک مطالعه جدید، فواصل کوتاه بین زایمان می تواند خطر مرگ نوزادان را افزایش دهد.
کوزه بلاگردان
بیرجند- ایرنا- خاصیت نوروز نو شدن است و کوزه شکنی سنتی زیبا از مردمان شهرستان قاینات در استان خراسان جنوبی است که به اعتقادشان با اجرای این آیین، دردها و بلاها را در آخرین چهارشنبه سال از زندگی خود دور می کنند.
اختصاص هزینه هدایای تبلیغاتی برای آزادی زندانیان
شرکت سرمایه‌گذاری سایه‌گستر سرمایه هزینه هدایای تبلیغاتی پایان سال خود را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص داد.
ائمه جمعه، مشکلات را به‌دور از غوغاسالاری بیان کنند
ساوه گزینه ای برای پایتخت سیاسی کشور
نماینده مجلس: نمره قابل قبولی برای مردم نداریم
فعالان رسانه‌ها مشکل را مستقیماً به مسئولان اردکان انتقال دهند
وزارت کشور با شهردار پیشنهادی یزد موافقت نکرد
خواسته یک فرزندشهید ترور درباره شناسایی عاملان فاجعه هفتم تیر
پیکر پاک شهید «کردخوردی» در ملایر تشییع شد
عراق: نشست سه جانبه دمشق موفقیت آمیز بود
امام جمعه عجب شیر: مسوولان زندگی خود را هم سطح مردم کنند
سرپرست فرمانداری بشرویه منصوب شد