نعمتی: با فینالیست شدن پرسپولیس به خیلی‌ها فشار آمد

00:40 ۲۱۷ روز و ۱۷ ساعت پیش افکار نیوز 376 0
نعمتی: با فینالیست شدن پرسپولیس به خیلی‌ها فشار آمد

هافبک پرسپولیس گفت: من سابقه بازی در پست دفاع راست را دارم و با این پست بیگانه نیستم.

افکار نیوز

به گزارش افکارنیوز،سیامک نعمتی معتقد است هجمه‌هایی که علیه پرسپولیس به راه افتاده، غیرمنصفانه است و نتایج خوب پرسپولیسدر آسیا و لیگ برترحاصل تلاش بازیکنان و کادر فنی و همچنین حمایت هواداران پرتعداد آن‌ها بوده است. سیامک که بعد از مصدومیت ماهینی، اکثراً در پست مدافع راست به میدان رفته، معتقد است مشکلی با بازی در این پست ندارد و هر جا کادر فنی صلاح بداند، برای پرسپولیس
بازیمی‌کند.
* از بازی مقابل پارس جنوبیجم شروع کنیم.
به نظرم بازی خوبی بود و تیم ما نمایش فوق‌العاده‌ای داشت. در این دیدار موقعیت‌های زیادی خلق کردیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. از اینکه با یک برد خوب و پرگل توانستیم بازی را ببریم و هواداران‌مان را راضی به خانه بفرستیم، خوشحالم. همه ما هدف‌مان این بود که نیم‌فصل را با پیروزی به پایان برسانیم که خدا را
شکربه هدف‌مان رسیدیم.
* با توجه به شرایط سخت پرسپولیس، حضور بین ۳ تیم نخست و هم‌امتیاز شدن با صدرنشین لیگ در پایان نیم‌فصل باعث شد اکثر کارشناسان، پرسپولیس را یکی از شانس‌های اصلی قهرمانی در لیگ برتر معرفی کنند.
ما از ابتدای فصل می‌دانستیم چه شرایط دشواری در نیم‌فصل اول داریم، ولی از همان روز نخست با هدف قهرمانی وارد لیگ شدیم و چیزی جز بالا بردن جام قهرمانی در آخر فصل تیم ما را راضی نمی‌کند.
* با اضافه شدن نفرات جدید در نیم‌فصل دوم، کار برای فیکس شدن در پرسپولیس بسیار سخت می‌شود.
بله، قطعاً همین‌طور است. همه نفراتی که به تیم ما اضافه شدند، بازیکنان خوب و باکیفیتی هستند و مطمئناً قرار گرفتن در ترکیب ثابت پرسپولیس در نیم‌فصل دوم بسیار دشوار خواهد بود، ولی به نظرم تنها چیزی که اهمیت دارد، نتیجه گرفتن تیم است و سایر چیز‌ها مهم نیستند.
* اخیراً در اکثر بازی‌ها در پست مدافع راست به میدان رفتی در حالی که پست تخصصی‌ات هافبک نفوذی است؛ خودت در کدام پست راحت‌تری؟من سابقه بازی در پست دفاع راست را دارم و با این پست بیگانه نیستم. بعد از مصدومیت ماهینی، برانکو تشیخص داد در دفاع بازی کنم و من هم مشکلی با این موضوع ندارم. من سرباز پرسپولیسم و هر جا کادر فنی بخواهد، بازی می‌کنم.
* این تعطیلاتطولانی فرصت مناسبی برای شماست که بتوانید ریکاوری داشته باشید.
شما نگاه کنید چه فشاری به بچه‌های ما آمده و کل بازی‌ها را ما با ۱۲، ۱۳ بازیکن، بازی می‌کردیم و این موضوع برای تیمی که در سه جبهه بازی می‌کند، بسیار سخت است. ما به خاطر همین فشار بازی‌ها حسین ماهینی و محمد انصاری را تا پایان فصل از دست دادیم و چند بازیکن دیگر مثل خود من، شجاع، عالیشاه، مصلح و... با درد و مصدومیت بازی می‌کنند. مسلماً ریکاوری خوب و تعطیلات باعث می‌شود نیم‌فصل دوم را شاداب‌تر آغاز کنیم و حضور بازیکنان جدید هم به ما کمک خواهد کرد.
* یک موضوعی اخیراً خیلی به چشم آمد و آن این بود که در اکثر ورزشگاه‌ها جو بدی علیه پرسپولیس به وجود آمد.
بله، متأسفانه به همین شکل است و این موضوع اصلاً خوشایند فوتبالنیست. بعد از فینالیست شدن ما در آسیا این هجمه‌ها و جو مسموم ایجاد شد. انگار فینالیست شدن پرسپولیس به بعضی‌ها فشار آورده و آن‌ها چشم دیدن موفقیت‌های ما را ندارند! البته ما پشت‌مان به هواداران پرشمارمان گرم است و همین که حمایت آن‌ها را داریم، کافی است. در هفته‌های اخیر به هر شهری که رفتیم، به ما فحاشی شده و همه بازیکنان از این موضوع ناراحت هستند.
* در این چند روز شایعات زیادی در مورد بازگشت بازیکنانی که اول فصل از پرسپولیس جدا شدند، به گوش می‌رسد. 
این مسائل در حیطه وظایف من نیست. کادر فنی و برانکو باید در مورد نفرات مورد نیاز خود نظر بدهند.
* بعد از بازی با پدیده، استقلالی‌ها علیه داوری صحبت کردند و اعتقاد داشتند در این فصل اکثر داوری‌ها به سود پرسپولیس بوده است.
کدام داوری به نفع ما بوده است؟ اینکه به جای صحبت کردن در مورد تیم خود در مورد پرسپولیس صحبت کردند، اصلاً کار پسندیده‌ای نیست. در همین بازی مقابل پارس، گل سالم علیپور را مردود کردند. استقلالی‌ها در مورد پنالتی بازی با سپاهان حرف زدند که مشخص شد یک پنالتی به نفع ما روی عالیشاه از سوی داور گرفته نشد. استقلالی‌ها بهتر است یک بار دیگر شهرآورد رفت را ببینند و بعد بگویند داوری به نفع پرسپولیس بوده است. در همان بازی یک پنالتی به سود ما گرفته نشد و بازیکن
استقلالهم باید اخراج می‌شد. تیم ما به فینال آسیا رسید و حتماً با منطق استقلالی‌ها در
لیگ قهرمانان آسیاهم داوران پرسپولیسی بودند که ما فینالیست شدیم! 


گروه های زیر مجموعه ورزشی

دنیای ورزش
دنیای ورزش

آخرین اخبار

سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان دختر  سراسر کشور پایان یافت
مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش گفت: طرح ملی حفظ جزء ۳۰، سال آینده تحصیلی نیز در مدارس ادامه می‌یابد.
روزی که کافی با یک «جیب‌بر» همراه شد
«یک شب در تهران، جایی منبر رفته بودیم، شب جمعه بود و منبر آخرمان بود و احیا گرفته بودیم، از منبر پایین آمدیم، جمعیت هم خیلی بود، یک وقت دیدم یکی از ‌این جوان‌ها، موهای سر فرفری و ریش تراشیده و پیراهن بی آستین و بازوها هم خال کوبیده، یک هیکل لاتی و ... ‌این هِی خودش را به من می‌مالید، مثل ‌این که یک کاری دارد...»
دانشگاه‌ها باید گره از زندگی مردم باز کنند
مرجع تقلید شیعه با اشاره به وظیفه خطیر دانشگاهیان در پیشرفت کشور، گفت: دانشگاه ها باید گره از زندگی مردم باز کنند.
چهل‌ودومین دوره مسابقات قرآن در خراسان جنوبی برگزار می‌شود
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان ‌جنوبی گفت: بدون شک ارتباط قلبی جوانان با قرآن و توسعه فرهنگ قرآنی باعث می‌شود تیر استکبار جهانی به سنگ بخورد و تهاجم فرهنگی کارساز نباشد.
«تکوین نهاد مرجعیت تقلید شیعه» منتشر شد
کتاب «تکوین نهاد مرجعیت تقلید شیعه» نوشته محسن صبوریان منتشر شد.
جشن‌های دهه امامت و ولایت با حضور مردم و علمای اهل سنت استان گلستان برگزار می‌شود
دبیراجرایی بنیاد بین‌المللی غدیردر استان گلستان اعلام کرد: امسال جشنهای باشکوه دهه امامت و ولایت استان گلستان با حضور مردم و علمای اهل سنت استان گلستان رونق بیشتری پیدا خواهد کرد.
مضجع منور امام رضا(ع) غبارروبی شد -عکس
در آستانه ۲۳ ذی‌القعده روز زیارتی مخصوص هشتمین پیشوای شیعیان جهان امام علی بن موسی الرضا(ع) آئین غبارروبی مضجع شریف رضوی با حضور مراجع عظام تقلید، علمای اعلام و خدام آستان قدس رضوی برگزار شد.
فعالیت ۸۰۰ مرکز «تلاوت نور» در مساجد لرستان
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد لرستان با اشاره به فعالیت ۸۰۰ مرکز طرح «تلاوت نور» و ۲۶ خانه نور در مساجد استان، گفت: ۴۰۰ کانون فرهنگی ـ هنری مساجد در لرستان فعالیت دارند.
همایش «تحریم در تقابل با صلح جهانی، از نگاه ادیان» برگزار می‌شود
‌رییس مرکز گفت‌وگوی ادیان سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از برگزاری همایش «تحریم در تقابل با صلح جهانی، از نگاه ادیان» در روز دوشنبه (۳۱ تیرماه جاری) در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی خبر داد.
مدیرکل تشکل‌های دینی کشور: بیانیه گام دوم رویکرد اجرایی سازمان تبلیغات است
مدیرکل تشکل‌های دینی کشور با اشاره به صدور بیاینه گام دوم انقلاب توسط مقام معظم رهبری گفت: رویکرد جدید سازمان تبلیغات اسلامی نگاه تحولی به فعالیت‌ها با رویکرد بیانیه گام دوم انقلاب است.

پر بازدید ترین اخبار امروز

«تپلی و من» از فردا روی پرده سینماها- فیلم
در آستانه اکران فیلم سینمایی «تپلی و من» به کارگردانی حسین قناعت از پوستر و تیزر این فیلم رونمایی شد.
محمد جلال مآب رئیس ستاد بازسازی عتبات شد
حسن پلارک، رئیس ستاد بازسازی عتبات جای خود را به محمد جلال مآب داده است.
تصمیم عجیب کالدرون درباره تمرینات پرسپولیس
سرمربی آرژانتینی باشگاه پرسپولیس، تصمیمی جالب را گرفت.
ارزهای دیجیتالی مثل قیچی دو لبه است
الیاس حضرتی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره تعیین و تکلیف در خصوص ارزهای دیجیتالی اظهار داشت: امروز کمیسیون اقتصادی مجلس جلسه ویژه ای در این خصوص با حضور وزیر اقتصاد، نیرو، صنعت معدن و تجارت، رؤسای بانک مرکزی، مخابرات و پدافند غیر عامل داشت و مفصل در این خصوص بحث و گفتگو صورت گرفت.
کنار گذاشته شدن ناصحی از لیست شهرخودرو
بازیکن باسابقه تیم شهرخودرو از لیست این باشگاه کنار گذاشته شد.
مصلح: آقای عرب! مردم را به گرگ بودن دعوت نکن
بارسلونا مغلوب چلسیِ لمپارد شد
3 شرط مهم فدراسیون فوتبال برای جذب بازیکنان خارجی
چرا قرارداد کریمی با استقلال تمدید نمی‌شود؟
فیلم- شیطنت دختر پوریا فیاضی روی آنتن زنده
افتخار می‌کنم یک پرسپولیسی با من سلفی بگیرد
برنامه دیدارهای دوستانه شاگردان ویلموتس
انصراف تنیسور ایرانی از جدال با حریف اسرائیلی+ عکس
شرط علیپور برای تمدید قرارداد
کنار گذاشته شدن ناصحی از لیست شهرخودرو