نعمتی: با فینالیست شدن پرسپولیس به خیلی‌ها فشار آمد

00:40 ۹۵ روز و ۱۲ ساعت پیش افکار نیوز 238 0
نعمتی: با فینالیست شدن پرسپولیس به خیلی‌ها فشار آمد

هافبک پرسپولیس گفت: من سابقه بازی در پست دفاع راست را دارم و با این پست بیگانه نیستم.

افکار نیوز

به گزارش افکارنیوز،سیامک نعمتی معتقد است هجمه‌هایی که علیه پرسپولیس به راه افتاده، غیرمنصفانه است و نتایج خوب پرسپولیسدر آسیا و لیگ برترحاصل تلاش بازیکنان و کادر فنی و همچنین حمایت هواداران پرتعداد آن‌ها بوده است. سیامک که بعد از مصدومیت ماهینی، اکثراً در پست مدافع راست به میدان رفته، معتقد است مشکلی با بازی در این پست ندارد و هر جا کادر فنی صلاح بداند، برای پرسپولیس
بازیمی‌کند.
* از بازی مقابل پارس جنوبیجم شروع کنیم.
به نظرم بازی خوبی بود و تیم ما نمایش فوق‌العاده‌ای داشت. در این دیدار موقعیت‌های زیادی خلق کردیم و می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم. از اینکه با یک برد خوب و پرگل توانستیم بازی را ببریم و هواداران‌مان را راضی به خانه بفرستیم، خوشحالم. همه ما هدف‌مان این بود که نیم‌فصل را با پیروزی به پایان برسانیم که خدا را
شکربه هدف‌مان رسیدیم.
* با توجه به شرایط سخت پرسپولیس، حضور بین ۳ تیم نخست و هم‌امتیاز شدن با صدرنشین لیگ در پایان نیم‌فصل باعث شد اکثر کارشناسان، پرسپولیس را یکی از شانس‌های اصلی قهرمانی در لیگ برتر معرفی کنند.
ما از ابتدای فصل می‌دانستیم چه شرایط دشواری در نیم‌فصل اول داریم، ولی از همان روز نخست با هدف قهرمانی وارد لیگ شدیم و چیزی جز بالا بردن جام قهرمانی در آخر فصل تیم ما را راضی نمی‌کند.
* با اضافه شدن نفرات جدید در نیم‌فصل دوم، کار برای فیکس شدن در پرسپولیس بسیار سخت می‌شود.
بله، قطعاً همین‌طور است. همه نفراتی که به تیم ما اضافه شدند، بازیکنان خوب و باکیفیتی هستند و مطمئناً قرار گرفتن در ترکیب ثابت پرسپولیس در نیم‌فصل دوم بسیار دشوار خواهد بود، ولی به نظرم تنها چیزی که اهمیت دارد، نتیجه گرفتن تیم است و سایر چیز‌ها مهم نیستند.
* اخیراً در اکثر بازی‌ها در پست مدافع راست به میدان رفتی در حالی که پست تخصصی‌ات هافبک نفوذی است؛ خودت در کدام پست راحت‌تری؟من سابقه بازی در پست دفاع راست را دارم و با این پست بیگانه نیستم. بعد از مصدومیت ماهینی، برانکو تشیخص داد در دفاع بازی کنم و من هم مشکلی با این موضوع ندارم. من سرباز پرسپولیسم و هر جا کادر فنی بخواهد، بازی می‌کنم.
* این تعطیلاتطولانی فرصت مناسبی برای شماست که بتوانید ریکاوری داشته باشید.
شما نگاه کنید چه فشاری به بچه‌های ما آمده و کل بازی‌ها را ما با ۱۲، ۱۳ بازیکن، بازی می‌کردیم و این موضوع برای تیمی که در سه جبهه بازی می‌کند، بسیار سخت است. ما به خاطر همین فشار بازی‌ها حسین ماهینی و محمد انصاری را تا پایان فصل از دست دادیم و چند بازیکن دیگر مثل خود من، شجاع، عالیشاه، مصلح و... با درد و مصدومیت بازی می‌کنند. مسلماً ریکاوری خوب و تعطیلات باعث می‌شود نیم‌فصل دوم را شاداب‌تر آغاز کنیم و حضور بازیکنان جدید هم به ما کمک خواهد کرد.
* یک موضوعی اخیراً خیلی به چشم آمد و آن این بود که در اکثر ورزشگاه‌ها جو بدی علیه پرسپولیس به وجود آمد.
بله، متأسفانه به همین شکل است و این موضوع اصلاً خوشایند فوتبالنیست. بعد از فینالیست شدن ما در آسیا این هجمه‌ها و جو مسموم ایجاد شد. انگار فینالیست شدن پرسپولیس به بعضی‌ها فشار آورده و آن‌ها چشم دیدن موفقیت‌های ما را ندارند! البته ما پشت‌مان به هواداران پرشمارمان گرم است و همین که حمایت آن‌ها را داریم، کافی است. در هفته‌های اخیر به هر شهری که رفتیم، به ما فحاشی شده و همه بازیکنان از این موضوع ناراحت هستند.
* در این چند روز شایعات زیادی در مورد بازگشت بازیکنانی که اول فصل از پرسپولیس جدا شدند، به گوش می‌رسد. 
این مسائل در حیطه وظایف من نیست. کادر فنی و برانکو باید در مورد نفرات مورد نیاز خود نظر بدهند.
* بعد از بازی با پدیده، استقلالی‌ها علیه داوری صحبت کردند و اعتقاد داشتند در این فصل اکثر داوری‌ها به سود پرسپولیس بوده است.
کدام داوری به نفع ما بوده است؟ اینکه به جای صحبت کردن در مورد تیم خود در مورد پرسپولیس صحبت کردند، اصلاً کار پسندیده‌ای نیست. در همین بازی مقابل پارس، گل سالم علیپور را مردود کردند. استقلالی‌ها در مورد پنالتی بازی با سپاهان حرف زدند که مشخص شد یک پنالتی به نفع ما روی عالیشاه از سوی داور گرفته نشد. استقلالی‌ها بهتر است یک بار دیگر شهرآورد رفت را ببینند و بعد بگویند داوری به نفع پرسپولیس بوده است. در همان بازی یک پنالتی به سود ما گرفته نشد و بازیکن
استقلالهم باید اخراج می‌شد. تیم ما به فینال آسیا رسید و حتماً با منطق استقلالی‌ها در
لیگ قهرمانان آسیاهم داوران پرسپولیسی بودند که ما فینالیست شدیم! 


گروه های زیر مجموعه ورزشی

سایر حوزه ها
سایر حوزه ها

آخرین اخبار

بالندگی در اوج تحریم تجربه شیرین البرز 97
کرج- ایرنا - استان نوپای البرز یا سرزمین اقوام با وجود فشارهای بدخواهان ملت ایران، اوج بالندگی اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و ... را در سال 97 به نمایش گذاشت و این سال با دستاوردهای فراوانی برای ساکنان این خطه رقم خورد.
«رونق تولید» قفل بسته تنها کارخانه فرومنگنز کشور را گشود
همدان - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: با دستور و تاکید ویژه دکتر رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت، کارخانه ذوب آهن اسدآباد به عنوان تنها تولیدکننده فرومنگنز کشور، در سال جدید دوباره راه اندازی می شود و رونق به این واحد صنعتی راکد باز می گردد.
باران و سیل به حدود یکهزار واحد مسکونی خراسان شمالی خسارت زد
بجنورد- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان شمالی گفت: در بارندگی ها و سیلاب روزهای اخیر حدود یکهزار واحد مسکونی خسارت دیده است.
خورشید و فرصت تحول در تولید انرژی
سمنان- ایرنا- خورشید به عنوان منبع سازگار زیست محیطی ظرفیتی نهفته برای آغاز فصل جدیدی در عرصه تحول تولید انرژی است که می تواند افق های تازه ای برای بخش های صنعتی، اقتصادی، رفاهی و اجتماعی کشور باشد.
استاندار تهران: نقش مدیریت استان در تحقق شعار سال مهم است
تهران- ایرنا- استاندار تهران با بیان اینکه تحقق شعار سال 98 الزاماتی دارد که باید آن را فراهم کرد اضافه کرد: استانداری به عنوان رئیس همه کارگروه هایی که در زمینه رونق تولید فعال هستند، برای رونق بخشی به تولید و افزایش کیفیت محصولات تولیدی نقش مهمی برعهده دارد.
همراهی مردم با تولیدکنندگان در تحقق شعار سال ضروری است
اهواز - ایرنا - معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به نامگذاری سال 98 به نام رونق تولید گفت: همراهی مردم با تولید کنندگان برای رونق کالای داخلی و تحقق شعار سال ضروری است.
مناطق روستایی گنبد از بحران و مخاطرات سیل خارج شد
گنبدکاووس - ایرنا - فرماندار ویژه گنبدکاووس گفت: به دنبال عادی شدن اوضاع از دو روز گذشته در سطح شهر گنبد، مخاطرات و بحران سیل و طغیان رودخانه در روستاهای این شهرستان در هر دو بخش مرکزی و داشلی برون نیز برطرف شد.
پنج میلیون وسیله نقلیه در جاده های استان مرکزی تردد کردند
اراک - ایرنا - مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مرکزی گفت: پنج میلیون و 131 هزار و 441 وسیله نقلیه از ابتدای طرح نوروزی تاکنون از جاده های این استان تردد کردند.
واژگونی خودروی اتباع بیگانه در سراوان 16مصدوم برجا گذاشت
زاهدان- ایرنا- رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: واژگونی یک دستگاه وانت تویوتا حامل اتباع بیگانه غیرمجار در مسیر سراوان - کوهرناگان 16 مجروح برجا گذاشت.
سه کوهنورد مفقود شده در ارتفاعات تفتان پیدا شدند
زاهدان- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: سه کوهنورد مفقود شده در ارتفاعات تفتان با تلاش نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر شهرستان خاش پیدا شدند.

پر بازدید ترین اخبار امروز

ویدئو - با برخی شگفتی‌های برج طغرل آشنا شوید
«برج طغرل» را یکی از زیباترین آثار تاریخی با پیشینه‌ای برابر ۹ قرن یعنی متعلق به دوره سلجوقی می‌دانند. مورخان معتقدند «طغرل بیک سلجوقی» مؤسس و نخستین پادشاه سلسله سلجوقیان در این برج آرمیده و همین امر سبب شده تا این اثر ملی به نام «برج طغرل» شهرت یابد. برای این بنای تاریخی کاربری‌های مختلفی مانند «ساعت»، «منعکس‌کننده صدا» و «راهنمای مسافران» عنوان کرده‌اند. برای رسیدن به برج طغرل در شهرری، خیابان ابن‌بابویه و در مقابل سردر شرقی، استفاده از مترو بهترین راه ممکن است. در فاصله مترو تا برج نیز تاکسی و اتوبوس‌هایی که در مقابل درِ خروجی مترو منتظر مسافران هستند، شما را به مقصد می‌رسانند.
سرمایه‌گذاران خارجی در مناطق آزاد کم شدند
آمارها نشان می‌دهد میزان جذب سرمایه خارجی در ۱۱ ماهه نخست سال 1397 نسبت به سال قبلش بیش از ۳۲ درصد کاهش داشته، این در حالی است که این آمار در سال ۱۳۹۶ روند افزایشی داشته است.
واردات ۲۰۳ تن عروسک به کشور+ جدول
براساس آمار گمرک در ۱۱ ماهه سال ۹۷ بالغ بر ۲۰۳ تن انواع عروسک از ۲ کشور جهان وارد ایران شده است.
موفقیت تیم ملی فوتبال امید، با وجود بدشانسی در راه المپیک
پیشکسوت فوتبال ایران می‌گوید با وجود بدشانسی تیم ملی فوتبال امید کشورمان در بازی برابر ترکمنستان و وجود چند مصدوم، امیدوار است این تیم بتواند امید ایران برای کسب سهمیه المپیک را زنده نگه دارد.
تاریخچه ۶ داربی که در عید برگزار شد
دهم فروردین ۹۸ ایران جذاب‌تر از همیشه خواهد شد. جایی که رفاقت جایش را به رقابت می‌دهد و یک باخت می‌تواند تمام خوشی‌های عید نوروز را به کام هوادار تلخ کند. داربی هشتاد و نهم، هفتمین داربی می‌شود که در تعطیلات عید یا روزهای نزدیک به تعطیلات برگزار می‌شود و پیروزی برای هر تیم می‌تواند به عنوان شیرین‌ترین عیدی ممکن تلقی شود.
مسی اردوی تیم ملی آرژانتین را ترک کرد
تاریخچه ۶ داربی که در عید برگزار شد
بازگشت مسی به تیم ملی با شکست آرژانتین همراه شد
بازگشت بی‌ثمر رونالدو به تیم ملی پرتغال - شروع پرقدرت فرانسه و انگلیس
بازگشت بی‌ثمر رونالدو به تیم ملی پرتغال
شکست سنگین آرژانتین مقابل ونزوئلا در شب بازگشت مسی
گوشه‌ای از شخصیت دیده‌نشده عادل فردوسی‌پور
ضرغامی از شومن نود، یک بچه ننر ساخت!
بازی‌های به یاد ماندنی (۳)- تیمی که به خاطر شکست تحقیرآمیزش در فرودگاه هو شد
معرفی تیم‌های برتر جهان فوتبال- منچسترسیتی؛ پول خوشبختی می‌آورد!