واکنش نماینده مجلس به ادعای استخدامش در وزارت نفت

00:15 ۲۱۴ روز پیش افکار نیوز 268 0
واکنش نماینده مجلس به ادعای استخدامش در وزارت نفت

چندی قبل شایعاتی مبنی برپیوستن تعدادی از نمایندگان استان در مجلس به شرکت نفت بر سر زبان‌ها افتاد و برخی مدعی شدند تعدادی از نمایندگان قصد دارند پرونده پرسنلی خود را به وزارتخانه منتقل کنند که این ادعا از سوی نماینده مردم قاین در مجلس تکذیب شد.

افکار نیوز

به گزارش افکارنیوز، چندی قبل شایعاتی مبنی برپیوستن تعدادی از نمایندگان استان در مجلس به شرکت نفتبر سر زبان‌ها افتاد و برخی مدعی شدند تعدادی از نمایندگان قصد دارند پرونده پرسنلی خود را به وزارتخانهمنتقل کنند که این ادعا از سوی نماینده مردمقاین در مجلس تکذیب شد.
فرهاد فلاحتی درباره ارسال پرونده پرسنلی وی برای استخدام در شرکت نفت اظهار داشت: این مطالبی که شنیده شده شایعه‌ای بیش نیست و بیشتر شبیه به یک شوخی است.
وی با بیان این‌که برخی شایعه کرده‌اند که من به استخدام وزارت نفتدرآمده‌ام درحالی که به هیچ عنوان این موضوع به ذهنم نرسیده است افزود: بنده کارمند رسمی وزارت کشوربوده و اکنون نماینده مجلس هستم.
نماینده مردم شهرستان‌های زیرکوه و قاین در مجلس شورای اسلامیبا اشاره به کلیات طرح استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامیگفت: این طرح در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفته و در نوبت بررسی در صحن مجلس قرار دارد و احتمالاً بعد از بررسی لایحه بودجهبه صحن برود.
فلاحتی افزود: با اجرای این طرح تعداد نمایندگان کاهش نخواهد یافت و در صورت تصویب طرح برای مثال خراسان‌جنوبی یک حوزه انتخابیه می‌شود و تنها یک نفر برای حوزه انتخابیه استانی وارد مجلس خواهد شد.
وی اظهار داشت: یکی از فواید این طرح این است که نمایندگان را در حوزه استانی پاسخگو می‌کند و رقابت‌های غلط بین شهرستان‌ها در یک استان رفع می‌شود.
نماینده مردم شهرستان‌های زیرکوه و قاین در مجلس شورایاسلامی تصریح کرد: با اجرای این طرح یک نماینده پروژه‌ها را برای استان خود در نظر می‌گیرد و از انجام پروژه‌های مشابه خودداری و برنامه‌ها بر اساس منفعت کل استان تنظیم خواهد شد.
فلاحتی افزود: گاهی مردم از نمایندگان انتظاراتی دارند که در حیطه وظایف دستگاه‌های اجرایی است مانند آسفالت و جدول‌گذاری خیابان‌ها که در صورت تصویب این طرح، نمایندگان از ورود به مسائل جزئی رها شده و وقت نمایندگان بیشتر برای منافع ملی صرف می‌شود.
نماینده مردم شهرستان‌های زیرکوه و قاین در مجلس شورای اسلامی گفت: با بالا رفتن مشارکت اجتماعی این طرح یک گام برای کارآمد شدن بیشتر مجلس شورای اسلامی است.
  


گروه های زیر مجموعه سیاسی

عمومی
عمومی

آخرین اخبار

مهمترین ترکیبات غذایی سرطان‌زا و ضد سرطان را بشناسید
عضو هیات علمی انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور برخی ترکیبات غذایی سرطان‌زا و همچنین مواد غذایی دارای بیشترین اثر حفاظتی در برابر بروز سرطان را تشریح کرد.
راز عمر طولانی چیست؟
برخی از مناطق به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی کرده‌اند تا ماده غذایی خاصی را در حد مطلوب مصرف کنند.
سوپراسپرت جدید شورولت- عکس
خودروساز آمریکایی شورولت از جدیدترین محصول خود "Corvette C8 Stingray (2020)" رونمایی کرد.
۵ روش برای سرکوب اضطراب
از عوامل مشترک به وجود آورنده اضطراب می‌توان به روز اول کار در محلی جدید یا هنگام ارائه یک موضوع برای افراد زیاد٬ اشاره کرد.
روند کاهشی قیمت طلا در آینده ادامه‌دار است؟
نایب رئیس اول اتحادیه طلا تهران درباره وضعیت بازار طلا توضیحاتی ارائه داد.
غیبت رضایی از لیست بروژ برای دیدار با اسپورتینگ
مهاجم ایرانی کلوب بروژ در لیست تیمش برای بازی دوستانه با اسپورتینگ پرتغال قرار نگرفت.
دلیل توقیف نفتکش انگلیسی از زبان یک منبع نظامی آگاه
یک منبع نظامی آگاه در رابطه با دلیل توقیف نفتکش انگلیسی در تنگه هرمز گفت: این نفتکش که توسط نیروی دریایی سپاه توقیف شده است از مسیر خلاف کشتیرانی در تنگه هرمز عبور می‌کرد.
تکذیب حمله مسلحانه به امام جمعه گرمسار
معاون فرماندار گرمسار با اشاره به شایعات مطرح شده درباره حمله مسلحانه به امام جمعه گرمسار گفت: این شایعه کذب محض بوده و صحت ندارد.
واکنش آمریکا به توقیف نفتکش انگلیسی توسط ایران
شورای امنیت ملی آمریکا جمعه شب اعلام کرد از توقیف نفتکش انگلیس توسط ایران مطلع شده است.
تعداد خدمه نفتکش توقیف شده انگلیسی توسط ایران
نفتکش توقیف شده انگلیسی 23 خدمه دارد.

پر بازدید ترین اخبار امروز

مهمترین ترکیبات غذایی سرطان‌زا و ضد سرطان را بشناسید
عضو هیات علمی انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور برخی ترکیبات غذایی سرطان‌زا و همچنین مواد غذایی دارای بیشترین اثر حفاظتی در برابر بروز سرطان را تشریح کرد.
دلیل توقیف نفتکش انگلیسی از زبان یک منبع نظامی آگاه
واکنش آمریکا به توقیف نفتکش انگلیسی توسط ایران
تعداد خدمه نفتکش توقیف شده انگلیسی توسط ایران
حادثه آفرینی نفتکش انگلیسی استنا ایمپرو در تنگه هرمز
یک نفت‌کش متعلق به لیبریا به سمت ایران تغییر مسیر داد
جلسه فوری کابینه انگلیس درباره توقیف نفتکش این کشور توسط ایران
جنگ یمن تا فشارهای بیشتر روی عربستان ادامه دارد
دلیل اصلی توقیف نفتکش انگلیسی توسط سپاه
کشتی انگلیسی اصل عبور بی ضرر در تنگه هرمز را رعایت نکرد
عکس توقیف نفتکش انگلیسی stena impero